Edyta o papieżu

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
mancia
Linger
Linger
Posty: 984
Rejestracja: 08 gru 2004, 10:28
Lokalizacja: jeszce nie wiem

Re: Edyta o papieżu

Post autor: mancia »

Oki nakrzyczą na mnie za to , ale ja uwazam ,że list juz powinien zniknąć albo być powinien w niusach a nie jak się wchodzi na stronę to jest na stronie głównej.

No bardzo przepraszam ale to wygląda jakby Edyta czekała jak ktos z mediów zauważy i o tym poinformuje.Nie podoba mi sie to
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: Edyta o papieżu

Post autor: monia80 »

uwazaj macia bo zaraz robson na cibie wyskoczy ,ze smiesz wogole krytykowac edyte

dla mnie robson to co przeczytalm od cibie -trudno jestes takim czlowiekiem -odbieram o tobie wraznie ,ze nie przyjmujesz osadow innych ludzi poprostu i jestes wstanie obrazic kazde tak az w piety idzie jesli tylko ma inne zdnie nie jestes wiec dla mnie dobrym rozumowca i tyle.

kinga wyrazila swoje zdanie okey -nie obrazajc mnie i tyle zrobila to w sposob delikatny-fakt ze mnie nie przekonala troche inaczej na to patrze ,ale przeciez kazdy jest inny i trzeba to uszanowac -badz bardziej elastyczny Robson z kazdym mozna podyskutowac nie odrazu go wyzywac typu -twoje teksty sa zalosne -bo niczyja wypowiedz nie jest zalosna jesli ktos tak napisal to znaczy ze tak czuje i tyle kazdy ma prawo wypowiadac swoje tu zdanie na temat edzi-ty nie musisz pisac odrazu ze to jest zalosne.

a swoja droga trzypion pytales mnie ostanio dlaczego -tak rzadko na forum pisze ostanio- masz odpowiedz , bo gdy tylko cos tu na pisze juz sie komus nie podoba zawsze sie ktos taki znajdzie -szkoda wiesz czasami nawet pisac -monia z sebastainem wiem ze to czytacie choc nie bierzecie czynnego udzialu i powiem wam mieliscie racje o tym co mowiliscie mi w debicy :(

tu nawet jak czlowiek sie chce cos spytac , bo faktycznie nie skojarzylam gdzie to zdjecie edusia miala robione i co to taki wielki grzech ze spytalm :sad:

dobrze ,ze jest tu jedna jedyna osoba na tym forum dzieki ktorej wogole czuje sie tu bezpiecznie i wogole jeszcze jestem -Madzia dziekuje za serce za wszystko :588:
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta o papieżu

Post autor: B@r »

Kochani - forum jest od wyrazania opinii, ale jesli komus sprawiaja one przykrosc, to moze warto wrzucic na luz. Bo potem tworza sie klotnie i niesnaski, a tego nam ostatnio pod dostatkiem.

Przypominam o funkcji IGNORUJ, dzieki ktorej nie pokazuja sie nam posty wybranej osoby, co tez ta osobe moze zmusic do zaprzestania dyskusji.
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: Edyta o papieżu

Post autor: monia80 »

takze robson idz za rada Madzi -jesli faktycznie nie mozesz jakos pogodzic sie z moimi pogladami :)

ja natomiast z checia czytam opinie kazdego :)
ODPOWIEDZ