Podsumowanie roku

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5550
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Podsumowanie roku

Post autor: Flux »

Atak na KKP i niestabilnych emocjonalnie (lekko powiedziane) fanów omówiłem dokładnie w innych tematach. O "Ustach kibica" zupełnie zapomniałem. Wielu oglądających było przekonanych, że Górniak ma na ustach mleko lub spermę. Uroczo. Przyśpiewki cieszyły ucho, choć chyba nie kibiców.

Z dobrych rzeczy warto wspomnieć, że Edyta udzieliła kilku wywiadów (3-4?) stricte muzycznych. Większość pytań redaktorów dotyczyła co prawda zamierzchłej przeszłości, ale i tak z dziką i niekłamaną przyjemnością słuchało się wspomnień o Eurowizji, pierwszym koncercie z Carrerasem, niedoszłej karierze światowej czy treningu wokalnym oraz anegdot o głosie Mariah Carey, nadającej na takiej częstotliwości, iż może otwierać garaże. Przydatna umiejętność.

Nie sposób nie wspomnieć, że Edyta została niekwestionowaną królową okładek. Nawet jeśli przesuwa się na dalszą lokatę, to tylko oznaka zbierania sił.

Zabawnym stwierdzeniem było to, że dobra muzyka musi mówić sama za siebie i obroni się sama. Może gdyby nowy album został wydany pod pseudonimem, to recenzje i sprzedaż byłyby lepsze. Marka Górniak działa raczej odstraszająco.

Istotnym momentem było ogłoszenie się własną menadżerką. Od tej chwili wszystko zaczęło iść źle. "Kto w Polsce wie o przemyśle muzycznym tyle co ja!?" Górniak to dziś jednoosobowa instytucja, której poszczególne organy odpowiadają za udzielanie wywiadów, pisanie oświadczeń, przymierzanie kiecek czy rozwój artystyczny. Ten ostatni narząd pracuje niestety najmniej wydajnie.

Na aferę ze zdjęciami półnagiej Edyty nie starczyło mi sił. Nie byłem w stanie śledzić kolejnych doniesień. Zbyt wiele złego się działo w przeciągu całego roku.
Awatar użytkownika
sexuality
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2056
Rejestracja: 26 kwie 2009, 12:01
Ulubiony album: Dotyk, EKG
Ulubiona piosenka: wiele :)
Lokalizacja: Warszawa

Re: Podsumowanie roku

Post autor: sexuality »

Podbijam temat.
Mamy, więc końcówkę 2013 roku i chyba nic się nie wydarzy poza Sylwkiem.
Napiszcie Wasze spostrzeżenia, co do tegorocznej kariery Edyty.

Ja się jeszcze wstrzymam z wnioskami, choć już wiem, że muzyki było znacznie mniej niż w roku ubiegłym.
Awatar użytkownika
Wojtuś
Lunatique
Lunatique
Posty: 2868
Rejestracja: 04 lut 2008, 19:39
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Dotyk, Teraz Tu
Lokalizacja: Bratnik

Re: Podsumowanie roku

Post autor: Wojtuś »

To fakt, że muzyki było mało ale były 3 świetne wykonania:
Nothing else matters, Litania i The power of love. Jak na Edytę to i tak dużo.
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: Podsumowanie roku

Post autor: karen »

Myślę ze wkrótce dostaniemy od Edzi-spis jej wielkich tegorocznych sukcesów-w podpuncikach :)
Ciekawe ,ile jej wyjdzie w tym roku-21-czy moze więcej ich będzie...?

Ale dla mnie rok 2013 to rok niespełninych obietnic..
DVD, singiel, nowa płyta....
No i zeby tradycji stało sie zadosć było wielkie show telewizyjne, a koncertów ani widu ani słychu ;) czyli norma 8P
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Podsumowanie roku

Post autor: dorota »

karen pisze:No i zeby tradycji stało sie zadosć było wielkie show telewizyjne, a koncertów ani widu ani słychu ;) czyli norma 8P
Edyta jest konsekwentna w swojej niekonsekwencji :lol3: :lol3: :lol3:
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Podsumowanie roku

Post autor: Kopaneek »

Ten rok był niezwykle pracowity, bogaty w muzyczne spotkania z Edytą. Każdy odcinek Voice był "muzycznym spotkaniem", dlatego też Edyta wypunktuje wszystkie z osobna.
Awatar użytkownika
stinger
Linger
Linger
Posty: 932
Rejestracja: 17 sty 2009, 17:40
Ulubiony album: Dotyk,EG.EKG
Ulubiona piosenka: Trudno jedną
Lokalizacja: śląsk

Re: Podsumowanie roku

Post autor: stinger »

No cóż,czekam co tym razem wyskrobie Edyta na FB.Ile to będzie ważnych momentów kariery 2013' ,które zachce pokazać ludziom.Najbardziej czekam na reakcje ludzi na FB,żeby mieć się z czego pośmiać. :lol3:

Nie czekam na nic od Edyty.Co robi,niech robi.Kiedy wyda płytę,singiel etc. oczywiście będę ją wspierał,ale jeżeli nic się nie ukaże,nie będę wyrywał sobie włosów z głowy.Sama napisała na FB,że ona ma swoje marzenia do realizowania.Pewnie odbębni sylwestra,być może wyda singiel,którego nie będzie w ogóle promować,jakaś sesja,wakacje,gala i plan na wiosnę gotowy. :edi:
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5550
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Podsumowanie roku

Post autor: Flux »

Kolejny pracowity rok „muzyczny” dobiega końca. Diwa zmęczona śledzeniem wszelkich komentarzy na swój temat nie znalazła czasu na choćby pojedynczy koncert. To byłoby wszakże zbyt przewidywalne, żeby wokalistka śpiewała. Prowincjonalne, plebejskie zwyczaje wyrobnic. Jej największym tegorocznym sukcesem pozostaje złota płyta przyznana przez fanów, przypominająca na każdym kroku porażkę komercyjną ostatniego albumu. Gwiazda na swoim fanpejdżu przekroczyła wszelkie granice absurdu, abstrakcji, groteski oraz surrealizmu, nawet te wyznaczone wcześniej przez siebie samą, co do prostych zadań zdecydowanie nie należało.

Z rzeczy miłych - akcja Tęcza, pojedyncze wykonania piosenek, demo OTR, fragment Etiudy. Nie chce mi się wyszukiwać więcej plusów w zalewie wtop.
Awatar użytkownika
Pawel
Perła
Perła
Posty: 1125
Rejestracja: 16 maja 2005, 14:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Podsumowanie roku

Post autor: Pawel »

KOCHANI,

POWOLI ZAMYKAM ROK 2013, POSTANOWIŁAM ZROBIĆ KRÓTKIE POSUMOWANIE
BYŁ TO BARDZO TRUDNY ROK, PRACOWITY I MUZYCZNY, UDAŁO SIĘ ZAMKNĄĆ KILKA PROJEKTÓW A NAD KOLEJNYMI TRWAJĄ ROZMOWY NEGOCJACYJNE.
KONTYNUUJĄC TRADYCJĘ ZESZŁOROCZNĄ OTO LISTA RZECZY ZROBIONYCH w 2013, BRAŁAM POD UWAGĘ GŁÓWNIE TO CO NAS ŁĄCZY - MUZYKĘ, Z NADMIARU ZDARZEŃ MOGŁAM POMYLIĆ KOLEJNOŚĆ :
1. Występ na gali rozdania nagród Viva! Najpiękniejsi 2012 z piosenką z repertuaru Duffy
2. Gala Miss Polonia 2012 w utworze Arethy Franklin,
3. Gala Miss Polonia 2012 w utworze "Nothing Else Matters”
4. Gala Miss Polonia 2012 w utworze "Consequences"
5. Zamieszczenie na YT "(You Make Me Feel Like) A Natural Woman"
6. Festiwal Polsatu 2013 z piosenką “The power of love”
7. Występ specjalny duecie z Mattem Duskiem podczas TOP of the TOP Sopot Festival 2013.
8. TOP of the TOP Sopot Festival 2013 wykonując Linger
9. TOP of the TOP Sopot Festival 2013 wykonując utwór zespołu Metallica
10. TOP of the TOP Sopot Festival 2013 wykonując “Nie zapomnij”
11. Lato ZET I Dwójki Uniejów – wykonanie Piosenki „Tysiące głosów”, „Teraz tu”, „Nie zapomnij”
12. Założenie konta na INSTAGRAM
13. Występ w Konstancinie utworze "Nothing Else Matters”, oraz „Nie proszę o więcej”
14. Tysiące głosów – nagranie teledysku
15. Warsztaty z bębniarzem, na których zaśpiewała „No more drama”
16. Rola trenerki w The Voice of Poland
17. Wykonanie „Litanii” w hołdzie Wiktorowi Kubiakowi w programie „The Voice of Poland”
18. Występ podczas gali jubileuszowej „1000 razy M jak miłość” z piosenką „Nie zapomnij”
19. Występ w duecie z Jagodą Kret podczas finałowego odcinka programu „The Voice of Poland” z piosenką "Nothing Else Matters”
20. Nagrody FASHION MAGAZINE występ specjalny
21. Spot reklamowy, w którym artyści zaproszeni na imprezę sylwestrową Telewizyjnej Dwójki wykonują utwór „I Will Survive” Glorii Gaynor.
22. Założenie Live Emotion sp. z o. o.
23. Sylwester we Wrocławiu (Wkrótce)

Nie zapominajmy o mojej działalności facebookowej dzięki której maMY ze Sobą stały Kontakt,
Jesli coś pominęłam to proszę o korektę
Ostatnio zmieniony 16 gru 2013, 15:56 przez Pawel, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2748
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Podsumowanie roku

Post autor: pijej1 »

powtarza się nr 6 i nr 21,
nr 17 i 19
nr 18 i 20
Mój Boże aż wstyd się przyznawać ale tyle co ona robi w cały rok wyrobnica i robot wokalny Celine robi chyba w dwa dni!

nr 5 "zamieszczenie na youtube" - ona sobie jaja robi?! To po tym zamieszczeniu - cholernie ciężkiej pracy godnej 5 aż miejsca w zestawieniu podsumowania roku 2013 musiała wyjechać na kolejne wakacje w roku?!

Dobrze, że ona nic w domu nie musi robić bo wypunktowałaby chyba każde samodzielne zaparzenie rumiankowej herbatki.
Awatar użytkownika
Pawel
Perła
Perła
Posty: 1125
Rejestracja: 16 maja 2005, 14:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Podsumowanie roku

Post autor: Pawel »

Tego nie napisała Edyta, tylko ja ;)
Prognoza tego co napisze,
ps. poprawiłem powtarzające się punkty
Awatar użytkownika
Natu$
Lunatique
Lunatique
Posty: 2641
Rejestracja: 04 paź 2008, 15:55
Ulubiony album: Dotyk, EG
Ulubiona piosenka: Szyby, CBTL, NWI, List
Lokalizacja: Poznań

Re: Podsumowanie roku

Post autor: Natu$ »

Haha, takie prawdziwe, że pijej się nabrał :hihi: :rotfl:
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Podsumowanie roku

Post autor: grzechoo »

Na Top of The Top nie śpiewała Nie Zapomnij tylko Teraz-tu (nr 10)
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2748
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Podsumowanie roku

Post autor: pijej1 »

Pawel pisze:Tego nie napisała Edyta, tylko ja ;)
Prognoza tego co napisze,
Nie czytam landrynowych wynurzeń o swoim uduchowionym życiu na jej FB - byłem pewien, że to cytat jej wpisów :beczy:
Natu$ pisze:Haha, takie prawdziwe, że pijej się nabrał :hihi: :rotfl:
Dziwisz sie NAt ? :beczy:
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Podsumowanie roku

Post autor: grzechoo »

A Fatamorgana nie była w tym roku?
ODPOWIEDZ