40-ste urodziny

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: 40-ste urodziny

Post autor: Virtual Tom »

ANETA pisze:Wolałabym bolesną prawdę.
Niewiedza jest błogosławieństwem, uwierz mi nie chciałabyś wiedzieć co tak naprawdę Dziwa sądzi o fanach, nawet tych z FB :placzka:

Posłużę się Wiewiórą: http://img222.imageshack.us/img222/273/plebs.jpg
blacktoxic666
The story so far
The story so far
Posty: 470
Rejestracja: 09 sie 2010, 22:30
Lokalizacja: z daleka

Re: 40-ste urodziny

Post autor: blacktoxic666 »

ANETA pisze:Ja nie mam już siły na jej urodziny i w ogóle na samą Edytę, jej kłamstwa, obietnice, słomiany zapał itp. Po prostu Edyta ma nas i muzykę głęboko w d....

I od dziś nie mam zamiaru jej pomagać, głosować na jej piosenki, po co się okłamywać ? Edycie nie zależy !!Zgarnia kasę za reklamy i to ją w pełni satysfakcjonuje. A po drodze okłamuje nas, że jest tak strasznie zapracowana bidulka. Już nigdy nie dam się oszukać, będę jak niewierny Tomasz, póki nie zobaczę (usłyszę) efektów jej pracy nie uwierzę w to, że w ogóle wstaje rano z łóżka.

Zrozumiałabym wszystko, że się muzycznie wypaliła, że już ją to nie jara gdyby była szczera i to wyznała. Nie znoszę kłamstw.

I taki tekst powinien znaleźć się na kartce urodzinowej. Ale wiesz co jest najgorsze? Że jej by to w ogóle nie obeszło, tak naprawdę nigdy nie obchodziło. Edyta od ZAWSZE manipulowała ludźmi, wysysała z nich to , czego potrzebowała - o, wtedy potrafiła być obłudnie milutka - a potem wyrzucała na śmieci z odpowiednią historyjką dla mediów, żeby jej pokrzywdzony delikwent nie uprzedził.
Już dawno przelała się czara osob, które skrzywdziła ale Edycie to nie wystarczy.
Michel
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 288
Rejestracja: 24 lut 2012, 20:31
Ulubiony album: edyta gorniak
Ulubiona piosenka: love is on the line
Lokalizacja: warszawa

Re: 40-ste urodziny

Post autor: Michel »

Mam tylko nadzieję, iż nikt z tego forum nie bedzie skladał zyczeń DIVIe. Nie lubimy w niej hipokrytki wiec chociaz sami badzmy uczciwi. Nie wierzę, ze diva nie zdaje sobie sprawy z tego co sie stalo z jej kariera. Plyta ktora wydala w tym roku miala udowodnic wszystkim, ze Diva wciaz sie liczy na muzycznym rynku. Co sie stalo? wszyscy znamy odpowiedź. Zwieczeniem kariery i rocznicy 40 urodzin jest "utwór" Co Tylko Chcesz.( myslę, że nawet gwiazda disco polo wstydzila by sie zaspiewac piosenke ctc)
Chialem jeszcze tylko przypomiec, ze popularniejsi od Divy sa nawet dziennikarze którzy ja krytykuja, o mlodszych kolezankach z branzy nie wspomne.
Awatar użytkownika
Phealer33
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2159
Rejestracja: 27 lip 2011, 22:26
Ulubiony album: Dotyk / MY
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij
Lokalizacja: Berlin

Re: 40-ste urodziny

Post autor: Phealer33 »

Edyta się widocznie bardzo pogubiła. Chyba nie jest szczęśliwa...

A może ...dopiero teraz jest szczęśliwa z taką swoją postawą?

W tym czasie jeśli ktoś postanowi od niej odejść, niech zachowa dla niej chociaż życzenia szczęścia i pokoju.

Prawda jest bolesna. Ale dobrze, że już ją znamy....
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5550
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: 40-ste urodziny

Post autor: Flux »

Niestety prawda jest bolesna a paranoja goła. Ta przykra świadomość dosięgnie prędzej czy później każdego ze zdrowych na umyśle fanów. Edyta natomiast żyje w wyimaginowanym świecie mitów o sobie samej, gdzie ma poddanych na każde skinienie. Trudno nie odnieść wrażenia, że Edka uważa się za artystkę w najgorszym przypadku millenium, jeśli nie wszech czasów. Górniak "rodzi piosenki" (zawsze w bólach lub cesarskim cięciem kontraktu), "wychowuje pokolenia wrażliwych słuchaczy", "nigdy nie czuła się wyrobnicą", jej ostatnia płyta jest "trudna i nie dla wszystkich, pierwsza tak niezależna" i tym podobne górnolotne frazesy. Jak ta megalomania przekłada się na zaangażowanie w sprawach artystycznych chyba nie muszę mówić...

Ja chcę... całym światem ja właaaaaadać chcccccccceeeeeeę!
:casting:
Awatar użytkownika
rav33
Impossible
Impossible
Posty: 1625
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:53
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Under her spell
Lokalizacja: Wrocław

Re: 40-ste urodziny

Post autor: rav33 »

je je je ooooo jak jaaaaaa chceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :)
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: 40-ste urodziny

Post autor: Bob »

czuję, że wcale nie poleciała do Azji tylko odpoczywać, to byłoby zbyt oczywiste... ;-)
Może potrzebowała materiałow do klipu, tanich tancerzy -erek do przemontowania Nie zapomnij....
Myśle tu o transgerycznych divach zatrudnionych w rewiach ....
A może przygotowuje huczne urodziny dla garstki wybrańców na jakiejś cudnej plazy na kokosowej wyspie , ktorych w Tajlandii nie brakuje... 8)
myślcie pozytywnie... :-)
A , że ktoś bedzie sie modlić w intencji Edyty , hmmm, na pewno nie zaszkodzi, zastanawiam się , czy obiekt modlitwy życzyłby sobie takiej akcji,mam wątpliwości ,na granicy ze 100% pewnością, że raczej nie. Wierzę , że to nie jest kiepski żart ....
Po 3 dniach spędzonych w samolocie i braku mozliwośći lądowania w W-wie z powodu mgły, nie wsiadłbym do samolotu przynajmniej przez kilka m-cy, potraktowałbym to jako ostrzeżenie, Edyta jest mimo wszystko odważna. Poza tym na lot do Tajlandii z przesiadkami trzeba przeznaczyc jakies 30godzin , jest to cholernie męczące...
najczarniejszy scenariusz pobytu w Tajlandii- Edyta po imprezie urodzinowej budzi sie tajskim więzieniu i uczy jak kiedyś Bridget Jones -choreografii do C-s / Jestem kobietą, Piotr niestety też siedzi.
Forum musi robić zrzutę wspólnie z Dariuszem K...
Nowenna Pompejańska w intencji zaginionych obejmuje cały kraj...
Awatar użytkownika
Phealer33
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2159
Rejestracja: 27 lip 2011, 22:26
Ulubiony album: Dotyk / MY
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij
Lokalizacja: Berlin

Re: 40-ste urodziny

Post autor: Phealer33 »

Edyta przemówiła pod postem na temat mszy, która się za nią odbędzie w Krakowie w klasztorze ojców kapucynów na ul. Loretańskiej 14.11.2012 o godzinie 6:30:
... NIE WIEM CO POWIEDZIEĆ... DZIĘKUJĘ ZA PAMIĘĆ W MODLITWIE I JAKŻE NIECODZIENNE INTENCJE.
NIE WIERZĘ PO PO PROSTU...
:smile:
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: 40-ste urodziny

Post autor: KrzysiekF »

NIE WIERZĘ.. JESZCZE RAZ BARDZO DZIĘKUJĘ. OBAWIAM SIĘ ŻE DZIŚ LUDZIE NIE MAJĄ MOTYWACJI JUŻ I SKUPIENIA DLA TAKICH CHWIL.
blacktoxic666
The story so far
The story so far
Posty: 470
Rejestracja: 09 sie 2010, 22:30
Lokalizacja: z daleka

Re: 40-ste urodziny

Post autor: blacktoxic666 »

Nie mam więcej pytań :P
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: 40-ste urodziny

Post autor: Kopaneek »

Edytka sobie kpi z tej mszy.

A Wy narzekacie, bo Edi nie trzymała Was za ręce i zazdrościcie. Na ostatanim spotkaniu siedziała z fanami aż 3 godziny. Czy to nie jest miłość? :wub:
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: 40-ste urodziny

Post autor: Meg »

Ręce opadają... chyba muszę się napić.
blacktoxic666
The story so far
The story so far
Posty: 470
Rejestracja: 09 sie 2010, 22:30
Lokalizacja: z daleka

Re: 40-ste urodziny

Post autor: blacktoxic666 »

Podziękujmy Edycie za cudowną przedurodzinową atmosferę, jaką ostatnio stworzyła. :guru:
Awatar użytkownika
Phealer33
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2159
Rejestracja: 27 lip 2011, 22:26
Ulubiony album: Dotyk / MY
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij
Lokalizacja: Berlin

Re: 40-ste urodziny

Post autor: Phealer33 »

Edyta Górniak: "Wszystko będzie!"
http://www.youtube.com/watch?v=Sume53mr ... e=youtu.be
Ostatnio zmieniony 12 lis 2012, 17:48 przez Phealer33, łącznie zmieniany 1 raz.
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: 40-ste urodziny

Post autor: Monika23 »

Meg pisze:Ludzie zejdźcie Wy wszyscy na ziemie... Kiedy Wy w końcu zrozumiecie że Edyta ma Was gdzieś, wasze prośby, marzenia, nadzieje... Ona żyje w swoim wyimaginowanym świecie w którym nawet datę urodzin można przesuwać. Zajmijcie się swoim życiem, odpocznijcie od tego forum, idźcie na jesienny spacer, przeczytajcie dobrą książkę, idźcie do kina z drugą połową. Szkoda tracić czas na ślęczenie na forum Edyty Górniak.
Bardzo madre slowa !! wiele osob sleczacych na tym forum i czekajacych na byle ochlap rzucony przez edyte powinno wziac je sobie do serca!!
ODPOWIEDZ