Instagram - oficjalne konto Edyty

Diva w XXI wieku !

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: KrzysiekF »

Wreszcie ...

EDYTA z kobietami !

#pieklokobiet #wyroknakobiety
tomek7
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 390
Rejestracja: 31 sie 2008, 0:16
Ulubiony album: EG Live'99
Ulubiona piosenka: No more drama
Lokalizacja: Warszawa

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: tomek7 »

Też czekałem co napisze. Dla mnie było oczywiste, że stanie za kobietami :edi:
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1674
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Steffie »

http://www.instagram.com/p/CGtY9MkHhzWR ... Ckwbh0fo0/
Zapisuje, gdyby post zostal usuniety. I widac tutaj wyraznie, ze Edyta nie wypowiada sie tylko zgodnie z linia partii rzadzacej, jak niektorzy mysleli.
edytagorniak:
Są 3 obowiązujące Prawa we Wszechświecie: Prawo Miłości - Prawo grawitacji - i Prawo Wolnej Woli

Ktokolwiek chciałby te Prawa obalić, musiałby zamienić się miejscami z Tym, który te Święte Prawa ustanowił.
To się nie dokona.

Inteligentni ludzie to przecież wiedzą...
Czemu więc służyć ma ta oczywista(!) Prowokacja ?... Uderzyć w czuły punkt Kobiet, aby wywołać bunt w społeczeństwie, a potem mieć uzasadnienie użycia sił zbrojnych przeciwko Ludziom?? Wmówić im w następstwie, że „musimy wprowadzić godzinę policyjną, w trosce o Wasze bezpieczeństwo ..??”
Czemu ma służyć ta Prowokacja Kochani ?
Wytłumaczcie mi
Żeby użyć broni ? Żeby odwrócić uwagę od innych zagadnień ? Żeby polała się krew ? Czy temu, aby zniewolić i podporządkować Nas jeszcze bardziej ? Czy ja śnię, czy my jesteśmy już o krok od rewolucji ?

Czy ja w ogóle mam prawo jeszcze być człowiekiem zdrowym ? Czy mam prawo być świadomą odpowiedzialną za siebie Kobietą ?
Co tu się k.... dzieje ??
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Gosia1423 »

Wiele osób wczoraj pytało w komentarzach na livie, co ona o tym sądzi. Myślę, że widziała te komentarze, tylko nie była w temacie i nie wiedziała, co się dzieje. Cieszy, że zgłębiła temat i zabrała głos :klaszcze:
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: endeven »

Bo odzyskam wiarę w Ed.

Super post!

Prawda Addar?
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: wodawodnista »

Coś się zrąbało z cytowaniem na forum, ja nie mogę cytować.

Gosia, Edyta to control-freak, także za pewne rzeczywiście tydzień się przygotowuje a potem miesiąc lamentuje, że jej słabo poszło i zastanawia się czemu się nie przygotowywała pół roku :edi: Generalnie to nawiązując do wokalistyki to są piosenkarki, które jak nie używają głosu to dzięki temu zachowują go na dłużej, a są takie, które jak go nie używają to on zaczyna im zanikać :edi: Z moich obserwacji większość osób jest jednak w tej drugiej grupie - powinno się śpiewać codziennie, najrzadziej co dwa, trzy dni coś. Jak się nie spiewa miesiącami i potem jest ważny występ to to jest katorga aby wejść na "właściwy tor".
Awatar użytkownika
Margaret
The story so far
The story so far
Posty: 565
Rejestracja: 27 sty 2014, 19:58
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: W-wa

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Margaret »

Oglądałam tego live. Może mnie zjecie, ale podobało mi się to jak Diva mówiła.
Fakt, było kilka minusów - ona chyba nie wie, że live na insta ma ograniczony czas, niby miała te pytania pozapisywane, ale nie przygotowała się. Następnym razem mogłaby z tych tysięcy pytań wybrać 10 i je opracować. Widać też, że Diva traktuje te spotkania dość intymnie, jak spotkanie przy kawie. Wstrząsnęło ją to, kiedy ludzie zaczęli pisać czego się boją.
Choć ona kilka razy mówiła, że odpowiada na pytania, które zadaliśmy jej wcześniej, to część osób nadal nie wiedziała skąd Edyta bierze te pytania.

Opowiedziała też o pierwszym koncercie z trasy akustycznej i o utracie dziecka.

Jeśli Magda "zdradziła" Divę, to ona ładnie ją podsumowała jednym zdaniem. Z drugiej strony ja nie jestem za tym, aby zatrudniać rodzinę czy przyjaciół. Na przykładzie Edyty - w relacji przyjacielskiej spijamy sobie z dzióbków, ale w strefie zawodowej będąc szefową przyjaciółki ciężko by mi było, gdybym np. z całą ekipą szła na imprezę po koncercie, a przyjaciółce kazała jechać do hotelu by ogarnąć dla mnie pokój, kolację i inne sprawy. Kiedyś musiałoby to się rozsypać...

Macie racje z tym, że Diva ma w kontrakcie promocję "The Voice" - tyle razy na tym live mówiła o tej edycji, że aż dziwne. Wszyscy się kochają .... tak, tak. W 2016 roku nie lubiła Szpaka, a teraz komfortowo się z nim pracuje? :P
ChristopherP
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 373
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Poznań

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: ChristopherP »

Fajnie, ze Edyta zabrala glos i to w miare sensowny sposob.

Szkoda, ze pewnie nie widzi tego, ze za te sytuacje odpowiedzialne sa jednostki i instytucje, ktore tak wielbi.
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: IgaAga »

Same bzdury żadnych konkretów płyty, singla nic. szkoda mi jej .
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1674
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Steffie »

Tutaj jest ten live, jesli chcecie przezyc to sami :edi:
http://www.youtube.com/watch?v=hQ96Hu1HPKM
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: IgaAga »

5 tys pytań odpowiedziała może na 10 i w kółko to samo. Relacje, człowiek, usłyszeć siebie same banały. A rzeczywistość inna. Siedzi sama jak palec, nic nie robi do cholery, przecież ma rodziców, byłych teściów, którzy wychowali jej Allana(przed jej przebudzeniem wszędzie ich chwaliła, jak dziecko było małe fruwała, a oni się nim opiekowali), siostrę, Ula chrzestna Allanka i co nic. Cała buzia frazesów to gdzie to przebaczenie, przebudzenie i relacja z drugim człowiekiem?????? Przebacz i do przodu, a nie ciągle wracasz do tego co było.
Płyta akustyczna????? przecież wcześniej mówiła, że wszystko było umówione tylko się rozchorowała, teraz że nie może zgrać ekipy naprawdę w to wierzycie? Jedyne co Edyta ma To talent. Jest leniwa, mściwa, chciała by żyć jak gwiazdy amerykańskie i pozuje na wielka gwiazdę w Polsce. Jej 5 minut już dawno minęło. Tylu artystów pomimo pandemii tworzy muzykę, wydaje płyty i ich świat kręci się wokół muzyki. Edyty świat kreci się wokół nieustannego przebudzenia tylko efektów nie widać. Żądza pieniądza pierniczy. Rany jaka ona jest sprzeczna. Sama korzysta z luksusu limuzyny, najdroższe hotele, latała po świecie, medycyna estetyczna, 5 komórek, osobne garderoby i lokaje. Skromnisia. Puste słowa, które nic nie znaczą. Człowieka poznajemy po czynach. Płyty na pewno nie będzie, strony internetowej też nie ma, menadżera też nie. :lol3: :lol3: :lol3:
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: wodawodnista »

Płyty na pewno nie będzie, ale zobaczymy czy chociaż singiel w listopadzie się pojawi :edi: Jestem ciekawy tej ballady.
lena7
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 641
Rejestracja: 18 lis 2014, 12:19
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Warszawa/Londyn

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: lena7 »

wodawodnista pisze:czy chociaż singiel w listopadzie się pojawi
przeciez mial sie pojawic w pazdzierniku i nie ma.
ChristopherP pisze:Fajnie, ze Edyta zabrala glos
to prawda, ale nawet to podpiela pod teorie spiskowe zwiazane z wirusem.
Angie29
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 383
Rejestracja: 24 lis 2016, 19:30
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij nas
Lokalizacja: Niemcy

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Angie29 »

IgaAga jakże pięknie i dosadnie napisałaś to co nie raz chciałem tu umieścić. Amen.
Awatar użytkownika
audarya
The story so far
The story so far
Posty: 482
Rejestracja: 15 lip 2008, 22:31
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Perfect Heart
Lokalizacja: Far North

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: audarya »

ChristopherP pisze:Fajnie, ze Edyta zabrala glos i to w miare sensowny sposob.

Szkoda, ze pewnie nie widzi tego, ze za te sytuacje odpowiedzialne sa jednostki i instytucje, ktore tak wielbi.
Wydaje mi sie, ze Edyta raczej bedzie przeciwniczka watykanu i jego polityki, a moze miec slabosc do kk w Polsce, bo to niby galaz jednej instytucji, ale i troche cos innego niz sam watykan. Powoli zaczynam rozumiec, ze w tym jej szalenstwie jest metoda. Pamietajcie, ze Edyta miala traumatyczne dziecinstwo i teraz probuje sie z niego leczyc. Dajcie jej szanse na znormalnienie. To jest proces :edi:
ODPOWIEDZ