Instagram - oficjalne konto Edyty

Diva w XXI wieku !

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Kopaneek »

"Do tej pory doświadczałam tornad w moim życiu, ale nigdy dosłownie!" :edi: :ha:
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: spot_me »

Kopaneek pisze:"Do tej pory doświadczałam tornad w moim życiu, ale nigdy dosłownie!" :edi: :ha:
Naprawde tak napisala czy kpisz?
Juz wiemy, ze 2020 minie niestety na swiecie i w Polsce pod znakiem walki z dziesiatkujacym ludzi wirusem. Panika bedzie tylko narastala bo i liczby beda sie jeszcze dlugo zwiekszac. W takich momentach nie w glowie ludziom muzyka i kupowanie plyt wiec mysle, ze mozemy zapomniec o jubileuszowych obietnicach divy. Znow wszystko zdaje sie krzyzowac jej plany.
Awatar użytkownika
fookmetoo
The story so far
The story so far
Posty: 411
Rejestracja: 03 paź 2017, 14:28
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: KissMe,FeelMe,LoveMe
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: fookmetoo »

Nie przesadzajmy z tym koronawirusem, to nie koniec świata. Umieralność 0,2%. Więcej ludzi na zwykłą grypę umiera.

Widzę, że wypowiedź Edi trafiła już na CGM i całkiem negatywnie zostały odebrane.
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: endeven »

Skad to 0,2?
Paniki nie ma co siac ale jednak w zestawieniu ze zwykla grypa to jest wyzsza umieralnosc w stosunku do zachorowan.

Inna sprawa ze ten patogen sie mutuje i rozwija w sumie od 2002 od czasu SARS.
Awatar użytkownika
max28
Perła
Perła
Posty: 1034
Rejestracja: 06 paź 2006, 21:18
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away
Lokalizacja: Kto wie?

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: max28 »

Edyta, chyba dosłownie wzięła liczbę 30, swojego lecia pracy, gdyż na poniższym w filmie wyglada jakby miała z 30 lat :edi:

https://www.instagram.com/p/B9a0ySVniSi ... cidlv9mz1o
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Kopaneek »

spot_me pisze:Naprawde tak napisala czy kpisz?
Domniemam. :ha:
max28 pisze:Edyta, chyba dosłownie wzięła liczbę 30, swojego lecia pracy, gdyż na poniższym w filmie wyglada jakby miała z 30 lat
Znowu mogę jej powiedzieć, że jestem w wieku jej kariery. :ha: :lol3: :beczy:
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Marrcino »

PTAKi ćwierkają, że Edyta nagrała w Naszwil duet z Mileną Cyrwus :edi:
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5026
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: addar »

A jakie te ptaszki? Małe duże? Chude grube? Te które marcinek Edytki łapie?
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: spot_me »

Co taki duet mialby na celu? Nadal plonaca chec zaistnienia za oceanem? Chec zyskania nowych fanow wsrod polskich nastolatkow? Efekt bylby zapewne przeciwny do zamierzonego. Inna wrazliwosc, inne barwy glosow, inna grupa fanow (i wiekowo i stylistycznie). No ale rzeczywiscie przynajmniej w Polsce przez kilka miesiecy bylaby znow na jezykach wiec moze podciagneloby to z lekka sprzedaz albumu na 30-lecie gdyby promowal go taki singiel.
Robert
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1291
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:54
Lokalizacja: Warszawa

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Robert »

Ale do 1 kwietnia jeszcze 3 tygodnie
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Gosia1423 »

Na razie jest "uwięziona" w USA, a jej synek lata po galeriach... Żeby później nie było płaczu...
tomek7
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 390
Rejestracja: 31 sie 2008, 0:16
Ulubiony album: EG Live'99
Ulubiona piosenka: No more drama
Lokalizacja: Warszawa

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: tomek7 »

Polecam dzisiejszego live’a. Mądrze mówiła o zdrowiu i o płycie, która prawie ukończyła w Stanach. Edyta jest już w Polsce. Myśle ze płyta wyjdzie w tym roku bo widać, ze jej zalezy bardzo by na 30lecie coś wydać :edi:
mpjp
The story so far
The story so far
Posty: 498
Rejestracja: 27 sie 2011, 23:31
Ulubiony album: następny
Ulubiona piosenka: Obudźcie mnie
Lokalizacja: PL

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: mpjp »

Również polecam live. Zupełnie inna Edyta. Zupełnie inny ton głosu i sposób mówienia. Mądrze. Podbudowująco, szczególnie końcówka. Edyta poczuła chyba, że to jest jeden z tych momentów kiedy Artysta powinien wykazać się tą odpowiedzialnością, na której wielu fun'ów się wzoruje. Do tego chyba naprawdę spędziła super czas i cieszy się, że jest przy Synu.
To że już na pierwszym live (a zapowiada ich więcej-kolejny w piątek) powiedziała o płycie (i to w czasie kiedy nic nie jest pewne) oznaczać musi, że naprawdę ma materiał (bo nie chcę nawet wierzyć, że powiedziała to po to, aby zrzucić za jakiś czas, że przez pandemię nie mogła jej dokończyć mimo obietnic - bo naprawdę była szczera). Dołączam się zatem do tego, aby zadbać o zdrowie, w sposób równie ważny o psychiczne... Trzymajcie się ciepło
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4863
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Marek »

Edyta już jest w Polsce. Ma kwarantannę przez 14 dni i jest na wybrzeżu... Dziękowała firmie LOT za umożliwienie powrotu do Polski.
Nagrała nowe piosenki. Kilka piosenek nagrała też w Polsce w poprzednim roku.
Dużo mówi o życiu i epidemii.... Polecam obejrzeć na Instagramie.
Angie29
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 383
Rejestracja: 24 lis 2016, 19:30
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij nas
Lokalizacja: Niemcy

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Angie29 »

Gdyby nie syn siedziałaby z tyłkiem zapewne dalej w USA i tyle w temacie. Nie wróciłaby do kraju w takiej akcji. Czekałaby i się zaszyła aż wszystko minie. My zwykle mróweczki musimy siedziec w domu, spotykać się z pracownikami, chodzić z psem na dwór i patrzeć na te cyrki i bać się wszystkiego. To chore. Taka artystka to inny świat ja stać na lepsze życie, na pobyt w domku na wsi gdzie może przeczekać gorszy okres. Żeby nie było nie pluje jadem tylko tyle, że jak się jest Edyta Górniak a nie Grażyna Kowalska to można wiele, mówić pięknie o Świecie i życiu bo ona mając kasę jest bardziej chroniona i może sobie pozwolić na wiele na tle Grażyny Kowalskiej. Zatem jej cnotliwe gadki o życiu, płycie i cudowności natury to nic szałowego. Teraz powinna siedzieć na tylku w domu w Pl jak reszta i wyjść do marketu na zakupy i zobaczymy czy w tym szale będzie tak cudownie mówić dalej o wszystkim. Mamy niestety ciężki okres paniki dla wszystkich a artyści lub aktorzy prawią swoje wywody na Instagramach o życiu lub o tym jak teraz nie będą mieli za co żyć. Trudno jak się nie ma oszczędności albo po raz 1 idzie się do szpitala na badania i się potem dziwi jak działa służba zdrowia to nie dziwię się potem takiej Edycie, że jest odrealniona od całego świata. Tylko drażnią mnie potem te gadki jaki świat piękny, jakie cudowne są spiewy ptaków.... Ameryki nie odkryła. Mogła w niej zostać skoro tyle czasu tam była. Żeby chociaż to co się dzieje wpłynęło na ludzi i żeby każdy wyciągnął z tego lekcje, wspierał się nawzajem, pomagał byłoby super. Edyta skoro ma takie super inne nastawienie do Świata niech zadzwoni do Dody, Steczkowskiej, Szpaka lub Cleo i powie im wiecie co Świat jest piękny wyciągam do was dłonie i po tym wszystkim zaśpiewamy razem na jednej scenie.... Nie ma tego i nie będzie. To jest cała Edyta i ludzie. Gdy jest źle to jest chwila skruchy natomiast potem jest się jak dawniej. Nie wierzę w te gadki i odmiany.
ODPOWIEDZ