Rozmiar buta Edyty

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
fajna
Make it happen
Make it happen
Posty: 100
Rejestracja: 06 sty 2005, 14:28
Lokalizacja: Łódź

Re: Rozmiar buta Edyty

Post autor: fajna »

Nie wiem co jest złego, ale moim zdaniem świadczy głupio, bo wy (oczywiście nie wszyscy tylko ci zainteresowani rozmiarami:? ) chyba lejecie na jej talent , tylko interesujecie sie tym co nie ma z talentem wiele wspólnego :roll:
keri5
Hope for us
Hope for us
Posty: 29
Rejestracja: 16 mar 2005, 9:11
Lokalizacja: Kraków

Re: Rozmiar buta Edyty

Post autor: keri5 »

Numer butka Edzi dla mnie akurat nie jest ważny, ale jeśli kogoś to interesuje to nie widzę w tym nic złego. To że akurat kogoś to interesuje wcale nie świadczy o tym że mało skupia się na jej twórczości tylko na nieważnych pierdołach. Uważam że Edyta jest fenomenem i nie powinno nikogo dziwić że ludzie chcą znać nawet numer jej buta. Ale możecie mieć inne zdanie. Pozdrawiam :wink:
fajna
Make it happen
Make it happen
Posty: 100
Rejestracja: 06 sty 2005, 14:28
Lokalizacja: Łódź

Re: Rozmiar buta Edyty

Post autor: fajna »

Ja lubie Edytę i tez uważam, że jest zbiorem wielu zalet. Ale do diaska nie interesuje mnie czy ma i ile plomb w zębach, czy śpi w piżamce czy nago, czy rozmiar buta ma taki a rozmiar stanika taki. Bo po co mi te informacje? :? dużo bardziej interesuje mnie plyta i to co na niej będzie.
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Rozmiar buta Edyty

Post autor: kinga »

fajna pisze:Ja lubie Edytę i tez uważam, że jest zbiorem wielu zalet. Ale do diaska nie interesuje mnie czy ma i ile plomb w zębach, czy śpi w piżamce czy nago, czy rozmiar buta ma taki a rozmiar stanika taki. Bo po co mi te informacje? :? dużo bardziej interesuje mnie plyta i to co na niej będzie.
To fajnie. Ale czy to, że Ciebie to nie interesuje znaczy, że innych też ma nie interesować? :roll:
fajna
Make it happen
Make it happen
Posty: 100
Rejestracja: 06 sty 2005, 14:28
Lokalizacja: Łódź

Re: Rozmiar buta Edyty

Post autor: fajna »

Niekoniecznie, ae to znaczy, że mnei to zastanawia.Dlaczego? Jesteście fanami czy fanatykami??
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Rozmiar buta Edyty

Post autor: kinga »

fajna pisze:Niekoniecznie, ae to znaczy, że mnei to zastanawia.Dlaczego? Jesteście fanami czy fanatykami??
Niektórzy fanami, niektórzy fanatykami. A jeszcze inni, np. ja, bardzo kochają Edytę przede wszystkim jako czlowieka, później jako Artystę i nie używają w odniesieniu do siebie slowa "fan". I co w związku z tym?
fajna
Make it happen
Make it happen
Posty: 100
Rejestracja: 06 sty 2005, 14:28
Lokalizacja: Łódź

Re: Rozmiar buta Edyty

Post autor: fajna »

Ja cenię wiele osób, ale nie widze potzreby wnikania w to czy mają stope rozmiaru 38 czy 39. Nawet jesli cenie ich jako ludzi, a nie artystów. mam prawo się temu dziwić skoro mam inne podejście do sprawy. Buźka, Kończe nadawanie w tym temacie.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Rozmiar buta Edyty

Post autor: vanity »

Ja lubie Edytę i tez uważam, że jest zbiorem wielu zalet. Ale do diaska nie interesuje mnie czy ma i ile plomb w zębach, czy śpi w piżamce czy nago, czy rozmiar buta ma taki a rozmiar stanika taki. Bo po co mi te informacje? dużo bardziej interesuje mnie plyta i to co na niej będzie.
zgadza się, tylko jest małe ale do tego. to ale dotyczy tego że Edyta o tym mówi. skoro są osoby na tym forum, które same to słyszały to nie ma w tym nic nieodpowiedniego. tym bardziej że to żaden prywatny temat ten nr buta. ja pamiętam jak gdzieś czytałam wywiad z Edytą i odpowiedziała tak że sypia nago. tu się Edyta moim zdaniem posunęła za daleko, ale cóż jej wybór.
tak więc zgodnie z tym co napisałaś to nie wiemy tylko ile ma plomb i jaki ma rozmiar stanika :P
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

39:)

Post autor: Matiz99 »

39!!!!!!!!!!!!! NA PEWVNO 39 :-D Kiedy byla w programie ,,jak łyse konie'' to bylo to powiedziane:)
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: Rozmiar buta Edyty

Post autor: Kasia »

vanity pisze:jaki ma rozmiar stanika
jakiś dobry obserwator pewnie mógłby to wypatrzeć :lol:
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Rozmiar buta Edyty

Post autor: dorota »

hmm,bardzo interesujący temat na rozpatrywania, proponuję ankietę :PP :lol3:
kyle
Make it happen
Make it happen
Posty: 149
Rejestracja: 27 sie 2006, 5:27
Ulubiony album: Perła-Invisible
Ulubiona piosenka: Never will I
Lokalizacja: ***
Kontakt:

Re: Rozmiar buta Edyty

Post autor: kyle »

Dla stopomaniaka i innych wyznawcow kultu stóp Edyty:

Obrazek

:lol3:
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rozmiar buta Edyty

Post autor: B@r »

Sa osoby, ktore Eda fascynuje jako piosenkarka, innych kedynie jako piekna kobieta. Sa rozne fetysze, zwiazane ze stopami tez, i co z tego. :?: Padlo pytanie, padla odpowiedz, zostawcie to juz.
ODPOWIEDZ