Instagram - oficjalne konto Edyty

Diva w XXI wieku !

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
ChristopherP
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 373
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Poznań

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: ChristopherP »

audarya pisze:
ChristopherP pisze:Fajnie, ze Edyta zabrala glos i to w miare sensowny sposob.

Szkoda, ze pewnie nie widzi tego, ze za te sytuacje odpowiedzialne sa jednostki i instytucje, ktore tak wielbi.
Wydaje mi sie, ze Edyta raczej bedzie przeciwniczka watykanu i jego polityki, a moze miec slabosc do kk w Polsce, bo to niby galaz jednej instytucji, ale i troche cos innego niz sam watykan. Powoli zaczynam rozumiec, ze w tym jej szalenstwie jest metoda. Pamietajcie, ze Edyta miala traumatyczne dziecinstwo i teraz probuje sie z niego leczyc. Dajcie jej szanse na znormalnienie. To jest proces :edi:
No nie wiem czy to tlumaczenie ma sens. Watykanska wersja katolicyzmu o tyle o ile zachowuje jeszcze jakies pozory przyzwoitosci podczas gdy polski KK to jeden wielki sciek i kwintesencja wszystkiego co w religii najgorsze.
mpjp
The story so far
The story so far
Posty: 498
Rejestracja: 27 sie 2011, 23:31
Ulubiony album: następny
Ulubiona piosenka: Obudźcie mnie
Lokalizacja: PL

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: mpjp »

Brawo za podjęcie tematu przez Edytę!
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: wodawodnista »

Konto prywatne :edi: :edi:
Awatar użytkownika
audarya
The story so far
The story so far
Posty: 482
Rejestracja: 15 lip 2008, 22:31
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Perfect Heart
Lokalizacja: Far North

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: audarya »

ChristopherP pisze:
audarya pisze: Wydaje mi sie, ze Edyta raczej bedzie przeciwniczka watykanu i jego polityki, a moze miec slabosc do kk w Polsce, bo to niby galaz jednej instytucji, ale i troche cos innego niz sam watykan. Powoli zaczynam rozumiec, ze w tym jej szalenstwie jest metoda. Pamietajcie, ze Edyta miala traumatyczne dziecinstwo i teraz probuje sie z niego leczyc. Dajcie jej szanse na znormalnienie. To jest proces :edi:
No nie wiem czy to tlumaczenie ma sens. Watykanska wersja katolicyzmu o tyle o ile zachowuje jeszcze jakies pozory przyzwoitosci podczas gdy polski KK to jeden wielki sciek i kwintesencja wszystkiego co w religii najgorsze.

Wiesz co, no trudno sie nie zgodzic z Toba z jednej strony, jednak pewnie nawet ja (ex-katolka: ex juz od ponad 20lat) i Edka na pewno zna jakis spoko ludzi, ktorzy bardzo wierza, ale nie potrafia odwiazac sie od koncepcji wspolnoty i dogmatu, dlatego w tym tkwia. Odwaga to rzadka cecha. Ostatnio slyszalam (bo nie mam problemu i interesuje sie) wypowiedz jednego ksiedza gdzies ze wschodu, ale katolickiego, nt wlasnie polskich tzw duszpasterzy i powiem Ci, ze pojechal po calosci. No jest srednio. Na szczescie rozwija sie nauka i technologia, i tego sie trzymam. Co do wieloletniego romansu Edyty z buddyzmem, to wlg wielu sciezek buddyzmu trzymanie sie tradycji, w ktorej sie wychowalismy jest zgodna z budyzmem, tak ze moze wziela sobie do serca ten fakt. Mialam momenty, ze bylam na nia zla szczegolnie, gdy bez powodu oskarzala innych o niefajne rzeczy (nieslusznie), ale jakos chyba jej odpuscilam. I serio, chcialabym miec kiedys taka mozliwosc zaszyc sie w gluszy, moc, ale nie musiec wracac czesto do cywilizacji :PP
Awatar użytkownika
DAAMI
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2480
Rejestracja: 25 lis 2011, 16:24
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Grateful
Lokalizacja: Teraz - Tu

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: DAAMI »

W najbliższą niedzielę na instagramie odbędzie się ostatni live.

A jakby ktoś chciał to tutaj jest link do filmiku, który Edyta udostępniła na swoim instastories:
https://www.youtube.com/watch?v=OV5rDqKC8Ns
Awatar użytkownika
audarya
The story so far
The story so far
Posty: 482
Rejestracja: 15 lip 2008, 22:31
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Perfect Heart
Lokalizacja: Far North

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: audarya »

ktos bedzie mogl zapisac i wrzucic ten live na Yt pozniej pls :hellobaby:
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Gosia1423 »

Mam wrażenie, że uczynią to rozhisteryzowane małoletnie fanki ;-)
Awatar użytkownika
audarya
The story so far
The story so far
Posty: 482
Rejestracja: 15 lip 2008, 22:31
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Perfect Heart
Lokalizacja: Far North

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: audarya »

ja zblizam sie do 40 i az trudno mi uwierzyc, ze Edyta ma nadal jakis nastoletnich fanow :d

Dodano po 13 godzinach 34 minutach 51 sekundach:
ej, ja serio czekam na ten live, a Wy nic nie mowicie... :shock: ktos cos? zadnego info co jak i o ktorej... :beczy:
Awatar użytkownika
max28
Perła
Perła
Posty: 1034
Rejestracja: 06 paź 2006, 21:18
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away
Lokalizacja: Kto wie?

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: max28 »

Ha ha, ja też czekam, wykorzystując moment, że konto było publiczne zaobserbowałem, by nie prosić o zgodę 8P A OSTATNI live trzeba obejrzeć :-D choć :edi: może być dziś niezadowolona, gdyż jej faworyt na prezydenta USA, nie wygrał kolejnych wyborów. Jednak patrząc, iż każdy z ostatnich wpisów Trumpa na Instagramie, mówiacy o tym, że to są fałszywe wyniki itp. Edyta serduszkuje, to pewnie również nie wierzy w legalny wybór demokraty.

To jest zaskakujące, jak uwielbia wszelakie teorie spiskowe, aby naprzeciw większości :edi:
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: KrzysiekF »

ta wrażliwa , kochająca ładne serca zajarana prostakiem Trumpem :lol:

Swoją drogą ciekawe, bo w tak ukochanym mieście Kalifornia Joe zdobył jakieś 85 % głosów . Co tam Edzia robiła ?
Awatar użytkownika
audarya
The story so far
The story so far
Posty: 482
Rejestracja: 15 lip 2008, 22:31
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Perfect Heart
Lokalizacja: Far North

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: audarya »

max28 pisze:Ha ha, ja też czekam, wykorzystując moment, że konto było publiczne zaobserbowałem, by nie prosić o zgodę 8P A OSTATNI live trzeba obejrzeć :-D choć :edi: może być dziś niezadowolona, gdyż jej faworyt na prezydenta USA, nie wygrał kolejnych wyborów. Jednak patrząc, iż każdy z ostatnich wpisów Trumpa na Instagramie, mówiacy o tym, że to są fałszywe wyniki itp. Edyta serduszkuje, to pewnie również nie wierzy w legalny wybór demokraty.

To jest zaskakujące, jak uwielbia wszelakie teorie spiskowe, aby naprzeciw większości :edi:

Polowa swiata jest niezadowolona z wyboru demokraty, w tym ja :-) ale teraz Edi musi martwic sie o to kto wygra w PL skoro chce sie tu zakorzenic. Takze luz. Nigdy nie zaakceptuje skrajnej lewicy. Skrajnosci nie sa dobre. A skoro Amerykanie nie maja kogos kto by im lezal lepiej niz Trump to juz ich problem :ha: falszowanie wyborow to nie teoria spiskowa, a o tym czy mialo miejce zadecyduje Sad. Dla Polski wybor demokraty w USA nie wnosi niczego na ten moment. Nie przejmowalabym sie za mocno, z reszta wlasciwe wybory w USA odbeda sie w grudniu wiec wyniku jeszcze nie znamy :-)
Ostatnio zmieniony 08 lis 2020, 14:38 przez audarya, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: KrzysiekF »

Słychać wycie ? Znakomicie.

:kastaniety:
Awatar użytkownika
audarya
The story so far
The story so far
Posty: 482
Rejestracja: 15 lip 2008, 22:31
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Perfect Heart
Lokalizacja: Far North

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: audarya »

KrzysiekF pisze:Słychać wycie ? Znakomicie.

:kastaniety:
powiedz lepiej o ktorej godzinie widzimy sie z Edkiem :D

nie wiem jak u Was ale u mnie nie przychodza zadne powiadomienia o lajwach i zawsze sie spozniam...pewnie mam cos zle ustawione, ale co...?
spoznialska Edka ale miloi ze dala info przynajmniej
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Piter »

Mnie się zawsze wydawało, że Edyta jest zbyt ograniczona, aby mieć swoje zdanie. Zawsze ma to swoje chwilowe guru, którym się jara. Może ten obecny guru, kto wie, może jakiś wieśniak z Podkarpacia, jest akurat trumpofilem i miłośnikiem spiskowych teorii o szkodliwości szczepionek i maseczek.
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4863
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Marek »

Posłuchałem 5 minut live na insta . Wyłączyłem.
Jestem w szoku.... Zbyt dużo ma czasu i zbyt dużo rozmyśla zamiast zająć się pracą.
ODPOWIEDZ