Edyta, Basia, Blog czy kto?

Muzyczne podsumowanie lata, sprzedaż płyt w Polsce... czyli wszystkie tematy związane z muzyką a nie pasujące do pozostałych kategorii.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Edyta, Basia, Blog czy kto?

Post autor: vanity »

kyle pisze:Ale chyba najbardziej Edyte??
nie. :P
Kamui Shiro pisze:Hmmm, pasuje Ci takie coś, Vanity ? :] są tu utwory metalowe...
nie jestem fanką metalu, aczkolwiek są metalowe pieśni które mogę wysłuchać i powiedzieć że są okej.
tak samo, to że np lubię Edytę nie znaczy, że o każdej piosence powiem, że jest okej.
Kamui Shiro pisze:a Vadera jeszcze nie widziałem, ale może przeoczyłem.
czekam może ktoś coś wie na ten temat.... wiadomo jest na pewno, że płyty jazzmanów (prawdziwych) i metalowców nie sprzedają się zbyt dobrze ( w rozumieniu tych milionów jakie mają choćby Madonna). Stańko kiedyś u Wojewódzkiego mówił, że jak sprzeda płytę w nakładzie 40 000 szt to jest to bardzo dobry wynik. życie jazzmana... no ale za wolność artystyczną i ambicje płaci się wysoką cenę...
Kamui Shiro pisze:A ja tam i tak nie lubię ani prawdziwego jazzu zbytnio, ani metalu
metal - raz na jakiś czas coś usłyszę.... natomiast jazz, im jestem starsza tym bardziej lubię i bardziej poznaję. zaczęło się to w pewnym klubiku koło mojej szkoły do którego wpadaliśmy na piwko ze znajomymi. tam przychodzili młodzi i sobie grali jazz.... a potem a tu Dudziak leciała w tv a to inni no i tak to się zaczęło.... mnie się jazz bardzo przyjemnie słucha...
Awatar użytkownika
baker
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1451
Rejestracja: 14 gru 2004, 12:48
Ulubiona piosenka: Nie było
Lokalizacja: opole/krakow

Re: Edyta, Basia, Blog czy kto?

Post autor: baker »

noo do tego co powiedziala Vanity mam tylko jedna dodatkowa uwage - plyty jazz i metal kosztuja 70zł, a nie 35 jak dwuplyt Edyty, to sie pewnie przelicza na ilosc.. bo ja dziekuje byc fanem jazzu, który nie kradnie nic z netu.. :/

a wracajac do temu - malo jest ludzi, którzy znaja sie na jednym, czy drugim. choc nie brakuje ludzi którzy sie wypowiadaja... I pewnie tak jak mnie drazni to, ze ktos uzna Unforgiven za dobry kawalek metalowy tak i w jazzowym zachwycie ogolu [i moim własnym] sa pewnie takie zgrzyty..

nie lubie jak sie wypowiadacie/my o czyms o czym nie macie/my pojecia...
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Edyta, Basia, Blog czy kto?

Post autor: Kamui Shiro »

Spytałem, czy Ci pasują listy przebojów rockowo-metalowych (? - nie znam się xD ale jest Korn, jest Godsmack, to chyba metal??), któe podałem Ci w linkach :] bo chciałaś Billboard na metalowo :] Te listy niestety w Internecie chyba nie mają dostępnych archiwalnych notowań - tylko oficjalna Hot 100 Singles i Hot 200 Albums. Ale chyba da się jakoś je obejrzeć, jak ktoś się uprze xD

jeszcze jazzu ze śpiewem mogę posłuchać niektórego, ale nie trafia do mnie instrumentalny...

cóż, Polacy zawsze byli dosyć mocni w jazzie, to nic dziwnego, że nasi jazzmani i jazzmanki się tak spodobali... kiedyś. A czy Jopek jeszcze myśli o podboju zagranicy? "_"
Awatar użytkownika
baker
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1451
Rejestracja: 14 gru 2004, 12:48
Ulubiona piosenka: Nie było
Lokalizacja: opole/krakow

Re: Edyta, Basia, Blog czy kto?

Post autor: baker »

hehhe korn to taka britnej metalu.. :D

gdzie te linki? sorki bo cos zgubilampo drodze...
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Edyta, Basia, Blog czy kto?

Post autor: Kamui Shiro »

Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Edyta, Basia, Blog czy kto?

Post autor: vanity »

Kamui Shiro pisze:A czy Jopek jeszcze myśli o podboju zagranicy? "_"
z Jopek to jest chyba tak: chciałaby i próbuje. ale nic na siłę i bez harówy. robi po prostu muzykę i wykonuje ją tam gdzie ją chcą.
ODPOWIEDZ