Instagram - oficjalne konto Edyty

Diva w XXI wieku !

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: wodawodnista »

Może dziecinne, ale wymowne. Lepiej robić tak niż pozwalać na to co robi Państwo z tymi wszystkimi "zaszczepionymi", którzy nadal muszą nosić kagańce.
Awatar użytkownika
fookmetoo
The story so far
The story so far
Posty: 410
Rejestracja: 03 paź 2017, 14:28
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: KissMe,FeelMe,LoveMe
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: fookmetoo »

wodawodnista pisze:Może dziecinne, ale wymowne. Lepiej robić tak niż pozwalać na to co robi Państwo z tymi wszystkimi "zaszczepionymi", którzy nadal muszą nosić kagańce.
jakie kagańce?

mam za sobą Covid i później szczepienie i nie wiem jaki kaganiec noszę?
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: wodawodnista »

Nie nosisz maseczki w tramwaju/sklepie/gabinecie lekarskim?
tomek7
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 390
Rejestracja: 31 sie 2008, 0:16
Ulubiony album: EG Live'99
Ulubiona piosenka: No more drama
Lokalizacja: Warszawa

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: tomek7 »

Niepotrzebnie Edyta zerwała to papierzysko choć wcale jej się nie dziwie. To co dzieje się w tym kraju to absurd na absurdzie. W komunikacji miejskiej pełno takich świstków a i tak większość albo masek nie nosi albo ma tak założone ze nosy na wierzchu :D Cyrk na kółkach.
Powieszenie tego świstka w garderobie gdzie i tak chodzą bez maseczek jest śmieszne. Może o to jej chodziło? Nie mniej jednak nie podoba mi się taki sposób manifestowania swojej racji. Po co brnąc dalej w tego typu „aferki”.
I znów jest wyzywana, wyszydzana … no cóż to jest Edyta i koniec. Skoro ona ma gdzies opinie o niej to niech sibie robi co chce i zbiera obelgi.
Ale dziennikarka (choć ciężko stwierdzić czy nią jeszcze jest) Hanna Lis, twierdząc ze Edyta nie ma mózgu tez przesadziła. Czyżby już zapomniała jak Edyta śpiewała na charytatywnym koncercie, który Lis zorganizowała w Wilanowie kilka lat temu? Wtedy mózg miała ? Uważam, że tego typu obrażanie kogoś publicznie powinno nieść jakieś konsekwencje. Skoro za zerwanie kartki z info o noszeniu maseczek niektórzy chcą Górniak do pudła to co z publicznymi obelgami?
Lisica już zapomniała jak się oburzała gdy Pawlowicz ja obrażała publicznie?
Zobaczenie jacy oni wszyscy (w tym Edyta) w tym show biznesie są siebie warci :lol3:
Cyrk na kółkach i metry mułu hege
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: KrzysiekF »

tomek7 pisze:Czyżby już zapomniała jak Edyta śpiewała na charytatywnym koncercie, który Lis zorganizowała w Wilanowie kilka lat temu?
Konstancinie .
Filemon2
Sit down
Sit down
Posty: 71
Rejestracja: 26 lis 2017, 0:03
Lokalizacja: Polska

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Filemon2 »

tomek7 pisze:Niepotrzebnie Edyta zerwała to papierzysko choć wcale jej się nie dziwie. To co dzieje się w tym kraju to absurd na absurdzie. W komunikacji miejskiej pełno takich świstków a i tak większość albo masek nie nosi albo ma tak założone ze nosy na wierzchu :D Cyrk na kółkach.
Powieszenie tego świstka w garderobie gdzie i tak chodzą bez maseczek jest śmieszne. Może o to jej chodziło? Nie mniej jednak nie podoba mi się taki sposób manifestowania swojej racji. Po co brnąc dalej w tego typu „aferki”.
Jeżeli chodzi o ten "świstek", to ktoś zadał sobie trud, żeby go zaprojektować, wydrukować i powiesić. A pełna miłości bliźniego Edzia jednym, acz dyskretnym (więc chyba nie jest jednak aż taka odważna?) ruchem rączki zniszczyła pracę tego kogoś. Pomijając wszystko inne, jak się to ma do deklarowanej przez nią tolerancji dla cudzych poglądów i próśb o uszanowanie "jej prawdy"?
Po drugie, samo to, że duża część społeczeństwa bimba sobie na zalecenia sanitarne chyba nie czyni tych zaleceń bezzasadnymi? No to może, skoro, jak pokazują badania, większość ludzi nie myje rąk po skorzystaniu z toalety, wywalmy z łazienek umywalki, bo po co tam one?
Cyrk na kółkach to będzie jesienią i zimą, podczas kolejnych lockdownów. Miłej zabawy, bracia Edzi w wierze.

Dodano po 12 minutach 20 sekundach:
tomek7 pisze:Ale dziennikarka (choć ciężko stwierdzić czy nią jeszcze jest) Hanna Lis, twierdząc ze Edyta nie ma mózgu tez przesadziła. Czyżby już zapomniała jak Edyta śpiewała na charytatywnym koncercie, który Lis zorganizowała w Wilanowie kilka lat temu? Wtedy mózg miała ?
Pewnie zaprosiła Edytę w dobrej wierze, nie znając jej jeszcze, a w trakcie współpracy wyszło szydło z worka. :lol3:
mpjp
The story so far
The story so far
Posty: 498
Rejestracja: 27 sie 2011, 23:31
Ulubiony album: następny
Ulubiona piosenka: Obudźcie mnie
Lokalizacja: PL

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: mpjp »

Na insta fragment Jak Najdalej z "wystąpienia" na ramówce TVP - czyli jednak będzie gwiazdą tej jesieni w TVP?
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: wodawodnista »

Filemon2 pisze:
tomek7 pisze:Niepotrzebnie Edyta zerwała to papierzysko choć wcale jej się nie dziwie. To co dzieje się w tym kraju to absurd na absurdzie. W komunikacji miejskiej pełno takich świstków a i tak większość albo masek nie nosi albo ma tak założone ze nosy na wierzchu :D Cyrk na kółkach.
Powieszenie tego świstka w garderobie gdzie i tak chodzą bez maseczek jest śmieszne. Może o to jej chodziło? Nie mniej jednak nie podoba mi się taki sposób manifestowania swojej racji. Po co brnąc dalej w tego typu „aferki”.
Jeżeli chodzi o ten "świstek", to ktoś zadał sobie trud, żeby go zaprojektować, wydrukować i powiesić. A pełna miłości bliźniego Edzia jednym, acz dyskretnym (więc chyba nie jest jednak aż taka odważna?) ruchem rączki zniszczyła pracę tego kogoś. Pomijając wszystko inne, jak się to ma do deklarowanej przez nią tolerancji dla cudzych poglądów i próśb o uszanowanie "jej prawdy"?
Po drugie, samo to, że duża część społeczeństwa bimba sobie na zalecenia sanitarne chyba nie czyni tych zaleceń bezzasadnymi? No to może, skoro, jak pokazują badania, większość ludzi nie myje rąk po skorzystaniu z toalety, wywalmy z łazienek umywalki, bo po co tam one?
Cyrk na kółkach to będzie jesienią i zimą, podczas kolejnych lockdownów. Miłej zabawy, bracia Edzi w wierze.

Dodano po 12 minutach 20 sekundach:
tomek7 pisze:Ale dziennikarka (choć ciężko stwierdzić czy nią jeszcze jest) Hanna Lis, twierdząc ze Edyta nie ma mózgu tez przesadziła. Czyżby już zapomniała jak Edyta śpiewała na charytatywnym koncercie, który Lis zorganizowała w Wilanowie kilka lat temu? Wtedy mózg miała ?
Pewnie zaprosiła Edytę w dobrej wierze, nie znając jej jeszcze, a w trakcie współpracy wyszło szydło z worka. :lol3:
Lockdown nie jest przez wirusa tylko przez rząd - tak sumarycznie to jedno z drugim niewiele ma wspólnego jak spojrzeć na to uczciwie. Nakaz noszenia masek stoi w totalnej opozycji do uszanowania cudzych poglądów, wyborów i bytu. Ktoś ewidentnie zadał sobie trud, aby nachalnie przekonywać, że ktoś musi zasłaniać własną twarz....................
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: IgaAga »

Zapraszam do innych krajów europejskich to dopiero zobaczycie co to są obostrzenia u nas i tak jest bardzo liberalnie. Natomiast zrywanie komunikatów gospodarza, w tym przypadku jej pracodawcy to żenada i brak szacunku do wszystkiego. Natomiast wyjaśnienie Kurskiego, że jest zatrudniana z powodu głosu, a nie przekonań całkowicie nie na temat. Nie raz ju się przekonaliśmy, że są święci i reszta. Bogatszy może więcej, prawnik może więcej, lekarz może więcej, gwiazda może więcej zasady są dla pospólstwa i nic się nie zmieniło na przestrzeni stuleci :( :( :(
SLAVEK
Make it happen
Make it happen
Posty: 147
Rejestracja: 22 lis 2005, 22:19
Lokalizacja: usa

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: SLAVEK »

Nie mam zamiaru przekonywac nikogo do swoich pogladow na temat masek, lockdownow, kwarantanny osob zdrowych i z negatywnym wynikieim testu, szczepionek, kolejnych dawek, nowych wariantow, i 15XYZ fali wirusow..... To juz bylo przerabiane i budzi agresje, hejt i podzialy.

Chce tylko napisac, ze wolnosc jest jednym z podstawowych praw czlowieka. Wolnosc do wlasnych przekonan, decyzji i swiatopogladu. Obecnie obserwuje sie jak znowu zaczyna sie dzielic globalnie spoleczenstwo na 2 klasy, czarno albo biale, dobre albo zle, bogate albo biedne, inteligentne albo niedouczone. Socjalizm w czystej formie plus utopijna komuna.

Jan Pawel II powiedzial “Wolnosc nie jest dana raz na zawsze. Trzeba ja stale zdobywac na nowo”

Popieram Edyte w 100 procentach w temacie zerwania propagandowej ulotki. Daje jej ogromny kredyt za odwage. Jedna z niewielu, ktora mowi glosno o wolnosci i jest za to szanowana, choc niektorzy wyslali ja juz do szpitala w Tworkach. Wierze, to slowo kluczowe w dzisiejszych czasach. Wierze ze Edyta nagra plyte na miare jej wielkiego talentu, kiedy prawda oczysci nas z falszywych prorokow.
Pozdrawiam wszystkich bez wzgledu na poglady i obecny status spoleczny.

"Przeraza mnie nie przemoc nielicznych, lecz cisza wielu". MLK
Awatar użytkownika
rav33
Impossible
Impossible
Posty: 1624
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:53
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Under her spell
Lokalizacja: Wrocław

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: rav33 »

SLAVEK pisze:Nie mam zamiaru przekonywac nikogo do swoich pogladow na temat masek, lockdownow, kwarantanny osob zdrowych i z negatywnym wynikieim testu, szczepionek, kolejnych dawek, nowych wariantow, i 15XYZ fali wirusow..... To juz bylo przerabiane i budzi agresje, hejt i podzialy.

Chce tylko napisac, ze wolnosc jest jednym z podstawowych praw czlowieka. Wolnosc do wlasnych przekonan, decyzji i swiatopogladu. Obecnie obserwuje sie jak znowu zaczyna sie dzielic globalnie spoleczenstwo na 2 klasy, czarno albo biale, dobre albo zle, bogate albo biedne, inteligentne albo niedouczone. Socjalizm w czystej formie plus utopijna komuna.

Jan Pawel II powiedzial “Wolnosc nie jest dana raz na zawsze. Trzeba ja stale zdobywac na nowo”

Popieram Edyte w 100 procentach w temacie zerwania propagandowej ulotki. Daje jej ogromny kredyt za odwage. Jedna z niewielu, ktora mowi glosno o wolnosci i jest za to szanowana, choc niektorzy wyslali ja juz do szpitala w Tworkach. Wierze, to slowo kluczowe w dzisiejszych czasach. Wierze ze Edyta nagra plyte na miare jej wielkiego talentu, kiedy prawda oczysci nas z falszywych prorokow.
Pozdrawiam wszystkich bez wzgledu na poglady i obecny status spoleczny.

"Przeraza mnie nie przemoc nielicznych, lecz cisza wielu". MLK
Toś pojechał: maski, płyta, JP2, kwarantanna, Tworki i Edzia. A wszystko pasuje :lol3:
Nie idź tą drogą, bo kroczysz jak Ludwik Dorn i Saba :lol3:
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2747
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: pijej1 »

A mnie zastanawia jak w XXI wieku w epoce podboju kosmosu zachowały się wśród społeczeństwa teorie i "wiedza" rodem ze średniowiecza :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3:

Antyszczepionkowcy powinni być spisani z imienia i nazwiska i odsunięci od dobrodziejstw medycyny! Przy każdym zachorowaniu byłoby ich coraz mniej, aż w końcu w sposób naturalny sami swoją "wolnością" by się wyeliminowali z tego świata.
SLAVEK
Make it happen
Make it happen
Posty: 147
Rejestracja: 22 lis 2005, 22:19
Lokalizacja: usa

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: SLAVEK »

pijej1 pisze:A mnie zastanawia jak w XXI wieku w epoce podboju kosmosu zachowały się wśród społeczeństwa teorie i "wiedza" rodem ze średniowiecza :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3:

Antyszczepionkowcy powinni być spisani z imienia i nazwiska i odsunięci od dobrodziejstw medycyny! Przy każdym zachorowaniu byłoby ich coraz mniej, aż w końcu w sposób naturalny sami swoją "wolnością" by się wyeliminowali z tego świata.
Piękny hejt. :lol3: :lol3: :hellobaby: Brawo. Kto ci nawkładał do twojej łepetynki, ze oponenci eksperymentalnej terapii genowej to antyszczepionkowcy? Twoja wiedza i zdolność do oceny, która jest oparta na wielu niezależnych i wiarygodnych źródłach jest na poziomie miernym. Obecny świat potrzebuje takich schematycznych myślicieli, których jesteś reprezentantem, postrzegających świat tylko w dwóch kolorach…..,Propaganda czyni mnie lepszym do wydawania opinii, ze ludzie z tytułami profesorskimi jak i doświadczeniem mogą być nazywani przez osoby z wyprana mózgownica rodem ze Średniowiecza……. Biedny umysł, biedna istota, która potrzebuje jeszcze trochę czasu do zrozumienia obecnej rzeczywistości. Dialog z takimi osobami jest zbyteczny wiec bez odpowiedzi.
Awatar użytkownika
rav33
Impossible
Impossible
Posty: 1624
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:53
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Under her spell
Lokalizacja: Wrocław

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: rav33 »

SLAVEK pisze:
pijej1 pisze:A mnie zastanawia jak w XXI wieku w epoce podboju kosmosu zachowały się wśród społeczeństwa teorie i "wiedza" rodem ze średniowiecza :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3:

Antyszczepionkowcy powinni być spisani z imienia i nazwiska i odsunięci od dobrodziejstw medycyny! Przy każdym zachorowaniu byłoby ich coraz mniej, aż w końcu w sposób naturalny sami swoją "wolnością" by się wyeliminowali z tego świata.
Piękny hejt. :lol3: :lol3: :hellobaby: Brawo. Kto ci nawkładał do twojej łepetynki, ze oponenci eksperymentalnej terapii genowej to antyszczepionkowcy? Twoja wiedza i zdolność do oceny, która jest oparta na wielu niezależnych i wiarygodnych źródłach jest na poziomie miernym. Obecny świat potrzebuje takich schematycznych myślicieli, których jesteś reprezentantem, postrzegających świat tylko w dwóch kolorach…..,Propaganda czyni mnie lepszym do wydawania opinii, ze ludzie z tytułami profesorskimi jak i doświadczeniem mogą być nazywani przez osoby z wyprana mózgownica rodem ze Średniowiecza……. Biedny umysł, biedna istota, która potrzebuje jeszcze trochę czasu do zrozumienia obecnej rzeczywistości. Dialog z takimi osobami jest zbyteczny wiec bez odpowiedzi.
Te same epitety można napisać o tobie. Ale będę powściągliwy i zacytuje tylko tyle:

"Biedny umysł, biedna istota". :lol3:
Filemon2
Sit down
Sit down
Posty: 71
Rejestracja: 26 lis 2017, 0:03
Lokalizacja: Polska

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Filemon2 »

SLAVEK pisze:
pijej1 pisze:A mnie zastanawia jak w XXI wieku w epoce podboju kosmosu zachowały się wśród społeczeństwa teorie i "wiedza" rodem ze średniowiecza :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3:

Antyszczepionkowcy powinni być spisani z imienia i nazwiska i odsunięci od dobrodziejstw medycyny! Przy każdym zachorowaniu byłoby ich coraz mniej, aż w końcu w sposób naturalny sami swoją "wolnością" by się wyeliminowali z tego świata.
Piękny hejt. :lol3: :lol3: :hellobaby: Brawo. Kto ci nawkładał do twojej łepetynki, ze oponenci eksperymentalnej terapii genowej to antyszczepionkowcy? Twoja wiedza i zdolność do oceny, która jest oparta na wielu niezależnych i wiarygodnych źródłach jest na poziomie miernym. Obecny świat potrzebuje takich schematycznych myślicieli, których jesteś reprezentantem, postrzegających świat tylko w dwóch kolorach…..,Propaganda czyni mnie lepszym do wydawania opinii, ze ludzie z tytułami profesorskimi jak i doświadczeniem mogą być nazywani przez osoby z wyprana mózgownica rodem ze Średniowiecza……. Biedny umysł, biedna istota, która potrzebuje jeszcze trochę czasu do zrozumienia obecnej rzeczywistości. Dialog z takimi osobami jest zbyteczny wiec bez odpowiedzi.
Slavek, mógłbyś mi pokrótce wyjaśnić, na czym polega ta eksperymentalna terapia genowa i o którą ze szczepionek konkretnie chodzi? Proszę, podziel się swoją niezależną wiedzą! Jestem umówiona w przyszłym tygodniu na szczepienie, ale teraz nie wiem, czy nie zrezygnować... :hellobaby:
ODPOWIEDZ