Piosenki, ktore lubisz, ale wstydzisz sie do tego przyznac..

.. i tylko na forum to zrobisz.

Muzyczne podsumowanie lata, sprzedaż płyt w Polsce... czyli wszystkie tematy związane z muzyką a nie pasujące do pozostałych kategorii.
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Piosenki, ktore lubisz, ale wstydzisz sie do tego przyznac..

Post autor: DeathlySilence »

Piter pisze:Podoba mi się "Bóg jest miłością" Ich troje - chwyta za serce, nawet ateistyczne.
Podoba mi sie poczatek instrumentalny, troche wyciszony i zwolniony. :-) W ogole trudno teraz o ciekawe melodie, ktore mozna zanucic - a ta jest ponadprzecietna.
Warstwa tekstowa na miare Ich3, wiec obejdzie sie bez wiekszego komentarza.
dorota, wymienione przez Ciebie utwory Britney w porwnaniu do dzisiejszej sieczki jaka serwuja nam pozal sie Boze eurowizyjni artysci i nie tylko, to majstersztyk muzyczny.
Przyjelo sie ze wszystko co kojarzone jest z pewnymi nazwami jak np. Ich3, czy Britney musi byc kiczowate, beznadziejne itp. A tak wlasnie nie jest. W swoim dorobku oprocz slodkich i banalnych utworow maja perelki jak kazdy z artystow.
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Piosenki, ktore lubisz, ale wstydzisz sie do tego przyznac..

Post autor: kinga »

Ja z repertuaru Britney kiedyś bardzo lubilam "Sometimes", "Born to make you happy", "Stronger" i "Lucky" :d Nadal mam do nich sentyment :lol:

Aaa za czasów disco polo...Shazza - co niedzielę coś kolo 10 rano Disco Relax :hahaha: To byl szał, wyslalam kiedyś do Shazzy list (Boże, mialam chyba z 10 lat... :oops: ) i dostalam odpowiedź :lol3: Najbardziej lubilam taką piosenkę, którą śpiewala z jakimś Normanem :> Jakieś tam wstawki francuskie chyba byly, już nawet nie pamiętam tytulu :beczy: :P
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Piosenki, ktore lubisz, ale wstydzisz sie do tego przyznac..

Post autor: dorota »

Kinga,nie martw się, disco polo live i ma sie całkiem dobrze!:)
DeathlySilence- masz racje, ja cały czas lubię Britney i pare jej utworów słucham regularnie, i nie wiem dlaczego, ale cały czas dobrze jej życzę:)
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Piosenki, ktore lubisz, ale wstydzisz sie do tego przyznac..

Post autor: grzechoo »

kinga: Najbardziej lubilam taką piosenkę, którą śpiewala z jakimś Normanem

Moze Egipskie Noce, choc nie wiem czy on tam coś spiewał, jedyne słowa jakie pamietam z tej piosenki (o ile dobrze pamietam) to "mówiąc Zyrysie juz czas" :lol3:
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Piosenki, ktore lubisz, ale wstydzisz sie do tego przyznac..

Post autor: kinga »

grzechoo pisze:Moze Egipskie Noce, choc nie wiem czy on tam coś spiewał, jedyne słowa jakie pamietam z tej piosenki (o ile dobrze pamietam) to "mówiąc Zyrysie juz czas" :lol3:
Aaaaaa :lol: No bylo coś takiego!! 8P Ale to nie o tą mi chodzi... w teledysku siedzieli w jakiejś knajpie przy stoliku, patrzyli sobie w oczy i trzymali sie za ręce :d To byly czasy... :hellobaby: :lol:


Już znam tytul!! :PP "Ktoś połączył nas" - ma ktoś tą piosenkę?? :> :hellobaby: :lol:
Ostatnio zmieniony 04 lut 2007, 13:34 przez kinga, łącznie zmieniany 1 raz.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Piosenki, ktore lubisz, ale wstydzisz sie do tego przyznac..

Post autor: Piter »

Przy piosenkach Britney ćwiczyłem angielską dykcję. Britney miała cudowny język. Pięknie lśnił - obmywając jej górną wargę przy "L", uciekając przyciśnięty zębami przy "th". "Stronger", "Lucky", "Born to make me happy", "Sometimes" - prześliczne.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piosenki, ktore lubisz, ale wstydzisz sie do tego przyznac..

Post autor: B@r »

A co to byla za piosenka Shazzy,pamietam,ze teledysk byl krecony w piekarni, Shazza chleb sprzedawała :D ?? A co do Britney,mam plyte z najwiekszymi hitami i lubie posluchac od czasu do czasu,bardzo taneczne,przyjemne kawałki. :d Stars are blind tez mi sie podoba. I lubie niektore piosenki BSB :d Oo a jak bylam mala to uwielbialam
Rozpalmy milosc Just 5. :oops: :d
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: Piosenki, ktore lubisz, ale wstydzisz sie do tego przyznac..

Post autor: Monika23 »

Tych piosenek u mnie tez jest cala masa :d
Britney mialam 3 plyty i uwielbialam udawac jej uklady taneczne przed lustrem :lol:
Teraz plyty oddalam 12 letniej kuzynce:) ale trzeba przyznac, ze wiele super utworow miala Britney na kazdej plycie.

Cala moja rodzina pochodzi z okolic Kielc, wiec te rytmy disco-polo mam wpisane, tam ludzie chodza na zabawy i przy tym szaleja, takze i takich pioseneczek sie sluchalo za mlodu i przy nich dorastalo :d - fajne wspomnienia :)
Grzechu
Perła
Perła
Posty: 1038
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:35
Lokalizacja: Posen

Re: Piosenki, ktore lubisz, ale wstydzisz sie do tego przyznac..

Post autor: Grzechu »

Piter pisze:Britney miała cudowny język. Pięknie lśnił - obmywając jej górną wargę przy "L"
Też to u niej zauwazylem :D
Aguss pisze:A co to byla za piosenka Shazzy,pamietam,ze teledysk byl krecony w piekarni, Shazza chleb sprzedawała :D ??
Bierz co chcesz ? 8P
Monika23 pisze:Cala moja rodzina pochodzi z okolic Kielc, wiec te rytmy disco-polo mam wpisane, tam ludzie chodza na zabawy i przy tym szaleja:)
Nie wiem czemu, ale mnie ta muzyka sie kojarzy bardziej z Mazurami :d Moze dlatego ze tam bywaly festiwale tej muzyki
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Piosenki, ktore lubisz, ale wstydzisz sie do tego przyznac..

Post autor: Kamui Shiro »

Też mnie fascynował ten język :D :D :D

A ja ostatnio słucham raczej tych nieznanych piosenek Britney, spoza albumów. Są jakby ładniejsze i świeższe, czasami bardziej ambitne muzycznie - może dlaetgo mam takie wrażenie, że krócej je znam :)

BSB są spoko, im starsi, tym lepsi ;) (choc najbardziej lubię I Want t Taht Way). Ale wolę Take That i Spice Girls :D
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Piosenki, ktore lubisz, ale wstydzisz sie do tego przyznac..

Post autor: grzechoo »

Tak Aguss i Grzechu w piekarni to było Bierz co chcesz, a tak wogóle to czy ktos pamięta pierwszy przebój Shazzy? Czy to przypadkiem nie była piosenka chyba tytuł brzmiał Jestes moim ideałem, w klipie chodziła w takiej białej sukience w grochy. Z Disco Polo to jeszcze wielkim hitem był Letni Wiatr grupy Amadeus (czy Amadeusz). A Bodzio Smoleń - chyba miał Ani Me Ani Be ani Kukuryku :lol3: :lol3: :lol3:
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: Piosenki, ktore lubisz, ale wstydzisz sie do tego przyznac..

Post autor: Monika23 »

grzechoo pisze:Letni Wiatr grupy Amadeus
to bylo to? - Letni wiatr, delikatny jak musniecie warg uloulooo ?? :d :d mnie sie to podobalo, hicior jak nie wiem :-]
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Piosenki, ktore lubisz, ale wstydzisz sie do tego przyznac..

Post autor: grzechoo »

Monika23 pisze:
grzechoo pisze:Letni Wiatr grupy Amadeus
to bylo to? - Letni wiatr, delikatny jak musniecie warg uloulooo ?? :d :d mnie sie to podobalo, hicior jak nie wiem :-]
Słów piosenki to nie pamietam, ale wokalistka Aldona miała na sobie bodajże zółty płaszczyk, klip kręcony był w jakimś "egzotycznym" miejscu, te palmy i woda, jak na tamte czasy i tandetne klipy discopolowców to był rarytas,a hicior to był ogromny, na każdej dyskotece puszczali to
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: Piosenki, ktore lubisz, ale wstydzisz sie do tego przyznac..

Post autor: Monika23 »

grzechoo pisze:Monika23 napisał/a:
grzechoo napisał/a:
Letni Wiatr grupy Amadeus


to bylo to? - Letni wiatr, delikatny jak musniecie warg uloulooo ?? mnie sie to podobalo, hicior jak nie wiem :-]

Słów piosenki to nie pamietam, ale wokalistka Aldona miała na sobie bodajże zółty płaszczyk, klip kręcony był w jakimś "egzotycznym" miejscu, te palmy i woda, jak na tamte czasy i tandetne klipy discopolowców to był rarytas,a hicior to był ogromny, na każdej dyskotece puszczali to
jak Aldona to napewno to :)
Awatar użytkownika
Łukasz
Perła
Perła
Posty: 1063
Rejestracja: 12 kwie 2006, 20:15
Ulubiony album: Invisible
Ulubiona piosenka: Obłok
Lokalizacja: ŻL

Re: Piosenki, ktore lubisz, ale wstydzisz sie do tego przyznac..

Post autor: Łukasz »

a.
Ostatnio zmieniony 30 lis 2008, 17:26 przez Łukasz, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ