Szansa na sukces

Muzyczne podsumowanie lata, sprzedaż płyt w Polsce... czyli wszystkie tematy związane z muzyką a nie pasujące do pozostałych kategorii.
autech
The story so far
The story so far
Posty: 468
Rejestracja: 02 maja 2009, 22:55
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nie prosze o wiecej!!!
Lokalizacja: Wrocław

Re: Szansa na sukces

Post autor: autech »

ale czy mie wydawało czy Steczkowska przytyła-ten tyłek jakis taki mega wielki miała/ A spiewała fatalnie.
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Szansa na sukces

Post autor: grzechoo »

autech pisze:ale czy mie wydawało czy Steczkowska przytyła-ten tyłek jakis taki mega wielki miała
Zawsze tak #CIACH# wypina i wygląda to niefajnie
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Szansa na sukces

Post autor: Aro »

Dzisiejsza "Szansa na sukces" z przebojami Listy Przebojów Programu Trzeciego. Jurorem będzie Marek Niedźwiecki, a wśród piosenek usłyszymy m.in. kawałki "Fleciki" Kayah, "Ostatni" Edyty Bartosiewicz, "Baranek" Kultu. W 1994 roku kilka razy na miejscu pierwszym gościło"To nie ja", przebojami były także "Dumka na dwa serca", "Jestem kobietą" i "Dotyk" więc może się coś z tego się pojawi zwłaszcza, że Marek lubi Edytę. No chociaż znając podejście Skrętkowskiej do Edyty szanse te są małe.
Ostatnio zmieniony 26 wrz 2010, 14:29 przez Aro, łącznie zmieniany 1 raz.
Fan25
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1474
Rejestracja: 16 maja 2010, 2:34
Lokalizacja: Łódź, Warszawa

Re: Szansa na sukces

Post autor: Fan25 »

Aro pisze:znając podejście Skrętkowskiej do Edyty szanse te są małe.
O co chodzi? Pani Skrętkowska nie lubi Edyty?
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Szansa na sukces

Post autor: Aro »

Fan25 pisze:O co chodzi? Pani Skrętkowska nie lubi Edyty?
Tak, nie lubi (podobno). Temat wałkowany wielokrotnie. Ostatnio chyba nawet na czacie o tym rozmawialiśmy.

Opis dzisiejszego programu ze strony TVP:
W programie piosenki z Trójkowej Listy Przebojów Marka Niedźwieckiego, które wykonają znani i lubiani uczestnicy "Szansy na sukces", jak Wojtek Pilwiński czy Nina Kodorska, zwyciężczyni finału 2008 r. , który odbył się w Sali Kongresowej. Usłyszymy m. in. piosenki: "Ostatni" Edyty Bartosiewicz, "Między ciszą a ciszą" Grzegorza Turnau,
"Jest taki samotny dom" Budki Suflera, "Baranek" Kultu, "Fleciki" Kayah.
Gościem programu będzie Marek Niedźwiecki.
Awatar użytkownika
strzalka21
Perła
Perła
Posty: 1013
Rejestracja: 01 maja 2009, 23:58
Ulubiony album: EG, Invisible
Lokalizacja: Łódź

Re: Szansa na sukces

Post autor: strzalka21 »

Eeeee nie ma co liczyć na udział Edyty w tym programie, nie chcą mieć podniesionej oglądalności to ich sprawa :D :patelnia:
Fan25
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1474
Rejestracja: 16 maja 2010, 2:34
Lokalizacja: Łódź, Warszawa

Re: Szansa na sukces

Post autor: Fan25 »

Lubię ten program. Pana Wojtka Manna też. Miły i sympatyczny grubasek. Może o niego się pokłóciły.
autech
The story so far
The story so far
Posty: 468
Rejestracja: 02 maja 2009, 22:55
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nie prosze o wiecej!!!
Lokalizacja: Wrocław

Re: Szansa na sukces

Post autor: autech »

Aro pisze: że Marek lubi Edytę. .
e chyba nieszczególnie.... Pan Marek ma dwie ulubienice które bardzo faworyzuje w swoich programach i nie ukrywa teg wcale-KORA i KAYAH>
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Szansa na sukces

Post autor: Aro »

autech pisze:e chyba nieszczególnie.... Pan Marek ma dwie ulubienice które bardzo faworyzuje w swoich programach i nie ukrywa teg wcale-KORA i KAYAH>
Moim zdaniem lubi. W czasach kiedy słuchałem Listy Trójki (druga połowa lat 90-tych) dużo i często o niej mówił. Bywała nawet gościem programu.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Szansa na sukces

Post autor: vanity »

Aro pisze:Moim zdaniem lubi. W czasach kiedy słuchałem Listy Trójki (druga połowa lat 90-tych) dużo i często o niej mówił. Bywała nawet gościem programu.
Teraz nie ma co o niej mówić bo niby o czym? O harcach w Tańcu, jurorowaniu w Josiu? Nie dziwię się, że ma ulubienice w osobach Kayah i Kory bo widać (słychać) efekty ich pracy.
Fan25 pisze:Lubię ten program. Pana Wojtka Manna też. Miły i sympatyczny grubasek. Może o niego się pokłóciły.
Edyta zarzuciła Skrętkowskiej, że ona sama decyduje o tym, kto wygrywa program. Skrętkowska zaprzeczyła i stwierdziła, że to była zemsta Edyty na niej, za to że ją ochrzaniła za spore spóźnienie na nagranie programu. Wojciech Mann w wywiadzie, który kiedyś czytałam, także zaprzeczył, że rewelacje Edyty miały miejsce.
Fan25
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1474
Rejestracja: 16 maja 2010, 2:34
Lokalizacja: Łódź, Warszawa

Re: Szansa na sukces

Post autor: Fan25 »

Aro, strzalka21, vanity, dzięki.
Powinienem zmienić nick. Mało wiem o Edycie, chociaż słucham jej od 13 lat. Nigdy nie kupiłem żadnej kolrowej gazety (może dlatego). Dopiero przed chwilą obejrzałem Edytę w tym programie (2000), znalazłem jeden filmik na YT.
Miała krótkie włosy. Może Pani Ela wyrwała jej sporo włosów. 8P
Fajny Mann, ale Skrętkowska oschła i nieprzyjemna.
autech
The story so far
The story so far
Posty: 468
Rejestracja: 02 maja 2009, 22:55
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nie prosze o wiecej!!!
Lokalizacja: Wrocław

Re: Szansa na sukces

Post autor: autech »

Aro pisze:
autech pisze:e chyba nieszczególnie.... Pan Marek ma dwie ulubienice które bardzo faworyzuje w swoich programach i nie ukrywa teg wcale-KORA i KAYAH>
Moim zdaniem lubi. W czasach kiedy słuchałem Listy Trójki (druga połowa lat 90-tych) dużo i często o niej mówił. Bywała nawet gościem programu.
Marek Niedzwiecki nie jest typem dziennikarza skłócenego z wiekszoscia artystów ( jak Leszczyński itp) i w jego programach zawsze pojawiali sie rożnorodni goscie ,to normalne. Ale juz kilkakrotnie słuchajac róznych audycji-nie tylko listy przebojów -mozna było zauważyc że Kayah i Kora to jego numery jeden... Z Kora to ponoc przyjażnia sie prywatnie,z Kayah natomiast organizował duzo koncertów min artystów z wytwórni Kayah.... niewiem czy lubi Edyte-czy nie,ale pewnie ceni,albo cenił za jej osiagniecia w latach 90-tych.... Generalnie ja Niedziweckiego lubie :)
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Szansa na sukces

Post autor: Aro »

Koniec "Szansy na sukces".
Informujemy, że z przyczyn niezależnych od autorki programu - Elżbiety Skrętkowskiej, "Szansa na sukces" nagrała dzisiaj ostatni odcinek całego formatu. Tym samym nie odbędzie się tegoroczny Finał w Sali Kongresowej. Przerywamy produkcję przed jubileuszem dwudziestolecia programu, który obchodzilibyśmy jesienią tego roku. Dziękujemy ...
Facebook.com
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5027
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Szansa na sukces

Post autor: addar »

:beczy: :beczy: juz tam Edy nie zobaczymy, a juz miałem taka nadzieje wchodzac tutaj
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: Szansa na sukces

Post autor: Blur »

I tak byśmy nie zobaczyli.
ODPOWIEDZ