Instagram - oficjalne konto Edyty

Diva w XXI wieku !

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: spot_me »

Ile to trzeba miec czasu wolnego by siedzic i usuwac po kolei ponad 500 postow. Nudzi sie zwyczajnie. No i zero sentymentow.
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: dorota »

michal.p pisze:Edyta usunęła dzisiaj ponad połowę swoich postów z instagrama. Ciekawość czemu ten zabieg ma służyć :shock:
pewnie robi jesienne porządki i tyle,
jak to Edyta, oczyszcza aurę :D
King
Hope for us
Hope for us
Posty: 33
Rejestracja: 22 maja 2019, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Kasztany
Lokalizacja: Kraków

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: King »

Może konta weryfikowane (jak jej) mają jakieś szybsze sposoby niż my, np. zaznaczanie zdjęć na podglądzie (jak w galerii na telefonie) plus opcja "zaznacz wszystko".

Usuwanie mnóstwa zdjęć to nierzadko stosowany chwyt marketingowy, zwłaszcza gdy szykuje się nowy album/singiel, całego Instagrama wyczyściły Nosowska, Cyrus, chyba Swift i na pewno wiele innych postaci. Oczywiście nie sugeruję, że Edyta szykuje jakąś wielką premierę :PP
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Steffie »

Edyta zrobila porzadki na IG i nie obserwuje juz nikogo. Ale powiedziala, ze zaglada na inne konta i zostawia tam czasem slad. :edi:
Poza tym zrobila wczoraj kilka live na IG, na balu TVN oraz po balu i podczas sniadania, gdy pila kawe i wtedy tez odpowiadala na pytania. Mowila, ze bal TVN byl super. Odpowiedziala na pytanie o Roksanie Wegiel - ze jest wspaniala, zdolna, sliczna i ze jej dobrze zyczy. Poza tym powiedziala, ze przygotowuja kilka nowych rzeczy z Gromee'm. Wspomniala, ze za chwile trasa akustyczna - 10 koncertow - powrot do kilku miast i kilka nowych, repertuar bedzie troche zmodyfikowany, beda jakies dodatkowe "smaczki". Powiedziala, ze w polowie lutego bedzie miala bardzo malo wolnych dni... Chyba szykuja sie jakie podroze, bo zastanawiala sie, czy kupic nowa walizke. Ponoc bedzie sezon intensywny. ;) Wspomniala o pani Basi, dla ktorej przekazano zebrane 10 tys. oraz powiedziala, ze zglosila sie firma, ktora zadeklarowala sie naprawic jej dach. Edyta dziekowala za te zbiorke. Byly tez pytania o Sylwestra - Edyta jeszcze nie wie, czy bedzie wystepowac. Jest wzruszona przyjeciem "Krola", moze prapremiera telewizyjna nie poszla zbyt dobrze, bo zjadly ja emocje, ale pozniej odbior byl coraz lepszy. Na pytania o plyte z Gomee'm, Edyta stwierdzila, ze maja fajny repertuar, ze duzo pracy zostalo juz wykonanej i ze jest on tak pracowity jak ona. :P Ale ma on ponoc dla niej kilka nowych utworow, moze bedzie kolejny singiel z Gromee'm. Na razie "Krol" sie rozgrywa w stacjach i Edyta liczy na glosy fanow na listach. ;) Jeszcze beda trzy koncerty zamykajace 100-lecie banku - Lodz, Wroclaw i Poznan. Program w TVN to bedzie program rozrywkowy, powiedziala, zeby nie brac tego na serio, beda tam smieszne rzeczy, zeby sie wyluzowac. Nauka jazdy bedzie tam tylko jednym z elementow. Edyta powiedziala, ze nie wolno brac tylu rzeczy na serio, bo na niektore sytuacje nie mamy wplywu. :pomysl: Wspomniala tez, ze wczoraj wsparla fundacje TVN i jesli ktos potrzebuje jakiejs pomocy, to zeby kierowac swoje prosby do roznych fundacji. Wspomniala, ze nie ma ulubionej ksiazki, ale zrobila na niej wrazenie jakas ksiazka o aniolach, ktorej tytulu nie pamieta. Powiedziala tez, ze juz minal rok odkad nie mieszka w Stanach, ale wciaz sa tam jakies jej rzeczy. Zyczyla wszystkim bezpieczenstwa i smiechu. Powiedziala, ze nie mozemy wszystkiego traktowac smiertelnie powaznie, bo zwariujemy - powiedziala mniej wiecej: "zadna chwila sie nie powtarza, wiec cieszcie sie kazda chwila i miejcie pozytywne nastawienie do wszystkiego". :pomysl:
tomek7
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 390
Rejestracja: 31 sie 2008, 0:16
Ulubiony album: EG Live'99
Ulubiona piosenka: No more drama
Lokalizacja: Warszawa

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: tomek7 »

Bardzo fajne te live’y. Lubię jak Edyta jest sam na sam z nami. Zachwycona balem, jak sama powiedziała chyba pierwszym w jej życiu. Dziękowała wszystkim których tam spotkała bo została mega ciepło przyjęta. Na necie zreszta są foty z Monika Olejnik, która siedziała Edi na kolanach i kazała jej mówić do siebie na TY. Kasia Koleda-Zalewska tez na insta dziękowała jej za obecność. Chwaliła tez śpiewających innych artystów jak Pati czy Nicka. Na insta innych znanych osób, przewijają się zdjęcia z nią.
Co ciekawe Edi wspomniała, ze tylko jeden pan gentelmen nie do końca na koniec umiał się zachować i ciekawe czy dziś po przebudzeniu będzie pamiętał wszystko :lol3:
Jeżeli nie oglądaliście tych kilka live to polecam. Gosia Baczynska ciągnąca ja do tańca czy wygłupy z Pirogiem i innymi. Myśle, że Edi bardzo dobrze zrobił ten bal i widać ze była autentycznie szczęśliwa.
I popieram ja w słowach by celebrować każda chwile gdyż one się już nie powtórzą.
Podkreślę tez to co wyżej Steffie, by nie brać na poważnie programu My Way bo to ma być rozrywka.
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Steffie »

Tez odebralam pozytywnie live. Powiedziala, ze te z balu zapodala po to, zeby fani poczuli atmosfere. Oczywiscie najlepszy byl ten, gdy odpowiadala na pytania, wydawala sie pelna energii i zadowolona. Oby wkrotce byla jakas nowa muza. :d
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: ray »

Steffie pisze:Wspomniala, ze za chwile trasa akustyczna - 10 koncertow - powrot do kilku miast i kilka nowych, repertuar bedzie troche zmodyfikowany, beda jakies dodatkowe "smaczki".
Skoro ma być 10 koncertów, a ten w Wilnie został odwołany, to znaczy, że jeszcze jeden powinien dojść. Może w Warszawie?
Dobrze, że repertuar ma być trochę zmieniony.
Steffie pisze:Wspomniala o pani Basi, dla ktorej przekazano zebrane 10 tys. oraz powiedziala, ze zglosila sie firma, ktora zadeklarowala sie naprawic jej dach. Edyta dziekowala za te zbiorke.
A to dziwne, bo przecież podobno udało się zebrać tylko niecałe 5 tys. zł z zakładanych 20 tys. zł:
https://zrzutka.pl/5sjwtu

Szkoda, że wciąż nic nie wiadomo na temat teledysku do Króla, płyty akustycznej i nagrań z producentem z Nashville. :(
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Marrcino »

Edit stara się teraz pokazać na insta, że jednak ma jakieś koleżanki w branży :lol3: :roll: :edi:
Awatar użytkownika
Love2Love 1990-2016
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 301
Rejestracja: 05 sty 2016, 23:55
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Kraków

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Love2Love 1990-2016 »

Marrcino pisze:Edit stara się teraz pokazać na insta, że jednak ma jakieś koleżanki w branży :lol3: :roll: :edi:
Ja też odebrałem to w ten sposób :roll:
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: spot_me »

Marrcino pisze:Edit stara się teraz pokazać na insta, że jednak ma jakieś koleżanki w branży :lol3: :roll: :edi:
To po raz kolejny obrazuje jak ona strasznie czuje sie samotna i wyizolowana.
mpjp
The story so far
The story so far
Posty: 498
Rejestracja: 27 sie 2011, 23:31
Ulubiony album: następny
Ulubiona piosenka: Obudźcie mnie
Lokalizacja: PL

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: mpjp »

Love2Love 1990-2016 pisze:
Marrcino pisze:Edit stara się teraz pokazać na insta, że jednak ma jakieś koleżanki w branży :lol3: :roll: :edi:
Ja też odebrałem to w ten sposób :roll:
Bo zdecydowanie tak jest. Ale znów słabe to. Pokazuje kompletny brak wyczucia, czy nawet strategii promocyjnej w kontekście jak wyjść z tego bagna z twarza
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Marrcino »

Albo liczy na poparcie w aferze :ha: a tu cisza :D koleżanki wywołane do tablicy schowały głowę w piasek... żadnego wsparcia... biedna Edzia :beczy: ona ma zawsze pod górę 8P
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Kopaneek »

Ciekawe jak bardzo szczęśliwe życie macie Wy.
Wchodzicie tutaj i cieszycie się nieszczęściem Edyty, która kryształowa nie jest.
Co Wy staracie się pokazać? 8P
To pytanie retoryczne. Jak coś.
tomek7
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 390
Rejestracja: 31 sie 2008, 0:16
Ulubiony album: EG Live'99
Ulubiona piosenka: No more drama
Lokalizacja: Warszawa

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: tomek7 »

Kopaneek pisze:Ciekawe jak bardzo szczęśliwe życie macie Wy.
Wchodzicie tutaj i cieszycie się nieszczęściem Edyty, która kryształowa nie jest.
Co Wy staracie się pokazać? 8P
To pytanie retoryczne. Jak coś.
W punkt!!! Brawo
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: endeven »

Tylko, że tzw. "my" nie dajemy powodów, by mówić o naszym życiu prywatnym w takiej hiperskali. tak tak nie jestesmy osobami publicznym etc ale chodzi chyba o zasadę, postawę i podejście do życia. Życie prywatne trzeba chronić. I siebie w tym. Edyta robi cos zgoła innego i obraca sie to przeciwko niej konsekwentnie i za każdym razem. non stop odkąd ekshibicjonizm emocjonalny stał się tak łatwy i szybki. Chodzi też o klasę, sposób i styl. Na scenie Edyta to ma. Poza sceną, która jest jej ostoją i prawdziwym kręgosłupem, jest pogubiona w swoich działaniach, motywach, linearności zdarzeń i reakcji. Niestety pewne zachowania Edyty na stopie prywatnej rzutują bezlitośnie na poczynania zawodowe. To wszystko jest po prostu przykre Kops. Przykre jest też oczywiście to, że ktoś ma z tego bekę bez umiaru. Bo tam po drugiej stronie są po prostu czyjeś emocje i serce.
ODPOWIEDZ