Książka o naszej EDZI

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
ODPOWIEDZ
martino
Hope for us
Hope for us
Posty: 10
Rejestracja: 10 mar 2005, 10:38
Lokalizacja: wawa

Książka o naszej EDZI

Post autor: martino »

podobno ma sie niedlugo ukazac ksiażka o EDYCIE. może ktoś słyszał coś więcej?
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: książka o naszej EDZI

Post autor: ANETA »

O tym, że ma się ukazac słysze juz od 10 lat chyba....

A Ty gdzie masz żródło tej wiadomości?
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: książka o naszej EDZI

Post autor: vanity »

z jednej strony się cieszę (nałogowo czytam biografie - to takie moje "zboczenie") ale rzeczywiście o tej książce mówi się już od dawna. może skoro się tak już napracowała to ją w końcu wyda. chciałabym w każdym razie. mam tylko nadzieję że nie będzie miała kosmicznej ceny.
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: książka o naszej EDZI

Post autor: ANETA »

Nawet gdyby kosztowała 100 zł to ją kupię :grin: Chociaż pewnie cena będzie nie aż tak wysoka.
martino
Hope for us
Hope for us
Posty: 10
Rejestracja: 10 mar 2005, 10:38
Lokalizacja: wawa

Re: książka o naszej EDZI

Post autor: martino »

moja siostra pracuje w buffo i mowila ze z aktorami metra 1 skladu rozmawial jakis dziennikarz, ktory pisze ksiazke o edzi. mowila ze ksiazka ma sie ukazac wiosna. ale nic wiecej nie wiedziala
fanka
Invisible
Invisible
Posty: 8
Rejestracja: 13 mar 2005, 14:50
Lokalizacja: Poland

Re: książka o naszej EDZI

Post autor: fanka »

czesc, ja tez slyszalam,ze taka ksiazka ma sie ukazac niebawem.
martino
Hope for us
Hope for us
Posty: 10
Rejestracja: 10 mar 2005, 10:38
Lokalizacja: wawa

Re: książka o naszej EDZI

Post autor: martino »

ale wiesz cos wiecej poza tym ze ma sie pojawic niedlugo?
fanka
Invisible
Invisible
Posty: 8
Rejestracja: 13 mar 2005, 14:50
Lokalizacja: Poland

Re: książka o naszej EDZI

Post autor: fanka »

słyszałam, że ma być w tej książce rodział o fanach Edytki, ale szczegółow nie znam, będzie dostępna w księgarniach więc mam nadzieje, że wkrótce przeczytamy ciekawą książkę poświęconą naszej Idolce :)
Alka
Make it happen
Make it happen
Posty: 188
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:31
Lokalizacja: Polska

Re: książka o naszej EDZI

Post autor: Alka »

Jeśli to prawda to ja już ustawiam się w kolejce :grin: , a kiedy dokładnie będzie można kupić tą książkę ??
fanka
Invisible
Invisible
Posty: 8
Rejestracja: 13 mar 2005, 14:50
Lokalizacja: Poland

Re: książka o naszej EDZI

Post autor: fanka »

wiesz co dokladnej daty niestety nie znam, ale mysle, ze niebawem skoro juz zaczyna sie o tym mowic, wiem tylko jeszcze,ze nie Edyta jest autorka tej ksiazki.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: książka o naszej EDZI

Post autor: vanity »

aha bo ja już myślałam że będą dwie książki. jedna autobiografia a druga biografia w tym samym czasie. no ale pewnie się przekonamy wkrótce. wiosna niebawem przecież
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: książka o naszej EDZI

Post autor: monia80 »

tak tylko ,ze ja slyszalam ,ze ksiazka ma sie ukazac przed skonczeniem 2004 takze nie ma sie co niepotrzebnie podniecac od 10 lat zreszta podaja ,ze juz juz na wiosne na zime na lato hm tylko ,ze nie widomo ,ktore lato i ktora zime 8)

a swoja droge to ja ogromnie jestem ciekawa tej ksiazki kupie ja bez patrzenia na cene nie obchodzi mnie ile to dzielko bedzie kosztowac!!

strasznie jestem ciekawa prawdy o Edycie Gorniak nie klamstw , ktore wypisuja gazerty chce znac jej prawdziwe odczucia i jak to bylo naprawde z ta wojna z dziennikarzami -bo dosc juz klamstw mam tego dosyc ,dlatego czekam na Edyty glos -Jej wierze i daje reke za Nia uciac, ze jest to wspaniala osoba i ktokolwiek byl winny w tej wojnie to- dziennikarze.

ja to wiem ,ale czas najwyzszy odkryc prawde przed cala Polska :!:
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: książka o naszej EDZI

Post autor: ANETA »

Ja Edycie aż tak slepo nie wierzę i chyba bardzo dobrze, że z fanatyzmu wyrosłam. Chodzi o to, że wielokrotnie sama podycała media aby o niej trąbili na okrągło.

Edyta Górniak jest na ustach wszystkich, nawet na polskim dziś nauczycielka opisywała jakis obraz tak : W tym obrazie możemy dostrzec sensację, to tak jak ,,Edyta Górniak-jest w ciąży czy nie?".
Mnie zamurowało i jak wymawiała jej imię i nazwisko to poczułam takie ukłucie w sercu. Macie coś takiego gdy niespodziewanie słyszycie ,,Edyta Górniak" ?
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: książka o naszej EDZI

Post autor: Kasia »

ja ostatnio miałam. rzyjechali do naszej szkoły obcokrajowcy którzy są w Polsce studiach. Jeden był Japończykiem. I padło pytanie czy kojażyEdyte Górniak . On powiedział, ze nie. Ale potem jeszcze powiedzieli ze to ta co spiewała hymn i wtedy cos skojazył. Ale gdy usłyszałam "Edyta Górniak" z ust kogos innego to tez mi sie tak dziwnie zrobiło. Jakby nagle gorąco.
Alita
Linger
Linger
Posty: 916
Rejestracja: 08 gru 2004, 1:03
Ulubiony album: Live '99
Ulubiona piosenka: Anything (live)
Lokalizacja: Zamość

Re: książka o naszej EDZI

Post autor: Alita »

ANETA pisze:Ja Edycie aż tak slepo nie wierzę i chyba bardzo dobrze, że z fanatyzmu wyrosłam. Chodzi o to, że wielokrotnie sama podycała media aby o niej trąbili na okrągło.

Edyta Górniak jest na ustach wszystkich, nawet na polskim dziś nauczycielka opisywała jakis obraz tak : W tym obrazie możemy dostrzec sensację, to tak jak ,,Edyta Górniak-jest w ciąży czy nie?".
Mnie zamurowało i jak wymawiała jej imię i nazwisko to poczułam takie ukłucie w sercu. Macie coś takiego gdy niespodziewanie słyszycie ,,Edyta Górniak" ?
Uwierz mi Edyta nigdy nie miała takiego zamiaru :wink:
ODPOWIEDZ