Sposób ubioru naszej Edytki

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
Awatar użytkownika
ja30
No more drama
No more drama
Posty: 3357
Rejestracja: 29 wrz 2006, 19:17
Ulubiony album: dotyk i MY
Ulubiona piosenka: litania....
Lokalizacja: D'land

Re: Sposób ubioru naszej Edytki

Post autor: ja30 »

ubiera sie z moda i to jest styl. nie jest wiepszakiem ze chodzi w rajtuzach a tluszcz wystaje bokami itp.
nie zawsze edi wyglada super ale wiekszosc jej ubran jest dobrze dobrana. starsze kolezamki tez ubieraja sie podobnie a czasem nawet duzo duzo gorzej i bez gustu.
blacktoxic666
The story so far
The story so far
Posty: 470
Rejestracja: 09 sie 2010, 22:30
Lokalizacja: z daleka

Re: Sposób ubioru naszej Edytki

Post autor: blacktoxic666 »

ja30 pisze:ubiera sie z moda i to jest styl. nie jest wiepszakiem ze chodzi w rajtuzach a tluszcz wystaje bokami itp.
nie zawsze edi wyglada super ale wiekszosc jej ubran jest dobrze dobrana. starsze kolezamki tez ubieraja sie podobnie a czasem nawet duzo duzo gorzej i bez gustu.

Ubieranie się "z modą" to nie styl tylko tzw fashion victim. Prawdziwą umiejętnością i gwarancją dobrego wizerunku jest czerpanie z mody tych elementów, które dodadza styliacji charakteru, nie tracąc jednak indywidualności danej osoby. To jest styl.
U Edyty jest widoczne miotanie się między wszelkimi aktualnymi trendami, niestety moim zdaniem zazwyczaj nietrafione.
Prywatnie nigdy nie powalała kreacjami, ale dawniej kiedy pokazywała się publicznie, byłam przyzwyczajona do pewnej klasy - nawet wywiady tv sprzed kilku lat to dobrze dobrane ciuchy, staranna fryzura.
Ale to już było.
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sposób ubioru naszej Edytki

Post autor: Blur »

Styl Edyty charakteryzuje brak stylu, tak w modzie jak i w muzyce.
By mieć jakikolwiek styl potrzebna jest konsekwencja, cecha, której Edyta z pewnością nie posiada.
Awatar użytkownika
ja30
No more drama
No more drama
Posty: 3357
Rejestracja: 29 wrz 2006, 19:17
Ulubiony album: dotyk i MY
Ulubiona piosenka: litania....
Lokalizacja: D'land

Re: Sposób ubioru naszej Edytki

Post autor: ja30 »

nie przesadzajmy. wyglada dobrze i ubior ma 1 pierwszych modowych gazetek.
nie robmy z niej dzidzi piernik. na dzidzie piernik jeszcze przyjdzie czas. ja chce aby swoje nogi pokazywala tak dlugo jak Tina
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5550
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Sposób ubioru naszej Edytki

Post autor: Flux »

Edyta jest częściej przebrana niż ubrana. Nie ma własnego stylu, co roku całkowicie wymienia garderobę. Jej niektóre stylizacje to kwintesencja kiczu. Nieumiejętne dobiera elementy, choć z tego co widzę poświęca tej czynności sporo energii i czasu. Często nic się nie zgadza i zwyczajnie szpeci Edytę, która nota bene jest piękną kobietą. Oczywiście zdarza się jej wyglądać olśniewająco, ale ikoną mody Edytka nie zostanie.
Awatar użytkownika
ja30
No more drama
No more drama
Posty: 3357
Rejestracja: 29 wrz 2006, 19:17
Ulubiony album: dotyk i MY
Ulubiona piosenka: litania....
Lokalizacja: D'land

Re: Sposób ubioru naszej Edytki

Post autor: ja30 »

najlepiej niech sie wyopwiedza ci co maja jakies pojecie o tym
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5027
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Sposób ubioru naszej Edytki

Post autor: addar »

przepraszam ale po raz kolejny ktoś myli styl ubierania się na co dzień z kreacjami scenicznymi...edyta ma styl, nie w moim guście, ale całkiem spójny, lubi sportowe lużne dresy, bluzy itp...to że jest zmienna na scenie i jak mówicie "przebiera się " to samo dobro i korzysc ,nie lubie jak artsci wychodza na scene w ciuchach codziennych, bo dla mnie pokazują brak szacunku do odbiorcy...pozwole sobie zauważyć, że jeżeli jest jakieś eleganckie wyjście edyta zawsze spełnia obowiązujący dress-code-, jej wybryki i szaleństwa modowe prezentowane są na spędach pokroju viva comet czy innych przaśnych jamprezkach..

Nie widzicie że edka dopasowuje kreacje do śpiewanego repertuaru??? a ze ten ten jest diametralnie różny to raz jest "whitneyowa zwiewna biel", raz " konsekwencjowa różowe flaga amełykańska"...zarzucanie braku stylu w odniesieniu do przebrań scenicznych jest dla mnie niezrozumiałe i w ogóle z założenia nieprawidłowee.

Inną kwestią jest ocena tych kreacji, niektóre mi się podobają inne nie...jednak w rozrachunku w większości eda się broni....dla mnie, najwieksze porazki sceniczne edyty ostatnimi czasy do bydgoska bluza w pasy no i właśnie nieszczesna flaga- sam pomysł nie jest zły ale wykonaniestroju pozostawiało wiele do życzenia.....prywatne ciuchy edy czasami mnie odrzucają, do dziś śni mi się rózowy owłosiony muppet przyczepiony do pasa, bleh :?
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Sposób ubioru naszej Edytki

Post autor: Kopaneek »

Flux pisze:Kopaneek, ten diadem na głowie wypadł przekomicznie
Taki chyba był zamiar - VB wszyscy odbierają jako wieźnia mody i perfekcji.

Prywatnie niech Edyta nosi sobie co chce. Z tym że... W przypadku Edyty prywatnie tak naprawdę oznacza w domu i w drodze do osiedlowego sklepu. Nigdy nie zapomnę min zgromadzonych w DDTVN gdy weszła Edyta - jedno wielkie W T F ???

Co do sceny - nie pamiętam kiedy Edyta ostatnio miała na sobie coś typowo scenicznego. Chyba jeszcze przed pojawieniem się Sablewskiej. Na sabacie był przebłysk w dobrą stronę. Edyta powinna mieć kilka kreacji scenicznych, specjalnie dla niej zaprojektowanych. Rozumiem ich brak - byłby tylko kłopot z magazynowaniem.

Edyta powinna zalajkować sobie profil VB, drukować zdjęcia i prosto do Ruby - "tak mnie ubierz". Jest tyle pięknych kreacji, a Edyta na TT wybrała upięte prześcieradło. Nie rozumiem tego, ponieważ posiada piękną i niespotykaną figurę.
Fan25
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1474
Rejestracja: 16 maja 2010, 2:34
Lokalizacja: Łódź, Warszawa

Re: Sposób ubioru naszej Edytki

Post autor: Fan25 »

podziwiam Cię za kreatywność i wiedzę
jestem przekonany, że zostaniesz doradcą gwiazd
Kopaneek :509:
Ostatnio zmieniony 02 sie 2012, 16:31 przez Fan25, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ja30
No more drama
No more drama
Posty: 3357
Rejestracja: 29 wrz 2006, 19:17
Ulubiony album: dotyk i MY
Ulubiona piosenka: litania....
Lokalizacja: D'land

Re: Sposób ubioru naszej Edytki

Post autor: ja30 »

Fan25 pisze:podziwiam Cię za kreatywność i wiedzę
jestem przekonany, że zostaniesz doradcą gwiazd
hahahaha.... w marzeniach kazdy ma duzo do powiedzenia :)
trzeba samemu dobrze wygladac i miec pojecie .a pisanie kopiujac kogos nie czyni kogos kreatywnym i doradca :)
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Sposób ubioru naszej Edytki

Post autor: Kopaneek »

Fan25 pisze:podziwiam Cię za kreatywność i wiedzę
jestem przekonany, że zostaniesz doradcą gwiazd
Ja też. :buahaha:
Awatar użytkownika
ja30
No more drama
No more drama
Posty: 3357
Rejestracja: 29 wrz 2006, 19:17
Ulubiony album: dotyk i MY
Ulubiona piosenka: litania....
Lokalizacja: D'land

Re: Sposób ubioru naszej Edytki

Post autor: ja30 »

hahahahah.... dobry zart . kopu-sable :D
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Sposób ubioru naszej Edytki

Post autor: dorota »

kiedyś, za czasów międzynarodowej kariery czyli kontraktu z profesjonalną wytwórnią, Edyta zawsze była elegancka! aż miło było na nią patrzeć i słuchać, prawdziwa Div....
po ciąży miała parę extra kg, ale i tak robiła co mogła, katastrofa na pełnej linii (modowa i wizerunkowa) zaczęła się od JOSIa :roll: to była tragedia, aż nie mogłam na nią patrzeć, o ile jej przebieranki można było jakoś wytłumaczyć (artystka i te sprawy, zabawa wizerunkiem) to jej zachowania już nie,
a teraz to każdy widzi jak jest, piękna kobieta, która odmładza się na siłę, królowa dresu...
co prawda ona wygląda super nawet w worku, co nieraz udowodniła, ale nie zawsze taki strój przystoi.....

niestety Edyta-celebrytka robi co chce, w sumie ma do tego prawo, tylko że traci na tym Edyta Górniak - jeszcze czasem piosenkarka, co nie jest fajne.... :roll:

aż strach się bać, co wymyśli Edyta za 10 lat, z 50-tką na karku, bo drugą Madonną to raczej nie będzie :?
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: Sposób ubioru naszej Edytki

Post autor: theshape »

Kto odkopal taki stary topic? A co tam, kolejny temacik, w ktorym mozna sobie pojechac po Edycie. :niepodchodz:

Edyta jest tak piekna kobieta, ze nawet w worku na ziemniaki wyglada pieknie! :PP

http://ochyachy.pl/5623217189358617415/ ... da-w-zbroi :hellobaby:
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: Sposób ubioru naszej Edytki

Post autor: Mist »

Super zgrabna laska, z mega uroda jednak jezeli chodzi o mode to papuga skrzeczaca trendem londynskiej ulicy.
ODPOWIEDZ