Instagram - oficjalne konto Edyty

Diva w XXI wieku !

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: wodawodnista »

Filemon2 pisze:MR chciała tylko uprzedzić obelżywe wpisy agresywnych antyszczepów i zaznaczyła, że nie będzie podejmować z nimi dyskusji. Nie widzę tam krytyki wszystkich nie-szczepiących się (umiejętność czytania ze zrozumieniem, widzę, coraz bardziej zanika w naszym włączającym myślenie społeczeństwie). Inna sprawa, że właśnie ci agresywni znów poczuli się wywołani do tablicy, w tym emanująca miłością i światłem Edzia.

Nie śledzę i nie znam Małgorzaty Rozenek na tyle, żeby móc wypowiadać się co do jej charakteru, ale jeśli rzeczywiście jest, jak piszecie, taka fałszywa i zakłamana, to jak nazwać, Tomku i Wodo, naszą :edi: ?

Nie jestem fanem Edyty, więc nie wiem - może zaraz ktoś mnie poprawi. Czy Edyta kiedyś chamsko zaprzedała się za kasę? Nie mówię o reklamach, nie mówię o ustawkach do Telemagazynu. Małgorzata Rozenek promuje wszystko co się da na swoim IG (i mądrze robi bo skoro ma możliwość a przecież się starzeje to trzeba doić cytrynę jak się da) ale robi to w sposób żenujący. W dodatku zarabia też na swoich dzieciekach robiąc wraz z nimi jakieś akcje. Nie widziałem u Edyty postów sponsorowanych w tak chamskiej ilości czy też innych projektów "biznesowych". Edyta jest zakłamana jeśli chodzi o jej własne życie - tak jak Villas trochę - cuda na kiju co ona nie robiła - ale nie jest sztuczna w tym co robi. Rozenek to plastik i słup reklamowy po najgorszej linii oporu.

Jak już napisałem antyszczepionkowców to może są ze dwie sztuki, reszta to antycovidoszczepionkowcy, ale ta narracja jest celowa.
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Kopaneek »

Dlaczego jakaś sprzedajna celebrytka bez większych osiągnięć oraz talentu jest promowana i sama siebie stawia jako wzór dla ludzi? Gdzie są ci, którzy Edycie wytykają brak wykształcenia medycznego, który wg nich odbiera jej prawo do publicznego głosu? Dlaczego nikt nie rzuca się na te wszystkie gwiazdunie, które promują szczepienie się. Na jakiej podstawie? Mają wykształcenie medyczne? No nie. Czyli #hipokryzja.

Dla Was ważniejsze od dowiedzenia się jak jest naprawdę, jest dowalanie Edycie i karmienie tym ego.
Czy Wy jesteście normalni?

Jako ciekawostka, bo chyba nie wszyscy wiedzą.
Asystentką Gosi jest była asystentka Edyty i koleżanka z forum, Magdalena Sowa, która z 15 lat chyba biegała za nią, zanim Edyta ujrzała w niej zdolność do czynności o charakterze asystencko-biznesowym.
lena7
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 637
Rejestracja: 18 lis 2014, 12:19
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Warszawa/Londyn

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: lena7 »

Kopaneek pisze:Asystentką Gosi jest była asystentka Edyty i koleżanka z forum, Magdalena Sowa
Moze stad tez impuls by zaatakowac Goche publicznie. Przeciez Rozenek zna teraz wszystkie tajemnice Edyty, takze te z alkowy opowiadane nowej szefowej przez Sowe :ha:
AS
Make it happen
Make it happen
Posty: 126
Rejestracja: 21 kwie 2020, 16:25
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nie było
Lokalizacja: Kraków

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: AS »

wodawodnista pisze:

Nie jestem fanem Edyty, więc nie wiem - może zaraz ktoś mnie poprawi. Czy Edyta kiedyś chamsko zaprzedała się za kasę? Nie mówię o reklamach, nie mówię o ustawkach do Telemagazynu. Małgorzata Rozenek promuje wszystko co się da na swoim IG (i mądrze robi bo skoro ma możliwość a przecież się starzeje to trzeba doić cytrynę jak się da) ale robi to w sposób żenujący. W dodatku zarabia też na swoich dzieciekach robiąc wraz z nimi jakieś akcje. Nie widziałem u Edyty postów sponsorowanych w tak chamskiej ilości czy też innych projektów "biznesowych". Edyta jest zakłamana jeśli chodzi o jej własne życie - tak jak Villas trochę - cuda na kiju co ona nie robiła - ale nie jest sztuczna w tym co robi. Rozenek to plastik i słup reklamowy po najgorszej linii oporu.

Lubię czytać Twoje posty, gdy o czymś opowiadasz, a nie ubliżasz nikomu. Masz wnikliwe analizy.
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Kopaneek »

lena7 pisze:
Kopaneek pisze:Asystentką Gosi jest była asystentka Edyty i koleżanka z forum, Magdalena Sowa
Moze stad tez impuls by zaatakowac Goche publicznie. Przeciez Rozenek zna teraz wszystkie tajemnice Edyty, takze te z alkowy opowiadane nowej szefowej przez Sowe :ha:
Niedawno w trakcie jakiś koncertów Edyta oznaczała Sowę, więc możliwe, że już nie pracują razem.
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: wodawodnista »

AS pisze:
wodawodnista pisze:

Nie jestem fanem Edyty, więc nie wiem - może zaraz ktoś mnie poprawi. Czy Edyta kiedyś chamsko zaprzedała się za kasę? Nie mówię o reklamach, nie mówię o ustawkach do Telemagazynu. Małgorzata Rozenek promuje wszystko co się da na swoim IG (i mądrze robi bo skoro ma możliwość a przecież się starzeje to trzeba doić cytrynę jak się da) ale robi to w sposób żenujący. W dodatku zarabia też na swoich dzieciekach robiąc wraz z nimi jakieś akcje. Nie widziałem u Edyty postów sponsorowanych w tak chamskiej ilości czy też innych projektów "biznesowych". Edyta jest zakłamana jeśli chodzi o jej własne życie - tak jak Villas trochę - cuda na kiju co ona nie robiła - ale nie jest sztuczna w tym co robi. Rozenek to plastik i słup reklamowy po najgorszej linii oporu.

Lubię czytać Twoje posty, gdy o czymś opowiadasz, a nie ubliżasz nikomu. Masz wnikliwe analizy.
dobre. ja mam dużo fanów, także spoks.

poza tym tak nawiasem: wyjebali mnie z pracy :lol3: wiec nie wiem jak bedzie na potencjalnych rozmowach kwalifikacyjnych z tymi szczepieniami. mam nadzieje ze sie pytac nie beda... a jak mnie zmuszą to albo z Edzią pod ścianę na wystrzelanie albo załatwić to jednorazowym Johnsonem
duke
Make it happen
Make it happen
Posty: 196
Rejestracja: 17 gru 2005, 12:44
Lokalizacja: krakow

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: duke »

Walić stylistykę wpisu Edyty. Cyrk kowidowy obnażył ludzi:polityków,dziennikarzy i gwiozdy. Pewnie mam przerwane granice ale zawsze tak bardzo się wstydziłem za :edi: wypowiedzi,ze oddzieliłem tę osobę ze sceny od człowieka. Teraz bardzo mi imponuje jako człowiek. Jak nagra jeszcze z jedna świetna płytę to juz będę mógł spokojnie umrzeć jak wszystkie antyszczepy :roll:
AS
Make it happen
Make it happen
Posty: 126
Rejestracja: 21 kwie 2020, 16:25
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nie było
Lokalizacja: Kraków

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: AS »

wodawodnista pisze:
AS pisze:

Lubię czytać Twoje posty, gdy o czymś opowiadasz, a nie ubliżasz nikomu. Masz wnikliwe analizy.
dobre. ja mam dużo fanów, także spoks.

poza tym tak nawiasem: wyjebali mnie z pracy :lol3: wiec nie wiem jak bedzie na potencjalnych rozmowach kwalifikacyjnych z tymi szczepieniami. mam nadzieje ze sie pytac nie beda... a jak mnie zmuszą to albo z Edzią pod ścianę na wystrzelanie albo załatwić to jednorazowym Johnsonem
Przykro mi, że straciłeś pracę. Mam nadzieję, że Ci się ułoży
Awatar użytkownika
Fan17
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 365
Rejestracja: 15 wrz 2009, 19:08
Ulubiony album: wszystkie
Ulubiona piosenka: Miles & miles away
Lokalizacja: wielkopolskie

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Fan17 »

duke pisze:Walić stylistykę wpisu Edyty. Cyrk kowidowy obnażył ludzi:polityków,dziennikarzy i gwiozdy. Pewnie mam przerwane granice ale zawsze tak bardzo się wstydziłem za :edi: wypowiedzi,ze oddzieliłem tę osobę ze sceny od człowieka. Teraz bardzo mi imponuje jako człowiek. Jak nagra jeszcze z jedna świetna płytę to juz będę mógł spokojnie umrzeć jak wszystkie antyszczepy :roll:
Właśnie o tym myślałem, mam to samo! Mega jestem z niej dumny
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: addar »

Abstrahując już od tego kto jakie ma poglądy. Edyta poraz kolejny udowadnia że przez lata pozostała sobie wierna pomimo że moglo to zakończyć jej karierę międzynarodowa, sprowadzić na nią wzgardę tłuszczy lub być wyzywana od oszolomki. Idzie swoim torem, tak jak czuje a to że się czasami wykolei no cóż - jest tylko ludziem. Przynajmniej nie jest sprzedajna szuja :edi: :twisted:
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Piter »

Co międzynarodowe?
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: addar »

Zęby, a co miałeś na myśli ? ;)
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Piter »

Pisałeś o karierze i mnie rozbawiłeś, podobnie jak swego czasu Kopaneek że swoją teorią, że Celine kopała pod nią doły.
PiS & love :)
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: wodawodnista »

addar pisze:Abstrahując już od tego kto jakie ma poglądy. Edyta poraz kolejny udowadnia że przez lata pozostała sobie wierna pomimo że moglo to zakończyć jej karierę międzynarodowa, sprowadzić na nią wzgardę tłuszczy lub być wyzywana od oszolomki. Idzie swoim torem, tak jak czuje a to że się czasami wykolei no cóż - jest tylko ludziem. Przynajmniej nie jest sprzedajna szuja :edi: :twisted:
psychofan.
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Michael »

Poziom abstrakcji wylewający się z relacji Edyty zaczyna mnie przerażać. "Przesyłam światłość, zrównoważenie, zharmonizowanie ze światem, uzdrowienie..." Ona chwilami brzmi już jak guru sekty :blink:. To już chyba naprawdę zmierzch jej działalności muzycznej. Teraz ma ważniejsze cele - na przykład pomoc w przemianie świata :facepalm:
ODPOWIEDZ