Poland why not

Muzyczne podsumowanie lata, sprzedaż płyt w Polsce... czyli wszystkie tematy związane z muzyką a nie pasujące do pozostałych kategorii.
ODPOWIEDZ
magda s
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1383
Rejestracja: 17 wrz 2005, 22:24
Lokalizacja: warszawa

Re: Poland why not

Post autor: magda s »

opada wszystko :o :?
Silski-sylwester z jednyką i te sprawy-litości człowieku!Hanka dawno zapomniana pewna siebie odchodząc z Idola a teraz co :hellobaby:
Skrzynecka-bez komentarza!
MARIO SZABAN -że kto???
SŁAWEK UNIATOWSKI
PIOTR CUGOWSKI obydwa nazwiska wzbudzaja moja ciekawość nie powiem!fajne meskie głosy!Miecz-dajcie spokój!niech sie nie wygłupia!
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Poland why not

Post autor: Piter »

Myślę, że ci wykonawcy mają nieodkryty jeszcze potencjał. Mario Szaban, Hania, Cugowski, Silski, Uniatowski. I nawet Skrzynecka - nie miała jeszcze okazji zaprezentować się w dobrym materiale.
FRYMIK
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 775
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:32
Lokalizacja: z...

Re: Poland why not

Post autor: FRYMIK »

Litości- Szaban na żywca niemiłosiernie fałszuje, Uniatowskiego spotkałam ostatnio w Cynamonie i tak był nadęty, że mało co nie pękł, Silski- juz mówiłam, Hania Stach może dobrze spiewa, ale głosik to ma cieniutki- w sam raz do chórków, Skrzynecka.......za stara, bez fantazji muzycznej, tzw aktorka spiewająca- czyli tandeta, w przekazie same sztuczne emocje. Stawiam na Piotrka Cugowskiego!!!!!!!
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Poland why not

Post autor: Piter »

No wiem, że Szabanowi zdażyło się fałszować, ale chyba niezawsze, poza tym to wszystko jest kwestią wyćwiczenia. Nadęcie Uniatowskiego nie pzekreśla jego talentu. Silski - to, że występuje w programach dla kasy, przekreśla jego możliwości? Hania - pod jakim względem ma cieniutki głos? W chórku dziewczyna z jej barwą by się marnowała. Skrzynecka - oceniasz ją po tym, co widziałaś do tej pory; nie znaczy to, że nie mogłaby się odnaleźć w odpowiednim dla siebie repertuarze.
FRYMIK
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 775
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:32
Lokalizacja: z...

Re: Poland why not

Post autor: FRYMIK »

Szaban fałszuje zawsze- widziałam go niejednokrotnie i to nie jest przypadkowe, Uniatowski może jest zdolny i wróżę mu karierę, ale juz mnie do siebie zraził, więc nie mam ochoty wypowiadac sie o nim pozytywnie, Silski nie ma niczego wyróżniajacego sie spośród wokalistów kapel grających w barach i pubach dla motocyklistów, takich jest wielu.....
Hania jest kreatywna ale nie ma w głosie poweru, dlatego do chórków jest idealna
A Skrzynecka..... no wybacz bez komentarza- jak cos jest do wszystkiego, to do niczego. Dla mnie jest lepsza aktorką niz wokalist.....nie przechodzi mi to przez gardło
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Poland why not

Post autor: KrzysiekF »

Nie wierzę w cuda...nic im z tego nie wyjdzie (patrząc na zestawienie artystów) szkoda chyba zachodu :beczy:
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Poland why not

Post autor: Piter »

No dobra, skoro Szaban zawsze fałszuje, to zostawmy go, Uniatowskiego też. Silski - może jest taki, jak cała reszta tych rockmenów z barów (nie wiem, bo w takich miejscach nie bywam), ale z tego, co pamiętam z Idola, to on był dość wszechstronny. Świetnie mu szło śpiewanie "Rock my body" Justina, "Purple rain" Prince'a. Może jakiś znawca zaserwuje mu naprawdę dobry materiał. Czy on w ogóle zaśpiewał już coś swojego?
Z tą Hanią, to prawdę mówiąc, nie wiem, o co Ci chodzi. Co to znaczy, że nie ma poweru w głosie? Tzn, że smęci, czy o to, że nie drżą żerandole? Wydaje mi się, że generalnie wokalistka nie musi mieć talentu Whitney, Edyty, czy Mariah - żeby móc się wybić z chórków. Ewidentnym typem chórkowym jest dla mnie Ania Szarmach, nie Hania.
A ze Skrzynecką będę się nadal upierał przy swoim. Myślę, że pokłady jej talentu nie zostały jeszcze odkryte - ale i ją zostawmy, bo chyba jestem w mniejszości. :)
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Poland why not

Post autor: B@r »

Piter pisze:Co to znaczy, że nie ma poweru w głosie? Tzn, że smęci, czy o to, że nie drżą żerandole?
Wlasnie, tez nie wiem o co chodzi.
Piter pisze:Ewidentnym typem chórkowym jest dla mnie Ania Szarmach, nie Hania.
Zdecydowanie.
Piter pisze:A ze Skrzynecką będę się nadal upierał przy swoim. Myślę, że pokłady jej talentu nie zostały jeszcze odkryte - ale i ją zostawmy, bo chyba jestem w mniejszości.
Z przyjemnoscia dolacze do tej mniejszosci.
Awatar użytkownika
pilsner
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 671
Rejestracja: 08 lut 2006, 18:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: "That's the way..
Lokalizacja: małopolskie

Re: Poland why not

Post autor: pilsner »

Piter pisze:Ewidentnym typem chórkowym jest dla mnie Ania Szarmach, nie Hania.
A ze Skrzynecką będę się nadal upierał przy swoim. Myślę, że pokłady jej talentu nie zostały jeszcze odkryte - ale i ją zostawmy, bo chyba jestem w mniejszości. :)
no prosze cię ty chyba nie wiesz co mówisz!
Hania nie ma kompletnie osobowości, nagrała tak slabą, niemrawą płytę, ze mimo wielkiego potencjału jakim był Idol i zamieszanie wokół niej po zrezygnowaniu mogło ją wynieśc na szczyty...tylko, ze tak niemrawym projektom nawet taka promocja nie pomoże!
Za to Ania Szarmach nagrała płytę bardzo dobrą, perfekcyjnie porusza się po nurtach soulowo-R&B, brzmi rewelacyjnie, niestety stacje radiowe krótko mówiąc ja olały, bo pisoenki zupełnie nie popowe jakimi zalewają nas stacje , krótko mówiąc jeżeli artysta nie spiewa pioseneczek typu "że zna kogos na pamięc bla bla bla, czy tez "nie śpiewa o rzucaniu na kolana i innych pierdu pierdu" to w rozglosniach nie ma szans się pojawić ...a szkoda,
niedługo Ania Szarmach bierze udział w eliminacjach do festiwalu Eurowizji, co wiąże się oczywiście z dużą promocją w TVP i rozgłośni patronujące tym eliminacjom- po tym czasie bedzie można tak naprawde porównac Hankę z Anką...jak narazie jeśli chodzi o marnotrawienie potencjału na cąłej linii wygrywa Hanka!

A co do "Skrzynki" to jest to kobieta kompletnie nizdecydowana czy chce być aktorką czy piosenkarką, bo niestety robiebie obu rzeczy naraz wiąże się z tym, ze któraś dziedzina traci, by zyskać mogla inna...u Skrzynki brak zarówno talentu muzycznego jak i aktorskiego(byłem na jednej ze sztuk z tą panią i wiem co mówię). płyty tez nagrywa kiepskie, zupełnie nieprzekonujące i bez wyrazu, nawet mimo usilnych starań niejakiego Romana Rogowieckeigo(krytyka muzycznego który kiedyś jeszcze jakoś w branży się liczył, dziś raczej spotyka się z drwinami) o to aby wypromować Kasienkę, starania spełzły na niczym, bo i nie bylo z czym się do szołbizu pchać!
najlepiej skrzynce to chyba jednak wychodzi prowadzenie "tańca z serialowymi nieudacznikami i prezydentównami(tytuł jest trochę inny, ale nie odzwierciedla on zawartości niestety)" i niech tak już zostanie!
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Poland why not

Post autor: B@r »

Pilsner - Piterowi i mnie nie chodzilo o jakos nagranego materialu, ale glos...
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Poland why not

Post autor: vanity »

pilsner pisze:Hania nie ma kompletnie osobowości, nagrała tak slabą, niemrawą płytę, ze mimo wielkiego potencjału jakim był Idol i zamieszanie wokół niej po zrezygnowaniu mogło ją wynieśc na szczyty...tylko, ze tak niemrawym projektom nawet taka promocja nie pomoże!
nie wiem jak tam z jej osobowością ale w niektórych numerach w idolu bardzo mi się podobała. wydaje mi się że głupie piosenki ma (z wyjątkiem coverów). może problemem jest stan polskiego rynku piosenek i tekstów jak to ma się z wieloma polskimi artystami w tym z Edką. zresztą o tym ci facie z Poland why not wspominają. może byśmy Edkę mieli częściej na cd gdyby u nas cyganów było 200 a nie 1. zresztą podobną klęskę to chyba Ala Janosz zaliczyła...
pilsner pisze:Za to Ania Szarmach nagrała płytę bardzo dobrą, perfekcyjnie porusza się po nurtach soulowo-R&B, brzmi rewelacyjnie, niestety stacje radiowe krótko mówiąc ja olały, bo pisoenki zupełnie nie popowe jakimi zalewają nas stacje , krótko mówiąc jeżeli artysta nie spiewa pioseneczek typu "że zna kogos na pamięc bla bla bla, czy tez "nie śpiewa o rzucaniu na kolana i innych pierdu pierdu" to w rozglosniach nie ma szans się pojawić ...a szkoda,
a szkoda, ale takie prawa rynku. mnie denerwuje brak stacji radiowych, które są zorientowane na jakiś gatunek/ki. mamy mieszaną papkę trójka zet i rmf w któych grneralnie jest to samo. w regionalnych jest to samo co w ogólnoPL. nie ma stacji z prawdziwego zdarzenia (pomijam nadawanie przez internet - to nadal luskus do tego z limitami transferowymi).
pilsner pisze:A co do "Skrzynki" to jest to kobieta kompletnie nizdecydowana czy chce być aktorką czy piosenkarką, bo niestety robiebie obu rzeczy naraz wiąże się z tym, ze któraś dziedzina traci, by zyskać mogla inna...
niekoniecznie musi tracić w jednej by zyskać w drugiej, zależy jak talenty rozłożone, ale ona mi pasuje do średniaków jednak. nie lubię jej muzycznie, to kwestia gustu oczywiście, ale lubię starą pioseneczkę, mam nadzieję że nie pokręciłam tytułu : Szkoda naszych łez. aktorsko jest też średnia, ona nie gra tak by ją zapamiętać jak to z utalentowanymi elementami bywa w obojętnie którym planie. ale ja nie wiem czy ona kiedyś nie mówiła w wywiadach że orze jak może bo pracy nie za dużo. ze względu na Taniec odkłądała robienie dzieciaka bo wkońcu coś drgnęło zawodowo.
magda s
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1383
Rejestracja: 17 wrz 2005, 22:24
Lokalizacja: warszawa

Re: Poland why not

Post autor: magda s »

Piter pisze:ale z tego, co pamiętam z Idola, to on był dość wszechstronny. Świetnie mu szło śpiewanie "Rock my body" Justina,
\
Proszę Cię~!!!!!!!był tak kanciasty,że myśłałam że padnę:/

[ Dodano: 2007-01-10, 18:18 ]
FRYMIK pisze:Stawiam na Piotrka Cugowskiego!!!!!!!
ja też!
FRYMIK pisze:Uniatowskiego spotkałam ostatnio w Cynamonie i tak był nadęty, że mało co nie pękł,
grzywka mu świat przysłoniła :ha:
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Poland why not

Post autor: ANETA »

Ta płyta powinna byc wizytówką Polski, powinni wybrać samych najlepszych - powinny zaspiewac EDYTA GÓRNIAK (jakże by inaczej, wkońcu najlepsza):D, Kukulska, Bartosiewicz, Szcześniak, Wydra, Kukulska, Steczkowska.....i Piotr Cugowski bo ma bajernacki głos. Reszta z tej listy to porażka ! :x
Pola
Sit down
Sit down
Posty: 94
Rejestracja: 03 sty 2007, 7:59
Lokalizacja: Katowice

Re: Poland why not

Post autor: Pola »

ANETA pisze:Ta płyta powinna byc wizytówką Polski, powinni wybrać samych najlepszych - powinny zaspiewac EDYTA GÓRNIAK (jakże by inaczej, wkońcu najlepsza)
Przecież ją wybrali do tego projektu, a to że Edyta się nie zdecydowała jest dla mnie niezrozumiałe. Trudno jej strata.
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Poland why not

Post autor: dorota »

Pola pisze:
ANETA pisze:Ta płyta powinna byc wizytówką Polski, powinni wybrać samych najlepszych - powinny zaspiewac EDYTA GÓRNIAK (jakże by inaczej, wkońcu najlepsza)
Przecież ją wybrali do tego projektu, a to że Edyta się nie zdecydowała jest dla mnie niezrozumiałe. Trudno jej strata.
patrząc na szacowne towarzystwo to się wcale jej nie dziwię 8P
ODPOWIEDZ