Instagram - oficjalne konto Edyty

Diva w XXI wieku !

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Gosia1423 »

Kopaneek pisze:Ciekawe jak bardzo szczęśliwe życie macie Wy.
Wchodzicie tutaj i cieszycie się nieszczęściem Edyty, która kryształowa nie jest.
Co Wy staracie się pokazać? 8P
To pytanie retoryczne. Jak coś.
O jakim nieszczęściu mówisz? Edycie obrywa się za tworzenie konfliktów, mówieniu o jajeczkach, jelitach itp., zamiast skupieniu się na tworzeniu muzyki, tym bardziej, że teraz ma singiel, który powinna promować. Po co ta krytyka? Ano po to, żeby dać jej do myślenia albo przynajmniej jej teamowi, że taka "forma promocji" jest zła.
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Kamui Shiro »

Ten bal był 2 tygodnie temu, nie? No to faktycznie, przetrzymała fotki jak Cleo te swoje z pluszowymi misiami.

Kopaneek, nie wjeżdżaj znowu ludziom w prywatne życie. Ray Ci nie pasuje - jedziesz po jego zadowoleniu z życia, ktoś inny Ci nie pasuje - to samo. A Ty sie za kogo masz? Edyta jest osobą publiczną i to bardzo [ekstremalnie wręcz] otwartą na bycie na widelcu. Forumowicze nie. Proszę nie atakować za krytykę Edziczka i emotki śmiechu, ktore ona sama na wlasne zyczenie wywołuje.

Nie cieszy mnie paranoja Edyty, raczej smutne. Cieszy tylko właściwa reakcja ogarniętych osób na jej akcje. Też jednak uważam, że naśmiewanie sie z niej w mediach, czy to anonimowych internautów, czy znajomych z branży, niewiele da, może pogorszyć. Niech ktos z nią poważnie pogada, lol. Ekspert od jej PRu nie istnieje albo jest z piekła rodem ;)

Dodano po 6 minutach 9 sekundach:
endeven pisze: Na scenie Edyta to ma. .
Też różnie bywało ostatnio...

Dobrze byłoby zobaczyć, jak ta nawiedzona kobieta mówi raz: wiecie co, sorry, z...bałam. To byłby dobry ruch. Tylko ona chyba na to nie wpadnie zbyt prędko.
King
Hope for us
Hope for us
Posty: 33
Rejestracja: 22 maja 2019, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Kasztany
Lokalizacja: Kraków

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: King »

Dziś u Edi na insta nieśmieszna odpowiedź na niedawny filmik Nosowskiej w sprawie konfliktu z Cleo :PP
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: spot_me »

Ani śmieszne, ani spontaniczne. Czuć, że zaplanowane i wyreżyserowane. Tym razem Wieczorek dla odmiany nazywa suką dorosłą wokalistkę, a nie małą dziewczynkę.

Dodano po 6 minutach 33 sekundach:
Edyta wygląda na tym filmiku jak jakaś sztuczna lala. Straszny kicz.
A Nosowska pewnie myśli "no zupełnie nie skumala laska mego sarkazmu".

Dodano po 3 minutach 9 sekundach:
Zamiast wyciszyć aferę to dream team podpuszcza Edytę by to jeszcze bardziej nakręcić dla nagłówków. Zero refleksji i wyczucia. Chyba nie ma już dla niej nadziei na przyszłość z tą ekipą.
tomek7
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 390
Rejestracja: 31 sie 2008, 0:16
Ulubiony album: EG Live'99
Ulubiona piosenka: No more drama
Lokalizacja: Warszawa

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: tomek7 »

King pisze:Dziś u Edi na insta nieśmieszna odpowiedź na niedawny filmik Nosowskiej w sprawie konfliktu z Cleo :PP
Nieśmieszna? Mnie tam to akurat rozbawiło. Zreszta sama Kaske Nosowska tez skoro polubiła ten filmik :d

Mysle ze więcej dystansu nie tylko Edyta powinna
mieć :) ale i my :D
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: endeven »

żeby to chociaż było na jakimś levelu gry z widzem a tu rejestr wygwizdkowy. no ale nie ma się co dziwić, bo reżyserii podjął się asystent. Szkoda, że przekonał Edytę do roli głównej. Wystarczyło dać cukierka... i po co to ciągnąć? gwiazdy od tych reality i talent show i foteli jurorskich i insta już do reszty zdziecinniały. W sumie 20 lat temu nie było takich zabawek.
Awatar użytkownika
Nuklodem
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 728
Rejestracja: 02 maja 2014, 8:41
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: III

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Nuklodem »

Szkoda, że na pierwszym miejscu nie jest to co znajduje się na Instastory, piękne bardzo sprawne wokalizy w DJTŚ, dwie zakończone F5 <3
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Kopaneek »

Gosia1423 pisze:Edycie obrywa się za tworzenie konfliktów, mówieniu o jajeczkach, jelitach itp., zamiast skupieniu się na tworzeniu muzyki, tym bardziej, że teraz ma singiel, który powinna promować. Po co ta krytyka? Ano po to, żeby dać jej do myślenia albo przynajmniej jej teamowi, że taka "forma promocji" jest zła.
Nie zrozum mnie źle, ale nie tacy jak Ty próbowali ją nawrócić.
Ona ma ponad 40 lat, nie debiutowała roku temu.
A Wy się zachowujecie, jakby dało się rzekę zawrócić kijem.
Kamui Shiro pisze:Kopaneek, nie wjeżdżaj znowu ludziom w prywatne życie.
No tak, masz rację. Szczęśliwe osoby siedzą w internecie, wypluwając żale i gorycze na starą, obcą babę lat ponad 40. Coż takiego strasznego napisałem? Prawdę? Zbyt personalnie odbierasz komunikaty, które formułowane są maksymalnie bezosobowo.
Kamui Shiro pisze:Ray Ci nie pasuje - jedziesz po jego zadowoleniu z życia, ktoś inny Ci nie pasuje - to samo.
Wypraszam sobie. Analiza zachowania tego pana była dużo bardziej wnikliwa i głęboka, dlatego proszę jej tak bezczelnie nie spłycać i bagatelizować.

Filmik na IG... Nie jestem w stanie znieść głosu Nositorby. Moja ocena nie jest obiektywna.
Aczkolwiek Edyta jak zawsze w formie. Lubię to! Nie padło słowo "suka", a wszyscy mają właśnie takie skojarzenie. I jak tu odmówić jej inteligencji? :edi: Edytko: :winko: :klaszcze:
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Kamui Shiro »

Nawet jakby komus tu brakowalo zadowolenia z zycia (a jest to powszechny dosc deficyt), to Twoja uwaga, konkretnie do kogos lub nie, jest nie na miejscu i widac to po reakcji.

Filmik z suka chamski, glupi i ciagnacy temat w nieskonczonosc. Wieje nuda i atencjuszostwem.
I zero ogaru sarkazmu Nosowskiej.

I tak wygrywa Donatan, ktory napisal, ze nie bedzie ocenial, a w tym samym wpisie zjechal :edi: od glupich, atencjuszek, aferzystek i pieniaczy.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Piter »

tomek7 pisze:
King pisze:Dziś u Edi na insta nieśmieszna odpowiedź na niedawny filmik Nosowskiej w sprawie konfliktu z Cleo :PP
Nieśmieszna? Mnie tam to akurat rozbawiło. Zreszta sama Kaske Nosowska tez skoro polubiła ten filmik :d

Mysle ze więcej dystansu nie tylko Edyta powinna
mieć :) ale i my :D
Mnie też rozbawił :) lubię takie poczucie humoru "po bandzie"
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Kamui Shiro »

Fajnie że możecie się razem z Edytką pośmiać, przynajmniej ktoś. Nie sądziłem jednak, że typowy bully będzie bawić tyle osób.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Piter »

Myślałem, że akurat Ty jesteś w stanie pojąć, że ludzie różnie postrzegają świat. I że nawet jeśli to nie Twoja bajka, to obędzie się bez moralizowania.
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: addar »

Coś ostatnio kamus zmienił front. Z łotra w kleche. Może to nowa rola albo nowe dropsiki ;-) koffam nie mniej jednak :edi:
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Kopaneek »

Piter pisze:Myślałem, że akurat Ty jesteś w stanie pojąć, że ludzie różnie postrzegają świat. I że nawet jeśli to nie Twoja bajka, to obędzie się bez moralizowania.
Who cares? :edi:

Edyta dała czadu i to się liczy! :twisted:
Kamui Shiro pisze:Fajnie że możecie się razem z Edytką pośmiać, przynajmniej ktoś. Nie sądziłem jednak, że typowy bully będzie bawić tyle osób.
"Dawno nikt nie pytał, jak Ci minął dzień, nikomu nie powiesz, że kiedyś było źle...". :gwizd:
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Kamui Shiro »

Piter pisze:Myślałem, że akurat Ty jesteś w stanie pojąć, że ludzie różnie postrzegają świat. I że nawet jeśli to nie Twoja bajka, to obędzie się bez moralizowania.

Akurat nie tym razem. Ile razy szukam różnych punktów widzenia na tę osobę i jej dramy, tyle wystarczyło, aby ostatecznie mnie załamała. Po Cleo nie spodziewałem się niczego dobrego, zaskoczyła mnie swoją reakcją. Po EG spodziewałem się mimo wszystko więcej niż gó#noburzy o podziękowanie. To, co robi post factum, zamiast się zamknąć w końcu i schować głowę w piasek... te filmiki z psem... wtf ?! Toż to prześladowanie ;-/ Choćby jej Donatan jej zaproponował fisting na tej ściance, choćby Cleo była nie wiem jak niewdzięczna, to jeszcze przez szacunek do samej siebie mogła się zatrzymać w swoim pędzie odszkodowań. A nie ruszyć z szarżą po wielu miesiącach, w celu zyskania atencji. Cel osiągnięty, wow.

Postawa w poście wyżej - eeeeech. Rozumiem, że wszystko jedno, co zrobi Edziunia, fani są jej winni zachwyt i bezbrzeżne uwielbienie. No, nie. Desperacka obrona?

addar pisze:Coś ostatnio kamus zmienił front. Z łotra w kleche. Może to nowa rola albo nowe dropsiki ;-) koffam nie mniej jednak :edi:

Nie biorę nic jakoś :D do klechy też mi daleko, ale jak bronicie tę przypałową artystkę ze spalonego teatru, to i we mnie budzi się instynkt kaznodziei. Zawsze byłem przeciwny budowaniu czyjegoś sukcesu cudzym kosztem.
ODPOWIEDZ