Sprzedaż płyt w Polsce

Muzyczne podsumowanie lata, sprzedaż płyt w Polsce... czyli wszystkie tematy związane z muzyką a nie pasujące do pozostałych kategorii.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Sprzedaż płyt w Polsce

Post autor: vanity »

a razie uwielbiam (z plyty "Piece by piece"): 'Spider's web' i "Nine million bicycles" (od tego numeru pokochalem Katie)

Dziewczyna ma 21 lat, pochodzi z Gruzji, a w wielkiej brytanii sprzedala juz ok. 5 mln plyt.
a czy może ta dziewczynka w jakimś klipie leży a podłoże się rusza? widziałam taki fragment w teleekspresie..... to ona?
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Sprzedaż płyt w Polsce

Post autor: Estratos »

vanity pisze:a czy może ta dziewczynka w jakimś klipie leży a podłoże się rusza?
tak, tyle, ze to ona sie porusza, nie podloze :P
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Sprzedaż płyt w Polsce

Post autor: vanity »

Michal pisze:tak, tyle, ze to ona sie porusza, nie podloze n
:lol: :lol: :lol: :lol: no może :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Sprzedaż płyt w Polsce

Post autor: ANETA »

Ma głos z seri: te wysokie, powalające na kolana, wbijające słuchacza pod ziemię ????? :wink: Czy spiewa raczej na poziomie przecietnym ??? Wrzućcie moze chociaz jeden popisowy numer, chciałabym posłuchac, tak sie zachwycasz Michał ze ochoty mi narobiłes :wink:
Awatar użytkownika
Gabra
Impossible
Impossible
Posty: 1980
Rejestracja: 23 mar 2005, 22:33
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: M&MA
Lokalizacja: Sztokholm
Kontakt:

Re: Sprzedaż płyt w Polsce

Post autor: Gabra »

ArO pisze:Hey na 4 juz :?: :shock: Oficjalna premiera DZIŚ! Hi hi licze na 1 miejsce. :P
niektóre sklepy mają od 18 :)
HEY będzie najlepszy słyszałam fragmentów, i wiem, że to najgenialniesza płyta 2005 roku, a niektóre osoby co mają już całe płyty zgadzają sie z tym w pełni :) ja HEY'a będę miała dopiero w sobotę :( Z tria moich ulubionych wokalistek rockowych już tylko Nos gra genialnie ;(

a Madonny płyta mi sie nie podoba, no ale grono fanow ma
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Sprzedaż płyt w Polsce

Post autor: Estratos »

ANETA pisze:Wrzućcie moze chociaz jeden popisowy numer

moze dzis wieczorem, czy jutro wrzuce cos live w jej wykonaniu, bo studyjnych nagran nie mozna.

a glos ma z tych wysokich (choc nie zawsze uzywa calej skali :P)
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Sprzedaż płyt w Polsce

Post autor: ANETA »

Wrzuc mi cos gdzie uzywa tej skali :wink: Ja jestem tych wysokich dźwieków spragniona wiecznie :wink:
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Sprzedaż płyt w Polsce

Post autor: Aro »

Gabra pisze:
ArO pisze:Hey na 4 juz :?: :shock: Oficjalna premiera DZIŚ! Hi hi licze na 1 miejsce. :P
niektóre sklepy mają od 18 :)
HEY będzie najlepszy słyszałam fragmentów, i wiem, że to najgenialniesza płyta 2005 roku, a niektóre osoby co mają już całe płyty zgadzają sie z tym w pełni :) ja HEY'a będę miała dopiero w sobotę :( Z tria moich ulubionych wokalistek rockowych już tylko Nos gra genialnie ;(

a Madonny płyta mi sie nie podoba, no ale grono fanow ma
Wiem, wiem i dlatego napisałem, że oficjalna premiera wczoraj. Nie wszystkie sklepy miały 18 płytkę no i nie każdy wiedział, że przedpremierowo można ją zdobyć bo media informowały o 21 listopada. :)
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Sprzedaż płyt w Polsce

Post autor: KrzysiekF »

Debiutancki album Krzysztofa Kiljańskiego "In The Room" osiągnął statut platyny. Dokładanie 22 listopada 2005 roku, sprzedaż tego krążka przekroczyła ilość 70 tysięcy egzemplarzy.


GRATULACJE!!!
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Sprzedaż płyt w Polsce

Post autor: grzechoo »

KrzysiekF pisze:Debiutancki album Krzysztofa Kiljańskiego "In The Room" osiągnął statut platyny. Dokładanie 22 listopada 2005 roku, sprzedaż tego krążka przekroczyła ilość 70 tysięcy egzemplarzy.


GRATULACJE!!!
Oczywiście, że GRATULACJE, należą się.
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Sprzedaż płyt w Polsce

Post autor: KrzysiekF »

Trochę nie w temacie:)


Największe disneyowskie hity

21 grudnia do sklepów trafi wydawnictwo zawierające największe przeboje z filmów i kreskówek wytwórni Disneya.
Na 3 płytach CD znajdziemy zarówno utwory oryginalne, śpiewane przez największe światowe gwiazdy jak i ich adaptacje w wykonaniu polskich artystów m.in. Edyty Górniak, Eweliny Flinty, Natalii Kukulskiej czy Emiliana Kamińskiego.
marlena
Perła
Perła
Posty: 1041
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Coming Back To Love
Lokalizacja: warszawa

Re: Sprzedaż płyt w Polsce

Post autor: marlena »

KrzysiekF pisze:Trochę nie w temacie:)


Największe disneyowskie hity

21 grudnia do sklepów trafi wydawnictwo zawierające największe przeboje z filmów i kreskówek wytwórni Disneya.
Na 3 płytach CD znajdziemy zarówno utwory oryginalne, śpiewane przez największe światowe gwiazdy jak i ich adaptacje w wykonaniu polskich artystów m.in. Edyty Górniak, Eweliny Flinty, Natalii Kukulskiej czy Emiliana Kamińskiego.
szkoda ze nie wydadzą czegoś takiego z teledyskami z filmów Disneya! - oczywiście Polskich wykonawców!
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Sprzedaż płyt w Polsce

Post autor: Aro »

KrzysiekF pisze:Debiutancki album Krzysztofa Kiljańskiego "In The Room" osiągnął statut platyny. Dokładanie 22 listopada 2005 roku, sprzedaż tego krążka przekroczyła ilość 70 tysięcy egzemplarzy.


GRATULACJE!!!
A ja się dziwię. Ta płyta jest nudna, zrobiona na jedo kopyto. Można odnieźć wrażenie, że przez całą płytę słucha się jednej posenki bo one są tak podobne.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Sprzedaż płyt w Polsce

Post autor: vanity »

KrzysiekF pisze:Największe disneyowskie hity

21 grudnia do sklepów trafi wydawnictwo zawierające największe przeboje z filmów i kreskówek wytwórni Disneya.
Na 3 płytach CD znajdziemy zarówno utwory oryginalne, śpiewane przez największe światowe gwiazdy jak i ich adaptacje w wykonaniu polskich artystów m.in. Edyty Górniak, Eweliny Flinty, Natalii Kukulskiej czy Emiliana Kamińskiego.
no to fajne. tylko trochę się boję że Edka tylko na Polskę. choć mam nadzieję że powiesz to wydawnictwo na świat i wszyscy people na świecie będą mogli lookać sobie na naszego "Edwarda". :D no ale teledyski też mogli wrzucić - to fakt. wyjątkowo udane przecież z Kolorowym i Mulan :(
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4863
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: Sprzedaż płyt w Polsce

Post autor: Marek »

A nie ma na DVD Mulan czy Pocahontas dołączonych teledysków z Edytą :?: Dokładnie nie pamiętam ale wydaje mi się że jednak są. Nie mam tych filmów, jedynie DVD Ogniem i Mieczem posiadam w swojej kolekcji, na płycie w dodatkach jest klip Dumka na dwa serca :)
ODPOWIEDZ