Duet Edytka i Michal Wisniewski

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: Duet Edytka i Michal Wisniewski

Post autor: monia80 »

magdamiecz pisze:
monia80 pisze:co :shock: szok no nie ja tez sie dalam nabrac :P

ale przeciez na pierwszej stronie gazet widnial ten napisz(wlasciwie jednej) -to gazeciury az do tego stopnia sobie chcialy uczcic dzien 8) ;)

nie wiem co z tymi brukowcami... ale jak tak dalej pojdzie to ja umre na zawał serca.... grrrrr..... :smile: :smile: :smile:
:lol: to prawda madziumiecz-trzeba powiedz ,ze balansuja na krawedzi naszych emocji :570:

ja naprawde kiedys przez nich jakiej choroby nerwowej sie nabawie jesli nie zaczne jednak trakotwac ich nieco z dystansem :573:
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Duet Edytka i Michal Wisniewski

Post autor: Magda M »

monia80 pisze:
magdamiecz pisze:
nie wiem co z tymi brukowcami... ale jak tak dalej pojdzie to ja umre na zawał serca.... grrrrr..... :smile: :smile: :smile:
:lol: to prawda madziumiecz-trzeba powiedz ,ze balansuja na krawedzi naszych emocji :570:

ja naprawde kiedys przez nich jakiej choroby nerwowej sie nabawie jesli nie zaczne jednak trakotwac ich nieco z dystansem :573:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: Duet Edytka i Michal Wisniewski

Post autor: Kasia »

gratuluje udalo sie wam nas zrobic w balona
Bardzo przepraszam, ale mnie nikt nie zrobił w balona. :P
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Duet Edytka i Michal Wisniewski

Post autor: ANETA »

Wiem, że pewnie wyskocze z tym pytaniem jak Filip z konopii ale CZY EDYTA ZASPIEWA Z MICHAŁEM JAKĄŚ PIOSENKĘ?
Wiele gazet zaczyna o tym pisać i wcale nie jako żart Prima aprilisowy
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Duet Edytka i Michal Wisniewski

Post autor: vanity »

no właśnie ja 1 kwietnia nie dałam się nabrać, ale potem też coś było. co prawda Estratos dał mi jasno do zrozumienia że to nie prawda, ale ja już nie wiem. nic nie wiem. strach nawet mi pomyśleć o takim duecie, a co gdyby miał być naprawdę....
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Duet Edytka i Michal Wisniewski

Post autor: ANETA »

A ja myslę, że byłoby fajknie gdyby taki duet był prawdą. Za Wisniewskim nie przepadam jednak w zasadzie nic do niego nie mam, ma dwoje dzieci i żone których musi utrzymać. Robi to co lubi i jeszcze do tego zgarnia sporą kasę. Jest wpożadku a to, że od czasu rzuci tekst ,,zajebiscie" to mi nie przeszkadza. Na codzień uzuwa się dużo dosadniejszych słów.
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: Duet Edytka i Michal Wisniewski

Post autor: Kasia »

Nie, nie, nie! Stanowcze nie. Głosy Edyty i Michała nie pasuja do siebie. Uważam ze piosenka byłaby niezbyt zdrana. MOzna przypomnieć duet z Carrerasem. Piosenka wyszła ładna ale Jose ma zbyt mocny głos i troche zagłuszał edyte i nie za bardzo te dwa głosy pasowały, ale to ja tak uwazam. A co do Michała to już w ogóle nie pasuje do Edyty...
FRYMIK
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 775
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:32
Lokalizacja: z...

Re: Duet Edytka i Michal Wisniewski

Post autor: FRYMIK »

Ciekawe czy będzie jakies bardziej wiarygodne źródło informacji w tej sprawie, bo jak narazie to te "szmaciaki " najwięcej się rozpisują, zobaczymy... Jak dla mnie to byłby lekki odskok od tego, co postanowiła tworzyć Edi teraz. M. Wiśniewski jest sam w sobie bardzo komercyjny, a nowy singiel Edyty wg mnie odbiega od "masowego grania" . :?
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Duet Edytka i Michal Wisniewski

Post autor: Estratos »

Wam chyba nie ma co prostowac informacji, bo i tak uwierzycie w to co chcecie, albo w to co napisza gazety :P
alicja
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 280
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:36
Lokalizacja: :)

Re: Duet Edytka i Michal Wisniewski

Post autor: alicja »

Ludzie no co Wy?!?! :shock:

I wy w ogóle bierzecie pod uwagę to, że Edyta mogłaby nagrać jakiś duet z Wiśnią? No proszę was... :lol: Ręce mi opadły, że się nad tym zastanawiacie :P To, że ze sobą rozmawiają i szanują się wzajemnie nie oznacza, że coś będą nagrywać razem.
Do Wiśniewskiego jako człowieka nic nie mam, ale to co robi muzycznie jest bardzo dalekie od moich upodobań muzycznych... delikatnie mówiąc :wink: no i Edyta też chyba w troszkę innej konwencji muzycznej funkcjonuje... 8) don't U think?

Prędzej mi kaktus na ręku wyrośnie niż Edyta zgodzi się na taki duet :lol: I chwała jej za to!!!! Bo gdyby zgodziła się z nim nagrać coś wspólnie, to bym miała ciężki orzech do zgryzienia... O matko.... :lol:
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: Duet Edytka i Michal Wisniewski

Post autor: monia80 »

Estratos pisze:Wam chyba nie ma co prostowac informacji, bo i tak uwierzycie w to co chcecie, albo w to co napisza gazety :P
:lol: :lol: hi hi dokladnie

a duet z Michalem Wisniewskim ja jak najbardziej -za- bo sa to dla mnie Dwie najbardziej prawdziwe osoby na rynku muzycznym w tym co robia :!:

Zarowno Michal bardzo duzo przeszedl w swoim zyciu jak i Edyta-dlatego byc moze tak prawdziwe robia to co kochaja :!:
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Duet Edytka i Michal Wisniewski

Post autor: B@r »

monia80 pisze:
a duet z Michalem Wisniewskim ja jak najbardziej -za- bo sa to dla mnie Dwie najbardziej prawdziwe osoby na rynku muzycznym w tym co robia :!:

Zarowno Michal bardzo duzo przeszedl w swoim zyciu jak i Edyta-dlatego byc moze tak prawdziwe robia to co kochaja :!:
Chyba ze schodów spadłaś na głowe :lol:
Ten duet mi nie pasi, wolałbym z Michaelem Buble :wink:
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Duet Edytka i Michal Wisniewski

Post autor: Estratos »

Adam pisze:
monia80 pisze:
a duet z Michalem Wisniewskim ja jak najbardziej -za- bo sa to dla mnie Dwie najbardziej prawdziwe osoby na rynku muzycznym w tym co robia :!:

Zarowno Michal bardzo duzo przeszedl w swoim zyciu jak i Edyta-dlatego byc moze tak prawdziwe robia to co kochaja :!:
Chyba ze schodów spadłaś na głowe :lol:
Ten duet mi nie pasi, wolałbym z Michaelem Buble :wink:
Oj tak. Michael Buble jest spoko. Kiedys korespondowalem z jego asystentka, bardzo sympatyczna osoba :-)
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: Duet Edytka i Michal Wisniewski

Post autor: monia80 »

Adam pisze:
monia80 pisze:
a duet z Michalem Wisniewskim ja jak najbardziej -za- bo sa to dla mnie Dwie najbardziej prawdziwe osoby na rynku muzycznym w tym co robia :!:

Zarowno Michal bardzo duzo przeszedl w swoim zyciu jak i Edyta-dlatego byc moze tak prawdziwe robia to co kochaja :!:
Chyba ze schodów spadłaś na głowe :lol:
Ten duet mi nie pasi, wolałbym z Michaelem Buble :wink:
Adamie pozwol mi wyrazic swoje zdanie okey :roll:

ty cos masz do Michala twoja sprawa ja Go odbieram inaczej i tyle.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Duet Edytka i Michal Wisniewski

Post autor: B@r »

monia80 pisze:
Adam pisze: Chyba ze schodów spadłaś na głowe :lol:
Ten duet mi nie pasi, wolałbym z Michaelem Buble :wink:
Adamie pozwol mi wyrazic swoje zdanie okey :roll:

ty cos masz do Michala twoja sprawa ja Go odbieram inaczej i tyle.
Co się gorączkujesz niedługo Magda zjawi się i usunie mój post jak zrobiła wiele razy!!!

Estratos Michael Buble jest spoko, duet z Nelly Furtado mu się udał :mrgreen:
ODPOWIEDZ