Instagram - oficjalne konto Edyty

Diva w XXI wieku !

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Gosia1423 »

Dopiero co to miała zdjęcie, ale w samolocie. Nie nagrywa nowej płyty, jak już, to przeprowadza próbę do koncertu ;)
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: KrzysiekF »

Edyta w lajfie mówi, że nie podpisała jeszcze umowy na Sylwestra ,tymczasem DD TVN już oficjalnie ją wymienia wśród Artystów.

Ciekawe :edi:
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Piter »

Może Nositorba ćwiczył przystawianie faksymile nie tam, gdzie trzeba
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1673
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Steffie »

ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: ray »

Nie przywiązywałbym większej wagi do tego, co Edyta mówiła w tym ostatnim live... Ona tutaj była bardzo zmęczona. I dużo się tutaj nie zgadza.

Prawie 2 tygodnie temu TVN potwierdził obecność Edyty na ich sylwestrze, ona tu powiedziała, że jeszcze nie podpisała umowy, ale chwilę później w "Dzień Dobry TVN" jest oficjalnie wymieniana jako jedna z gwiazd imprezy i jej nazwisko pojawia się na oficjalnym plakacie... :niewiem:

Co do zapowiedzi ograniczenia działalności artystycznej w pierwszych miesiącach 2020, to w przypadku Edyty to i tak jest naturalne. Ona zawsze w pierwszych miesiącach roku występuje albo bardzo rzadko, albo nawet w ogóle, i dopiero na wiosnę się rozkręca. W tym roku miała cały styczeń wolny, w zeszłym roku - też, i w jeszcze poprzednim - też.

Edyta, mówiąc po polsku, cały czas wymawia "Instagram" i "reality show" tak, jakby była rodowitą Amerykanką. Ostatnio Wojewódzki wyraźnie dawał jej do zrozumienia, że to jest głupie, a ona i tak dalej swoje. :PP

Dzisiaj Edyta czyta do snu "Księgi Jakubowe" i pyta fanów, czy mają już swoje egzemplarze:
https://www.instagram.com/p/B56MvW5nQtW/
I to mi się podoba. Jej instagramowi fani to w dużej mierze zapatrzona w nią dzieciarnia, więc bardzo dobrze, że Edyta zachęca ich do czytania ambitnej literatury.

Dwa miesiące temu Justyna Steczkowska polecała na swoim Insta książki naszej noblistki, tak więc mamy kolejną rzecz, która łączy obie Diwy. ;-)
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Gosia1423 »

ray pisze:Dzisiaj Edyta czyta do snu "Księgi Jakubowe" i pyta fanów, czy mają już swoje egzemplarze:
https://www.instagram.com/p/B56MvW5nQtW/
I to mi się podoba. Jej instagramowi fani to w dużej mierze zapatrzona w nią dzieciarnia, więc bardzo dobrze, że Edyta zachęca ich do czytania ambitnej literatury.
Dokładnie miałam napisać to samo :D Bardzo dobrze, że wreszcie pojawił się jakiś wartościowy wpis. Choć sama Edyta mogłaby się wziąć za czytanie Tokarczuk, a nie w insta story udostępnia głupoty napisane przez dzieciaki ;P
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2748
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: pijej1 »

Ciekawe czy czyta czy tylko ma?
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5025
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: addar »

Mam nadzieje ze nie przeczyta i weźmie się za bardziej wartościową lekturę. :edi: :twisted:
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Piter »

addar pisze:Mam nadzieje ze nie przeczyta i weźmie się za bardziej wartościową lekturę. :edi: :twisted:
Tzn?
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5025
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: addar »

spi***zaj prowokatorze !!! ;) <3
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Gosia1423 »

Ja też nie wiem, o co Ci chodzi Addar... To, że na prawicy wykrzykują różne dziwne hasła, to nie znaczy, że nie można czegoś przeczytać i wyrobić sobie własne zdanie. Tym bardziej, że Nobla na codzień nie dostajemy ;P
aśka
Make it happen
Make it happen
Posty: 186
Rejestracja: 21 cze 2015, 14:57
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Będę Śniła
Lokalizacja: Polska "B"

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: aśka »

Piter pisze:
addar pisze:Mam nadzieje ze nie przeczyta i weźmie się za bardziej wartościową lekturę. :edi: :twisted:
Tzn?
Osobiście z nurtu antysienkiewiczowskiego jednak bardziej sobie cenię takiego Gombrowicza. Polecam. Wszystkim i Edycie też. :-)
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Piter »

Nurt antysienkiewiczowski?
Jej książki traktują przede wszystkim o człowieku, jego duszy
wyborach, metafizyce. Prawica obraża się na Księgi Jakubowe i nie dostrzega innych pozycji na jej koncie.
Warsztat i styl docenił nawet pan minister Gliński. Mnie zawsze uderzało, jak Tokarczuk tworzy te swoje powieści patchworkowe. Cała misterna konstrukcja fabuły. Jej rytm języka. Od pierwszej książki czułem, że to niezwykła osoba. Teraz słuchając jej wykładu pomyślałem, że wciąż ma coś do powiedzenia. A forma, w jaką to ubiera, to majstersztyk.
aśka
Make it happen
Make it happen
Posty: 186
Rejestracja: 21 cze 2015, 14:57
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Będę Śniła
Lokalizacja: Polska "B"

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: aśka »

Piter pisze:Nurt antysienkiewiczowski?
Myślałam, że to oczywiste. Sama Tokarczuk bardzo wyraźnie o tym mówi. Przecież Księgi Jakubowe są napisane w opozycji do Sienkiewicza i tym były przede wszystkim promowane przez autorkę.
Nie ma w tym nic złego czy dziwnego. Bardzo dużo naszych pisarzy w XX wieku było antysienkiewiczowskich.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Piter »

aśka pisze:
Piter pisze:Nurt antysienkiewiczowski?
Myślałam, że to oczywiste. Sama Tokarczuk bardzo wyraźnie o tym mówi. Przecież Księgi Jakubowe są napisane w opozycji do Sienkiewicza i tym były przede wszystkim promowane przez autorkę.
Nie ma w tym nic złego czy dziwnego. Bardzo dużo naszych pisarzy w XX wieku było antysienkiewiczowskich.
Ale to tylko jedna jej książka.
ODPOWIEDZ