Instagram - oficjalne konto Edyty

Diva w XXI wieku !

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
SLAVEK
Make it happen
Make it happen
Posty: 147
Rejestracja: 22 lis 2005, 22:19
Lokalizacja: usa

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: SLAVEK »

PS. Wymóg zasłaniania ust czy paszporty covidowe porównujecie z Holokaustem? Naprawdę?
Na górę
NIESTETY, ale TAK. Jezeli moj pracodawca zmusza Nas do przyjecia preparatu bez wzgledu na przekonania religijne lub medyczne? Moj pracodawca nie respektuje mojej Wiary i bez wzglegu na to w co WIERZE' to jest pogwlaceniem podstawowych prawd czlowieka. Nikt z nas nie powinien byc DYSKRYMINOWANYM. Nikt z nas nie zasluguje na segregacje sanitarna bez wzgledu na na status wiek czy przekonania!
Awatar użytkownika
rav33
Impossible
Impossible
Posty: 1625
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:53
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Under her spell
Lokalizacja: Wrocław

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: rav33 »

SLAVEK pisze:PS. Wymóg zasłaniania ust czy paszporty covidowe porównujecie z Holokaustem? Naprawdę?
Na górę
NIESTETY, ale TAK. Jezeli moj pracodawca zmusza Nas do przyjecia preparatu bez wzgledu na przekonania religijne lub medyczne? Moj pracodawca nie respektuje mojej Wiary i bez wzglegu na to w co WIERZE' to jest pogwlaceniem podstawowych prawd czlowieka. Nikt z nas nie powinien byc DYSKRYMINOWANYM. Nikt z nas nie zasluguje na segregacje sanitarna bez wzgledu na na status wiek czy przekonania!
jesli zaraża, zasługuje. jak czytam takie brednie, to płakać się chce.
jak będziesz miał hiv, nie zakładaj na k...u..tasa gumy, zarażaj. a może ktoś ciebie tak potraktuje? wtedy zobaczysz, jak to jest być narażonym na wirusa i zakazić się.
ChristopherP
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 373
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Poznań

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: ChristopherP »

SLAVEK pisze:PS. Wymóg zasłaniania ust czy paszporty covidowe porównujecie z Holokaustem? Naprawdę?
Na górę
NIESTETY, ale TAK. Jezeli moj pracodawca zmusza Nas do przyjecia preparatu bez wzgledu na przekonania religijne lub medyczne? Moj pracodawca nie respektuje mojej Wiary i bez wzglegu na to w co WIERZE' to jest pogwlaceniem podstawowych prawd czlowieka. Nikt z nas nie powinien byc DYSKRYMINOWANYM. Nikt z nas nie zasluguje na segregacje sanitarna bez wzgledu na na status wiek czy przekonania!
Ja bym na Twoim miejscu bardzo sie cieszyl, ze mam madrego pracodawce, ktory przedklada bezpieczenstwo wszystkich swoich pracownikow ponad to, ze czesc z nich z jakiegos absurdalnego powodu wierzy w irracjonalne bajki. Religia to jest druga najglupsza i najbardziej szkodliwa rzecz wymyslona przez ludzkosc - zaraz po koncepcji panstw narodowych.
SLAVEK
Make it happen
Make it happen
Posty: 147
Rejestracja: 22 lis 2005, 22:19
Lokalizacja: usa

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: SLAVEK »

ChristopherP pisze:
SLAVEK pisze:PS. Wymóg zasłaniania ust czy paszporty covidowe porównujecie z Holokaustem? Naprawdę?
Na górę
NIESTETY, ale TAK. Jezeli moj pracodawca zmusza Nas do przyjecia preparatu bez wzgledu na przekonania religijne lub medyczne? Moj pracodawca nie respektuje mojej Wiary i bez wzglegu na to w co WIERZE' to jest pogwlaceniem podstawowych prawd czlowieka. Nikt z nas nie powinien byc DYSKRYMINOWANYM. Nikt z nas nie zasluguje na segregacje sanitarna bez wzgledu na na status wiek czy przekonania!
Ja bym na Twoim miejscu bardzo sie cieszyl, ze mam madrego pracodawce, ktory przedklada bezpieczenstwo wszystkich swoich pracownikow ponad to, ze czesc z nich z jakiegos absurdalnego powodu wierzy w irracjonalne bajki. Religia to jest druga najglupsza i najbardziej szkodliwa rzecz wymyslona przez ludzkosc - zaraz po koncepcji panstw narodowych.
A gdybym ja byl na TWOIM miejcsu to bym czekal az dostaniesz PRZYJACIELU wypowiedzenie z pracy. I tak sie stanie predzej czy pozniej. Ich nie interesuje twoj status szczezcepionkowy, ich itnteresuja twoje comunistyczne poglady
ChristopherP
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 373
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Poznań

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: ChristopherP »

SLAVEK pisze:
ChristopherP pisze:
Ja bym na Twoim miejscu bardzo sie cieszyl, ze mam madrego pracodawce, ktory przedklada bezpieczenstwo wszystkich swoich pracownikow ponad to, ze czesc z nich z jakiegos absurdalnego powodu wierzy w irracjonalne bajki. Religia to jest druga najglupsza i najbardziej szkodliwa rzecz wymyslona przez ludzkosc - zaraz po koncepcji panstw narodowych.
A gdybym ja byl na TWOIM miejcsu to bym czekal az dostaniesz PRZYJACIELU wypowiedzenie z pracy. I tak sie stanie predzej czy pozniej. Ich nie interesuje twoj status szczezcepionkowy, ich itnteresuja twoje comunistyczne poglady
Bardzo Ci dziekuje za szczera troske. Poki co ponownie przyjeli mnie z otwartymi ramionami mimo ze pare lat wczesniej sam rzucilem im wypowiedzenie :lol3: Ale moze to dlatego, ze moje poglady sa w pelni zbiezne z tymi jakie panuja w firmie.
SLAVEK
Make it happen
Make it happen
Posty: 147
Rejestracja: 22 lis 2005, 22:19
Lokalizacja: usa

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: SLAVEK »

Bardzo Ci dziekuje za szczera troske. Poki co ponownie przyjeli mnie z otwartymi ramionami mimo ze pare lat wczesniej sam rzucilem im wypowiedzenie :lol3: Ale moze to dlatego, ze moje poglady sa w pelni zbiezne z tymi jakie panuja w firmie.[/quote]

Poki Co jestes szczesliwy i spelnionYYYY. Zycze CI Tewgo. Kochaj swoje spelnienie i troske o Siebie You are the BOss, Pamietaj Karma wraca.
ChristopherP
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 373
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Poznań

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: ChristopherP »

SLAVEK pisze:
Bardzo Ci dziekuje za szczera troske. Poki co ponownie przyjeli mnie z otwartymi ramionami mimo ze pare lat wczesniej sam rzucilem im wypowiedzenie :lol3: Ale moze to dlatego, ze moje poglady sa w pelni zbiezne z tymi jakie panuja w firmie.

Poki Co jestes szczesliwy i spelnionYYYY. Zycze CI Tewgo. Kochaj swoje spelnienie i troske o Siebie You are the BOss, Pamietaj Karma wraca.
Spasiba. Ja tobie za to zycze nowej, sprawnej klawiatury.

A karma sie nie przejmuje, bo to kolejny wymysl ludzi, ktorzy nie pojmuja ze zdarzenia sa wynikiem ich dzialan i podejmowanych decyzji, a nie fruwajacej karmy.
SLAVEK
Make it happen
Make it happen
Posty: 147
Rejestracja: 22 lis 2005, 22:19
Lokalizacja: usa

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: SLAVEK »

ChristopherP pisze:
SLAVEK pisze:
Poki Co jestes szczesliwy i spelnionYYYY. Zycze CI Tewgo. Kochaj swoje spelnienie i troske o Siebie You are the BOss, Pamietaj Karma wraca.
Spasiba. Ja tobie za to zycze nowej, sprawnej klawiatury.

A karma sie nie przejmuje, bo to kolejny wymysl ludzi, ktorzy nie pojmuja ze zdarzenia sa wynikiem ich dzialan i podejmowanych decyzji, a nie fruwajacej karmy.

Thanks so much for your advise. My keyboard doen't have Polish Ms update. Be safe whoever you are, and be yourself!
ChristopherP
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 373
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Poznań

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: ChristopherP »

SLAVEK pisze:
ChristopherP pisze:
Spasiba. Ja tobie za to zycze nowej, sprawnej klawiatury.

A karma sie nie przejmuje, bo to kolejny wymysl ludzi, ktorzy nie pojmuja ze zdarzenia sa wynikiem ich dzialan i podejmowanych decyzji, a nie fruwajacej karmy.

Thanks so much for your advise. My keyboard doen't have Polish Ms update. Be safe whoever you are, and be yourself!
By the looks of it, the English one could also do with an update. I’m sure you can get a fix for both in one go.
SLAVEK
Make it happen
Make it happen
Posty: 147
Rejestracja: 22 lis 2005, 22:19
Lokalizacja: usa

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: SLAVEK »

rav33 pisze:
SLAVEK pisze:PS. Wymóg zasłaniania ust czy paszporty covidowe porównujecie z Holokaustem? Naprawdę?
Na górę
NIESTETY, ale TAK. Jezeli moj pracodawca zmusza Nas do przyjecia preparatu bez wzgledu na przekonania religijne lub medyczne? Moj pracodawca nie respektuje mojej Wiary i bez wzglegu na to w co WIERZE' to jest pogwlaceniem podstawowych prawd czlowieka. Nikt z nas nie powinien byc DYSKRYMINOWANYM. Nikt z nas nie zasluguje na segregacje sanitarna bez wzgledu na na status wiek czy przekonania!
jesli zaraża, zasługuje. jak czytam takie brednie, to płakać się chce.
jak będziesz miał hiv, nie zakładaj na k...u..tasa gumy, zarażaj. a może ktoś ciebie tak potraktuje? wtedy zobaczysz, jak to jest być narażonym na wirusa i zakazić się.
Biedne wypociny czlowieka, ktory jest nakarmiony propaganda. HIV a COVID??? Ten sam wirus czy nie? Naprawde, nie trzeba skonczyc Zdrowa Publicznego czy Emidemiologii aby zalapac wiedze podstawowa z biologii na poziome szkloly sredniej. Do sszkoly ravaczku>>>>
Awatar użytkownika
Fan17
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 365
Rejestracja: 15 wrz 2009, 19:08
Ulubiony album: wszystkie
Ulubiona piosenka: Miles & miles away
Lokalizacja: wielkopolskie

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Fan17 »

wodawodnista pisze:Edyta nie musi nikogo do niczego przekonywać. Z dnia na dzień jest coraz więcej osób w tramwajach bez maseczki i w sklepach. Tak jak rok temu o tej porze 1 osoba na 20 nie nosiła, tak teraz jest z 7 takich osób. A końca "pandemii" nikt nie ogłosił. W przyszłym roku maseczki (jak i do końca życia) będą tylko nosili członkowie tego forum (beze mnie).

Generalnie to wcale nie twierdzę, że ktoś sobie wszczepia sól zamiast rzeczywistej szczepionki, ale dziwią mnie ludzie, którzy wierzą ślepo we wszystko co im się pokazuje.

I tak można to porównać do Holocaustu, jeżeli ktoś się nie zaszczepi i nie może pojechać na wakacje ma bardzo podobną dynamikę w założeniu jak wagon tramwajowy "tylko dla Niemców" - ludzie rudzi, niezaszczepieni, z HIVem czy bez 8 zębów i z dwoma penisami na głowie powinni mieć nadal takie same prawa. Niektórzy nie do końca rozumieją słowo "prawo" i "sprawiedliwość" bo wyprali sobie mózgi słowem na "p".

Ale sumarycznie i tak ostatecznie wygrali niecovidianie w tej batalii - szczepienia i obostrzenia są a pandemia trwa i mutuje 30 wariantów. Mój ulubiony to lambda vel lambada. Bajabongo. Izrael pokazał jaka jest prawda.

A teraz personalnie. Gosia współczuje Ci strasznie Twojej osobowości - niczego się nie naczyłaś przez ostatni ponad rok po naszych rozmowach o "pademii". Nadal zachowujesz się jak bachor. Współczuję ci. Ale sumarycznie twoje myślenie jest wprost proporcjonalne do twoich postów więc jest spoko. W życiu jest trochę tak, że trzeba zacząć od siebie zanim się kogoś atakuje.

Ten kto chce się szczepić niech się szczepi, ale wara od niezaszczepionych. Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu. Jeżeli ktoś się boi niezaszczepionych to niech nie wychodzi już nigdy z domu, albo łazi w stroju płetwonurka, czy ja zakazuję?
Przyznam, że chyba pierwszy raz muszę się z Tobą zgodzić :D Najbardziej bawi mnie to, że zaszczepiony boi się niezaszczepionego XD
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: wodawodnista »

rav33 pisze:
SLAVEK pisze:PS. Wymóg zasłaniania ust czy paszporty covidowe porównujecie z Holokaustem? Naprawdę?
Na górę
NIESTETY, ale TAK. Jezeli moj pracodawca zmusza Nas do przyjecia preparatu bez wzgledu na przekonania religijne lub medyczne? Moj pracodawca nie respektuje mojej Wiary i bez wzglegu na to w co WIERZE' to jest pogwlaceniem podstawowych prawd czlowieka. Nikt z nas nie powinien byc DYSKRYMINOWANYM. Nikt z nas nie zasluguje na segregacje sanitarna bez wzgledu na na status wiek czy przekonania!
jesli zaraża, zasługuje. jak czytam takie brednie, to płakać się chce.
jak będziesz miał hiv, nie zakładaj na k...u..tasa gumy, zarażaj. a może ktoś ciebie tak potraktuje? wtedy zobaczysz, jak to jest być narażonym na wirusa i zakazić się.
A zarażać to też trzeba umieć. I umieć to sprawdzić, czego się nie da tymi testami z #CIACH#.

Mam nadzieję, że co roku szczepicie się na grypę i nie zarażacie. Mam nadzieję, że też wiecie na czym to polega. Corocznie grupa kilku oszołomów zbiera się przy okrąłym stole i sobie myśli: "No okej w zeszłym roku białko Alfa zmutowało czary mary a be ce de losujemy w tym roku może zmienimy białko Delta, bo może tak zmutuje? Okej dobra to mamy szczepionkę". Tak się robi szczepionkę na kolejny rok.

ZACZNIJCIE OD SIEBIE W SWOIM ŻYCIU A NIE OD INNYCH. Wstyd, że takie rzeczy wypisują dorośli ludzie. Zastanawiające jest to, że nikt nie promuje zdrowego trybu życia zamiast szczepień.

Dodano po 5 minutach 48 sekundach:
Fan17 pisze:
wodawodnista pisze:Edyta nie musi nikogo do niczego przekonywać. Z dnia na dzień jest coraz więcej osób w tramwajach bez maseczki i w sklepach. Tak jak rok temu o tej porze 1 osoba na 20 nie nosiła, tak teraz jest z 7 takich osób. A końca "pandemii" nikt nie ogłosił. W przyszłym roku maseczki (jak i do końca życia) będą tylko nosili członkowie tego forum (beze mnie).

Generalnie to wcale nie twierdzę, że ktoś sobie wszczepia sól zamiast rzeczywistej szczepionki, ale dziwią mnie ludzie, którzy wierzą ślepo we wszystko co im się pokazuje.

I tak można to porównać do Holocaustu, jeżeli ktoś się nie zaszczepi i nie może pojechać na wakacje ma bardzo podobną dynamikę w założeniu jak wagon tramwajowy "tylko dla Niemców" - ludzie rudzi, niezaszczepieni, z HIVem czy bez 8 zębów i z dwoma penisami na głowie powinni mieć nadal takie same prawa. Niektórzy nie do końca rozumieją słowo "prawo" i "sprawiedliwość" bo wyprali sobie mózgi słowem na "p".

Ale sumarycznie i tak ostatecznie wygrali niecovidianie w tej batalii - szczepienia i obostrzenia są a pandemia trwa i mutuje 30 wariantów. Mój ulubiony to lambda vel lambada. Bajabongo. Izrael pokazał jaka jest prawda.

A teraz personalnie. Gosia współczuje Ci strasznie Twojej osobowości - niczego się nie naczyłaś przez ostatni ponad rok po naszych rozmowach o "pademii". Nadal zachowujesz się jak bachor. Współczuję ci. Ale sumarycznie twoje myślenie jest wprost proporcjonalne do twoich postów więc jest spoko. W życiu jest trochę tak, że trzeba zacząć od siebie zanim się kogoś atakuje.

Ten kto chce się szczepić niech się szczepi, ale wara od niezaszczepionych. Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu. Jeżeli ktoś się boi niezaszczepionych to niech nie wychodzi już nigdy z domu, albo łazi w stroju płetwonurka, czy ja zakazuję?
Przyznam, że chyba pierwszy raz muszę się z Tobą zgodzić :D Najbardziej bawi mnie to, że zaszczepiony boi się niezaszczepionego XD
W lipcu byłem u dermatologa na NFZ - żal mi było kasy na prywatnego. Starsza kobieta, cała w maseczce zaszczepiona a w gabinecie miała krzeszło 5 metrów od siebie gdzie mnie usadowiła i patrzyła na to co jej chciałem pokazać z odległości właśnie tych 5 metrów gdzie od razu mi zaznaczyła, że maseczka musi być szczelnie domknięta. Powinna się spalic w piekle żywcem, wstyd za takiego "lekarza". A przecież mogłą się zamknąć w domu i jeść tynk.


Ale hój. Mam #CIACH#. Moją jedyną puentą jest to, że ludzie sami sobie zrobili krzywdę tą "pandemią". To, że jest jak jest - jest tylko winą przyzwolenia społeczeństwa. Tak ja wiem niektórych to wręcz jara, zamykajmy, likwidujmy, zasłaniajmy się, szczepmy. Będzie dla takich ludzi osobne miejsce w piekle. Nic w życiu nie pozostaje bez konsekwencji.
Awatar użytkownika
audarya
The story so far
The story so far
Posty: 482
Rejestracja: 15 lip 2008, 22:31
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Perfect Heart
Lokalizacja: Far North

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: audarya »

Piter pisze:To już zakrawa o paranoję :roll:
Trudno powiedziec. Natomiast moge podzielic sie wiedza, ze wielu moich znajomych kupilo sobie falszywe dokumenty poszczepienne, a szczepieni nie byli. W Polsce. Fakt, zadna teoria spiskowa, z pierwszej reki.

Moze i to chodzilo Edce, ze niektorzy ludzie po prostu oszukuja, a nie o to, ze wszystkie szczepionki to placebo, a to znaczna roznica jest…

Nie wiem, bo nie sledze juz jej Insta, zmeczylo mnie wieczne aniolowanie i jezusowanie. Jak sie ogarnie to moze wroce.
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: wodawodnista »

XD lolz nie wiedzialem ze az tak ludzie kombinuja :lol3:

Dodano po 8 minutach 14 sekundach:
ChristopherP pisze:
SLAVEK pisze:
Poki Co jestes szczesliwy i spelnionYYYY. Zycze CI Tewgo. Kochaj swoje spelnienie i troske o Siebie You are the BOss, Pamietaj Karma wraca.
Spasiba. Ja tobie za to zycze nowej, sprawnej klawiatury.

A karma sie nie przejmuje, bo to kolejny wymysl ludzi, ktorzy nie pojmuja ze zdarzenia sa wynikiem ich dzialan i podejmowanych decyzji, a nie fruwajacej karmy.

To powinieneś w takim razie zajrzeć do słównika, aby zrozumieć znaczenie słowa karma. :lol3: :lol3: Niewiele to ma wspólnego z potocznym użyciem tego słowa.

Jedyne czego można być pewnym na tej planecie to to, ze wszystko jest karmą.
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2748
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: pijej1 »

Ale wy macie problemy :lol3: :lol3: :lol3:

Dajcie spokój niezaszczepionym! Wiadomo, kto ostatecznie umiera w szpitalach - sami się wykończą, a nam się zwolnią miejsca pracy :hellobaby:
ODPOWIEDZ