40-ste urodziny

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: 40-ste urodziny

Post autor: karen »

no wiecie to by było zbyt przewidywalne robić koncert urodzinowy w dniu urodzin!!! 8P
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: 40-ste urodziny

Post autor: vanity »

karen pisze:no wiecie to by było zbyt przewidywalne robić koncert urodzinowy w dniu urodzin!!!
Masz rację. Łepiej Edyta zrobi upubliczniając na fejsie wspólną fotkę z misiem koala na tle lasu eukaliptusów - tego z pewnością nikt się nie będzie spodziewał i niespodzianka dla fanów murowana! :lol:
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2748
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: 40-ste urodziny

Post autor: pijej1 »

Wszyscy złośliwi antyfani będziecie żałować tego co wypisujecie na słodką różową landrynkę gdy niespodziewanie opuści nas jak MJ WH czy FM!!! :PP

Podpisano: nawrócony "lizus" Fan!!! przez duże F!!!
(Marzy mi się fucha "nositorby" wie ktoś z kim się należy "spotkać" aby to załatwić :P )
Awatar użytkownika
Phealer33
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2159
Rejestracja: 27 lip 2011, 22:26
Ulubiony album: Dotyk / MY
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij
Lokalizacja: Berlin

Re: 40-ste urodziny

Post autor: Phealer33 »

pijej1, chcesz być "nositorbą, który posiada skomplikowaną umiejętność odbierania poczty e-mail" ? :hahaha2:
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2748
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: 40-ste urodziny

Post autor: pijej1 »

nie filuś :P ja chcę tylko dźwigać torebkę kopertówkę Landrynki. Aby co sie nie przemęczyć w robocie :P
blacktoxic666
The story so far
The story so far
Posty: 470
Rejestracja: 09 sie 2010, 22:30
Lokalizacja: z daleka

Re: 40-ste urodziny

Post autor: blacktoxic666 »

pijej1 pisze:Wszyscy złośliwi antyfani będziecie żałować tego co wypisujecie na słodką różową landrynkę gdy niespodziewanie opuści nas jak MJ WH czy FM!!! :PP

Podpisano: nawrócony "lizus" Fan!!! przez duże F!!!
(Marzy mi się fucha "nositorby" wie ktoś z kim się należy "spotkać" aby to załatwić :P )
Ślij mi na PW cv z fotkami (to chyba oczywiste, że nie jedno ujęcie :ha: ) , zobaczymy co sie da zrobić :5:
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: 40-ste urodziny

Post autor: Marrcino »

a po coz koncert z okazju 40tych urodzin? przeciez to tylko urodziny a nie jubileusz pracy zawodowej :P

mogłaby nagrać dojrzałą płytę i zrobic serię kameralnych koncertów po Polsce :) :lody:
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: 40-ste urodziny

Post autor: karen »

Marrcino pisze:a po coz koncert z okazju 40tych urodzin? przeciez to tylko urodziny a nie jubileusz pracy zawodowej :P

:
no wiesz wiekszosć fanów liczyła że chociaz ten jeden koncert się odbędzie. w lutym wydała płyte- i śmiech na sali-mamy listopad ,a koncerty w liczbie zero!!!! Oczywiscie były jakieś tam zamknięte-ale dla fanów NIC!! Dla mnie też sie to kiedyś śmieszne wydało, ze zrobi koncert z okazji 40-stki, ale z czasem-gdy przychodziło coraz wieksze rozczarowanie tym wszystkim, gdy Edzia wynajdowała rózne wymówki czemu biedna tych koncertów grać nie może-zaczełam liczyć chociaż na ten jeden właśnie... i co?? i tez DU.. !!!!
Podziwiam fanów-którzy coś tam szykują, zbierają kase, albo msze zamawiają w intencji Edzi-naprawde podziwiam..... :P
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: 40-ste urodziny

Post autor: Meg »

Ludzie zejdźcie Wy wszyscy na ziemie... Kiedy Wy w końcu zrozumiecie że Edyta ma Was gdzieś, wasze prośby, marzenia, nadzieje... Ona żyje w swoim wyimaginowanym świecie w którym nawet datę urodzin można przesuwać. Zajmijcie się swoim życiem, odpocznijcie od tego forum, idźcie na jesienny spacer, przeczytajcie dobrą książkę, idźcie do kina z drugą połową. Szkoda tracić czas na ślęczenie na forum Edyty Górniak.
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: 40-ste urodziny

Post autor: karen »

Ja już dawno wysiadłam 8P
Ale tak sobie myśle że koncert by sie odbył gdyby jakaś TV sie do Edzi zgłosiła (oh tyle czasu gadała i żadna stacja sie nie zgłosiła-jak to mozliwe???) , zorganizowała wszystko, pokazała i co najważniejsze kilkadziesiąt tysiecy DIVIE zapłaciła za występ.... a tak??? napracować sie, zebrać zespół, zrobić jakieś próby itp, jeszcze sale czy klub wynająć, przecież to się nie opłaca-a wiadomo że "TYLKO FORSA W ŻYCIU LICZY SIĘ"
Szumie zapowiadany rok muzyczny i zero koncertów-takie coś tylko u Górniak.... Dobrze ze Polsat ją tam te 2 razy zaprosił na występy-mieli się co niektórzy czym jarać...
Awatar użytkownika
rav33
Impossible
Impossible
Posty: 1625
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:53
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Under her spell
Lokalizacja: Wrocław

Re: 40-ste urodziny

Post autor: rav33 »

Liczyłem, że w tym "muzycznym" roku, choć na urodziny będzie jakiś koncert, może wyjdzie z tego dvd... to przecież tak niewiele... jak zwykle przeliczyłem się...
nie mamy jeszcze w prasie i tv edytowych przemyśleń, ale jak sądzę na 40tkę powstanie kolejny pasjonujący tekst pod tytułem NIE ZATRZYMAM SIĘ... znów w nim komuś dokopie, kogoś obrazi...
jak to u edyty, po ciszy zawsze jest burza... mnie to już męczy...
a może ją te urodziny wciąż szukają? kiedy znajdą?
cos czuję, że diva bedzie obchodziła 40tkę za 10-20 lat :) wtedy ją te urodziny już nie zaskoczą...
jak teraz :)
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: 40-ste urodziny

Post autor: ANETA »

Ja nie mam już siły na jej urodziny i w ogóle na samą Edytę, jej kłamstwa, obietnice, słomiany zapał itp. Po prostu Edyta ma nas i muzykę głęboko w d....

I od dziś nie mam zamiaru jej pomagać, głosować na jej piosenki, po co się okłamywać ? Edycie nie zależy !!Zgarnia kasę za reklamy i to ją w pełni satysfakcjonuje. A po drodze okłamuje nas, że jest tak strasznie zapracowana bidulka. Już nigdy nie dam się oszukać, będę jak niewierny Tomasz, póki nie zobaczę (usłyszę) efektów jej pracy nie uwierzę w to, że w ogóle wstaje rano z łóżka.

Zrozumiałabym wszystko, że się muzycznie wypaliła, że już ją to nie jara gdyby była szczera i to wyznała. Nie znoszę kłamstw.
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: 40-ste urodziny

Post autor: KrzysiekF »

Spełnia się moja wróżba...

Fani odchodzą , a za kilka lat Edyta będzie mogła wydać nowe dzieło w ilości 300 egz i podpisać od razu każdy egz złotym markerem.

Cóż...
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: 40-ste urodziny

Post autor: ANETA »

Ja nie odchodzę. Moje serce zawsze przy niej będzie ale jestem zmęczona kłamstwami. Wolałabym bolesną prawdę.
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: 40-ste urodziny

Post autor: KrzysiekF »

Swoją drogą Edyta nie potrafi się odnaleźć na polskim małym rynku bez menagera. A Wy marzycie o światowej karierze :oops:
ODPOWIEDZ