Instagram - oficjalne konto Edyty

Diva w XXI wieku !

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Piter »

Steffie pisze:Niestety, tak wlasnie bylo, Edyta znowu wywalila prawde na wierzch. 8P
Moze i lepiej by dla niej bylo, gdyby tak nie robila, a zrobila tak jak wiekszosc, ale taka wlasnie jest Edyta, nonkonformistka.
Z tym się zgodzę.
Katarzynaa
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 294
Rejestracja: 04 cze 2017, 21:43
Ulubiony album: MY, EKG
Ulubiona piosenka: Love is a lonely game
Lokalizacja: Leszno

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Katarzynaa »

Nie było mnie tu jakiś czas i jestem w delikatnym szoku tego w jaką niektórzy popadają skrajność..

Ja od samego początku odpowiedź Edyty zrozumiałam w taki sposób, jak później - szerzej - przedstawiła w relacji na IG. Krótko zwięźle i dobitnie ujęła wtedy to, co później, rozłożyła na czynniki pierwsze. Napisała, że to nie czas dla niej, że jeszcze nie pochowano Prezydenta (tak to było już w oświadczeniu), dwa napisała, że jej zdaniem Doda kreuje się na bohatera (potwierdziła to w relacji mówiąc że w jej odczuciu to zabieg PR-owy), a na koniec dodała, że mimo jej odczuć każdy może to przeżywać jak chce (to samo powiedziała w relacji), ona jednak ten pierwszy czas woli przeżyć w ciszy, zadumie, modlitwie. Tak więc W MOJEJ OCENIE relacja Edyty to nie "tłumaczenie się", a zwyczajna rozmowa z fanami na temat zaistniałej sytuacji już na spokojnie. Gdyby było to chęcią lizania ran jakie poniosła po fali hejtu/krytyki (było to i to) to jak to w jej stylu wydałaby właśnie oficjalne oświadczenie i to pewnie na fb. Tymczasem ona chciała porozmawiać tylko z fanami, a nie z prasom i pozostałymi śledzącymi sytuację. Szczere też było stwierdzenie o braku działania pod wpływem presji i brak strachu o hejt, bo faktycznie nie wyłączyła komentarzy poza tym nigdy nie widziałam aby Edyta w przeciwieństwie do innych koleżanek z branży usuwała komentarze, nawet na temat braku płyty i tego, że została celebrytką.

Do czego więc zmierzam, rozumiem ,że ktoś mógł mieć inne odczucia niż ja, ale kurcze robienie teraz z Edyty wrednej złośnicy trzymającej urazy przez 10 lat itd. to delikatnie mówiąc przesada. Nikt nie mówi, że jest święta, ale naprawdę nie przegnajmy. Kobieta serio ma w życiu masę innych problemów aby jej życie emocjonalne aż tak kręciło się wokół jednej Dody.. Może je nie lubi, nie znosi, ale nie ma aż takiej obsesji.

Co zaś się tyczy konfliktu i tego kto go zaczął powiem tak, jeżeli ja miałabym ciężki czas, czułabym się przytłoczona i bezsilna, w skutek desperacji wydałabym oświadczenie do dziennikarzy, a jakaś młoda laska mająca mówiąc delikatnie "buntowniczy" wizerunek nie dość, że by to komentowała i jeszcze mnie pouczała i oceniała to w myślach wyzywałabym ją dużo gorzej niż "Doda krowa"... To wręcz było bezczelne, ona apeluje o uszanowanie prywatności i spokój a Doda poczuwa się do komentowania.. :/
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Kamui Shiro »

Przeczytałem relację spisaną przez Pudla - to pełny tekst? I błąd w ostatnim zdaniu,"spotkamy na scenie" bez "się" - był? Sugeruje, że Edyta spotka się z Dodą na scenie czy co?

Moim zdaniem odpowiedziała mocno, sensownie, w punkt.Ok, jest czepialską i zawzięta, małostkową osobą, na zaproszenie do koncertu w imię miłości odpowiedziała pluciem jadem. Ale umie to też porządnie uzasadnić.

W waszych słowach krytyki jej postawy jest też słuszność.

I Doda, i Jucha, wydawały właśnie płytę. Edyta nie. Może to o to poszło? ;)
tomek7
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 390
Rejestracja: 31 sie 2008, 0:16
Ulubiony album: EG Live'99
Ulubiona piosenka: No more drama
Lokalizacja: Warszawa

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: tomek7 »

Na insta Wieczorka filmiki z trwającego koncertu dla klientów Banku. Edyta razem z Kuba Badachem śpiewali Dzieny jest ten świat i Niemen z taśmy. Eda wyglada obłędnie.
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1673
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Steffie »

Najbardziej mi się podoba, gdy śpiewają fragment: "Nadszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie" oraz "lecz ludzi dobrej woli jest więcej". :-)
Takie właśnie koncerty powinny być transmitowane w telewizji.
Awatar użytkownika
Nuklodem
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 728
Rejestracja: 02 maja 2014, 8:41
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: III

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Nuklodem »

Piękny widok jak Edyta śpiewa z kimś na scenie, a tutaj widać że w czasie piosenki połączyli się.
Gdy Kuba śpiewał 1 zwrotkę to piano Edi jest zabójcze, a na końcu jaką mocarną górę trzasnęła :shock:
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Piter »

Mnie najbardziej się podoba ta fraza "Wciąż dziwny jest ten świat". U Edyty - solo. Jakoś nie wszystko mi się tu zgadzało w harmoniach, gdy czasami śpiewali razem.
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Gosia1423 »

Nuklodem pisze:Piękny widok jak Edyta śpiewa z kimś na scenie, a tutaj widać że w czasie piosenki połączyli się.
Gdy Kuba śpiewał 1 zwrotkę to piano Edi jest zabójcze, a na końcu jaką mocarną górę trzasnęła :shock:
Będzie można gdzieś to później zobaczyć?
To co najlepsze
Make it happen
Make it happen
Posty: 165
Rejestracja: 13 kwie 2018, 17:24
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: To co najlepsze
Lokalizacja: Polska

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: To co najlepsze »

Przecież sama pisałaś że będzie trasa koncertowa z bankiem
Awatar użytkownika
Nuklodem
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 728
Rejestracja: 02 maja 2014, 8:41
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: III

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Nuklodem »

Gosia1423 pisze:
Nuklodem pisze:Piękny widok jak Edyta śpiewa z kimś na scenie, a tutaj widać że w czasie piosenki połączyli się.
Gdy Kuba śpiewał 1 zwrotkę to piano Edi jest zabójcze, a na końcu jaką mocarną górę trzasnęła :shock:
Będzie można gdzieś to później zobaczyć?
Jeśli ktoś miły przerzuci to jakoś z Instastory na YT to pewnie tak, też na to liczę, jeśli będzie to podrzucę link, ewentualnie ktoś nagra i też wrzuci na YT.
Awatar użytkownika
max28
Perła
Perła
Posty: 1034
Rejestracja: 06 paź 2006, 21:18
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away
Lokalizacja: Kto wie?

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: max28 »

Nuklodem pisze:
Gosia1423 pisze: Będzie można gdzieś to później zobaczyć?
Jeśli ktoś miły przerzuci to jakoś z Instastory na YT to pewnie tak, też na to liczę, jeśli będzie to podrzucę link, ewentualnie ktoś nagra i też wrzuci na YT.
https://www.instagram.com/p/BtmAyeWICpA/
Awatar użytkownika
Love2Love 1990-2016
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 304
Rejestracja: 05 sty 2016, 23:55
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Kraków

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Love2Love 1990-2016 »

Tutaj link do występu na YouTube
-> https://youtu.be/2f6vCRF4AHg
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Gosia1423 »

Super duet! Wstawka z Niemenem mega. Szkoda, że nie zostało to uwiecznione w lepszej jakości. Widać, że Edyta już odzyskała głos i mam nadzieję, że nagrywa płytę akustyczną.
To co najlepsze
Make it happen
Make it happen
Posty: 165
Rejestracja: 13 kwie 2018, 17:24
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: To co najlepsze
Lokalizacja: Polska

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: To co najlepsze »

To było z playback, tylko koncowka live
Awatar użytkownika
Love2Love 1990-2016
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 304
Rejestracja: 05 sty 2016, 23:55
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Kraków

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Love2Love 1990-2016 »

To co najlepsze pisze:To było z playback, tylko koncowka live
Jak możesz ocenić czy to playback po takim krótkim fragmencie i to w dodatku tak słabej jakości? Dla mnie brzmi to absolutnie jak wykonanie na żywo.
ODPOWIEDZ