Instagram - oficjalne konto Edyty

Diva w XXI wieku !

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
To co najlepsze
Make it happen
Make it happen
Posty: 165
Rejestracja: 13 kwie 2018, 17:24
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: To co najlepsze
Lokalizacja: Polska

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: To co najlepsze »

Addar, niestety ciężko mi się przyznać ale uważam, ze Endeven ma rację w swoim wpisie, hejt, często rozumiany jako obrona, odparcie ataku przyniósł taki efekt. Podział polityczny jaki został stworzony przez zwolenników Rządu ( w tym także mnie) i często prowokacjach środowisk lewicowych, opozycyjnych, aktywność różnych posłów. m.in K.Pawłowicz, przyniosły efekty w takie postaci. Ja wyciągałem lekcję z tego zdarzenia... Nikt nie ma prawa podnosić ręki na drugiego człowieka, a tym bardziej pozbawić go życia..... NIKT.
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: endeven »

addar pisze:Zginął człowiek z ręki szajbusa
Ludzie ze schizofrenią nie wykazują żadnego podwyższonego wskaźnika skłonności do agresji. Częściej są ofiarami przemocy, niż jej sprawcami. To po pierwsze.

Po drugie. Ze świeczką można znaleźć "zdrowych" psychicznie morderców, bo kim trzeba być, by dokonać takiego bestialskiego aktu?

Po trzecie. Dochodzi do pobić obcokrajowców (pisałem w sb o przypadku pobicia znajomego Ukraińca), osób LGBT, albo zwyczajnie zwolenników "opcji liberalnej" i innych "lewaków", podpaleń kukły Żyda i jawnych nawoływań do "śmierci wrogom ojczyzny". Ktoś te nastroje toleruje, a jeśli toleruje, to w pewien sposób kreuje. Ale akty przemocy są w pewnym stopniu odzwierciedleniem nastrojów społecznych.

Po czwarte. Każdy żyje, kształtuje się, rozwija i przesiąka otaczającą go rzeczywistością. W sferze publicznej ktoś odpowiada za kreowanie pewnych postaw i zachowań społecznych. Jeśli Prezydent kraju w marszu niepodległościowym idzie razem z tymi, którzy wystawiają tzw. fikcyjne akty zgonu 11 prezydentom miast (w tym Adamowicza), to coś jest nie tak z tym krajem i jego elitami. Jeśli za publiczne pieniądze podatnika, tvp manipuluje i wycina wypowiedź Owsiaka i w obrzydliwy sposób preparuje swoje materiały w dniu tragedii, to też kreuje nastroje w tłumie i konsekwentnie idzie takim kierunkiem.
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Gosia1423 »

Edyta odniosła się do koncertu organizowanego przez Dodę:
W odpowiedzi na Wasze zapytania o mój udział w koncercie Doroty -
Używanie chwili tak tragicznej dla nagłówków i kreowania siebie na bohatera, zanim jeszcze nawet pochowano Pana Prezydenta Adamowicza, jest wbrew mojej filozofii życiowej i w moim odczuciu na cienkiej granicy przyzwoitości ludzkiej.
Teraz wszyscy powinniśmy raczej w zadumie i wewnętrznej ciszy oddać się Modlitwie o siłę i wsparcie dla dwojga osieroconych dzieci i ukochanej żony Świętej Pamięci Pana Prezydenta.
Oczywiście każdy z Nas ma prawo przeżywać ten szczególny czas inaczej..
W komentarzach polał się na nią hejt...
anet97
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 349
Rejestracja: 01 gru 2008, 0:55
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: If i give myself up
Lokalizacja: Polska

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: anet97 »

Edyta ma racje, bardzo mądry wpis. Takie koncerty nic nie dają ,starajmy się być w porządku wobec siebie na co dzień . Ta tragedia nie powinna już być rozdmuchiwana, to tylko potęguje ból rodziny. Doda jest trochę w gorącej wodzie kąpana i na pewno miała dobre intencje ,ale odrobinę tego nie przemyślała. Ona wyciąga ręke,więc Górniak powinna biec na koncert. Można się pogodzić nie za pośrednictwem mediów społecznościowych,byłoby to bardziej prawdziwe.
Awatar użytkownika
Madziaa
Make it happen
Make it happen
Posty: 168
Rejestracja: 30 cze 2006, 19:38
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Madziaa »

Jak zawsze jestem za Edytą, to teraz czuje lekki niesmak. Jeśli nie miała ochoty wziąć udziału w tym koncercie, do czego ma oczywiście prawo, mogła to zrobić w elegancki sposób. A tak znowu zaatakowała Dode ehhh Ona chyba już nigdy się nie zmieni :roll:
ChristopherP
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 373
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Poznań

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: ChristopherP »

Powiedzmy sobie szczerze - brak udziału Edyty w koncercie nie ma nic wspólnego z jej filozofią życiową (która zmienia się równie często jak i jej wielkie miłości), a wynika tylko z tego, że a) koncert organizuje Doda i b) nic na tym nie zarobi.
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Gosia1423 »

ChristopherP pisze:Powiedzmy sobie szczerze - brak udziału Edyty w koncercie nie ma nic wspólnego z jej filozofią życiową (która zmienia się równie często jak i jej wielkie miłości), a wynika tylko z tego, że a) koncert organizuje Doda i b) nic na tym nie zarobi.
A nie wpadłeś przypadkiem na to, że w tym wszystkim zabrakło słowa "przepraszam" ze strony Dody? Wyobraź sobie, że ktoś przez x lat cię obraża i nagle stwierdza, że zorganizuje sobie koncert charytatywny i właściwie to cię na niego zaprasza. A jak odmówisz to twierdzi niewzruszony. że przecież wyciągnął do ciebie rękę, a ty taki nie miły i że w ogóle o co ci cho...
To co najlepsze
Make it happen
Make it happen
Posty: 165
Rejestracja: 13 kwie 2018, 17:24
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: To co najlepsze
Lokalizacja: Polska

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: To co najlepsze »

A wyobrażasz sobie, że ktoś publicznie , złośliwie z pozycji autorytetu krytykuje twoją twórczość i umiejętności, a zdolności piosenkarki przyrównuje do śpiewającej aktorki..?
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Gosia1423 »

To co najlepsze pisze:A wyobrażasz sobie, że ktoś publicznie , złośliwie z pozycji autorytetu krytykuje twoją twórczość i umiejętności, a zdolności piosenkarki przyrównuje do śpiewającej aktorki..?
Tymi słowami tylko potwierdzasz, to co napisałam wyżej: zabrakło tu słowa "przepraszam". Po więcej odsyłam Cię do "Koncert Artyści przeciw nienawiści". Po co dwa razy o tym samym pisać ;-)
To co najlepsze
Make it happen
Make it happen
Posty: 165
Rejestracja: 13 kwie 2018, 17:24
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: To co najlepsze
Lokalizacja: Polska

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: To co najlepsze »

Ze strony Edyty czy Dody ? Kto zatem pierwszy powinien ? A po co przepraszać skoro fani mają różne wersje kto zawinił jako pierwszy ? Przeprosić byle tylko przeprosić ? Tak robią dzieci w przedszkolu.
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Gosia1423 »

To co najlepsze pisze:Ze strony Edyty czy Dody ? Kto zatem pierwszy powinien ? A po co przepraszać skoro fani mają różne wersje kto zawinił jako pierwszy ? Przeprosić byle tylko przeprosić ? Tak robią dzieci w przedszkolu.
Mam wrażenie, że nie czytasz tego co piszesz i nie czytasz tego co inni piszą. Odpowiedź i na to pytanie podałam w "Koncert Artyści przeciw nienawiści".
To co najlepsze
Make it happen
Make it happen
Posty: 165
Rejestracja: 13 kwie 2018, 17:24
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: To co najlepsze
Lokalizacja: Polska

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: To co najlepsze »

A ja mam wrażenie że od kilku dni są dwa obozy i powielające się wpisy, argumenty ubrane w podobne slowa
ChristopherP
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 373
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Poznań

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: ChristopherP »

Gosia1423 pisze:
ChristopherP pisze:Powiedzmy sobie szczerze - brak udziału Edyty w koncercie nie ma nic wspólnego z jej filozofią życiową (która zmienia się równie często jak i jej wielkie miłości), a wynika tylko z tego, że a) koncert organizuje Doda i b) nic na tym nie zarobi.
A nie wpadłeś przypadkiem na to, że w tym wszystkim zabrakło słowa "przepraszam" ze strony Dody? Wyobraź sobie, że ktoś przez x lat cię obraża i nagle stwierdza, że zorganizuje sobie koncert charytatywny i właściwie to cię na niego zaprasza. A jak odmówisz to twierdzi niewzruszony. że przecież wyciągnął do ciebie rękę, a ty taki nie miły i że w ogóle o co ci cho...
No ale Edyta nie twierdzi, że nie bierze udziału w koncercie, bo Doda jej nie przeprosiła. Jako (fałszywy) powód podaje górnolotne frazesy o filozofii życia. Klasyczna zagrywka Edyty - publicznie wbić szpilę i kreować się na bardziej uduchowioną, dojrzalszą i mądrzejszą od osoby, z którą jest skonfliktowana. Widzimy to kilka razy na rok.
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Marrcino »

Edzia została rozjechana na instagramie. I słusznie... Zapewne gdyby Doda zaproponowała jej za udział 200 tys to nawet zostałaby jej wielka przyjaciółką.
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: spot_me »

Marrcino pisze:Zapewne gdyby Doda zaproponowała jej za udział 200 tys to nawet zostałaby jej wielka przyjaciółką.
Jezeli masz takie zdanie o Edycie, to co Ty jeszcze robisz na tym forum? Nie mozna o kims mowic z pogarda i jednoczesnie byc fanem.
ODPOWIEDZ