Disco Polo

Muzyczne podsumowanie lata, sprzedaż płyt w Polsce... czyli wszystkie tematy związane z muzyką a nie pasujące do pozostałych kategorii.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
strzalka21
Perła
Perła
Posty: 1013
Rejestracja: 01 maja 2009, 23:58
Ulubiony album: EG, Invisible
Lokalizacja: Łódź

Disco Polo

Post autor: strzalka21 »

Oglądam dzisiaj "Kręci się" na polsacie. Widziałem wywiad z Shazzą i jej managerem czy tam facetem. Dowbor się ich spytał czy to prawda, że w chórkach śpiewały u nich wokalistka DeSu i Anna Maria Jopek, i oni to potwierdzili, wiedzieliście o tym :D ?????

Pozostając w temacie, wiecie kto supportował koncert Jacksona w Polsce ????
Pytam, bo organizatorzy rozmawiający z Polską pytali się kto najlepiej sprzedawał płyty,odpowiedź dostali, że to właśnie Shazza, ale ona chyba nie supportowała???
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Disco Polo

Post autor: vanity »

Oglądałam. Nie tak dawno Shazza odwiedziła DDTVN i zapowiedziała nową płytę. Tutaj także to potwierdziła.
strzalka21 pisze:Anna Maria Jopek
Anna też kiedyś wspomniała, że żyła ze śpiewania w reklamach, pewnie sporo tego robiła, skoro stwierdziła, że jej z tego "wystarcza do pierwszego".
Ostatnio zmieniony 07 sie 2010, 19:54 przez vanity, łącznie zmieniany 1 raz.
autech
The story so far
The story so far
Posty: 468
Rejestracja: 02 maja 2009, 22:55
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nie prosze o wiecej!!!
Lokalizacja: Wrocław

Re: Disco Polo

Post autor: autech »

Ja slyszalm kiedys wywiad z Kasia Klich i dziennikarka zadała wprost jej pytanie czy to prawda ze spiewała u Shazzy i pisała jej teksty piosenek.,na co Kasia odparła ze Anna Maria Jopek tez śpiewała u Shazzy :)
ODPOWIEDZ