Która najpiękniejsza - wyslij sms'a na Edytę !

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
fajna
Make it happen
Make it happen
Posty: 100
Rejestracja: 06 sty 2005, 14:28
Lokalizacja: Łódź

Re: Która najpiękniejsza - wyslij sms'a na Edytę !

Post autor: fajna »

Madziorek888 pisze:a ja wychodze z zalozenia ze kazdy ma prawo zrobic ze soba co chce. jak Doda i Mandaryna chca miec silikony, to niech maja.To sprawa indywidualna kazdego czlowieka. Skoro je na to stac i czuja sie z tym lepiej psychicznie to czemu nie??? Zreszta nie ocenia sie czyjegos talentu, umiejetnosci przez pryzmat sztucznych piersi. Tolerancja kochani!!! na zachodzie nikt na nikogo nie zwraca uwagi. kazdy wyglada tak jak chce. setki róznych piosenkarek ma silikony i nie umniejsza im to popularnosci i publicznosci. nikomu to nie przeszkadza. tylko w Polsce oczywiscie, robi sie z tego powodu wielki szum. czyzbysmy zyli 100 lat za murzynami? co do Dody! Mnie podobaja sie jej piosenki i co najwazniejsze Doda to fajna, barwna osobowosc i swietna wokalistka. aha i z ta inteligencja to prawda. Znam ja troche wiec uwierzcie ze wiem o czym mówie. Mandaryna z kolei moze wokalnie jest slabsza ale ma swoich odbiorcow, robi to dla nich i to sie liczy. Dokladnie tak samo jak Flinta. Chylinska to ewenement jezeli chodzi o wokal i styl spiewania. mocno, dynamicznie, w fajnym stylu... Przez to jest jakas. nie da sie jej pomylic z zadna inna. To najwieksza zaleta dla artysty. A jezeli chodzi o ten konkurs na najpiekniejsza...wybaczcie, ale obrazanie czyjegos wygladu to przesada. nikt nie wybieral sobie wygladu. niestety... ludzie nie sa idealni, i kazdy z was, tez pewnie chcialby byc choc troche inny niz jest, cos w sobie zmienic, ulepszyc. Nie pisze tego zeby bronic te panie ale uwazam ze tolerancja sie nalezy... Ale jak widac sprawdza sie przyslowie ze "jeszcze sie taki nie urodzil co by wszystkim dogodzil" i taka jest smutna ta nasza rzeczywistosc!!!
Cały czas chcialam to dać do zrozumienia paru osobom. :)
dymczasty
Invisible
Invisible
Posty: 7
Rejestracja: 07 lut 2005, 22:47
Lokalizacja: IRLANDIA

Re: Która najpiękniejsza - wyslij sms'a na Edytę !

Post autor: dymczasty »

hmmmm co do silikonow - ło matko swieta juz moja kobieta sobie chciala robic :// myslalem ze mnie pokreci bo ma swietne cycuszki a tu takie pomysly sie mej pani w glowie porobily :>

a co do glosowania Mandaryna jest okej (jakos ja lubie nie tylko za wyglad) a Doda (przeciwienstwo Mandaryny robi w kolo siebie duzo szumu a tak prawde mowiac nie ma w kolo czego) szkoda ze intelekt nie idzie w parze z uroda :-)) piersi da sie powiekszyc a rozumu nie :-) i wiem ze niektorzy ja znaja ale to co soba prezentuje nie budzi we mnie pozytywnych emocji a raczej odraze :smile:
fajna
Make it happen
Make it happen
Posty: 100
Rejestracja: 06 sty 2005, 14:28
Lokalizacja: Łódź

Re: Która najpiękniejsza - wyslij sms'a na Edytę !

Post autor: fajna »

szkoda ze intelekt nie idzie w parze z uroda piersi da sie powiekszyc a rozumu nie
Najsensowniejsza rzecz jaką dziś przeczytałam na forum
:wink:

Pozdro dymczasty :*
FRYMIK
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 775
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:32
Lokalizacja: z...

Re: Która najpiękniejsza - wyslij sms'a na Edytę !

Post autor: FRYMIK »

szczerze mowiac tylko my tak myslimy, bo ludzie "zza" nie bardzo cenia u Edzi rozum- mowie o tych zdjeciach allana itp
ODPOWIEDZ