Instagram - oficjalne konto Edyty

Diva w XXI wieku !

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: IgaAga »

Gosia1423 przecież wiadomo, że Edyta jedno mówi drugie robi, trudno doszukiwać się logiki u niej. Wypowiedzi zawsze są na potrzebę chwili żeby wyglądało jestem mądra, w życiu kieruję się wartościami, mam fantastyczne życie po rozwodzie, no może poza momentami, kiedy pluję jadem, przeklinam, jestem narzucająca się obcym facetom, ciągle rozmijam się z prawdą, lubię kasę i wygodne życie.

Dodano po 1 minucie 27 sekundach:
May way miało być do śmiechu, a jest do płaczu niestety. Jak nisko można upaść. Taka diva.
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Gosia1423 »

Akurat w tym momencie nawiązuję do (kolejnego już) słabego zachowania Sowy. A fani jej słodzą i prezenty kupują (Sowa się chwaliła, że dostała bransoletkę). No ludzie czy wy jesteście poważni!
Awatar użytkownika
Phealer33
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2159
Rejestracja: 27 lip 2011, 22:26
Ulubiony album: Dotyk / MY
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij
Lokalizacja: Berlin

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Phealer33 »

Edyta na instagramie wyrzucila filmik jak wygłupia się w aucie z pluszowym koniem. Ktoś skomentował to tak:
Współczuje osoba które musza na codzień z Tobą pracowac . Wysłuchiwać , spełniać zachcianki , opiekować się jak małym dzieckiem . Zastanawiam się jak dałaś radę wychować syna , skoro sama potrzebujesz nieustannej uwagi - jesteś taka , czy to jest gwiazdorzenie ?
Edyta jak zwykle nie pozostała dłużna:
Edyta Gorniak pisze:Pomódl się
I poproś, aby otaczali Cię ludzie tak piękni i wyjątkowi, jak otaczają mnie.
Nawet tak zatruta zawiścią niespełnieniem i samotnością Dusza, może być uzdrowiona i tego Ci życzę. A dopóki to się nie stanie, koniecznie zaglądaj tu częściej, bo ta platforma, to moja wirtualna kawiarnia I do mojego stołu najchętniej siadają ludzi inteligentni, wrażliwi, dobrzy, kreatywni i z poczuciem humoru. Podglądaj, może się czegoś od nich nauczysz ?
Powodzenia i głowa do góry. Trzymam za Cb kciuki
Za kogo Edyta sie ma aby oceniać tak kogoś ? Wiecie co... Kiedyś Edyta naprawdę była dla mnie wzorem w pewnym stopniu dojrzałości. Ale teraz jest mi czasami wstyd za nią... Ona tak często powtarza że jest szczęśliwa i spelniona, ale jej zawiść pokazuje cos zupelnoe innego. Wszechobecna hipokryzja, obłuda i nie wiem co jeszcze.... Przykro patrzec
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Kopaneek »

Edyta Gorniak pisze:I poproś, aby otaczali Cię ludzie tak piękni i wyjątkowi, jak otaczają mnie.
:ha: :lol3: :lol3:
Edytko, gdyby nie Twoje pieniążki, już dawno by ich nie było.
Wieczorek przebrany za 15latka, Sowa, dwóch fryzjerów na zmianę i kierowca.
No Edyta... zazdro max.
Na Twoją platformę zaglądają ludzie niestabilni, samotni, egoistyczni, słabi, mający ze sobą potężne problemy.
Wszystkich życzliwych od lat regularnie wysyłasz w kosmos. Za co? Za to, że mają odwagę powiedzieć Ci prawdę. Patrz dialog zamieszczony powyżej.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: ray »

Edyta Górniak pisze:Pomódl się I poproś, aby otaczali Cię ludzie tak piękni i wyjątkowi, jak otaczają mnie.
:lol3:
Na InstaStory Wieczorka są jeszcze relacje, na których on robi sobie podśmiechujki z wyglądu dzieci występujących na JESC (np. megautalentowanego chłopca z Kazachstanu podsumował okrzykiem: "Oppa, Gangnam Style!"). :roll: Takie zachowanie pewnie świadczy o wyjątkowości Wieczorka, ale czy również o jego pięknie? Polemizowałbym.
Edyta Górniak pisze:Nawet tak zatruta zawiścią niespełnieniem i samotnością Dusza, może być uzdrowiona i tego Ci życzę.
Też jestem zdania, że taka dusza może być uzdrowiona, tym bardziej życzę tego duszy Edyty.
Edyta Górniak pisze:ta platforma, to moja wirtualna kawiarnia I do mojego stołu najchętniej siadają ludzi inteligentni, wrażliwi, dobrzy, kreatywni i z poczuciem humoru.
Najgorsze jest to, że Edyta chyba naprawdę w to wierzy.
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: addar »

Dlaczego ty nie zwracasz uwagi na tego internautę który tak wrednie ocenia edyte?. Może dlatego że sam masz o niej tak paskudna opinie. Nikt nie powinien tak prostacko podsumować życia innej osoby i podwazać jego autorytetu rodzicielskiego. Edyta miała prawo i rację mu odpowiedzieć. To ze miałeś edyte za wzór dojrzałości to było spowodowane twoim zaslepieniem, które pamiętam. Przez lata ja nauczyłem doceniać się edyty charakter. Ona nie jest normalna i to chyba jest fajne. Normalność otacza mnie na codzień, nudzi mnie. Edyta jest kolorowym ptakiem żyjąca własnym życiem. Szanuję to.
mpjp
The story so far
The story so far
Posty: 498
Rejestracja: 27 sie 2011, 23:31
Ulubiony album: następny
Ulubiona piosenka: Obudźcie mnie
Lokalizacja: PL

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: mpjp »

Phealer33 pisze:
Za kogo Edyta sie ma aby oceniać tak kogoś ? Wiecie co... Kiedyś Edyta naprawdę była dla mnie wzorem w pewnym stopniu dojrzałości. Ale teraz jest mi czasami wstyd za nią... Ona tak często powtarza że jest szczęśliwa i spelniona, ale jej zawiść pokazuje cos zupelnoe innego. Wszechobecna hipokryzja, obłuda i nie wiem co jeszcze.... Przykro patrzec
W punkt! P.S. Szok
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Gosia1423 »

Trudno mi się nie zgodzić z tym co już padło...

Jacy piękni ludzie Edytę otaczają? Bo chyba nie Wieczorek, który znowu dał popis na ostatnim live... i nie Sowa, która znowu sobie zakpiła z fanów, tym razem w komentarzu.

Zacytowany komentarz jest dosadny, nie widzę w nim zawiści, raczej flustrację, stąd przeginka z tym wychowywaniem dziecka. I to nie jedyny komentarz w takim tonie... Po prostu ludzie już nie mogą znieść tej obłudy. Wciskają jej kit, że program jest taki świetny, że wszystkim się podoba... Więc chcieli wykrzyczeć prawdę, przebijając ten sztuczny balonik.

Odnośnie komentarza Kopanka, kto głównie wchodzi na insta Edyty i komentuje, niestety trudno się z tym nie zgodzić...
Bo sami przyznajcie czy to normalne, żeby 12 latka wypisywała do 47-letniej kobiety "Kochanie" "Mój aniołku" "Kocham cię słoneczko, jesteś sensem mojego życia" itp?
Przyznam, że raz musiałam interweniować, bo małolata wrzucała fotki swoich pociętych rąk pisząc, że żyje tylko dzięki Edycie, twierdząc, że tylko Edyta jest w stanie ją zrozumieć, bo przeżyła to samo... Żeby nie było Edyta jej skomentowała jedno z takich zdjęć. Ostatecznie ta nastolatka wrzuciła list pożegnalny...

Inny fan z kółka wzajemnej adoracji stwierdził, że po co się ludzie czepiają o pasy, niech każdy robi to co chce..... Świetnie Edyta daje przyzwolenie na łamanie prawa i pokazuje, że tak można. Przypominam jej konto obserwuje wielu małoletnich.
mpjp
The story so far
The story so far
Posty: 498
Rejestracja: 27 sie 2011, 23:31
Ulubiony album: następny
Ulubiona piosenka: Obudźcie mnie
Lokalizacja: PL

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: mpjp »

Jej target to niedojrzali ludzie, w jej ocenie czyt. nieprzeciętni, wolni, piękni.
Ale moralność i prawo jest jedno. Obowiązuje wszystkich. A przynajmniej powinno.
Kolejny raz powiem, że takie nasze wypowiedzi to po prostu kolejny apel do E o opamiętanie, bo tęsknimy za Edytą-wokalistką
Awatar użytkownika
Phealer33
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2159
Rejestracja: 27 lip 2011, 22:26
Ulubiony album: Dotyk / MY
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij
Lokalizacja: Berlin

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Phealer33 »

Dziwię się, że osoba która tak wiele mówi w życiu o tolerancji, prawdziwe, miłości i wolności nie jest w stanie uszanować tego, że ktoś ma inny punkt widzenia. Sama wystawia się na publiczną dyskusję robiąc z siebie cizię w glupich programach lub opowiadając ze szczegółami o swoim byłym małżeństwie, dziecku itd. więc moim zdaniem nie ma prawa atakować ludzi którzy to komentują.
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: spot_me »

Niestety uduchowiona Edytka nie zdaje sobie sprawe, ze slowa moga ranic. Nazywajac czyjas ''Dusze'' ''zatruta nienawiscia'', sprawia, ze ta osoba zapamieta te slowa juz na zawsze. Jest pewna ze to nie dziecko napisalo?
A niektorzy fani by jej bronili i pisali ''dlaczego nie zwracamy uwagi na tego który tak wrednie ocenia edyte?'' nawet gdyby go spoliczkowala. Edyta jest wredna i kropka. Osoba o pieknym glosie, ktory sprawia ze czasem zapominamy jaka ma paskudna nature.
Sebuch
Linger
Linger
Posty: 959
Rejestracja: 13 lis 2011, 15:00
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: To nie tak jak myślisz
Lokalizacja: Pomorze

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Sebuch »

Edyta pogratulowała na relacji Insta zwycięstwa Gabi w Eurowizji Kids, Roksanie Węgiel prowadzenia gali i Gromee'mu przygotowania oprawy muzycznej.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Piter »

spot_me pisze:Niestety uduchowiona Edytka nie zdaje sobie sprawe, ze slowa moga ranic. Nazywajac czyjas ''Dusze'' ''zatruta nienawiscia'', sprawia, ze ta osoba zapamieta te slowa juz na zawsze. Jest pewna ze to nie dziecko napisalo?
Może dziecko się nauczy, że generalnie tak to działa.
Jeśli kogoś skrytykujesz, powinieneś liczyć się z możliwą reakcją zwrotną.
Słuszną lub nie.

Wydaje mi się, że Edyta i tak była nad wyraz miła w tym, co napisała.
Nie kupuję tego, ani ludzi, którymi się otacza, ale też wypowiedź internauty wydaje mi się nietrafiona.\

Dodano po 4 minutach 30 sekundach:
Gosia1423 pisze:Inny fan z kółka wzajemnej adoracji stwierdził, że po co się ludzie czepiają o pasy, niech każdy robi to co chce..... Świetnie Edyta daje przyzwolenie na łamanie prawa i pokazuje, że tak można. Przypominam jej konto obserwuje wielu małoletnich.
A to nie jest takim przesadnym doszukiwaniu się wpadki? Że miała niezapięte pasy. Zgoda nie powinna, ale to trochę przedszkole biegać i krzyczeć: "A Edyta ma niezapięte pasy, niezapięte pasy!".
A małoletni chyba nie prowadzą aut, jeżdżą jako pasażerowie dorosłych, którzy biorą odpowiedzialność za ich zapięcie pasów.
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: addar »

Moje pytanie czy jadąc autobusem macie zapiete pasy?. Edyta porusza się busem nie autem osobowym, trochę inne zasady panują. Ale gwardia praworządności silna jak widze :smile:
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Gosia1423 »

Słusznie Addar zauważyłeś to jest bus, a nie autobus, więc powinna mieć zapięte pasy, co więcej powinna o tym wiedzieć, przecież uczy się kodeksu ruchu drogowego. W kontekście promowanego przez siebie programu nie najlepiej to wygląda... Stąd te komentarze, a oliwy do ognia dolała Sowa...

Piter owszem małoletni nie prowadzą aut (choć i bywają i takie przypadki), ale obserwują i naśladują, przecież Edyta tutaj też jest tylko pasażerem ;)
ODPOWIEDZ