Edyta Górniak for NAOKO

Linia ubrań sygnowana nazwiskiem Edyty

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Edyta Górniak for NAOKO

Post autor: endeven »

Trudno jarać sie razem z Edytą bluzami w sytuacji, gdy był / jest rozczarowujący krach z albumem. Bad timing. ;(
ChristopherP
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 373
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Poznań

Re: Edyta Górniak for NAOKO

Post autor: ChristopherP »

baker pisze:
Marek pisze: wszystko dla kasy
No właśnie. Nie jestem cynikiem, ale rozumiem ją. I pewnie gdybym dostała propozycję zrobienia kolekcji ubrań za pieniądze, przyjęłabym ją. Kto w swoim zawodzie nie dorabia na fuchach w imię idei?

-- Dodano: 2 cze 2016, o 22:56 --

Btw marzę o tym, by utrzymać się w wysokim standardzie, pracując 1/100 z tego co obecnie. Niech się zgłosi ten, co o tym nie marzy.
Ależ oczywiście, że każdy by o tym marzył i akurat w tym DIVA jest mistrzynią światowej klasy.

Szkoda tylko, że jednocześnie ocieka fałszem i zakłamaniem #CIACH# przeróżne farmazony. :-D
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Edyta Górniak for NAOKO

Post autor: ANETA »

Gwiazdy ,,projektują" ubrania, perfumy i inne pierdoły, to normalne że tworzą swoje imperium. Jednak to powinien byc zaledwie DODATEK do twórczosci. Płyty jak nie było tak nie ma :x :evil:
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta Górniak for NAOKO

Post autor: Flux »

Ósma, tak ważna płyta gratis dla każdego, kto przyjdzie na pokaz.
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Edyta Górniak for NAOKO

Post autor: dorota »

ANETA pisze:Płyty jak nie było tak nie ma :x :evil:
i nie będzie ....Edka teraz ma co innego na głowie .... :roll:
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta Górniak for NAOKO

Post autor: Dobi »

Dziś na profilu NAOKO pojawił się -> klip promujący kolekcję Edyty :edi:

Muszę przyznać, że zdjęcia wyglądają bardzo ładnie :d To chyba pierwsza profesjonalna sesja Edyty od czasu słynnego wywiadu w "Gali" w 2013 roku :hmmm:
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Edyta Górniak for NAOKO

Post autor: ray »

Dobi pisze:Muszę przyznać, że zdjęcia wyglądają bardzo ładnie :d
Tak. Te zdjęcia są naprawdę dobre, Edyta wygląda na nich świetnie - ma bardzo ładne ciało, fajnie wygląda w lokach, aż by się chciało zobaczyć niektóre z tych zdjęć w książeczce dołączonej do jej nowej płyty. :-) Tym bardziej, że pasują do stylu Your high czy Glow on. Te rozchylone usta Edyty - jak u Anji Rubik. ;-) Zdjęcie Edyty ze słuchawką od razu skojarzyło mi się z Co tylko chcesz. Na dwóch zdjęciach Edyta zrobiła minę, jak mała dziewczynka - no cóż... - widocznie tak lubi...
Smutne jest to, że w takiej sesji Edyta może wziąć udział, ale już nakręcić klipów do swoich piosenek nie może. Tak, jak napisałem już wcześniej, dla mnie cały ten projekt "Edyta Górniak for NAOKO" powstał tylko po to, by o Edycie znów było głośno, ale jednocześnie żeby nadal mieć wymówkę na brak płyty.

Kwiecień 2013:
- Przygotowuję następną płytę. Chciałabym, żeby była pod każdym względem przełomowa i wyjątkowa, bo będzie to moja ósma płyta. A jako że jestem numerologiczną ósemką, chciałabym, żeby ten album zmieścił wszystko, czym dzisiaj jestem. Chciałabym mieć go w ręku już dziś, ale od miesięcy, skrupulatnie i powoli, zbieram repertuar. Mam nadzieję, że jeszcze w tym roku będzie premiera.
Wrzesień 2013:
- Prace nad płytą przebiegają dość płynnie. Jestem skupiona na pracy w studio. Mogę powiedzieć, że na tej nowej płycie nie będzie utworów tak dynamicznych jak Consequences, nie będzie stylu klubowego, dance. Będzie dużo fortepianu. Będzie około 10 utworów. Mam już tytuł, którego na razie wolę nie zdradzać. Mam już dwie potencjalne piosenki na singiel, którego premiera odbędzie się za kilka tygodni. Piszą dla mnie wspaniałe utalentowane osoby. Ja też się włączyłam w komponowanie utworów za namową fanów. Będziemy się starać, aby premiera była w grudniu.
Październik 2013:
- Nie wiem, jak, nie wiem, kiedy, ale wiem, że muszę dokończyć tą płytę.
Grudzień 2013:
– Planem na nowy rok jest oczywiście premiera albumu. Nie jestem w stanie podać dokładnej daty, ponieważ zostałam zupełnie wybita z rytmu pracy. Nie potrafiłam śpiewać, gdyż robię to zawsze całą sobą. W tym roku do studia wróciłam tylko na chwilę, gdyż muszę poświęcić nieco czasu na przygotowania do sylwestra. Do nagrywania wrócę w nowym roku i będę wtedy mogła regularnie tworzyć.
Styczeń 2014:
- Moje serce musi teraz dokończyć płytę. Taka jest moja decyzja. Trzymam kciuki za oba programy. Za obie obsady jurorsko-trenerskie. A Wy trzymajcie kciuki za mnie. Bo wracam do studia.
Luty 2014:
- Teksty są przepiękne. Osoby, które w tej chwili pracują nad płytą, są niesamowicie zdolne. Kilka dni temu był tutaj jeden z twórców z Nowego Jorku, z którym pracowaliśmy przez chwilę, więc jeszcze szlifujemy niektóre fragmenty. Wiem, że wszyscy są już bardzo zniecierpliwieni - ja też jestem zniecierpliwiona. Wymyśliłam sobie pewien plan, ale nie będę go zdradzać, bo bardzo mocno tym fani żyją, a potem jak się zmienia jakakolwiek rzecz to oni bardzo to przeżywają. Postanowiłam już nie mówić kiedy będzie płyta, powiem to wtedy, gdy będę miała wszystko w ręku i będę mogła nacisnąć "start". Publiczność potrafi być niecierpliwa i ja to też rozumiem.
Kwiecień 2014:
– Chciałabym nagrać płytę jak najszybciej, jednak zmieniły się okoliczności, w których tworzę. Kiedyś mogłam wejść do studia, zamknąć się na pół roku i wyjść z gotową płytą. Teraz jestem mamą i muszę pracować etapami. Na pierwszym miejscu jest moje dziecko, na kolejnym muzyka. Zawsze po kilku dniach przerwy w nagrywaniu muszę wdrażać się w proces od samego początku. I żeby to było wiarygodne i autentyczne, trzeba przesiąknąć konkretnym utworem.
Wrzesień 2014:
- Data premiery mojego nowego krążka była ustalona, ale zmieni się, ponieważ w czasie wakacji oddałam dużo uwagi dla mojego syna.
Styczeń 2015:
Muzyka będzie gotowa, kiedy będzie gotowa.
Lipiec 2015:
Wyszło na to, że zebrałam materiał na 2 płyty. . O oooł... Teraz wybory, wybory.
- Kończę płytę.
Wrzesień 2015:
- Ja mam taką propozycję: jakby ktoś wszedł za mnie na fotel trenerski i zrealizował tą trasę jubileuszową, to ja wtedy się zamykam w studiu i wyjdę, jak płyta będzie gotowa. Dobry deal? (...) Nie jestem tak często w studio, jak chciałabym być, ta praca przebiega z przerwami, no ale jest, trwa, więc płyta będzie, kiedy będzie - tyle mogę powiedzieć. (...) Jeszcze sobie piszemy teksty, jeszcze sprawdzamy.
- Zebraliśmy ponad 22 utwory. I na płytę oczywiście tyle nie wejdzie, więc ja ten materiał podzielę i pewnie wyjdą z tego dwie troszeczkę różne płyty, więc będzie pewnie jedna część, a w przyszłym roku po prostu wydam te kolejne, bo szkoda tych utworów. (...) A myślę, że na tej płycie, co teraz powinna wyjść, ta ósma, myślę, że będzie 9 utworów plus 2 niespodzianki.
Luty 2016:
– Dustplastic nie dokończyło płyty, mimo obietnic i mimo ustaleń sprzed półtora roku. Nie ma Dustplastic, nie ma studia, zostałam z niedokończoną płytą. Nie będę tego oceniać, bo sama w życiu podejmowałam różne decyzje i rozumiem, że one z czegoś wynikają. Może za trudne zadanie przekazałam w czyjeś ręce? Nie wiem. W każdym razie prawda jest taka, że rzeczywiście zaczynam prace od nowa wręcz. Natomiast z pewnością już nie z tym teamem. Czy uda mi się kontynuować ten styl elektropop, który tak pokochałam? Nie wiem. Trochę też myślę, że dobre przyjęcie ballady Grateful może utoruje mi tę realizację płyty w troszkę inny sposób.
Teraz mamy czerwiec 2016, płyty nadal nie ma, w dodatku nic nie wiadomo, na jakiem etapie jest praca nad nią, ale mamy za to Edytę-projektantkę. A mogłoby być tak: premiera płyty jednocześnie z premierą kolekcji ubrań i z teledyskiem do głównego singla promującego płytę - i w klipie Edyta i jej tancerki miałyby na sobie ubrania z tej kolekcji. :-)
Po tych wszystkich aferach z tym, że Górniak nie chciała zapłacić tym, którzy dla niej pracowali, Edyta raczej nie powinna pozować w bluzie z napisem "Be grateful". ;-) Powinna mieć tam napisane: "W odróżnieniu od Natalii Nykiel umiem być suką". :lol3:
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Edyta Górniak for NAOKO

Post autor: Kamui Shiro »

Bardzo fajna, atrakcyjna sesja, lepiej że wypełnia czas oczekiwania na płytę-widmo taką działalnością niż żadną ;) Ciuchy wyglądają niczego sobie, wygodne chyba :)
Powinna mieć tam napisane: "W odróżnieniu od Natalii Nykiel umiem być suką". :lol3:
Dobre :ha: tylko ona pewnie nie wie, kto to, jak jej tam ;)
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: Edyta Górniak for NAOKO

Post autor: Mist »

Ceny ladne tych bluz :hellobaby:
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Edyta Górniak for NAOKO

Post autor: Bob »

Ciuchy i stylizacje świetne.Wygłąda na 25 lat .Pozazdrościć...
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Edyta Górniak for NAOKO

Post autor: dorota »

przyznać się, ktoś się skusił na tę kolekcję? 8P
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Edyta Górniak for NAOKO

Post autor: Bob »

..większość przegiętych chłopaków z forum w rozmiarach super fit ....
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: Edyta Górniak for NAOKO

Post autor: Mist »

Ciuchy fajne i widac dobra jakosc. Ale ja sie skusilam na inna bluze za £24 funty (dostawa za darmo) a nie Edyty za £45 plus wysylka za jakies £20 - £30

Bardziej mi odpowiada motto Muhammada Ali niz Edyty 'Float like a butterfly, sting like a bee" :)

Ale jestem pozytywnie zaskoczona jakoscia i sesja promujaca
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Edyta Górniak for NAOKO

Post autor: Piter »

#Polishbrand. Strasznie mi się to podoba. #Ajlajkyt
weronka
Make it happen
Make it happen
Posty: 147
Rejestracja: 23 paź 2015, 17:46
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: SZYBY
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta Górniak for NAOKO

Post autor: weronka »

Ja chyba sie skusze na koszulke inhale the future...
ODPOWIEDZ