Instagram - oficjalne konto Edyty

Diva w XXI wieku !

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Piter »

Angie29 pisze:Według mnie Edyta jest jakaś chora ... sorry nie lubi Dody ba nawet nie znosi co pokazała wielokrotnie nawet po tym Koncercie ,, Artyści przeciw nienawiści " . Teraz natomiast wstawia sobie dla zarcikow takie coś.
Co ona chce tym ugrać dla mnie jest chora ma problemy ze sobą .
Może, jakbyś wzìęła kilka wdechów, pomyślała, to udałoby Ci się zrozumieć.
lena7
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 640
Rejestracja: 18 lis 2014, 12:19
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Warszawa/Londyn

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: lena7 »

Na instastory Edyty, Wieczorek szaleje ze swoim kontrowersyjnym poczuciem humoru. Kiedys byly 'male suki', a dzis 'ex mąz kokainista' :ha: (chyba to wlasnie ten jego specyficzny humor sprawil, ze Edyty trzyma go przy sobie tak dlugo - zwyczajnie ma z nim beke jak nigdy z nikim wczesniej).

Widze tez, ze gdy sa juz po pracy to 'dream team' nie traktuje juz Edyty z zadnymi przywilejami - upuscilas cos, to podnies/pozbieraj to sama :-D
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Gosia1423 »

Oj, ostre żarcik poleciały xD

<wywalone pudełko faworków na podłogę w samochodzie>
Edi: "Ludzie, co my teraz z tym zrobimy?"
Marcin: "Wciągniemy nosem"

<Edyta próbuje zebrać rozsypany cukier puder>
Edi: Omg!
Marcin: Twój były mąż byłby z Ciebie dumny!

:hahaha2:
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Kamui Shiro »

Cóż, sympatycy Edyty wytłumaczą wstawienie przez nią mema z Dodą na korzyść Edyty, a sympatycy Dody - na niekorzyść.
Po prostu ją to rozbawiło, jeśli usuwała, to niepotrzebnie. Widać też, że jara się konfliktem z Dodą i jednocześnie może ma na to trochę wywalone. Jak to ona - ceni sobie kontrowersje.
Reakcja Dody bardziej mnie rozbawiła ("Mało mnie to obchodzi") :D dostało się Diwie.

Żarty z narkotykami i eksmężem naprawdę niesmaczne. W obliczu tego, że przez to zginął człowiek na jezdni.
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Gosia1423 »

"What a night" odnosiło się do Nocy Oskarowej. A mem jest aluzją do "polskiego podwórka". Pewnie jakiś fan jej go podesłał, a ta stwierdziła, że śmieszny i wrzuciła.
tomek7
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 390
Rejestracja: 31 sie 2008, 0:16
Ulubiony album: EG Live'99
Ulubiona piosenka: No more drama
Lokalizacja: Warszawa

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: tomek7 »

Fajnego live’a miała dziś Edyta na insta.
Chwaliła TVN ze stara się przywrócić świetność Fryderyków i że dużo miejsca poświęca artystom muzykom. Chwaliła tez kolegów z branży, którzy tam byli. Żałuje że nie poznała Korteza, podobał jej się występ jak to powiedziała pani Nosowskiej. O Kayah mówiła ze ślicznie wyglądała itd. Chwaliła Reni, Kukulska, Zalewskiego i Brodke (ta chyba za nią nie przepada).
Wspomniała o nagraniu ostatnich duetów dla PKO i wychwalał Igora i Kubę. Ponoć te utwory wyciekły do sieci bo nie miały tam trafić.
Mówiła o tym że jej wczorajsza kreacja robiona była kawałek po kawałku ręcznie przez projektanta Roberta (nie pamietam nazwiska).
I co ważne po raz kolejny powiedziała o przypadajacym w tym roku jubileuszu To nie ja i Dumki. A mówiła to w kontekście festiwalu w Opolu, że choć jeszcze nie zakontraktowała występu to już się kreacja szyje i chyba raczej ja tam zobaczymy :smile:
Poza tym w ten czwartek wystąpi w Białymstoku a w sob będzie w DDTVN.
U Krzysia Ibisza pojawi się pod koniec marca lub jakoś w kwietniu. Oczywiście wywiad już nagrany.
Ogólnie chyba po raz pierwszy była aż tak wylewna odnośnie swoich planow i muzycznie.
Mówiła tez o M. Jacksonie, ze nie widziała tego filmu o którym teraz jest głośno i nie wie jak do tego tematu podejść bo choć był on wielkim artysta to rzeczy które mu się zarzuca są straszne. Być może pójdzie zob ten domument w kinie.
Nie wiem czy coś pominąłem ale generalnie te najważniejsze rzeczy Wam przekazuje. Obejrzyjcie sami na insta ;-)
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: KrzysiekF »

Detoks trwa. Ciekawe czy to w dzisiejszym świecie jest w ogóle możliwe. Jak długo wytrzyma Edyta.

Grażyna Wolszczak udostępniła filmik z Edytą (przypadkowe spotkanie) żeby nie było Edyta też w nim bierze udział ;)
tomek7
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 390
Rejestracja: 31 sie 2008, 0:16
Ulubiony album: EG Live'99
Ulubiona piosenka: No more drama
Lokalizacja: Warszawa

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: tomek7 »

Na insta Wieczorka Edyta śpiewa z wszystkimi Dni których nie znamy w Białymstoku. Co za zestaw nazwisk :roll:
Szkoda ze to koncerty nie dla wszystkich :beczy:
Awatar użytkownika
Margaret
The story so far
The story so far
Posty: 565
Rejestracja: 27 sty 2014, 19:58
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: W-wa

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Margaret »

Detoks chyba polega tylko na tym, że na profil i instastory nie wrzuca zdjęć i filmików, bo generalnie :edi: jest cały czas aktywna na instagramie m.in. dając <3 pod różnymi zdjęciami
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: spot_me »

Zapewne Edyta nie zdaje sobie sprawy, ze kazdy kto ja obserwuje moze zobaczyc co i kiedy ona lajkuje. Przez caly czas trwania tego niby 'detoksu' prawie co dzien siedziala na Insta, ale zyczen swiatecznych juz nie napisala fanom myslac, ze tym utwierdzi wszystkich w przekonaniu, ze niby ma przerwe od social media :-D

Jesli prawda jest, ze zerwala juz z pilkarzem, to bedzie oznaczac, ze niestety historia bedzie sie juz powtarzac w nieskonczonosc przez kolejne lata. Edyta przejdzie do historii polskiego szolbiznesu jako rekordzistka w liczbie partnerow, a nie przebojow czy wydanych plyt. Widac jak na dloni, ze nie panuje nad swa kochliwa natura. Gdyby tak samo nie mogla zapanowac nad checia tworzenia, bylaby kiedys wspominana jako najwiekszy talent polskiej sceny wszechczasow. Slabosci jej charakteru zniwecza ten talent doszczetnie przez kolejne lata i przez to nikt juz nie bedzie jej wspominal nawet jako wybitnej wokalistki. Bo jurorem w tv moze byc dzis kazdy, nawet Slawomir, a Eurowizja z roku na rok staje sie coraz bardziej odleglym i nic nie znaczacym sukcesem.
tomek7
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 390
Rejestracja: 31 sie 2008, 0:16
Ulubiony album: EG Live'99
Ulubiona piosenka: No more drama
Lokalizacja: Warszawa

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: tomek7 »

Tomek M. - nowy partner Edyty umieścił na swoim insta fotę Edyty z psem, podpisują ją: "Moje Szczęście i … Kuba" :-D
I dobrze bo może te portaliki przestaną tworzyć kolejne romanse Edyty. Niech mają używkę tym zdjęciem :D
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Flux »

Portaliki nie tworzą jej romansów. Ona sama to robi, media plotkarskie tylko podłapują temat. Jest kochliwa. Sama na koncercie w Wągrowcu apelowała do publiczności żeby zakochiwać się ile wlezie, co też sama czyni. Ile zakochań, tyle odkochań.
michal.p
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 292
Rejestracja: 27 lut 2019, 20:02
Lokalizacja: Pcim Dolny

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: michal.p »

Detoks Edi chyba się skończył - dodała relację na Instagram, w której pyta czy tęskniliśmy, bo ona owszem :d
Miło, że wraca do aktywności, gdyż i tak na insta zaglądała, miejmy nadzieję, że nie wraca z pustymi rękami :hellobaby:
Na Jastrząb Post było coś pisane, że :edi: na rocznicę eurowizyjnego występu szykuje niespodziankę dla fanów, oby to była zapowiedź muzycznej niespodzianki :)
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: IgaAga »

Uśmiałam się, naprawdę ktoś wierzył w detox od socjal mediów Edyty????
Ale jak przystało na nietuzinkową osóbkę post to post 44 dni. LITOŚCI.
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: spot_me »

Edyta wdala sie w pyskowke z malolatami pod ostatnim postem na Insta. Poszlo oczywiscie o Dode. Twierdzi, ze hejterzy na jej profilu sa ''albo oplacani albo to fani d.r.'' Ogolnie to nic sie Edyta nie zmienila. Niestety.
ODPOWIEDZ