Instagram - oficjalne konto Edyty

Diva w XXI wieku !

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
AS
Make it happen
Make it happen
Posty: 126
Rejestracja: 21 kwie 2020, 16:25
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nie było
Lokalizacja: Kraków

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: AS »

wodawodnista pisze:Sram
To literówka?
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: wodawodnista »

Nie wiem, jestem naćpany krwią niemowląt.

Niemow - ląt. Illuminati.
ChristopherP
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 373
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Poznań

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: ChristopherP »

lena7 pisze:Też myślę, że "najlepsze" jeszcze przed nami.
Zastanawiam się w jakie zakamarki internetu trzeba się zagłębiać i jak bardzo znudzonym być by znachodzic "wiarygodne" info o konkretnych ludziach pijących krew niemowląt :?:
Wszystko to co najlepsze, wciąż przed nami jeszcze jest :hellobaby:

Niestety nie trzeba wcale wchodzic gleboko - bardzo latwo mozna znalezc w internecie "dowody" na kazda, nawet najbardziej wyssana z palca bzdure. Znajdziesz jedna i wpadasz w cala spirale kolejnych rewelacji z jednej strony gleboko skrywanych przed ludzkoscia tajemnic, a z drugiej jednoczesnie szeroko dyskutowanych na randomowych publicznie dostepnych forach w internecie. Wszystko to podane w odpowiedni sposob, tak aby czytajacy mial wrazenie, ze odkrywa cos czego inni nie wiedza, oferujacy zrozumienie i proste wytlumaczenie rzeczy wczesniej nierozumianych, sprawiajacy ze poczuje sie wyjatkowy i rozpocznie misje przekazywania tego dalej.

Krotko mowiac, jest to mechanizm, jak w kazdej innej sekcie. Podatnie na niego sa te same osoby, ktore sa podatnie na inne sekty. I tak samo jak w przypadku innych sekt, wyrwanie osoby, ktora raz w takie #CIACH# wpadla, jest niebywale trudne.

Niestety Edyta jest ksiazkowym wrecz targetem - pokiereszowana emocjonalnie po doswiadczeniach z dziecinstwa, nigdy nie wyprostowana, przez cale zycie desperacko poszukujaca akceptacji i towarzystwa, a mimo to zawsze calkowicie sama, bez kogolwiek w swoim otoczeniu, kto nie bylby od niej zalezny i moglby jej pomoc. A dodatkowo, przez urwana edukacje, pozbawiona narzedzi do odroznienia fikcji od racjonalnych argumentow. To wybuchowa mieszanka i dziwne byloby wrecz, gdyby ta historia skonczyla sie inaczej.
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: wodawodnista »

Edukacja o gównie świadczy. Są ludzie i "ludzie". Lekarze, którzy nie znają podstawowych zasad anatomii i dentyści po wizycie u których plomba wypada na następny dzień. Edyta ma po prostu problem z komunikacją. Ja się z nią mogę nawet zgodzić, że są osobistości mieszające swoimi pazurami w wiedźmowych kotłach na szatańskich mszach, tylko, że można ten temat poruszyć normalnie a nie pisać o piciu krwi niemowląt i to jeszcze z takim przekonaniem jak istnienie słońca i księżyca. Ona nie zna skali szarości, albo czarne albo białe.
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: addar »

Edyta o krwi nie pisała publicznie. :edi:
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: wodawodnista »

No, ale jest to publicznie uwidocznione, więc trzeba myśleć co się robi. Poza tym słowo służebnica i zamiłowanie do rogów można wrzucić do tego samego worka.
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Kopaneek »

Piter pisze:Ty jesteś zadowolony z obecnego wizerunku Edyty, uważasz, że tak powinien być budowany?
A co to zmienia? Czy jestem czy nie?
Niech żyje jak chce.
To ona poniesie ewentualne konsekwencje, nie ja.

Szkoda energii na to, na co nie mam wpływu i co mnie bezpośrednio nie dotyczy.
Nic jej talentu nie odejmie i nic nie doda.
Urodziła się wybitna i wybitna umrze.
Niezależnie od łatek, które do niej przylgną.
Amen. :edi:
Awatar użytkownika
Margaret
The story so far
The story so far
Posty: 565
Rejestracja: 27 sty 2014, 19:58
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: W-wa

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Margaret »

Kopaneek pisze:Nic jej talentu nie odejmie i nic nie doda.
Urodziła się wybitna i wybitna umrze.
abstrahując od całej dyskusji i skupiając się tylko na tym zdaniu.
Powiem tak - o Villas też mówili, że jest wybitna, a nawet śmierć w niczym nie pomogła.
Nieco inny przykład, ale równie dobitny - Ewa Demarczyk - ikona, legenda, geniusz, ale kto o niej teraz pamięta?

Gdy zmarła Kora, Wodecki, Krawczyk to ludzie płakali, lamentowali, były wielkie wydarzenia, koncerty, wspominki i inne "atrakcje artystyczne", ale Villas czy Demarczyk zasłużonego uczczenia już nikt nie podarował. Podobnie może być z Edytą.
Awatar użytkownika
Stukus
Sit down
Sit down
Posty: 52
Rejestracja: 08 lis 2018, 1:29
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Perfect Heart
Lokalizacja: Polska

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Stukus »

Możecie się ze mną zgodzić lub nie, ale bycie fanem :edi: to obciach w dzisiejszych czasach.
Uważam, że smutna trochę jest historia fanów :edi: że zamiast dyskutować o muzyce rozkminiają coraz bardziej wybujałe teorie spiskowe. Zajmując przy tym punkt widzenia i argumenty :edi: Jeżeli ktoś ma inne zdanie, to musi odejść od stołu.
Edyta zamiast zjednywać sobie ludzi bardzo mocno ich podzieliła, co znakomicie widać to na tym forum.
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: wodawodnista »

Margaret pisze:
Kopaneek pisze:Nic jej talentu nie odejmie i nic nie doda.
Urodziła się wybitna i wybitna umrze.
abstrahując od całej dyskusji i skupiając się tylko na tym zdaniu.
Powiem tak - o Villas też mówili, że jest wybitna, a nawet śmierć w niczym nie pomogła.
Nieco inny przykład, ale równie dobitny - Ewa Demarczyk - ikona, legenda, geniusz, ale kto o niej teraz pamięta?

Gdy zmarła Kora, Wodecki, Krawczyk to ludzie płakali, lamentowali, były wielkie wydarzenia, koncerty, wspominki i inne "atrakcje artystyczne", ale Villas czy Demarczyk zasłużonego uczczenia już nikt nie podarował. Podobnie może być z Edytą.
Sory, ale Krawczyk miał realny katalog muzyki za swoimi plecami. Villas to odległa epoka, ale Górniak i Demarczyk mają #CIACH# a nie dyskografię. Tyle ile wkładu pracy tyle wspomnień. :edi:

Edyta zaiste jest wybitną, ale skandalistką. Edyta Górniak na dzień dzisiejszy jest utożsamiana z publicznym pośmiewiskiem niż jakąkolwiek osobą związaną ze sztuką w jakiejkolwiek postaci. Od okolo 15 lat stąpała po tej cienkiej granicy, ale ostatnie 12 miesięcy ją zepchnęły w czeluści. Nie ma nic złego w niedowierzenia pandemii (każdy wie, że jestem w teamie Edi w tym przypadku), ale można było wypowiedzieć się na ten temat normalnie. Jedna wizyta w jakimś tam studio tv, jeden live na ig a nie drążyć temat jak wiertarka otwory. Doda wypowiedziała się kilka razy w zeszłym roku, wyśmiała to, skomentowała i stwierdziła, że sama świata nie będzie naprawiać, więc zamknęła się i poszła robić swoje. Edyta nie ma co robić swojego.

Ja nie jestem fanem Edyty (od razu zaznaczę, że Dody też nie, mam w sumie do nich podobny stosunek czyli część mnie coś w nich lubi, coś nie, taki neutralny stosunek) ale współczuje jej fanom. To smutne kiedy ktoś bezczelnie Ci mówi, że będzie płyta a płyty nie ma. Myślę, że psychofani Edyty powinni się w końcu otrząsnąć póki czas, bo ich idolka nie jest warta ich zainteresowania i ich kasy.
Awatar użytkownika
Wojtuś
Lunatique
Lunatique
Posty: 2867
Rejestracja: 04 lut 2008, 19:39
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Dotyk, Teraz Tu
Lokalizacja: Bratnik

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Wojtuś »

za dwie godziny premiera kanału Edyty Akademia przebudzenia:
https://www.youtube.com/watch?app=deskt ... qM&ucbcb=1
Teraz to dopiero portale będą miały o czym pisać!
Awatar użytkownika
max28
Perła
Perła
Posty: 1034
Rejestracja: 06 paź 2006, 21:18
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away
Lokalizacja: Kto wie?

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: max28 »

Zaczęło się profesjonalnie, jak w prawdziwej Akademii Przebudzenia, jakbym słuchał afirmacji ;-)

https://youtu.be/3sCWFVnErqM

A w opisie :edi: promuje nawet swoje ostanie piosenki 8P
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: wodawodnista »

Boże, wykrakałem. Nie mogę się doczekać :lol3: To będzie ostatni gwóźdź do trumny :lol3:

Filmik wstępu bardzo przyjemny. :edi: Chociaż istnieje szansa, że za antypolityczne treści ją szybko zawieszą :edi: Generalnie gdyby jej złote myśli bazowały na takich wartościach jak ten wstęp to wręcz bym jej podziękował, ale obawiam się, że to kwestia czasu zanim wjadą kosmici i antyspołeczność w tematykach filmów. Ale co by nie pisać to jeżeli ktoś ma założyć kanał na yt to rzeczywiście Edyta się idealnie nadaje, przy okazji zarobi jak będzie odpowiednio dużo kontrowersji.
Ostatnio zmieniony 23 kwie 2021, 20:26 przez wodawodnista, łącznie zmieniany 1 raz.
lena7
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 637
Rejestracja: 18 lis 2014, 12:19
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Warszawa/Londyn

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: lena7 »

Raczej okrzykną ja teraz założycielka sekty.
Komuś musi płacić wynagrodzenie za pomoc przy montażu, nagrywaniu, itp, itd. no bo przecież sama tego nie robi. Stać ją zapewne tylko na jak długo wystarczy oszczędności. Jaki ona ma plan na życie, za co zamierza żyć bez tworzenia muzyki?
Ostatnio zmieniony 23 kwie 2021, 20:27 przez lena7, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: wodawodnista »

Synek jej zrobi za 20 zł.
ODPOWIEDZ