Duet Edytka i Michal Wisniewski

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
Arek
Invisible
Invisible
Posty: 6
Rejestracja: 10 sie 2005, 12:09
Lokalizacja: wrocław

Re: Duet Edytka i Michal Wisniewski

Post autor: Arek »

:? :? :? OBRAŻAJĄC MICHAŁA WIŚNIEWSKIEGO OBRAŻACIE I EDYTKĘ, PRZWCIEŻ ONI SIĘ ZNAJĄ I LUBIĄ NAWZAJEM ,MICHAŁ SZANUJE EDYTKĘ JAKO ARTYSTKĘ I KOBIETĘ . W SWOIM PROGRAMIE JESTEM JAKI JESTEM , KIEDY EDYTKA ŚPIEWAŁA MICHAŁ BARDZO SIĘ WZRUSZYŁ MIAŁ ŁZY W OCZACH TAK SAMO EDYTKA MOCNO SIĘ UŚCISNĘLI I PRZYTULILI TAK PO PRZYJACIELSKU SA NAWET FOTOGRAFIE NA NIEOFICJALNEJ STRTRONIE EDYTKI SA PIĘKNE ,MAM NAGRANY NA VIDEO TEN PROGRAM. JA SLUCHAM RÓŻNEJ MUZYKI , NIE OBRAŻAM TYCH KTÓRZY SŁUCHAJĄ CZEGOŚ INNEGO NIZ JA. EDYTA SAMA PRZYZNAŁA , KIEDY MICHAŁ JĄ ZAPROSIŁ DO SWOJEGO PROGRAMU , ŻE SĄ Z MICHAŁEM PODOBNI DO SIEBIE, ŻE SIĘ SZYBKO WZRUSZJĄ I NIE PRZEJDA OBOJETNIE OBOK ZŁAMANEGO DRZEWA , MICHAL WIELOKROTNIE MÓWIŁ I MÓWI O EDYTCE W SAMYCH SUPERLATYWACH, NIGDY JEJ NIE OBRAZIŁ, CIESZYL SIĘ, KIEDY EDYTKA ODNOSIŁA SUKCESY NA ZACHODZIE JEST MI BARDZO PRZYKRO, ŻE LUDZIE SA TACY NIETOLERANCYJNI.

:oops: :oops: :oops:
Adi
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 315
Rejestracja: 07 cze 2005, 12:33
Lokalizacja: Amsterdam

Re: Duet Edytka i Michal Wisniewski

Post autor: Adi »

Swiete slowa co napisales, a tak na marginesie to piszac wypowiedz wylacz Caps Lock bo to oznaka ze krzyczysz :wink:
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Duet Edytka i Michal Wisniewski

Post autor: Aro »

Arku, a Ty jesteś fanem Edyty czy przyszedłeś promować tu Wiśniewskich :?: Bez obrazy, ale twoje 3 posty są JEDYNIE o Wiśmiewskich (jeden o michale i dwa o Mandarynie).

Tak na przyszłość polecam forum www.michalwisniewski.pl ;)
Arek
Invisible
Invisible
Posty: 6
Rejestracja: 10 sie 2005, 12:09
Lokalizacja: wrocław

Re: Duet Edytka i Michal Wisniewski

Post autor: Arek »

:? :? :? lubię i slucham Edytę jestem jej fanemale szanuje też Wisnię i jego żonę i podziwiam do czego doszli sami Wisnia tak jak Edi musiel sami walczyć o swoją sławę i popularność i nie podoba mi sie co o nich wypisujecie, na forum Michała W jest taki sam tema t i nikt Edi nie obraża na jego forum wprost przeciwnie :roll: :roll: :roll:
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Duet Edytka i Michal Wisniewski

Post autor: Piter »

Dla mnie Michał Wiśniewski to muzyczne dno i siedem metrów mułu. Nie mam nic do Wiśniewskiego prywatnie, jego życie, skandale itp. mnie nie interesują, aczkolwiek nie jest dla mnie osobą wiarygodną i nie wierzę jego łzom, przykro mi. I nawet jeśli go krytykuję, czy też obrażam, to jednocześnie nie obrażam Edyty. Jedno z drugim nie ma nic wspólnego. To, że Edyta z Michałem się lubią nie ma tu, moim skromnym zdaniem, nic do rzeczy.
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: Duet Edytka i Michal Wisniewski

Post autor: Monika23 »

Doszli do tego sami - ok,ale nie znaczy,ze teraz ma sie wszystkim podobac to co tworzy Mandaryna..nikt jej tutaj nie obraza przeciez,przewazaja glosy,ze nie potrafi spiewac i z tym chyba sie zgodzisz ?
Awatar użytkownika
karol
The story so far
The story so far
Posty: 562
Rejestracja: 08 gru 2004, 20:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Miles&Miles Away
Lokalizacja: Zgorzelec

Re: Duet Edytka i Michal Wisniewski

Post autor: karol »

A mnie sie wydaje ze stosunki miedzy nimi jakos sie pogorszyly....Chyba cos musialo sie stac.Zreszta nie interesuje mnie to.Co do Michala nie lubie jego muzyki.
Ps.Na marginesie temat ten chyba nie pasuje do dzialu :roll:
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Duet Edytka i Michal Wisniewski

Post autor: kinga »

Już pasuje :) Chociaż nie wiem, czy jest sens o tym dyskutowac, żadnego duetu (póki co ;) ) nie ma...
Arek
Invisible
Invisible
Posty: 6
Rejestracja: 10 sie 2005, 12:09
Lokalizacja: wrocław

Re: Duet Edytka i Michal Wisniewski

Post autor: Arek »

:evil: :evil: :evil: Każdy się czepia M.Wiśniewskiego,ale według mnie gość jest w porządku. A to,że kreuje się tak a nie inaczej to tylko i wyłącznie jego sprawa. Wiadomo,że nie doszedłby do tego wszystkiego gdyby był bezbarwny,a jak wiadomo szok i kontrowersyjność to w dzisiejszych realiach główne warunki zyskania jako-takiego rozgłosu :> Dla mnie może mieć nawet zajęczą wargę i zielono-granatowe włosy,ale nie zapominam,że jest człowiekiem,który jest wolny,a to daje mu prawo robić to,co chce i zdobywać sławę na swój własny sposób... Nie zgadzam się ze stwierdzeniem,że "Wiśniewskiego albo się uwielbia albo się go nienawidzi",bowiem mi jest on całkowicie obojętny,tzn.nie słucham go,ponieważ ten typ muzyki mi nie odpowiada,ale nie mam też zamiaru go krytykować,bo nie o to tutaj chodzi. Skąd się zatem bierze cała masa wrednych komentarzy skierowanych w stronę Wiśniewskich(ostatnio jego żona stała się powszechnie znienawidzoną osobą)? Ja myślę,że zwyczajnie polski naród ma to do siebie,że lubi krytykować kogoś,kto się wybił i w stosunkowo krótkim czasie zarobił kupę szmalu czy zyskał status mega gwiazdy :/ Zgodzę się,że czasem Wiśniewski ma "swoje odloty",jednak ma też sporo racji(przykład Hanny Bakuły,która otworzyła fundację dla dzieci,sama ich nie mając i co gorsza manifestując przy każdej okazji swoją niechęć do nich-po co zatem było zakładać fundację dla dzieci?Trzeba było wspomóc lepiej schroniska dla zwierząt). A że mimo wielokrotnych zapewnień o końcu kariery wraca na scenę? Niech wraca i korzysta,póki ludzie chcą go oglądać... W razie czego zawsze przecież można wyłączyć radio czy przełączyć kanał/stację ;) A gdyby nawet doszlo do tego i wspolnie nagraliby piosenke to co :?: obrazicie sie na Edytę :?: bedzie tak jak oni będa chcieli i koniec śmiać mi się chce z niektórych wypowiedzi jeszcze nic pewnego a wy juz byscie sie nawzajem pozabijali polki naród :evil:
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Duet Edytka i Michal Wisniewski

Post autor: kinga »

Arek, wyluzuj... Jestes tu nowy, ale nie zachowuj się jak dziecko. Niepotrzebnie się tak denerwujesz, to szkodzi urodzie :P
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Duet Edytka i Michal Wisniewski

Post autor: B@r »

moim zdaniem taki duet był by ciekawy .edyta z michałem się lubią.był on jedyną osobą która stanęla w obronie edyty po mistrzostwach w korei. :
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: Duet Edytka i Michal Wisniewski

Post autor: Monika23 »

gala pisze:był on jedyną osobą która stanęla w obronie edyty po mistrzostwach w korei. :
no co Ty,bylo jeszcze sporo osob po stronie Edki
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Duet Edytka i Michal Wisniewski

Post autor: Piter »

Arek pisze::evil: :evil: :evil: Każdy się czepia M.Wiśniewskiego,ale według mnie gość jest w porządku. A to,że kreuje się tak a nie inaczej to tylko i wyłącznie jego sprawa. Wiadomo,że nie doszedłby do tego wszystkiego gdyby był bezbarwny,a jak wiadomo szok i kontrowersyjność to w dzisiejszych realiach główne warunki zyskania jako-takiego rozgłosu :> Dla mnie może mieć nawet zajęczą wargę i zielono-granatowe włosy,ale nie zapominam,że jest człowiekiem,który jest wolny,a to daje mu prawo robić to,co chce i zdobywać sławę na swój własny sposób... Nie zgadzam się ze stwierdzeniem,że "Wiśniewskiego albo się uwielbia albo się go nienawidzi",bowiem mi jest on całkowicie obojętny,tzn.nie słucham go,ponieważ ten typ muzyki mi nie odpowiada,ale nie mam też zamiaru go krytykować,bo nie o to tutaj chodzi. Skąd się zatem bierze cała masa wrednych komentarzy skierowanych w stronę Wiśniewskich(ostatnio jego żona stała się powszechnie znienawidzoną osobą)? Ja myślę,że zwyczajnie polski naród ma to do siebie,że lubi krytykować kogoś,kto się wybił i w stosunkowo krótkim czasie zarobił kupę szmalu czy zyskał status mega gwiazdy :/ Zgodzę się,że czasem Wiśniewski ma "swoje odloty",jednak ma też sporo racji(przykład Hanny Bakuły,która otworzyła fundację dla dzieci,sama ich nie mając i co gorsza manifestując przy każdej okazji swoją niechęć do nich-po co zatem było zakładać fundację dla dzieci?Trzeba było wspomóc lepiej schroniska dla zwierząt). A że mimo wielokrotnych zapewnień o końcu kariery wraca na scenę? Niech wraca i korzysta,póki ludzie chcą go oglądać... W razie czego zawsze przecież można wyłączyć radio czy przełączyć kanał/stację ;) A gdyby nawet doszlo do tego i wspolnie nagraliby piosenke to co :?: obrazicie sie na Edytę :?: bedzie tak jak oni będa chcieli i koniec śmiać mi się chce z niektórych wypowiedzi jeszcze nic pewnego a wy juz byscie sie nawzajem pozabijali polki naród :evil:
Ja tam bym się na Edytę nie obraził, bo nie wiem w jaki sposób by to miało wyglądać. W dupie mam WIśniewskiego i to, czy ma zajęczą wargę, brzydką żonę, czy margarynę. Przykład Hanny Bakuły niczego nie dowodzi, tym bardziej, że wkradło Ci się przekłamanie- Bakuła nie lubiłaby dzieci SWOICH, co oznacza, że nie chciała mieć dzieci i ich nie ma, natomiast bardzo często i gęsto mówiła, że uwielbia dzieci chociażby swoich znajomych. Nie rozumiem też o czym mówisz, że nic pewnego? O duecie Górniak/Wiśniewski? Przecież to był Prima Aprillis.
Xenia
Make it happen
Make it happen
Posty: 162
Rejestracja: 19 mar 2005, 17:26
Lokalizacja: Berlin

Re: Duet Edytka i Michal Wisniewski

Post autor: Xenia »

kinga pisze:Już pasuje :) Chociaż nie wiem, czy jest sens o tym dyskutowac, żadnego duetu (póki co ;) ) nie ma...
No i tez bardzo dobrze bo oni by nigdy na scenie do siebie nie pasowali.

Lubicie go wogule?

Moja babcia za nim przepada :-))) naprawde :-))) ale ja go zbyt nie lubie on sie zawsze tak popisuje...
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Duet Edytka i Michal Wisniewski

Post autor: vanity »

Arek sam napisałeś że osiągnął sukces robiąc show ze swego życia. jego brocha jak do czego doszedł. ale co innego show a co innego jego poziom muzyczny. przecież pomiędzy nim a Edką jest przepaść. i dlatego mnie się to nie podoba tzn takie duet by mi się nie podobał.
a ja Mandaryny że Wiśnię nie obrażam. uważam tylko że w swoich dziedzinach nie mają talentu, albo inaczej mają talent taki jak każdy czyli przeciętny. ale nie oczekuj że jak Wiśnia czy Mandaryna śprzedaje dużo płyt to będę ich cenić muzycznie. jedyny kawałek który mi się podobał to było PRAWO jeszcze z Magdą. a tak to nie interesi mnie ani Wiśnia, ani Mandaryna, ani Ich Troje REd Head itd.
ODPOWIEDZ