Szansa na sukces

Muzyczne podsumowanie lata, sprzedaż płyt w Polsce... czyli wszystkie tematy związane z muzyką a nie pasujące do pozostałych kategorii.
Awatar użytkownika
Marcin A.
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2143
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:40
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Szansa na sukces

Post autor: Marcin A. »

Pamiętam, że kiedy po raz pierwszy ogladałem tę szansę, Kaśka nie zrobiła na mnie najlepszego wrażenia. Sporo czasu minęło, zanim sie do Niej przekonałem, a obecnie uwielbiam Jej solowe płyty i wciąż uparcie powtarzam, że pewnego dnia znowu osiągnie sukces w naszym kraju....
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Szansa na sukces

Post autor: vanity »

oglądałam ten odcinek. bardzo miłe wspomnienie. swoją drogą to po jakim czasie od tego programu Kasia dołączyła do VM?
Awatar użytkownika
Gabra
Impossible
Impossible
Posty: 1980
Rejestracja: 23 mar 2005, 22:33
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: M&MA
Lokalizacja: Sztokholm
Kontakt:

Re: Szansa na sukces

Post autor: Gabra »

podobno w dzień po emisji :D trzeba tylko poznać datę emisji :P
ale było jeszcze coś takiego, że Kaśka już jeździła po programie z Variusami, ale spiewała tylko "Zamigotał swiat" , a cały koncert grała Anita - Kaśka występowala w przerwie, żeby Lipnicka mogła się przebrać, itp. A na stale Stankiewicz została wokalistką jakoś pod koniec 95r. chyba...
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Szansa na sukces

Post autor: vanity »

wydawało mi się że któraś z nich powiedziała że się nie znały (poza poznaniem w SZANSIE).... sprawa dotyczyła jakiegoś wspólnego koncertu typu festiwal i ktoś się pytał jakie któraś z nich ma odczucia że spotka tę drugą... a może chodziło o jakies fryderyki czy coś....
kurcze, nie potrafię tego podać dokładniej bo nie pamiętam, tak mi mignęło gdzies w jakims wywiadzie dawno temu. tak więc jestem zaskoczona że niby panie razem miały do czynienia na koncertach.
Awatar użytkownika
Gabra
Impossible
Impossible
Posty: 1980
Rejestracja: 23 mar 2005, 22:33
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: M&MA
Lokalizacja: Sztokholm
Kontakt:

Re: Szansa na sukces

Post autor: Gabra »

vanity pisze:kurcze, nie potrafię tego podać dokładniej bo nie pamiętam, tak mi mignęło gdzies w jakims wywiadzie dawno temu. tak więc jestem zaskoczona że niby panie razem miały do czynienia na koncertach.
nawet mam jakiś koncert z TV gdzie w przerwie był występ Kaśki i jeszcze była wtedy ta Anita co wygrała z "Piosenką księzycową". Zresztą Lipnicka je bardzo ladnie zapowiadała, jako ,, młode, utalentowane dziewczyny" i coś tam jeszcze bylo, ale nie pamiętam bo dawno tego nie widzialam :D

-----------------------------

Już jutro na TVP2 po 15 "Sns" z Ewą Bem, ktorą wygrała Kasia Cerekwicka z utworem "Wyszłam za mąż, zaraz wracam". (jesli ktos chce obejrzeć to załadowałam tutaj :) )

Za tydzień, w przyszlą niedzielę, o 15:10 SnS z Violettą Villas, odcinek wygrała 12letnia Małgosia Markiewicz - na chwilę obecną solistka oratorium "Psałterz Wrześniowy" :)
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Szansa na sukces

Post autor: DeathlySilence »

Natomist dzisiaj była powtórka SnS odcinka specjalnego, poświęconego artystom, których już z nami nie ma.

Kasia Cerekwicka zaśpiewała Jej/Jego portret - całkiem całkiem, ale przy edytowym wykonaniu, blado. :wink:

Udział w tym odcinku wzieła również Ewelina Flinta :) Zaśpiewała 'W co mam wierzyc' z repertuaru BreakOut - rewelacyjnie - darcie japy, ciary, emocje. Bosko. :)

Na Chomiku możecie sobie pobrać i posłuchać :PP (przypominam, hasło: przeznaczenie)
http://chomikuj.pl/ewelinaflinta/Live/audio
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Szansa na sukces

Post autor: Aro »

TV Polonia powtarza program w soboty o 12:05. Przed tygodniem były piosenki Jacka Cygana gdzie zaśpiewano "Dotyk".
Pola
Sit down
Sit down
Posty: 94
Rejestracja: 03 sty 2007, 7:59
Lokalizacja: Katowice

Re: Szansa na sukces

Post autor: Pola »

Zdjęcia z nagrania specjalnego wydania "Szansy na Sukces"
http://www.ofertaforum.onyx.pl/irbjr83n
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Szansa na sukces

Post autor: B@r »

Mnie jakiś czas temu najbardziej zapadła w pamięci interpretacja piosenki A.Osieckiej w wykonaniu Christiny Bien. Nie znała ona w ogóle polskiego, a zaśpiewała wspaniale! :)
Na itvp można obejrzeć jej występ- http://www.itvp.pl/rozrywka/video.html? ... ideo=24282
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Szansa na sukces

Post autor: Meg »

W dzisiejszym odc. SnS bardzo podobała mi się Paulina Lenda (jak już pisałam) oraz moja ulubiona Gina Tarasiuk. Zaśpiewała flagową piosenkę Piwnicy pod baranami "Ta nasza młodość" wraz z pozostałymi uczestnikami. Świetny występ.

Ps. Nagrał może ktoś
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Szansa na sukces

Post autor: Aro »

Oglądałem i dla mnie też Paulina najlepiej zaśpiewała. Wyglądała wreszcie normalnie. :)

P.S. W najbliższym odcinku (16.11) gościem będzie Zakopower. Wkrótce Natalia Kukulska.
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Szansa na sukces

Post autor: Virtual Tom »

Ja również oglądałem i muszę przyznac, że Paulina zaskoczyła mnie dzisiaj bardzo na plus!
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Szansa na sukces

Post autor: Estratos »

ma ktos mp3 z wystepem Giny i ferajny? Na youtube jedyny w dobrej jakosci jest uciety :(:(:(
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Szansa na sukces

Post autor: Aro »

Dziś o 15:05 program z piosenkami Natalii Kukulskiej.
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Szansa na sukces

Post autor: Meg »

Dzisiaj odbył się 16 finał Szansy na Sukces, oglądał ktoś :>
Największe wrażenie zrobił na mnie chłopak który śpiewał piosenkę Feel'a "Nasze słowa, nasze dni" cudowne to było, nawet może lepsze od Kupichy...
A druga osobą była ta 13latka śpiewająca "Kochana" Renaty Przemyk no i może jeszcze ta Daria śpiewającą piosenkę Cerekwickiej.

Ciekawe kto wygra...

[ Dodano: 06-06-2009, 22:38 ]
No blisko byłam wygrała właśnie Daria, ale i tak ten chłopak moim zdaniem był lepszy :D
ODPOWIEDZ