Sposób ubioru naszej Edytki

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
ODPOWIEDZ
egrata
Make it happen
Make it happen
Posty: 193
Rejestracja: 09 gru 2004, 23:17
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: Dziękuję Ci
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Sposób ubioru naszej Edytki

Post autor: egrata »

Szukając strony internetowej firmy Lilla Moda (w której ubiera się nasza Edyta) natknęłam się na forum Natalii Kukulskiej w której chwali się i krytykuje sposób ubierania naszej Gwiazdy. Dla chcących pocyztać podaję link:

http://nataliakukulska.pl/forum/read.ph ... 81&t=15357
Ostatnio zmieniony 31 lip 2005, 11:32 przez egrata, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Sposób ubioru naszej Edytki

Post autor: Aro »

Egrata usuń te dwie kropki przed "http" to nie działa link ;)

Cóż mogę powiedzieć. No mnie osobiście strój Edyty nigdy nie przeszkadzał. Absolutnie nigdy mnie nie zaszokował bo Edyta nie wywala piersi na wierzch jak niektóre panie i raczej stara się za wiele nie odkrywać. Tak tak pamiętamy jedną wpadkę z plastrami i majteczkami, ale nie było to przecież zamierzone.

Jeśli chodzi o forum Natalii to nie mozna sie nim za wiele przejmować. Oni jak każdy fan nie powiedzą złego o Natalii, a krytykować będą innych.
Agata Rybicka
Invisible
Invisible
Posty: 6
Rejestracja: 25 lip 2005, 18:56
Lokalizacja: Swarzędz

Re: Sposób ubioru naszej Edytki

Post autor: Agata Rybicka »

W większości przypadków do ubioru Edyty nie można się przyczepić. Jednak kreacja wybrana na tegoroczny festiwal w Opolu nie podobała mi się kompletnie. Ta sukienka była poprostu tandetna. Nie wiem czy ktoś doradził Edycie, aby w czymś takim wystąpiła. Przecież wszyscy wiemy ze Edytka ma dobry gust. Umie olśnić nie tylko swoim wokalem, ale i strojem, ale tym razem chyba się to Jej nie udało. Przynajmniej mnie nie oczarowała.
egrata
Make it happen
Make it happen
Posty: 193
Rejestracja: 09 gru 2004, 23:17
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: Dziękuję Ci
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Sposób ubioru naszej Edytki

Post autor: egrata »

Uważam,że tegoroczny strój Edyty w Opolu był rewelacyjny.Wyglądała w nim przepięknie a balsku dodawała jest bardzo skromna fryzura.
Także bardzo podobał mi się strój Edyty w Opolu 2002 (biała i czarna sukienka), nawet mam taką podobną i kupiłam ją właśnie ze wyględu na Edytyę :)
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sposób ubioru naszej Edytki

Post autor: B@r »

Mi natomiast strasznie sie podobała kreacja z Opola 2003.Ta blekitna suknia była zachwycająca,no ale coz projektant swiatowej klasy.I te włosy... :wink:
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Sposób ubioru naszej Edytki

Post autor: vanity »

jeśli chodzi o ostatnie Opole to sukienka mi się nie podobała, wyglądała jakby zrobiona była z resztek materiałowych. ale podobał mi się jej kolor. to oczywiście moje zdanie.
co do całokształtu ubiorowego. najlepiej się ubierała w okolicach płyty EG. w okolicach Perłowych mi się nie podoba. ubrania strasznie jaskrawe, za dużo kolorów za jednym zamachem, do tego strasznie skąpe. kojarzy mi się ten styl z latami 80. czyli im mniej tym lepiej, im bardziej kolorowo tym lepiej, im bardziej "zeszmacone" tym lepiej (tzn gdzieś jakby podarte, itd) im więcej ciała w strategicznych miejscach tym lepiej. jak dla mnie to dobre dla Britney a nie Edyty. wyjątek to stroje sportowe jak np na koncercie w trójce. ale zauważam że Edka się "poprawia" :)
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Sposób ubioru naszej Edytki

Post autor: ANETA »

Dwie suknie (biała i czarna) z Opola 2002 (chyba to ten rok ...) były extra. Biała odzwierciedlała delikatność Edytki a czarna jej tajemniczosc i drapieżnosć :wink: Jesli juz mam cos skrytykowac to ubrania zbyt kolorowe, połaczenie np żółtego, zielonego, niebieskigo,czerwonego i niewidomo jeszcze czego w jednym stroju. Jednak i to zalezy od ubrania, jesli jest ładny to moze byc kolorowy... no ogolnie krój ubrania musi mi sie podobac bardziej niz kolor. Jesli jest dobrze uszyte ubranko to niedobrze dobrany kolor mozna wybaczyć. Widzę równiez ze Edi lubi koronki - ja nie. Jednak czego by nie załozyła to jest moja kochaną Edytką i wybaczę Jej wszystko :wink:
Tez podoba mi sie to ze Edytka nie ubiera się zbyt wyzywająco, myslę ze u Niej zawsze pod tym wzgledem wszystko jest zawsze ze smakiem.
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: Sposób ubioru naszej Edytki

Post autor: Kasia »

Ja tylko powiem, że jeszcze nie widziałam edyty w stroju który mi się tak naprawde nie podobał. niektóre podobają mi sie bardziej ine mniej, ale nie ma takich na które bym powiedziała, że jest brzydki, albo coś takigo. Tym bardziej że Edycie we wszystkim do twarzy. :)
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sposób ubioru naszej Edytki

Post autor: Dobi »

ANETA pisze:Dwie suknie (biała i czarna) z Opola 2002 (chyba to ten rok ...) były extra. Biała odzwierciedlała delikatność Edytki a czarna jej tajemniczosc i drapieżnosć :wink:
O tak masz rację a szczególnie ta czarna jest wspaniała :!: :!: :!:

Co do samego stroju nigdy nie podobała mi się Edyta w krótkich włosach i sukienkach zapinanych po samą szyję. W ogóle nie lubię gdy kobieta ma włosny "na faceta".
A jak już widze kobiete która ma włosny ściete na 3 mm odbiera mi mowę. Równoprawnienie swoją drogą ale kobieta najlepiej wygląda w długich włosach.
Tak jak teraz Edyta. Wygląda wręcz kwitnąco. Ubierała się wcześniej bardzo dobrze. Najbardziej lubię Edytę w jeansach.
Moją ulubioną sesją Edyty jest moim zdaniem sesja którą zrobiono na promocję "Perły".
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Sposób ubioru naszej Edytki

Post autor: grzechoo »

Kasia pisze:Ja tylko powiem, że jeszcze nie widziałam edyty w stroju który mi się tak naprawde nie podobał. niektóre podobają mi sie bardziej ine mniej, ale nie ma takich na które bym powiedziała, że jest brzydki, albo coś takigo. Tym bardziej że Edycie we wszystkim do twarzy.
No właśnie. Bo ładnemu we wszystkim dobrze, a co dopiero tak pięknej kobiecie, którą niewątpliwie Edyta jest.
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: Sposób ubioru naszej Edytki

Post autor: Kasia »

Dobi pisze:
A jak już widze kobiete która ma włosny ściete na 3 mm odbiera mi mowę.
Tak bardzo krótkie włosy mi nie przeszkadzają, a nawet mogę powiedzieć że mi sie podobają. Dla porzykładu w teledysku do "Nothing Comparers" Sineda O'Connor strasznie mi sie tam podoba.

Ja sama jak byłam mała zawsze miałam grzybka i mnie z chłopakami mylono.

Ale w przypadku Edyty... hmmm... najbardziej mi się podoba w długich, rozpuszczonych włosch i w sukni takiej jak w Opolu 2005. :) Cudo!
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Sposób ubioru naszej Edytki

Post autor: ANETA »

Edytka najlepiej wygląda w czarnych sukniach (Opole 2002), przy jej ciemnych włosach i karnacji wyglada bajecznie i te oczy .... ach bo zaraz padne... :D
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: Sposób ubioru naszej Edytki

Post autor: Kasia »

Co do oczu Edyty. nie wiem czy wam też, ale mi to obojetne jak są pomalowane i czy o ogóle są pomalowane. Zawsze są piękne. A ja marzyłam o takich oczach...
aduja
The story so far
The story so far
Posty: 477
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:47
Lokalizacja: Adujaland

Re: Sposób ubioru naszej Edytki

Post autor: aduja »

Kasia pisze:Ja tylko powiem, że jeszcze nie widziałam edyty w stroju który mi się tak naprawde nie podobał. niektóre podobają mi sie bardziej ine mniej, ale nie ma takich na które bym powiedziała, że jest brzydki, albo coś takigo. Tym bardziej że Edycie we wszystkim do twarzy. :)
Oj, z tym ostatnim zdaniem nie do końca bym się zgodziła...

By nikogo nie urazić, powiem krótko: od pewnego czasu Edyta nadużywa spodni. A spodnie nie zawsze wszystkim do wszystkiego pasują... By nie być gołosłownym, podam przykład: strój z benefisu Roberta Korzeniowskiego.
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: Sposób ubioru naszej Edytki

Post autor: Kasia »

na zdjęciach mam tylko góre, ale bez problemu mogę sobie wyobrazić i dół. Tym bardziej że do czarnej bluzki właściwie wszystkie spodnie pasuja, chyba, że są kolorowe za bardzo. A nie posądzam Edytę o to zeby ubrała kolorowe spodnie do czarnej bluzki.
ODPOWIEDZ