Covery

scoverowana Edyta

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Covery

Post autor: vanity »

Matiz99 pisze:1.Robin Beck - When You Come Back To Me - (
no to napisz coś więcej skoro znasz, ja nigdy nie słyszałam tej wersji. odczucia...
Matiz99 pisze:Martine McCutcheon - Perfect Moment
Edka górą. Martina niech spada na drzewo :P
Matiz99 pisze:Melanie C. - Soul Boy
nie lubię tej piosenki za bardzo, ale i tak wiem kto górą
Matiz99 pisze:Niektórzy twierdzą że oryginalnie One & One należy do Edi ale przecież to Robert Miles jest to było wczesniej.
nie wiem czy nabijanie się czy nie.... Edyta nagrała wcześniej Robert później. ale Robert wydał wcześniej, stąd medialnie to jego piosenka.

----------------
temat pewnie zostanie połączony z tamtym, coś nie wydaje mi się aby to za dużo można było pociągnąć postów.
Awatar użytkownika
cruise.tom
Make it happen
Make it happen
Posty: 199
Rejestracja: 17 gru 2004, 20:59
Lokalizacja: Kraków

Re: Covery

Post autor: cruise.tom »

Robin Beck: frag. when you come back to me na tej stronce:
http://www.emusic.com/album/10881/10881725.html
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Covery

Post autor: Matiz99 »

vanity pisze:nie wiem czy nabijanie się czy nie.... Edyta nagrała wcześniej Robert później. ale Robert wydał wcześniej, stąd medialnie to jego piosenka.
One & One faktem jest ze napisał Chris Neil i Dla Milesa I Edyty tylko nie wiem dla kogo pierwotnie

[ Dodano: 2006-09-27, 23:43 ]
vanity pisze:no to napisz coś więcej skoro znasz, ja nigdy nie słyszałam tej wersji. odczucia...
Co ja moge napisać to bedzie jedynie moje zdanie :-D po to zalozylem ten temat zeby byly tu opinie innych.Jesli chcesz to napisz na moje gg to dam Ci ten plik :-) nie ma problemu Pozdro
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Covery

Post autor: vanity »

Matiz99 pisze:One & One faktem jest ze napisał Chris Neil i Dla Milesa I Edyty tylko nie wiem dla kogo pierwotnie
sory ale u mnie we wkładce nie ma żadnej informacji że tę piosenkę napiał Chris Neil :P tak wogóle to nigdy nawet nie słyszałam że robi muzykę, ale słyszałam że produkuje :P
pozatym One & one zdaje się jest z banku piosenek, a jeśli jest z banku to dla nikogo nie została napisana, i wziął sobie ją ten kto wziął.
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Covery

Post autor: Matiz99 »

vanity pisze:sory ale u mnie we wkładce nie ma żadnej informacji że tę piosenkę napiał Chris Neil tak wogóle to nigdy nawet nie słyszałam że robi muzykę, ale słyszałam że produkuje
pozatym One & one zdaje się jest z banku piosenek, a jeśli jest z banku to dla nikogo nie została napisana, i wziął sobie ją ten kto wziął.
Nie no sorry pewnie że chodziło mi o produkcje :lol3: Ale napisane zostało przez Steinberga :The song "One and One" was originally written for a Polish leading female artist Edyta Górniak. She recorded it a year later on her international debut album "Edyta" text pochodzi z http://en.wikipedia.org/wiki/Robert_Miles . Tym bardziej że tu http://en.wikipedia.org/wiki/Edyta_Gorniak jest napisane Artists covering Edyta's songs
One & One Robert Miles feat. Maria Nayler (Dreamland, 1996) Więc było to napisane dla niej :PP :wink2:
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Covery Edyty innych wykonawców:)

Post autor: Piter »

Matiz99 pisze:1.Robin Beck - When You Come Back To Me - ( :-D Jedna z moich ulubionych wokalistek zaraz po Edzi :-D ) utwór z albumu 'Wonderland' 2004.Co ciekawe na tym albumie ,,Edytowy utwór'' nosi tytuł ''If I Loved You'' mimo że na tym samym albumie jest kawałek WYCMTO :wink2: czyżby Robinka chciała coś ukryć :wink2:
Nie, chyba nie. Na linku, który tu cruise.tom dał WYCBTM to WYCBTM Edyty. :)
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Covery

Post autor: vanity »

Matiz99 pisze:Ale napisane zostało przez Steinberga :The song "One and One" was originally written for a Polish leading female artist Edyta Górniak. She recorded it a year later on her international debut album "Edyta" text pochodzi z http://en.wikipedia.org/wiki/Robert_Miles . Tym bardziej że tu http://en.wikipedia.org/wiki/Edyta_Gorniak jest napisane Artists covering Edyta's songs
One & One Robert Miles feat. Maria Nayler (Dreamland, 1996) Więc było to napisane dla niej
po pierwsze w Wikipedii można sobie wpisać co się podoba (tak jakby) były już zadymy o to, że Wikipedia podaje nieprawdziwe informacje
a po drugie. skoro piosenka została napisana dla Edyty to jakim prawem Miles ją nagrał co? :lol3: przecież ta teoria kupy się nie trzyma. dlatego myślę że One&One zostało wzięte z Banku piosenek, a utwór którzy RZECZYWIŚCIE został napisany dla Edyty i NIKT go nie wykorzystał wcześniej ani w tym samym czasie to Miles&miles.
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Covery

Post autor: Matiz99 »

vanity pisze:po pierwsze w Wikipedii można sobie wpisać co się podoba (tak jakby) były już zadymy o to, że Wikipedia podaje nieprawdziwe informacje
a po drugie. skoro piosenka została napisana dla Edyty to jakim prawem Miles ją nagrał co? :lol3: przecież ta teoria kupy się nie trzyma. dlatego myślę że One&One zostało wzięte z Banku piosenek, a utwór którzy RZECZYWIŚCIE został napisany dla Edyty i NIKT go nie wykorzystał wcześniej ani w tym samym czasie to Miles&miles.
Jakim prawem Miles ją nagrał.Normalnym :wink2: a jakim prawem Edyta nagrała That's The Way I Feel About You na przykład:|o to chodzi przecież w coverach.A faktem jest że Neil producentem zarówno Milesa jak i Edyty wiec nie było by problemu :) A nawiązuąc do Miles & Miles Away to sugerujesz że całego albumu tylko ten kawałek został napisany dla niej? :ha:
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Covery

Post autor: grzechoo »

Robin Beck beznadziejne, miejscami ma głos jak Bonie Tyler, nie podoba mi sie to wykonanie, dziwnie się tego słucha
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Covery

Post autor: Kamui Shiro »

Bonnie Tyler nie jest zła xD ale nie powinna mieć podobnych sobie raczej...
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Covery

Post autor: Kamui Shiro »

Matiz99 pisze:Ale napisane zostało przez Steinberga :The song "One and One" was originally written for a Polish leading female artist Edyta Górniak. She recorded it a year later on her international debut album "Edyta" text pochodzi z http://en.wikipedia.org/wiki/Robert_Miles . Tym bardziej że tu http://en.wikipedia.org/wiki/Edyta_Gorniak jest napisane Artists covering Edyta's songs
One & One Robert Miles feat. Maria Nayler (Dreamland, 1996) Więc było to napisane dla niej

A to wszystko ciekawe, ale jakoś nie chce mi się wierzyć. Widocznie piosenka była niczyja, a prawdę mówiąc, nic nie mam do wykonania najbardziej znanego czyli Miles+Nayler. Ja i tak sobie kiedyś wymyśliłem piosenkarkę Katie ze Skandynawii, której jako debiutancki hit dałem właśnie ten utwór (bo nie mogłęm spamiętać imion oryginalnych wykonawców), tylko zmieniłem tytuł na "Meeting You" XD to piosenka JEJ, zapewniam 8)
Awatar użytkownika
ja30
No more drama
No more drama
Posty: 3357
Rejestracja: 29 wrz 2006, 19:17
Ulubiony album: dotyk i MY
Ulubiona piosenka: litania....
Lokalizacja: D'land

Re: Covery

Post autor: ja30 »

mam prosbe..dajcie mi namiary na te covery moze cale piosenki ktos ma? dziekuje z gory :) :)
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Covery

Post autor: Michael »

cruise.tom pisze:Robin Beck: frag. when you come back to me na tej stronce:
Nie podoba mi się jej wykonanie 8) Swoją drogą ciekawe, czy Edyta wie, że ta pani śpiewa jej piosenkę; może sprawdźmy to :P ;w przypadku plagiatu-sąd i może trafi się Edce jakaś kasa 8)
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Jeszcze jeden

Post autor: Matiz99 »

AHA NO I OCZYWISCIE JESZCZE JEDEN COVER
Lisa - Miracolo (If I Give (up) Myself To You) Album 'Oceano' 2003 :)

[ Dodano: 2006-10-21, 21:06 ]
cruise.tom pisze:Robin Beck: frag. when you come back to me na tej stronce:
http://www.emusic.com/album/10881/10881725.html
Słuchaj cruise mogłbyś podać że na tym linku ten utwór to If I Loved You a nie WYCBTM

[ Dodano: 2006-10-30, 22:52 ]
ja30 pisze:mam prosbe..dajcie mi namiary na te covery moze cale piosenki ktos ma? dziekuje z gory :) :)


Stary przecież napisałem na początku że jesli ktoś chce to podizele sie moimi coverami wiec nie pytaj czy ktoś ma:P:P POZDRO
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2748
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Covery

Post autor: pijej1 »

na miedzynarodowej wersji perly jest kilka cowerow edyta wykonuje piosenki na przyklad zespolu s club 7
ODPOWIEDZ