Sposób ubioru naszej Edytki

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
ODPOWIEDZ
blacktoxic666
The story so far
The story so far
Posty: 470
Rejestracja: 09 sie 2010, 22:30
Lokalizacja: z daleka

Re: Sposób ubioru naszej Edytki

Post autor: blacktoxic666 »

Białej kiecce z oskarów mody nie można nic zarzucic - prosta, ale bardzo efektowna. Reszta stylizacji na nie, ale little white dress świetna.
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Sposób ubioru naszej Edytki

Post autor: Marrcino »

Kiecka bardzo ładna, ale cała reszta? Fryzura nietrafiona zupełnie :oops:
myslibor
Sit down
Sit down
Posty: 97
Rejestracja: 25 lis 2011, 1:41
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Kasztany
Lokalizacja: EU

Re: Sposób ubioru naszej Edytki

Post autor: myslibor »

Marrcino pisze:Kiecka bardzo ładna, ale cała reszta? Fryzura nietrafiona zupełnie :oops:
W d...pie z jej kiecką, butami czy fryzura.
Niech ona wreszcie zacznie śpiewać, a nie produkować sie za wieszak na ubrania (pokazy mody czy modne ubieranie się). Dla mnie może za każdym razem występować w worku z flagą USA, ale niech zacznie śpiewać, koncertować, zachowywać się jak na piosenkarkę przystało, a nie pie...yć o uszczęśliwianiu fanów muzyką. Że niby wszystko przeminie, a tylko muzyka zostanie. :lol3:

Nie chcę ani słuchać, ani czytać tych bełkotów bez pokrycia. Tych tzw."Edzi złotych myśli", które nie wnoszą nic nowego do jej repertuaru piosenkarskiego oprucz puszczania w przestrzeń baniek mydlanych czy zamydlania oczu. :banki:

Od występu na Eurowizji minie niedługo dwadzieścia lat. Przez trzy pierwsze była piosenkarką z prawdziwego zdarzenia, a póżniej stała się "gwiazdą", która szybko nauczyła się obiecywać nam gwiazdki z nieba. (nomen est omen)
I tak już zostało do dziś. Moja wypowiedż dotyczy wyłącznie muzyki. O jej prywacie publicznej nie wspominam, bo to jeszcze bardziej żałosne niż jej kariera piosenkarska.

Dla mnie piosenkarka Edyta przestała istnieć. Kim teraz jest niech każdy sam osądzi. ;(
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Sposób ubioru naszej Edytki

Post autor: dorota »

ee tam, mi się jej wygląd bardzo podobał na gali "Fashion Magazine" , nie mają czego się czepiać :niewiem:
bardzo ładna fryzura, łeb jak sklep ale przynajmniej nie byle jaki :)

http://www.plotek.pl/plotek/56,78649,12 ... strym.html
blacktoxic666
The story so far
The story so far
Posty: 470
Rejestracja: 09 sie 2010, 22:30
Lokalizacja: z daleka

Re: Sposób ubioru naszej Edytki

Post autor: blacktoxic666 »

myslibor, Dużo w tym racji, ale weź pod uwagę że na forum chyba od zawsze są roztrząsane najdrobniejsze detale wyglądu Edyty (po co? zabij mnie, nie mam pojęcia :niewiem: ). Zauważ, że zazwyczaj po jakimkolwiek występie, co PODOBNO się zdarza, ludzie obecni na nim zaraz po pytaniu, co zaśpiewała, rozwodzą się całymi elaboratami jak wyglądała, jaką miałą kieckę, buty, włosy , makijaż ;(
Też kompletnie tego nie chwytam, ale domyślam się że to wynik tego, że jakby nie o takich pierdołach, w ogóle nie byłoby o czym pisać.
To takie sztuczne podtrzymywanie przy życiu czegoś, co dawno się skończyło.
Edyta muzycznie nie istnieje od dawna, zostało jej "bywanie", aferki, kłotnie medialne.
Pogubiła się stylizacyjnie, ubiera się jak chcąca się na siłę odmłodzić pani w wieku średnim.
Niektórzy narzekają na jej stylistki, tymczasem patrząc na niby prywtne fotki Edyty ze zgrozą pozostaje stwierdzić, że ona nigdy nie miała pojęcia jak się ubrać i w ogóle jak wyglądać. Wizerunek Edyty to ciężka praca sztabu ludzi, którzy robią co mogą, żeby nie wyskoczyła na jakiejś gali w gaciach od dresu i ze strączkami zamiast włosów.
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Sposób ubioru naszej Edytki

Post autor: Kopaneek »

Chodzi o to, czy znowu wyglądała niekorzystnie, czy można zaznaczyć czerwoną kreską w kalendarzu, że dała radę. :):

Rubasińska nie ma łatwo z Edytą, która ma swoje upodobania i co najgorsze - modyfikuje propozycje stylistek.
Awatar użytkownika
stinger
Linger
Linger
Posty: 932
Rejestracja: 17 sty 2009, 17:40
Ulubiony album: Dotyk,EG.EKG
Ulubiona piosenka: Trudno jedną
Lokalizacja: śląsk

Re: Sposób ubioru naszej Edytki

Post autor: stinger »

Sukienka bardzo ładna,prosta,fajnie skrojona lub właśnie fajnie "nieskrojona". Przeżyłbym nawet ul na głowie,gdyby Edyta nie była aż tak spalona.To psuje cały efekt.Spalenizna,zbyt"opuchnięta twarz" (nie chce dociekać czego to efekt).
Tylko mi się wydaje,czy to trochę stylizacja na Lanę Del Rey? :lol:
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sposób ubioru naszej Edytki

Post autor: Dobi »

Opuchnięta twarz jest efektem ulu na głowie - widocznie pszczoły były tego dni wyjątkowo złośliwe.
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: Sposób ubioru naszej Edytki

Post autor: karen »

w rankingu Plejady Edzia (i jej ostatnia stylizacja) zajeła 3 miejsce jako... najgorzej ubrana

Sokół najgorzej, Doda najlepiej ubraną gwiazdą

http://www.plejada.pl/17,61838,news,1,1 ... tykul.html
Awatar użytkownika
audarya
The story so far
The story so far
Posty: 482
Rejestracja: 15 lip 2008, 22:31
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Perfect Heart
Lokalizacja: Far North

Re: Sposób ubioru naszej Edytki

Post autor: audarya »

a ja lubie Edke w stroju domowym i wcale nie uwazam tego za brak szacunku a jedynie za pokazaniem swojej prywatnej strony
moze czasem niepotrzebnie bo zostanie to z pewnoscia skrytykowane na tym forum...osobiscie uwielbiam pizamowo jogiczny styl z elementami dresowego
jedyna kreacja z urodzinowego koncertu ktora wpadla mi w oko to ta pierwsza, choc niepizamowa :edi:

-- Dodano: 10 sty 2013, o 02:35 --

ach, no i zarowno ul jak i mala biala z golfikiem sa bardzo charakterystyczne dla lat 60tych wiec sa jak najbardziej spojne, a to czy sie komus podoba czy nie, kwestia gustu, i to czy Edi korzystnie w takiej stylizacji wyglada..? moim zdaniem stylizacja jest piekna, ale ciezka, a Edce o wiele lepiej jest jej w zwiewnych lub podomowych ciuszkach /
no albo w bardziej seksownych niz dziewczecych kreacjach/moim skromnym zdaniem/patrz tango argentino z Jankiem
Awatar użytkownika
edikate
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 609
Rejestracja: 08 gru 2004, 20:07
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow on, Grateful
Lokalizacja: everywhere

Re: Sposób ubioru naszej Edytki

Post autor: edikate »

nie wiedzialam gdzie wiec napisalam tutaj

czy ktos wie jakich perfum uzywala Edyta w czasach promocju Impossible w Niemczech?

bardzo mi zalezy

z gory dziekuje i pozdrawiam
Ewa
ODPOWIEDZ