Covery

scoverowana Edyta

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Covery

Post autor: addar »

Program nie jest jednak na żywo, i w postprodukcji zapewne nakładają na wokal różne filtry by przypominał oryginał i wyprostował ewentualne niedoskonalosci xd
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Covery

Post autor: Kamui Shiro »

Cypix pisze:
Może sobie przypomnij jak reagujesz na krytykę Britney Spears a potem wypisuj podobne posty ;-)

Twoja uwaga jest zupełnie bez sensu :) Piszę zarówno w kwestii Spears, jak i tu Lisowskiej, czy innych gwiazd, przeciw ślepemu hejtowaniu. Zajadłości w ludziach nie lubię. Cecha psin łańcuchowych na wsi.

Rozpędziłeś się i przewróciłeś w progu.

__
addar pisze:Program nie jest jednak na żywo, i w postprodukcji zapewne nakładają na wokal różne filtry by przypominał oryginał i wyprostował ewentualne niedoskonalosci xd

Dowód, panie prawniku?

Program jest na żywo, a jeśli ktoś nie wierzy, to niech znajdzie dowód, a nie plotkuje.
Ze Steczkowską wyszła lepiej, bo wyszła lepiej, poza tym była wtedy w lepszej formie.
Cytując samą zainteresowaną: "żebyscie się nie zes...li" :smile:
Awatar użytkownika
Love2Love 1990-2016
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 301
Rejestracja: 05 sty 2016, 23:55
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Kraków

Re: Covery

Post autor: Love2Love 1990-2016 »

Kamui Shiro pisze:Program jest na żywo, a jeśli ktoś nie wierzy, to niech znajdzie dowód, a nie plotkuje.
Ze Steczkowską wyszła lepiej, bo wyszła lepiej, poza tym była wtedy w lepszej formie.
Cytując samą zainteresowaną: "żebyscie się nie zes...li" :smile:
Serio Lisowska tak odpowiedziała na krytykę? :shock: Żenada. Niech sama się najpierw zastosuje do swoich rad, jeśli nie umie odebrać krytyki i przyjąć do wiadomości, że jej występ nie musiał podobać się wszystkim.
kuba5959
Sit down
Sit down
Posty: 75
Rejestracja: 13 cze 2018, 10:38
Lokalizacja: Łódź

Re: Covery

Post autor: kuba5959 »

Na nią spada tyle krytyki cokolwiek by nie zrobiła, że już się jej nie dziwię. To też człowiek i ma swoje granice.
Ostatnio ta akcja z Wiz Khalifą była koszmarna...

Dodano po 4 minutach 56 sekundach:
Edyta polubiła na instagramie występ Eweliny oraz skomentowała go serduszkami i wykrzyknikiem.
Edit. nie mogę już znaleźć tego komentarza, jeszcze wczoraj rano go widziałem. Polubienie dalej jest :P
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Covery

Post autor: Kamui Shiro »

No i chyba o to chodzi, :edi: przynajmniej raz nie zachowała się jak słoń w składzie porcelany :)

Komentarz Lisowskiej był a propos g...burzy po Wiz Khalifie.
aśka
Make it happen
Make it happen
Posty: 186
Rejestracja: 21 cze 2015, 14:57
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Będę Śniła
Lokalizacja: Polska "B"

Re: Covery

Post autor: aśka »

Bezsensowny program. Gdyby zamiast próbować podrobić Edytę, zaśpiewałaby po prostu swoim głosem, to wyszłoby lepiej. A w papugowaniu Edi nadal niezastąpiona pozostaje Paula. ;-)
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Covery

Post autor: Kopaneek »

Dla mnie miazga. Chyba nikt nigdy nie zrobił na mnie aż takiego wrażenia śpiewając ten utwór (poza Edytą oczywiście). Serio, pokazała kawał głosu i sporo umiejętności.
Pięknie również wypowiedziała się o Edycie przed występem - widać, że ma pełną świadomość talentu Edyty i wie, że w PL nikt nie może się z nią równać. To też świadczy o tym, że jest dobrym muzykiem.

Za to Skrzynecka nadal nie odpuszcza Edycie i ciągle czyni jakieś durne docinki.
Taki już los największych, że mali nieustannie ujadają.
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Covery

Post autor: addar »

Co powiedziała skrzynia?
Sebuch
Linger
Linger
Posty: 959
Rejestracja: 13 lis 2011, 15:00
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: To nie tak jak myślisz
Lokalizacja: Pomorze

Re: Covery

Post autor: Sebuch »

No wlasnie, co powiedziała?
Aż dziwne, bo w Tancu z gwiazdmi (gdy była prowadzącą) była dla Edyty przemiła.
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Covery

Post autor: Kopaneek »

addar pisze:Co powiedziała skrzynia?
Lisowska autentycznie się popłakała a ta: "Nadal w roli! Bo Edyta często płacze! hahaha".

1:10:00
https://www.ipla.tv/wideo/rozrywka/Twoj ... mo/5002744
Robik
Impossible
Impossible
Posty: 1629
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:49
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Covery

Post autor: Robik »

Nie powiedziała tego złośliwie, po prostu taka prawda ;).
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Covery

Post autor: Kamui Shiro »

Kopaneek pisze: Taki już los największych, że mali nieustannie ujadają.

Skrzynecka jest w porządku. Do tego bardzo utalentowana postać. Napisałeś o sobie?
aśka pisze:Bezsensowny program. Gdyby zamiast próbować podrobić Edytę, zaśpiewałaby po prostu swoim głosem, to wyszłoby lepiej. A w papugowaniu Edi nadal niezastąpiona pozostaje Paula. ;-)

Sens programu polega na tym, żeby wywołać wrażenie oryginału. Jak ktoś się doszukuje samych różnic, to ma problem, i tyle. Nie dla wszystkich są wszystkie programy rozrywkowe.
aśka
Make it happen
Make it happen
Posty: 186
Rejestracja: 21 cze 2015, 14:57
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Będę Śniła
Lokalizacja: Polska "B"

Re: Covery

Post autor: aśka »

Kamui Shiro pisze:
aśka pisze:Bezsensowny program. Gdyby zamiast próbować podrobić Edytę, zaśpiewałaby po prostu swoim głosem, to wyszłoby lepiej. A w papugowaniu Edi nadal niezastąpiona pozostaje Paula. ;-)

Sens programu polega na tym, żeby wywołać wrażenie oryginału. Jak ktoś się doszukuje samych różnic, to ma problem, i tyle. Nie dla wszystkich są wszystkie programy rozrywkowe.
Wiem na czym polega ten program i nie zmienia to faktu, że w moim odczuciu jest bezsensowny. Tak po prostu. I nie widzę powodu bym miała się zachwycać często na siłę robionymi, marnymi podróbkami oryginałów. Nie oglądam go, jedynie widziałam postacie Edyty. I w sumie najbardziej podobała mi się Szroeder.
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Covery

Post autor: Kamui Shiro »

Nie trzeba się zachwycać, ale sens program ma. Nie każdy go chwyta - do oglądania przecież nikt nie zmusza. Niektórzy nie oglądają go programowo, bo może nie zadowalać taki frankenstein muzyczny, owszem. Reakcja alergiczna świadczy jednak o lekkim przeczuleniu na punkcie idolki. Ja dostrzegam ogrom wysiłku tej Lisowskiej i szanuję, że się odważyła.
aśka
Make it happen
Make it happen
Posty: 186
Rejestracja: 21 cze 2015, 14:57
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Będę Śniła
Lokalizacja: Polska "B"

Re: Covery

Post autor: aśka »

Kamui Shiro pisze:Nie trzeba się zachwycać, ale sens program ma.
Dla jednych ma, dla innych nie ma.
Kamui Shiro pisze:Nie każdy go chwyta - do oglądania przecież nikt nie zmusza. Niektórzy nie oglądają go programowo, bo może nie zadowalać taki frankenstein muzyczny, owszem.
No nie chwyta mnie i nie zadowala. :roll: Jakoś zawsze wolę oryginał niż podróbkę.
Kamui Shiro pisze:Reakcja alergiczna świadczy jednak o lekkim przeczuleniu na punkcie idolki.

:lol3: A gdzie tu reakcja alergiczna? To, że uważam takie występy za kiepskie z samego ich założenia - skupienia się tychże coverów na przede wszystkim skopiowaniu oryginałów? Po komentarzu Fluxa obejrzałam też jej występ jako Steczkowska. I też uważam to za kiepskie, a fanką Justyny to ja bynajmniej nie jestem. :PP
Po prostu piszę co mi się nie podoba.
Kamui Shiro pisze:Ja dostrzegam ogrom wysiłku tej Lisowskiej i szanuję, że się odważyła.
Ja też dostrzegam ten wysiłek tylko według mnie został źle spożytkowany. A że rozumiem konwencję występu, to krytykuję sam program, a nie Lisowską.
ODPOWIEDZ