Hit Generator

Muzyczne podsumowanie lata, sprzedaż płyt w Polsce... czyli wszystkie tematy związane z muzyką a nie pasujące do pozostałych kategorii.
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: Hit Generator

Post autor: Blur »

rafal22 pisze:Dla mnie ten program to klapa
Szczególnie, że nawet pierwszego odcinka nie było :-D
Mam mieszane uczucia co do tego programu, ale nie przekreślam go, jeśli artyści będą występować na żywo to z chęcią od czasu do czasu obejrzę.
Awatar użytkownika
Asiulka__
Hope for us
Hope for us
Posty: 21
Rejestracja: 04 kwie 2008, 18:24
Lokalizacja: Wrocław

Re: Hit Generator

Post autor: Asiulka__ »

Ja tez chętnie zobaczę pierwszy odcinek.
Nie przekreślam tego programu od razu, ale zawsze jak jestem do czegoś pozytywnie nastawiona, to program okazuje się klapą.. 8P
Awatar użytkownika
Marecki
Admin techniczny
Admin techniczny
Posty: 2806
Rejestracja: 05 paź 2007, 13:37
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: WYCBTM
Lokalizacja: podlaskie;)

Re: Hit Generator

Post autor: Marecki »

Nowy muzyczny show, w którym na jednej scenie rywalizują ze sobą wielkie gwiazdy polskiej sceny i debiutanci. To widzowie zdecydują, który utwór zdobędzie tytuł SUPER HITU.

HIT GENERATOR to nowy program będący esencją najnowszych trendów na polskim rynku muzycznym. Jego siłą jest oryginalność, przebojowość i dostarczanie widzowi maksymalnej dawki emocji. To program na żywo – z dźwiękami poruszającymi szeroką publiczność, gwiazdami polskiej sceny muzycznej grającymi na żywo, energetyczną widownią i niebanalną lożą komentatorską.

W programie HIT GENERATOR rywalizować będą zarówno gwiazdy jak i młode, nieznane zespoły posiadające przebojowy materiał. Ocenie widzów podlegać będą wykonywane przez nich utwory. Potencjalne hity rywalizować będą o miejsce na liście przebojów HIT GENERATORA. Widzowie usłyszą premierowe single i w drodze SMS-owego głosowania zdecydują, który z utworów otrzyma miano SUPER HITU. Na scenie odbywać się będzie emocjonująca walka między niekwestionowanymi gwiazdami, a artystami rozpoczynającymi dopiero karierę w branży muzycznej.
ŹRÓDŁO

Wychodzi na to, że usłyszymy nowe kawałki. Czy w takim razie Edyta ma materiał na kolejny singiel? W innym wypadku raczej się nie pojawi, chyba że za "premierowe" mają na myśli "wysoko notowane na listach".
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: Hit Generator

Post autor: Blur »

marciooo pisze:Wychodzi na to, że usłyszymy nowe kawałki. Czy w takim razie Edyta ma materiał na kolejny singiel? W innym wypadku raczej się nie pojawi, chyba że za "premierowe" mają na myśli "wysoko notowane na listach".
Nowy singiel? Raczej za wcześnie.
Może jako gość specjalny?
Awatar użytkownika
Chris
Perła
Perła
Posty: 1192
Rejestracja: 13 kwie 2008, 18:07
Ulubiony album: EG/Live'99
Ulubiona piosenka: M&MA (Live)

Re: Hit Generator

Post autor: Chris »

marciooo pisze:Czy w takim razie Edyta ma materiał na kolejny singiel?
czemu nie w końcu "Loving You" ukazał się długo przed E.K.G więc tym razem może być podobnie zwłaszcza że jak mówiła Edyta ma już "osiem fajnych kawałów" co za problem wejść do własnego studia i nagrać :hellobaby:
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Hit Generator

Post autor: vanity »

marciooo pisze:Wychodzi na to, że usłyszymy nowe kawałki. Czy w takim razie Edyta ma materiał na kolejny singiel? W innym wypadku raczej się nie pojawi, chyba że za "premierowe" mają na myśli "wysoko notowane na listach".
Ja się zastanawiam skąd oni tyle nowych piosenek wezmą wśród gwiazd, w naszym showbusinessie premiera nie goni premierę.
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: Hit Generator

Post autor: Blur »

123fan=]123 pisze:czemu nie w końcu "Loving You" ukazał się długo przed E.K.G więc tym razem może być podobnie zwłaszcza że jak mówiła Edyta ma już "osiem fajnych kawałów" co za problem wejść do własnego studia i nagrać
Pomijając to, że płyta ma być lżejsza i znajdzie się na nich kilka tanecznych kawałków, a wydawanie tanecznego single największe profity przyniesie w lato, a nie zimę to dopiero co wydała To nie tak jak myślisz, owszem minęło kilka miesięcy, ale jesteśmy w Polsce, a nie w USA i Edyta to nie Markowska.
Awatar użytkownika
tonya2
Linger
Linger
Posty: 940
Rejestracja: 26 gru 2008, 15:04
Ulubiony album: All Albums
Ulubiona piosenka: Loving You, NPOW, NWI
Lokalizacja: Myślenice, Kraków

Re: Hit Generator

Post autor: tonya2 »

Boshe....;/ jaki syf z tego jest :x kłucą się i czepiają się szczegółów, chociaż piosenki oczywiście są niezłe :)Moim zdaniem to nie jest miejsce odpowiednie dla Edyty!! Ona tam nie pasuje ze swoimi umiejętnościami... :)
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: Hit Generator

Post autor: Blur »

Jest lepiej niż myślałem.
Irytują mnie prowadzące, ale dam temu spokój.
Jeśli chodzi o występy to podobali mi się Kasia Wilk i Piasek.
Debiutanci - piosenka beznadziejna, a wykonanie takie sobie.
Bracia - nie słuchałem.
Pectus - nie lubię tego zespołu od Sopotu, a na wokalistę nie mogę patrzeć, ta jego zadowolona gęba..brr
Ogólnie nie jest źle, chociaż mogłoby być więcej muzyki.
No i chociaż lubię Edytę J to nie wiem co ona tam robi.
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Hit Generator

Post autor: Aro »

Taki sobie ten program. Loża komentatorska to najsłabszy punkt tego programu. Po co oni tam są? Widzowie sami potrafią wybrać... Prowadzący tez tacy nie bardzo. Wielkiej oglądalności nie będzie. Ludzie lubią przeboje, a w programie same nowości. Ja bym do kolejnego programu przepuścił Kasię Wilk i Piaska.
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Hit Generator

Post autor: Meg »

Bardzo na plus zaskoczyła mnie Kaśka i Piasek :) Kaśka pokazała trochę głosu... Pectus - tak samo jak maleo nie lubię tego zespołu :x
Moim zdaniem jednak program się spodoba, a na pewno gdy będzie tam jeszcze więcej debiutantów np. Coma :)

Co do loży... p.Zbigniew jest to człowiek na swoim miejscu, mądrze mówi i przede wszystkim zna się na tym. Wojciech Olszak tak samo (może o tym niektórzy nie wiedzą ale On współpracował przy "Dotyku" Edyty...)
Natomiast Jungowska kompletnie mi nie pasuje, była dzisiaj bardziej zestresowana niż artyści na scenie :P
Prowadzący: Beata jak najbardziej, Kasia B i ten pan raczej nie...

Ciekawy program jednak bardzo dużo będzie zależało czy się spodoba, od artystów jacy się tam będą pojawiali :)
Ostatnio zmieniony 21 lut 2009, 22:17 przez Meg, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5025
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Hit Generator

Post autor: addar »

dobrze że na żywo , ale trochę kpina z czasem, przecież to godzne tylko trwa!, i racja skad oni tyle nowości wynajda, no chyba że bedą tam zapraszali kazdy nowy zespół jaki się napatoczy:P:P:P jury do wymiany całe, no możeh ołdys zostać, ale tez nudny, i prowadzący,a szczególnie ta czarna to niech idą prowadzic kawa czy herbata...ogólnie chyba jednka postawie na JOŚ, tam przynajmniej edzia:P:P
Awatar użytkownika
Ewa_P
The story so far
The story so far
Posty: 464
Rejestracja: 07 paź 2007, 17:23
Lokalizacja: Polska

Re: Hit Generator

Post autor: Ewa_P »

Program nudny, nie oglądałam nawet w całości. Jeśli chodzi o reżyserię, to zamysł tego "widowiska" oceniam na ledwie mierny. Prowadzący irytują i sprawiają wrażenie, jakby nie do końca wiedzieli co tam robią.
Co do wykonawców-jedyny jasny punkt to Kasia Wilk - niech się ludzie wreszcie przekonają, że ma babka porządny kawał głosiska :)
Meg pisze:więcej debiutantów np. Coma :)
Meg, no muszę to napisać, bo aż mnie razi w oczy to stwierdzenie - o Comie można powiedzieć wiele, ale na pewno nie to, że są debiutantami... No chyba że Roguc wreszcie zrealizowałby projekt solowy, to wtedy mógłby być debiutantem ;)
Przecież ostatnia płyta Comy "Hipertrofia" jest jedną z najlepiej sprzedających się płyt w Polsce (i najlepszych btw :d )
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Hit Generator

Post autor: Meg »

Ewa_P pisze:Przecież ostatnia płyta Comy "Hipertrofia" jest jedną z najlepiej sprzedających się płyt w Polsce (i najlepszych btw :d )
Wiem sama ją mam :d
Chodzi mi o to że Oni nigdy się nie pokazywali w takich programach, dlatego nazwałam ich debiutantami. Wszyscy wiemy że takimi nie są...
Ewa_P pisze:Roguc wreszcie zrealizowałby projekt solowy, to wtedy mógłby być debiutantem ;)
No nie wiem czy to aż taki dobry pomysł... Coma dla mnie przede wszystkim liczy się jako zespół :)

Do czasu pewnej informacji, potwierdzonej, z datą itp. temat przenoszę do działu 'Inna muzyka'.
Dyskusja i tak dotyczy programu, a nie gdybania nad możliwym występem Edyty.
Najwyżej ponownie ktoś stworzy temat w 'News'ach'.
DS
Ostatnio zmieniony 21 lut 2009, 23:00 przez Meg, łącznie zmieniany 1 raz.
Carrie
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 319
Rejestracja: 20 paź 2008, 23:33
Ulubiona piosenka: Znajdzie sie kilka :]
Lokalizacja: south PL

Re: Hit Generator

Post autor: Carrie »

Meg pisze:Bardzo na plus zaskoczyła mnie Kaśka i Piasek :) Kaśka pokazała trochę głosu... Pectus - tak samo jak maleo nie lubię tego zespołu :x
Mam te same odczucia. Kaśka pokazała, że ma tą energię co trzeba i śpiewa całą sobą, a Piasek nadal ma się w dobrej formie, rozwalił mnie jedynie tekstem do Kaśki Burzyńskiej jak ta się do niego przytuliła a on do niej 'odczep się' heeh 8P Co do Braci - zawsze lubiłam tych facetów ;)
Jak będą jacyś ciekawi artyści w kolejnym odcinku to nawet może obejrzę :lol:
ODPOWIEDZ