Instagram - oficjalne konto Edyty

Diva w XXI wieku !

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: endeven »

konto mam, ale nie śledzę, a że zrobiła sobie prywatne, to cóż. dalej nie śledzę :)
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1673
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Steffie »

Wlasnie trwa live u Edyty, siedzi przy fortepianie w sali prob i spiewa wokalizy na dobranoc. :edi:
Edyta zdecydowanie za rzadko korzysta ze swojego glownego atutu czyli glosu i talentu. Gdyby tylko takie posty i live robila w mediach, to byloby super! <3
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Gosia1423 »

Właśnie zakończył się live, a raczej transmisja została przerwana, w momencie, gdy Edyta nawoływała do nie noszenia maseczek. Raczej to zbieg okoliczności, bo miała filtr i muzyczkę, jakieś tybetańskie dzwony. Po chwili wszystko wróciło i dalej kontynuowała swój wywód o maseczkach.

1. Poprosiła fanów o przesłanie jej swoich adresów, pod jakiś adres mailowy, który później doda. Nie jest to ten sam, który funkcjonuje w jej Social Mediach.

Dlaczego?

2. Edyta chce rozmawiać jak dawniej z fanami listownie, gdyż zaprzestanie korzystać z telefonu i ograniczy ig/fb. Bo 5G. Uważa, że internet 3G specjalnie jest spowalniany, żeby ludzie przeszli na 5G. Nie powiedziała co w tym 5G jest złego. Kazała poczytać. A i w ogóle te adresy mają być zabezpieczeniem, jakby w najbliższym czasie, za 1 lub 2 msc mieli odciąć neta lub mocno go ocenzurować.

3. O dzisiejszym koncercie chce zapomnieć, bo coś było nie tak organizacyjnie (ja nie wiem czego ona się spodziewała po tvp). Ona dała z siebie 200%, a organizatorzy 20%. Nie rozwinęła tematu.

4. Ktoś zapytał o płytę. Najpierw powiedziała, że w październiku wejdzie do studia i wznowi prace nad płytą. Później, że w październiku wyda singiel, ale inny niż Lime. Ogólnie w Polsce nie ma z kim pracować. I nikt nie chce się podjąć pracy nad ambitnymi materiałami nagranymi w USA. Bo są na wysokim poziomie itp A w ogóle jej starsi fani wiedzą, że to co nagrała kilka msc temu może być nieaktualne z tym, co obecnie czuje. I to, co nagrała wcześniej, może jej się teraz nie podobać. Często inspirują ją inne rzeczy bla bla bla. Jednym słowem płyty ni ma.

5. Chociaż rezygnuje z neta przed obawą o 5G, to uwaga utworzy nowe konto/reaktywuje swoje na YouTubie i tam będzie prowadzić live z fanami. So logic :facepalm:

6. Od maseczek można się udusić itp Czytajcie dużo internetu (choć wcześniej starszyła 5G). Dużo słuchajcie np drzew i ptaków, bo tylko Ziemia powie nam prawdę. I ogólnie wchodzimy w nową erę. I nie bądźcie źli na osoby, które się nie przebudziły. Taak Edyta czuje się przebudzona, zaczyna nowy etap, kolejna przemiana, no i przeprowadzka (nie zdradziła dokąd).


Słuchając tego zastanawiałam się, co ona bierze lub w jaką sektę wpadła. Co gorsza ona na tych live'ach na yt chce oświecać ludzi :facepalm:
kuba5959
Sit down
Sit down
Posty: 75
Rejestracja: 13 cze 2018, 10:38
Lokalizacja: Łódź

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: kuba5959 »

Nie mogę przestać się śmiać :lol3: :lol3: :lol3:
Oszalała do reszty :lol3:
ChristopherP
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 373
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Poznań

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: ChristopherP »

To jest żywy przykład na to, jak ważna jest edukacja i do czego prowadzą jej braki.

Nie jest to jednak żadne nowe zjawisko. Gdyby Edyta żyła 100 lat temu, to by była jedną z tych głoszących, że kanalizacja Warszawy to żydowski plan wytępienia polskiej wsi albo ze fale radiowe odpowiadaja za przymrozki uderzajace w rolnikow. Teraz pewnie wierzy w QAnon i plaska ziemie.

Osoby umyslowo ubogie niestety sa bardzo podatne na takie teorie, bo pozwalaja im uporzadkowac sobie w glowie rzeczy, ktorych nie rozumieja z powodu braku wlasciwych narzedzi.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Piter »

Płytę można wydać wtedy, gdy się ma coś do powiedzenia. Muzycznie lub artystycznie. Edyta nie ma wiele do powiedzenia. Raczej do pogadania.

Dodano po 2 minutach 17 sekundach:
ChristopherP pisze: Gdyby Edyta żyła 100 lat temu, to by była jedną z tych głoszących, że kanalizacja Warszawy to żydowski plan wytępienia polskiej wsi albo ze fale radiowe odpowiadaja za przymrozki uderzajace w rolnikow.
:lol3: :lol3: :lol3:
Ciemnogród
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Gosia1423 »

A i jeszcze powiedziała, że szkoda, że Szumowski już nie jest ministrem zdrowia, bo nie może z nim porozmawiać na temat maseczek i tego jak on się z nich noszenia wytłumaczy :lol3:

Totalny odlot. Jaki by ten minister zdrowia nie był, ale żądać, żeby się przed nią tłumaczył i z nią debatował...


A i na koniec zanuciła kołysankę.
ChristopherP
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 373
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Poznań

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: ChristopherP »

Gosia1423 pisze:A i na koniec zanuciła kołysankę.
Gdy rozum spi, budza sie demony.
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Michael »

Jestem zdumiony tym, co usłyszałem z ust Edyty :blink:
Nadchodziło 3G - ludzie się bali, nadchodziło 4G - ludzie też się bali, teraz nadchodzi 5G i znowu ludzie się boją.
Ale jakoś każdy chce mieć dostęp do szybkiego internetu w swoim smartfonie :lol:.
Ja osobiście uważam, że kolejna technologia przesyłu danych jest nam niepotrzebna. Wystarczyłoby, gdyby operatorzy sieci komórkowych uwolnili w pełni możliwości sieci 4G.
Edyto, to, że spowalnia Ci Internet to prawdopodobnie wina serwera lub telefonu, a nie sabotaż operatora.
Co do nienoszenia maseczek, to generalnie zgadzam się z nią, że to niezdrowe. Pozostaje tylko pytanie, czy osoba publiczna powinna mówić takie rzeczy głośno...
ChristopherP
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 373
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Poznań

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: ChristopherP »

To jest osoba, ktora rok temu zaskoczylo, ze zapinanie pasow bezpieczenstwa ma sens, wiec o czym tu rozmawiac?

Swoja droga, zapina je teraz w busie czy nadal nie? Staram sie unikac tych potokow glupoty, ale pamietam ze kiedys to byla rzadkosc.
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Gosia1423 »

To zapinanie pasów było chwilowe, pod program...

A takiej ilości głupot, to chyba nigdy nie wypowiedziała... Bo tam plotła 3 po 3, ale nigdy wcześniej, to co prawiła nie było tak szkodliwe dla ogółu. Nawet nie wiecie jak nastarszyła małolaty. Opowiadając o niebezpiecznym 5G, odcięciu neta, nowej erze, wojnie, totalnej cenzurze i inwigilacji, że już to się dzieje na świecie np w Korei (oczywiście nie wspominając, w której Korei), o kontroli społeczeństwa poprzez przymus noszenia maseczek i żeby tego nie robić... To wszystko opowiadała tonem niczym Kaszpirowski, po północy, przy tybetańskich dzwonach...

A i pamiętajcie, że Edyta tak kocha swoich fanów, że chce ich adresy, żeby mogła się z nimi komunikować, gdyby odcięli neta. I chyba przeczytała komentarze przerażonych dzieciaków, bo powiedziała, żeby się nie bać, bo strach wzmacnia złe emocje. I najdziwniejsze zdanie, że jak przyjdzie pora, to spotka się z fanami w innym wszechświecie. Zabrzmiało to, jakby Edytą przygotowywała się na odejście z tego świata...
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Marrcino »

Szok :shock: na początku czytając to myślałem, że robicie sobie jaja :lol3:

Niestety Edzia nigdy nie miała własnego zdania, zawsze była pod wpływem kogoś. Teraz pewnie chłonie poglądy syna narodowca i prawicowych mediów. Zwariowała totalnie, chyba skończy jednak jak Villas. ;(
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Gosia1423 »

Marrcino, ja się zastanawiałam, czy mam wyciągnąć długopis i kartkę, i zacząć robić notatki, żeby później to tu zrelacjonować. Bo późna godzina, mało kto widział, a że nie ma Maggie, to nie ma komu zapisać relacji :P

I chciałabym, aby to był prima aprilisowy żart... Ale niestety :/
mpjp
The story so far
The story so far
Posty: 498
Rejestracja: 27 sie 2011, 23:31
Ulubiony album: następny
Ulubiona piosenka: Obudźcie mnie
Lokalizacja: PL

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: mpjp »

Gosia1423 pisze:To zapinanie pasów było chwilowe, pod program...
Nawet nie wiecie jak nastarszyła małolaty. Opowiadając o niebezpiecznym 5G, odcięciu neta, nowej erze, wojnie, totalnej cenzurze i inwigilacji, że już to się dzieje na świecie np w Korei (oczywiście nie wspominając, w której Korei), o kontroli społeczeństwa
Nawet na potrzeby programu nie powinno się pozwolić komuś siebie tak zblaznic i zgodzić na wypowiadanie takich słów...
Odnośnie małolata zgadzam się. Znam z pierwszej ręki historię gdzie chłopiec nie wrócił jako jedyny do szkoly, bo tak się boi covid-a...
A skoro zaśpiewała kołysanka, to chyba naprawdę Jej target to dzieci. szkoda... bo tak ambitne piosenki jakie szykuje na płytę pewnie do nich nie trafia:)

Dodano po 6 minutach 58 sekundach:
Gosia1423 pisze: 3. O dzisiejszym koncercie chce zapomnieć, bo coś było nie tak organizacyjnie (ja nie wiem czego ona się spodziewała po tvp). Ona dała z siebie 200%, a organizatorzy 20%. Nie rozwinęła tematu.

4. Ogólnie w Polsce nie ma z kim pracować. I nikt nie chce się podjąć pracy nad ambitnymi materiałami nagranymi w USA.


Słuchając tego zastanawiałam się, co ona bierze lub w jaką sektę wpadła.
Ad.3 Organizator TVP więc ich ukarała i dziś nie przyszła do PnS. Ale miejsce w sobie tylko dobre emocje...
Ad. 4 Jak mozna tak uogolniac? jak maja sie czuć polscy producenci choćby Gromee?...
Ad. brania - każdy chyba z nas ma swoje przemyślenia nt. pandemii i widzi pewne rzeczy, ale Ona chyba poczuła głów pod wpływem zainteresowania tym co mówiła wtedy w radio. I zaczęło się...
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: IgaAga »

Ileż przemian, mądrości i nauk Edyta przeszła, ciągle daje rady, ale czy na pewno są one wiarygodne? Drugi człowiek, bliskość, miłość tu i teraz się liczy- to ja pytam dlaczego jesteś sama w hotelowym pokoju, gdzie mamusia, siostra, synek i przyjaciele, dalsza rodzina, w końcu muzyczna rodzina, bo artyści taką mają również. Edyto puste słowa nic nie znaczą, o człowieku świadczą czyny. Kariera w rozsypce, płyty nie będzie, bo nie ma pomysłu na nią i szkoda kasy. Filmiki pełne głupawki Wieczorka ze znajomymi, to jedyni Twoi bliscy znajomi niestety. Szkoda że tak marnujesz czas, Jakoś Natalii Kukulskiej nie przeszkadza nic w rozwoju kariery i nagraniu cudnej płyty. Myślę, że Edycie brak pasji do muzyki, jest tylko pasja do zarabiania kasy i konsumpcjonizmu niestety. :lol3:

Dodano po 4 minutach 53 sekundach:
Mnie osobiście przeraża fakt, że jej się wydaje że jest cholernie mądra. Od dzieciństwa zapierniczałam w szklarni bo rodzice mieli ogrodnictwo, od pocierania ziemskimi minerałami rąk niestety nie wyzdrowiałam, przeciwnie mam dużo chorób między innymi od tej pracy, także pani dr Edi dziękuję za poradę.
ODPOWIEDZ