Instagram - oficjalne konto Edyty

Diva w XXI wieku !

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
Awatar użytkownika
rav33
Impossible
Impossible
Posty: 1625
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:53
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Under her spell
Lokalizacja: Wrocław

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: rav33 »

wytłumaczeniem na tę destrukcję jest tylko dziwaczenie Edzi...
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Piter »

Mnie dziwi, że osoba, która tyle jadu kiełbasianego wstrzyknela sobie w twarz, tak obawia się szczepionki.
No ale to jest jej wybór.
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5027
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: addar »

Edyta wie i zna ryzyko porażenia, szczepionka jest niwiadomą :edi: :PP nie wiem co cie może dziwić . wiem że to z twojej strony tylko figura retoryczna ukrywająca szpilę a może raczej powinienem napisać igłę od "waksinowania"
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: IgaAga »

Śmieszą mnie te jej live, ona faktycznie przemawia jak mędrzec świata. to jest jej sposób na skupianie uwagi na sobie. Przerażające :( :( :( . Bardzo przykro na to się patrzy w którym kierunku zmierza.
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Mist »

Naprawde nie myslalam ze dozyje takich czasow. Tematy o bylych partnerach sie wyczerpaly to Edyta wymyslila sobie transformacje ziemi, poparcie dla Trumpa (chociaz to w podziemiu) i szczepionki. Dobra kazdy ma prawo wierzyc w co chce ale ona jedzie o tym jak zdarta plyta. Jej tzw livy sa dolujace. "Ten rok tez bedzie trudny" tacy ludzie naprawde mnie wkurzaja... nie ten rok bedzie taki jaki sobie wybierzesz bo sami wybieramy samopoczucie.

Jej wywody o Bogu, sorry ale widac jak bardzo jest uduchowiona jak traktuje ludzi przez te 48 lat to kolejna moda tak jak buddyzm. Teraz jest moda na przebudzenie....

To ze tak Edzia napietnuje szczepinke o ktorej nie ma zielonego pojecia jest po prostu smieszne ogladajac jej nastrzyknieta botoxem i wypelniaczem twarz. Tego widac nie oddaje stworcy tylko omylnemu czlowiekowi :ha: :lol3: :lol3: :lol3:
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: IgaAga »

Dzisiaj Papież Franciszek mówił, że planuje jak najszybciej się zaszczepić, oraz mówił, że to bardzo nieodpowiedzialne, jeśli ktoś nie chce się zaszczepić. Trochę dziwne ze głowa kościoła nie zawierza nieomylnemu swego życia, tylko Edzia. :smile:

Dodano po 1 minucie 12 sekundach:
Najpewniej Edyta to człowiek większej wiary. :beczy:
anet97
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 349
Rejestracja: 01 gru 2008, 0:55
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: If i give myself up
Lokalizacja: Polska

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: anet97 »

A widzieliście jak Schramowi odbija i co wrzuca na swojego Facebooka ? Mam wrażenie,że on jest autorytetem dla Edzi, może liczy na jakiś come back ?
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Piter »

addar pisze:Edyta wie i zna ryzyko porażenia, szczepionka jest niwiadomą :edi: :PP nie wiem co cie może dziwić . wiem że to z twojej strony tylko figura retoryczna ukrywająca szpilę a może raczej powinienem napisać igłę od "waksinowania"
Wszystko, co sobie wstrzykujesz, jest niewiadomą.
Awatar użytkownika
audarya
The story so far
The story so far
Posty: 482
Rejestracja: 15 lip 2008, 22:31
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Perfect Heart
Lokalizacja: Far North

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: audarya »

IgaAga pisze:Dzisiaj Papież Franciszek mówił, że planuje jak najszybciej się zaszczepić, oraz mówił, że to bardzo nieodpowiedzialne, jeśli ktoś nie chce się zaszczepić. Trochę dziwne ze głowa kościoła nie zawierza nieomylnemu swego życia, tylko Edzia. :smile:

Dodano po 1 minucie 12 sekundach:
Najpewniej Edyta to człowiek większej wiary. :beczy:

bycie glowa tego czy innego kosciola nie jest tozsame z wiara w boga, ktorego nikt z nas nie zna, a przynajmniej nie musi byc, polecam historie watykanu :d nie, nie uzyje wielkich liter :ha:

Dodano po 3 minutach 22 sekundach:
anet97 pisze:A widzieliście jak Schramowi odbija i co wrzuca na swojego Facebooka ? Mam wrażenie,że on jest autorytetem dla Edzi, może liczy na jakiś come back ?
tak i ma racje, nieudolna walka srisu z pandemia jest co najmniej smieszna, wszystko jest nieadekwatne a wiele rzeczy przechodzilo niezgodne z prawem, nie widzialam, zeby gdziekolwiek Piotr mowil, ze watpi w samo istnienie pandemii oraz zeby namawial do miziania sie z tlumem czy cos:
https://www.rp.pl/Sady-i-prokuratura/31 ... owych.html
anet97
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 349
Rejestracja: 01 gru 2008, 0:55
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: If i give myself up
Lokalizacja: Polska

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: anet97 »

Cały świat tak reaguje ,a może nie świat ale Europa.Naprawdę jest ktoś kto myśli,że tylko PiS tak reaguje ??? W Niemczech w tej chwili nawet do fryzjera nie można pojąć,u nas i tak jest względnie jeszcze.
Awatar użytkownika
madryptok
Make it happen
Make it happen
Posty: 196
Rejestracja: 15 mar 2008, 22:36
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Łódź

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: madryptok »

To jej gadanie o zaufaniu Bogu a nie człowiekowi (medycynie)... przypomina mi tę starą anegdotę/dowcip:

"Była straszna powódź. Ksiądz wlazł na wieżę kościoła. Podpływa ponton z ratownikami.
- Ojcze wsiadaj - mówią ratownicy. - Nie. Bóg mi pomoże.
Woda się podniosła. Znów przypływają ratownicy. I znów ksiądz mówi, że Bóg go ocali. Woda sięga już po szyje proboszczowi. I znów podpływa ponton, a ksiądz znowu swoje. Ponton odpłynął, woda sie podniosła, ksiądz utonął. W niebie przed Panem Bogiem, ksiądz mówi z wielkim żalem w głosie:
- Boże, ja Ci zaufałem a tyś mnie opuścił.
Na to Pan Bóg z wielkim gniewem:
- Trzy razy kretynie posyłałem po Ciebie ratowników!"
ChristopherP
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 373
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Poznań

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: ChristopherP »

IgaAga pisze:Śmieszą mnie te jej live, ona faktycznie przemawia jak mędrzec świata. to jest jej sposób na skupianie uwagi na sobie. Przerażające :( :( :( . Bardzo przykro na to się patrzy w którym kierunku zmierza.
Najbardziej przerażające jest to, że faktycznie piszą do niej te dzieciaki i na serio proszą o radę, bo myślą, że ona wie/rozumie więcej i może im udzielić jakiejś wartościowej rady.
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: wodawodnista »

"To jej gadanie o zaufaniu Bogu a nie człowiekowi (medycynie)... " - tylko, że temu są winni lekarze-ludzie, że takie zdanie mają na ich temat obywatele. Jeżeli medycyna ma działać tylko na zasadzie "weź tabletkę i abym miał cię szybko z głowy" to nie ma co się dziwić.

Pomimo Waszej całej niechęci i wyśmiewania to mija prawie rok od pierwszych rewelacji Edzi na temat pandemii a wy dalej to przeżywacie i ją poniżacie, więc jednak somebody cares. Wyluzujcie ramiona już pod szczepionkę i get over it :edi:
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Gosia1423 »

Na instastory powiedziała, że do maja nie może wyjść z domu, bo śnieg. A i że gdyby nie górale, to nie miałaby co jeść. Zapomniała, że w górach śnieg pada xD

Mówiła też o jakimś artykule w Superexpressie czy coś, że jest nieprawdziwy. Ale ja nawet nie wiem, o jaki artykuł chodzi... Może ktoś się orientuje? Artykuły, które zawierają prawdę, będzie linkowała na fb lub ig xD
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: endeven »

Gosia1423 pisze:Artykuły, które zawierają prawdę, będzie linkowała na fb lub ig xD
borze jaki upadek i jaki huk!!
ODPOWIEDZ