Gospel

Muzyczne podsumowanie lata, sprzedaż płyt w Polsce... czyli wszystkie tematy związane z muzyką a nie pasujące do pozostałych kategorii.
ODPOWIEDZ
Magda:)
Make it happen
Make it happen
Posty: 104
Rejestracja: 08 gru 2004, 2:02
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Gospel

Post autor: Magda:) »

Jak pewnie wiecie, (bo nieraz pisalam juz o tym na forum :D), zajmuje sie troche muzyka Gospel i spiewam sobie w naszym krakowskim chorze :)
Tym razem chcialam sie Wam pochwalic paroma fragmentami, jakie zostaly zarejestrowane w czasie krakowskich VII Warsztatow, 23 pazdziernika tego roku. Bylo nas ponad 600 osob, wspolnie spiewajacych :) A oto efekt - moze sie Wam spodoba? :)
-> 1 2 3 4 5 6 7 <-
Milego sluchania :)
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Gospel

Post autor: vanity »

zawsze lubiłam chóry gospel, znam je ze współpracy z różnymi artystami, i zawsze miło mi się tego słucha. madziu wyszło to świetnie!
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4863
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: Gospel

Post autor: Marek »

Gospel znam, nawet pewna Magda z forum przysłała mi płyty z Gospel ;) Chciałbym kiedyś wybrać się na koncert, posłuchać na żywo :)
Magda:)
Make it happen
Make it happen
Posty: 104
Rejestracja: 08 gru 2004, 2:02
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Gospel

Post autor: Magda:) »

VanityFaktycznie, z polskich chorow glosna byla wspolpraca Belchatow Gospel Singers z Adrianna Biedrzynska i Opole Gospel Choir w tego roku w Opolu (czy to bylo moze w Sopocie? :?) z Marysia Sadowska. Nasz chor niestety na razie takiej wspolpracy na swoim koncie nie ma, chociaz istnieje juz 6 lat..

Hehe, Marku, a ja nawet nie pamietalam juz o tych plytkach! :lol:
A jesli chodzi o odbior "na zywo" - mysle, ze rzeczywiscie warto, bo napewno na zywo ta muzyka jeszcze zyskuje! :)
Natomiast wlasnie znalazlam informacje o tym, ze i w Toruniu juz organizowane sa warsztaty gospel- (http://www.warsztatygospel.pl/torun/Ind ... yTorun.php)
Kolejne prawdopodobnie na wiosne, wiec moze sie wybierzesz? :)
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Gospel

Post autor: vanity »

Magda:) pisze:Nasz chor niestety na razie takiej wspolpracy na swoim koncie nie ma, chociaz istnieje juz 6 lat..
mam nadzieję że kiedyś będziecie mieli na swoim koncie taką współpracę, u nas to rzadkość takie występy (tzn tak mi się wydaje), w każdym razie kiedyś postaram się pójść na sam gospel, bo już od jakiegoś czasu myślę o tym by się wybrać na coś takiego. słysząc same urywki chóru jestem pod wrażeniem, sam koncert to pewnie cały czas "dreszcze na kręgosłupie" :D przynajmniej na mnie to tak działa. :D w stanach to bym miała radochę, oni to tam mają takich chórów po 5 w każdym mieście...
Awatar użytkownika
homerowa
Impossible
Impossible
Posty: 1784
Rejestracja: 27 sty 2005, 14:09
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Stop
Lokalizacja: Jak najdalej stad

Re: Gospel

Post autor: homerowa »

Super bardzo mi sie podoba zwlaszcza dwojka, trojka i czworka.
Ja sporo slucham muzyki gospel. Ogladal ktos z Was film z Beyonce Fighting temptetion (jesli nie przekrecilam tytulu)?
ODPOWIEDZ