Instagram - oficjalne konto Edyty

Diva w XXI wieku !

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
Katarzynaa
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 294
Rejestracja: 04 cze 2017, 21:43
Ulubiony album: MY, EKG
Ulubiona piosenka: Love is a lonely game
Lokalizacja: Leszno

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Katarzynaa »

spot_me pisze:Alez ty musisz byc wredna osoba face to face. Czytajac te wszystkie twoje wpisy tu na forum faktycznie wierze, ze sasiedzi zle o tobie mowia.
Chyba nie do końca rozumiesz moje wpisy, skoro zarzuciłeś mi bycie wredna osoba. A tu akurat się mylisz, nie maja podstaw żeby tak uważać mogą co najwyżej zastanawiać się nad kwestia pracy i zarobków. No ale spoko myśl sobie co tam chcesz. :)
aśka
Make it happen
Make it happen
Posty: 186
Rejestracja: 21 cze 2015, 14:57
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Będę Śniła
Lokalizacja: Polska "B"

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: aśka »

spot_me pisze:Alez ty musisz byc wredna osoba face to face. Czytajac te wszystkie twoje wpisy tu na forum faktycznie wierze, ze sasiedzi zle o tobie mowia.
Szczerze mówiąc to akurat ja czytając forum, przeważnie za najbardziej napastliwe i wredne wpisy uważam twoje. Ten doskonałym przykładem.
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: spot_me »

Skoro Kopaneek i Katarzynaa polajkowali twoj wpis tzn ze musisz miec racje bo kto jak kto ale oni sie wrecz doktoryzowali na tym forum w sztuce napastliwych i wrednych wpisow.
Awatar użytkownika
Grzegorz
Impossible
Impossible
Posty: 1890
Rejestracja: 26 sty 2007, 16:23
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wiecej
Lokalizacja: Jarosław

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Grzegorz »

Chyba troszkę od tematu odbiegamy... :) Spokojnie, Panie i Panowie ;-)
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: spot_me »

spot_me pisze:Czyzby na jego bazie nagrala hot16challange2?
Chyba jednak Edyta zbojkotuje to tak jak Doda.
Za to chyba posluchamy patriotycznej szesnastki Allana bo wlasnie zostal nominowany przez swojego ''kolege'':
https://www.youtube.com/watch?v=Ea_REjgh1jY
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Gosia1423 »

Katarzynaa pisze:
spot_me pisze: Znakomity sposob by zwiekszyc liczbe followersow. Pewnie pomyslala, ze teraz Karolina, Doda, Kayah czy Justyna beda musialy zalozyc fejkowe konta i ja zalajkowac by widziec co najwieksza polska diva tym razem odwalila :ha: :ha: :ha:
A tak na powaznie to znowu odpoczywa. Zyc nie umierac. Tym bardziej, ze znow za darmo bo u przyjaciolki na Mazurach. Ona chyba bardzo szybko i czesto sie meczy. 8)
Życie z instagrama takie realne :lol3: :lol3: :lol3: to jak w ciągu dnia nawet dwie godziny spędzi na spacerach i leżeniu na łące to już nie ma szans na pracę, dobre. No i to takie naturalne, ze jak przyjaciel zaprosi do siebie na weekend to się przy wyjściu dostaje rachunek :shock: jak tak czytałam ten wpis to się zastanawiam co o mnie i moim mężu myślą sąsiedzi? Ciagle w domu siedzą, od czasu do czasu gdzieś sobie jadą, a tu nowy mercedes, codziennie zamawiane jedzenie to jak siedzi w domu i nie gotuje? Siedzą w domu oboje a skąd maja kasę na to wszystko, pewnie kradną :lol3: :lol3: :lol3: Boże jaka żenada. Zapieprzamy jak mrówki od rana do nocy z przerwą na spacer żeby oczy odpoczęły od kompa i papierów, a takie wścibskie osoby myślą, że z nas nieroby które wiecznie na wakacjach, no tak bo jak piszę apelacje to będę wrzucać zdjęcie na insta. :shock: :shock: :shock:

Plus to super wyczucie. Nie każda branża charakteryzuje się codzienną pracą po 8 godzin, czy więcej. Są ludzie, nie tylko artyści, którzy pracują bardzo ciężko przez pewne okresy a później maja przestój o żyją z tego co w między czasie zarobili. No ale jak ja robię codziennie, jak inne piosenkarki robią non stop to Edyta tez musi, bo jak nie to jest be!
Po raz kolejny apeluję o język!
1. Nikogo nie obchodzi Twoje życie prywatne. Nie ten wątek.
2. Owszem artyści mają nienormowany czas pracy. U Edyty przede wszystkim brak efektów.
Katarzynaa
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 294
Rejestracja: 04 cze 2017, 21:43
Ulubiony album: MY, EKG
Ulubiona piosenka: Love is a lonely game
Lokalizacja: Leszno

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Katarzynaa »

Gosia1423 pisze:
Katarzynaa pisze:
Życie z instagrama takie realne :lol3: :lol3: :lol3: to jak w ciągu dnia nawet dwie godziny spędzi na spacerach i leżeniu na łące to już nie ma szans na pracę, dobre. No i to takie naturalne, ze jak przyjaciel zaprosi do siebie na weekend to się przy wyjściu dostaje rachunek :shock: jak tak czytałam ten wpis to się zastanawiam co o mnie i moim mężu myślą sąsiedzi? Ciagle w domu siedzą, od czasu do czasu gdzieś sobie jadą, a tu nowy mercedes, codziennie zamawiane jedzenie to jak siedzi w domu i nie gotuje? Siedzą w domu oboje a skąd maja kasę na to wszystko, pewnie kradną :lol3: :lol3: :lol3: Boże jaka żenada. Zapieprzamy jak mrówki od rana do nocy z przerwą na spacer żeby oczy odpoczęły od kompa i papierów, a takie wścibskie osoby myślą, że z nas nieroby które wiecznie na wakacjach, no tak bo jak piszę apelacje to będę wrzucać zdjęcie na insta. :shock: :shock: :shock:

Plus to super wyczucie. Nie każda branża charakteryzuje się codzienną pracą po 8 godzin, czy więcej. Są ludzie, nie tylko artyści, którzy pracują bardzo ciężko przez pewne okresy a później maja przestój o żyją z tego co w między czasie zarobili. No ale jak ja robię codziennie, jak inne piosenkarki robią non stop to Edyta tez musi, bo jak nie to jest be!
Po raz kolejny apeluję o język!
1. Nikogo nie obchodzi Twoje życie prywatne. Nie ten wątek.
2. Owszem artyści mają nienormowany czas pracy. U Edyty przede wszystkim brak efektów.
O życiu prywatnym wspomniałam po to żeby pokazać szerszą perspektywę moich wypowiedzi bo zarzucano mi bycie psychofanem i bronienie Edyty za wszelką cenę, zresztą to chyba Ty Gosiu wiesz najlepiej. A ja zwyczajnie staram się zachować w tej całej sytuacji zdrowy rozsądek i pamiętać, ze to nadal tylko jakaś piosenkarka i jej sprawy, a nie moje żeby przezywać kolejne jej wpadki, brak świętowania ważnych jubileuszy itd.

Ja zamówiłam sobie winyl i jak będzie plyta to pewnie też zamówię, a jak nie będzie to trudno kupię płytę innego artysty, a jak będę chciała posłuchać Edyty wrócę do tego co jest. Ale na pewno nie będę czuła ze pokazała mi środkowy palec bo w dniu jubileuszu był taki wywiad w takiej stacji. Jeżeli założyć ze pokazała taki gest to samej sobie, bo to przede wszystkim jej płyta, jej praca i energia w nią włożona i jej jubileusz.
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Gosia1423 »

Artysta nie istnieje bez swojej publiczności. I tak, fani mogą czuć zażenowanie, złość, tak samo jak i radość czy zachwyt.

Niestety Edyta dawno nie przyniosła swoim fanom muzycznych zachwytów, więc nie oczekujcie, że wszyscy będą tutaj pieli z zachwytu, gdy prawi fenomeny typu "że wydychamy spaliny czy o alkoholu zamieniającym się w cukier".
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: spot_me »

Mam jakis uraz do zdjec celebrytow jadacych do Afryki robic sobie tam sesje zdjeciowe z dziecmi. No sorry ale nie i jeszcze raz nie. Poza tym to zdjecie nie ma nic wspolnego z sednem problemu jaki obserwujemy w Stanach.
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Gosia1423 »

Też odnoszę takie wrażenie, że Edyta nie orientuje się w obecnej sytuacji w Stanach... Szkoda, że nie komentuje polskiego podwórka..
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Piter »

Bomba wybuchła w Stanach, ale problem rasizmu dotyczy całego świata.
Edyta na zdjęciu trzyma czarnoskore dzieci za ręce dodając #blacklivesmatter
Uniwersalne przesłanie.

Kogoś tym obraziła? Coś przekręciła?
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: spot_me »

Kiedy Ty tak Piter zgredziales? Jak moj dziadek wszedzie szukasz zwady.
To nie jakies malpki w zoo by sobie jechac z nimi zdjecia robic dla swej promocji.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Piter »

Zawsze byłem zgredem. Ale, co zabawne, postrzegalem Ciebie jako bardziej zgryźliwego :D

To fakt, że to nie małpki w zoo, ale są częścią tamtego świata.
Co złego w fotografowaniu się z tubylcami, o ile ich nie wyśmiewasz.
Ona te dzieci trzyma za ręce, to symboliczne.
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: spot_me »

Nie zawsze byles zgredem, a przynajmniej nie wedlug naszych wspolnych znajomych haha
Sarkazm mylisz ze zgryzliwoscia :]

Zle mi sie kojarza takie akcje z dziecmi z Afryki i tyle.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Piter »

Mamy jakichś wspólnych znajomych?
Sarkazm to sarkazm, ale Ty często wydajesz mi się czepialski. Trochę jak taki nadęty snob, którym, mam nadzieję, nie jesteś. Jakbyś przyjmował taka pozę.

Rozumiem Twoje uprzedzenia, ale czemu mają one ograniczać wolność innych ludzi.
ODPOWIEDZ