Sprzedaż płyt Edyty

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Sprzedaż płyt Edyty

Post autor: Magda M »

no duecik by sie przydał :D Sean poul, 50 cent, justin timberlake \ :D:D:D:D:nie no tak serio to juz sie zastanawialam nad duetem....ramazotti?? (tak, pamietam historie z erosem :D ), albo george michael ??? nie wiem.....

w sumie ja najpierw to chiałabym zeby edzia zadziałała w polsce... a wtedy gdzies dalej... :roll:
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Sprzedaż płyt Edyty

Post autor: ANETA »

W Polsce nie wiem czu Jej juz sie uda rozkochac w sobie przeciwników (główenie kibiców polskiej reprezentacji...). Jednak jesli na nowej płycie bedzie cos dobrego po angielsku to jest szansa.. jednak ... z tego co czuje to stylem chillout nie podpasuje swiatu ... :roll: Boze, naprawde martwie się o Jej kariere bo chciałbym widziec Ją na szczycie, odbierającą Grammy, Mtv i inne ale ...eeech...
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: Sprzedaż płyt Edyty

Post autor: Monika23 »

Teraz juz na takie sukcesy nie ma szans i ja sie juz z tym pogodzilam.Dla Edyty teraz rodzina jest najwazniejsza i o takich rzeczach pewnie nie mysli.Plyta,koncerty owszem,ale jakies zagraniczne podboje,stawanie w szranki o jakies nagrody to juz chyba nie dla niej ... i dobrze bo ona jest ponad wszystkimi :) jak teraz nagrody zdobywaja 'cytrusy' to ja dziekuje ..
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Sprzedaż płyt Edyty

Post autor: ANETA »

A ja sie nigdy z tym nie pogodze ze Edyta nie jest wsród najsławniejszych tego swiata :cry: Jesli nie ona to kto z tego nedznego kraju ??? Tylko Doda, bo planuje nagrac anglojęzyczną płyte i mam nadzieje ze chociaz jej sie uda...
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: Sprzedaż płyt Edyty

Post autor: Monika23 »

ANETA pisze:Jesli nie ona to kto z tego nedznego kraju ???

Nikt :) a po co nam to? obejdzie sie :P
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Sprzedaż płyt Edyty

Post autor: Bob »

Mam nadzieję, że do nowej płyty Edyta dołączy drugą zgodnie z panującą w Polsce modą/jednocześnie wzrasta szanasa zdobycia złotej czy platynowej płyty i szansa załapania się chociażby na TOP TRe/Y/NDY/ :D . W ciągu roku wykonała przy różnych okazjach wiele świetnych numerów, to nic , że w większości coverów, fajnie byłoby mieć w normalnej wersji Szczęśliwej drogi,Woman in Love, Kissing a fool,Ready for Love, czy Somebody.
Ostatnio zmieniony 23 sie 2009, 14:01 przez Bob, łącznie zmieniany 2 razy.
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Sprzedaż płyt Edyty

Post autor: Magda M »

Bob pisze:fajnie byłoby mieć w normalnej wersji Szczęśliwej drogi,Woman in Love, Kissing a fool,Ready for Love, czy Somebody.Kto jest za?
ja :D Tylko twn kawałek Somebody... :roll: nie mam tego.... :?:


Super byłoby gdyby Edka wystąpiła w jakis duecie ale ja tak sobie mysle intensywnie ze bym wolała chyba jednak zeby to inni wokalisci prosili ją do współpracy- zeby to ich wybic a nie oni ją.... :roll:
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sprzedaż płyt Edyty

Post autor: B@r »

magdamiecz pisze:Tylko twn kawałek Somebody... nie mam tego....
"Somebody loves you baby" z repertuaru Patti Labelle.Edyta spiewała to na ostatnim koncercie w Krakowie.Super.
Krystian
The story so far
The story so far
Posty: 525
Rejestracja: 05 sty 2005, 22:05
Lokalizacja: *****

Re: Sprzedaż płyt Edyty

Post autor: Krystian »

a mnie wystarczy duet z Robertem Janowskim- piekna ballada, orkiestra symfoniczna, cholernie duzo smyczkow i darcie japy na maxa. MARZENIE. Jezeli chodzi o zagranicznych artystow to tylko Andrea Bocelli :) . Pewnie tez tylko marzenie
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Sprzedaż płyt Edyty

Post autor: vanity »

ANETA pisze:Jednak jesli na nowej płycie bedzie cos dobrego po angielsku to jest szansa.. jednak ... z tego co czuje to stylem chillout nie podpasuje swiatu ...
diabli wiedzą, nie każda dobra płyta jest zauważona, a i niejedno badziewie wypłynęło w mln egzemplarzy. ale ja osobiście bym chillout nie skazywała na niepowodzenie. jeśli Norah Jones jazzem wypłynęła, a Buble swingo-jazzem a to są niszowe produkcje, to z chilloutem też można wypłynąć. na pewno potrzeba dobrych utworów, promocji i chyba trochę szczęścia.
pav graham
Make it happen
Make it happen
Posty: 161
Rejestracja: 21 gru 2004, 11:55
Lokalizacja: London
Kontakt:

Re: Sprzedaż płyt Edyty

Post autor: pav graham »

Nawet najwieksze gwiazdy maja wielkie zalamania kariery ale jescze wieksze powtroty na szczyt! Trzymajmy wiec pomimo wszystkiego kciuki!
Zycie jest o wiele ciekawsze niz nam sie wydaje!
xxx
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Sprzedaż płyt Edyty

Post autor: ANETA »

Ja będe trzymać kciuki za Edytkę, napewno płyta mi się spodoba bo uwielbiam chillout. Mam nadzieję ze niebiosa będa Jej sprzyjać, musi wzbic się jak płomien ponad świat :grin:
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Sprzedaż płyt Edyty

Post autor: Kamui Shiro »

ANETA pisze:Wywiad przestażały, wtedy Pomaton wierzył w Edyte, teraz Edi działa na własną reke i jesli płyta bedzie nudna to będzie juz na zawsze skreślona. W Polsce juz ucichła nagonka na Edytę, ludzie zaczynają powoli się do Niej przekonywac dlatego potrzebna jest swietna płyta i extra hicior. Jesli Edyta wyskoczy z czyms nudnym to cały swiat powie Jej PA PA
Co nie zaszkodzi jej wrócić do łask przy następnych, nawet w razie niepowodzenia tym razem. Mariah Carey np. też miała chude lata, a teraz ładnie się odbiła.

A nawet jeśli teraz miaąłby odejść w cien, to odeszłaby jako artystka ambitna, niezjadająca własnego ogona.
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Sprzedaż płyt Edyty

Post autor: Matiz99 »

E.K.G - przekroczyła 30tys. jak narazie :PP
Robik
Impossible
Impossible
Posty: 1630
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:49
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Sprzedaż płyt Edyty

Post autor: Robik »

Już jakiś czas minął od moje pierwszego postu, więc i ilość sprzedanych płyt się zwiększyła. Ma ktoś aktualne i prawdziwe dane :?:
ODPOWIEDZ