Covery

scoverowana Edyta

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
fajna
Make it happen
Make it happen
Posty: 100
Rejestracja: 06 sty 2005, 14:28
Lokalizacja: Łódź

Re: Covery

Post autor: fajna »

A mi sie podoba wersja Loli :) Uważam, ze brzmi całkiem przyjemnie i wygląda nie gorzej niż śpiewa.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Covery

Post autor: vanity »

Loli wersja niezbyt , ale Conjure one mi się podoba
fajna
Make it happen
Make it happen
Posty: 100
Rejestracja: 06 sty 2005, 14:28
Lokalizacja: Łódź

Re: Covery

Post autor: fajna »

Ok, przyznaje. Przesłuchałam wersję Conjure One i też uważam, że lepsza niż Loli. Możliwe dlatego, że odólnie piosenka jest ladna więc raczej nie da sie jej zepsuc. No, chyba ze śpiewa jakieś totalne beztalencie :lol:
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Covery

Post autor: Magda M »

a slyszeliscie remixy conjuere??? remix sleep with me oczywiscie.. miałam ale juz skasowałam.. ;P... ogolnie fajne tylko za duzo jest.. hm... jakby to nazwac... "niespiewania".. wiecie.. same nity, umpa umpa.. itp .. itc... wiecej vocvalu i bardzo fajne by byly... a tak to niestety....
Awatar użytkownika
homerowa
Impossible
Impossible
Posty: 1784
Rejestracja: 27 sty 2005, 14:09
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Stop
Lokalizacja: Jak najdalej stad

Re: Covery

Post autor: homerowa »

magdamiecz pisze:a slyszeliscie remixy conjuere??? remix sleep with me oczywiscie.. miałam ale juz skasowałam.. ;P... ogolnie fajne tylko za duzo jest.. hm... jakby to nazwac... "niespiewania".. wiecie.. same nity, umpa umpa.. itp .. itc... wiecej vocvalu i bardzo fajne by byly... a tak to niestety....
Przyznam że nie słyszałam ani remixu ani jej wykonania tej piosenki. Jakoś nie mogę tego znaleźć w necie:-(
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Covery

Post autor: Magda M »

homerowa pisze: Przyznam że nie słyszałam ani remixu ani jej wykonania tej piosenki. Jakoś nie mogę tego znaleźć w necie:-(
ja juz to skasowałam ale Robik to ma.... ale zobacze jeszcze na emulu... bo stamtad tez początkowo to sciągałam... tytuł brzmi : Sleep (nie sleep with me)
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Covery

Post autor: vanity »

nie wiem czy była już o tym mowa, w końcu tyle stron się zrobiło.... no a skleroza też nie boli...
w każdym razie czyja to piosenka, którą Edka śpiewała w Sopocie w 93 roku Hero of my heart.
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Covery

Post autor: ANETA »

Wersja Loli (Jezu jakie imie...) jest nawet spoko ale głos Edyty jest boski i miliard razy bardziej podoba mi sie Jej wersja. Edytka spiewa to tak deliktanie, całym sercem. Niiepodważalnie lepiej Edyta.
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Covery

Post autor: grzechoo »

No no niezła ta Lola. Dla mnie spoko, choć wersja Edyty lepsza bo nastrojowa.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Covery

Post autor: Piter »

Dziś w koncercie "Cztery Kultury Muzyczne według Krzesimira Dębskiego" na tvp1 Anna Jurksztowicz zaśpiewała "Dumkę na dwa serca".
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Covery

Post autor: Aro »

Gdzieś wyczytałem, że Krzesimir Debski chciał aby "Dumkę" zaśpiewała jego żonka, ale rezyser filmu"Ogniem i mieczem" nie zgodził się.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Covery

Post autor: Piter »

Tak, o tym często mówiła nawet sama Edyta.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Covery

Post autor: vanity »

i dlatego w filmie nie ma piosenki a jedynie motyw przewodni. a czy chociaż Edkę można usłyszeć na napisach?
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Covery

Post autor: grzechoo »

Nigdy nie lubiłem Mel C ale dla porównania ściągnąłem SOUL BOY. Określę to jednym słowem - TRAGEDIA.
Za to Conjure One fajne.
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Covery Edyty innych wykonawców:)

Post autor: Matiz99 »

Wiem, iż jest na forum temat dot. coverów edyty.Więc wpadłem na pomysł założenia tematu coverów lecz wykonywanych przez inne znane piosenkarki. :) :)
Ja podam te, które znam jeśli ktoś zna wiecej bardzo prosze podzielić się tą wiedzą :d

1.Robin Beck - When You Come Back To Me - ( :-D Jedna z moich ulubionych wokalistek zaraz po Edzi :-D ) utwór z albumu 'Wonderland' 2004.Co ciekawe na tym albumie ,,Edytowy utwór'' nosi tytuł ''If I Loved You'' mimo że na tym samym albumie jest kawałek WYCMTO :wink2: czyżby Robinka chciała coś ukryć :wink2:

2.Martine McCutcheon - Perfect Moment - Irlandzka wokalistka która w swoim kraju zrobiła z tego utworu dość spory przebój(szkoda że oryginał był mniej znany :beczy: ) 1999r.

3.Melanie C. - Soul Boy - Tej pani chyba nie musze wam przedstawiać :-D (Spice Girls 8P )Z albumu 'Reason' 2003

4.Tu nie do końca znam wokalistke Imie to Nikola 8P chyba z jakiegoś wschodniego kraju. :wink2: Wkażdym razie Nikola ... - Hold On Your Heart

Niektórzy twierdzą że oryginalnie One & One należy do Edi :shock: ale przecież to Robert Miles jest ;) to było wczesniej.

OCZYWIŚCIE NAPISZCIE CO SĄDZICIE O TYCH WERSJACH :) Jeśli ktoś nie moze poradzić sobie ze zorganizowaniem sobie tych kawałków zgłaszać sie na GG :d

[ Dodano: 2006-09-27, 11:16 ]
Oczywiście WYCBTM a nie WYCBTO 8P :ha: (When You Come Back To Me)Sorrki nie zauważyłem :-D
ODPOWIEDZ