The Voice of Poland

Nowy program TVP

Muzyczne podsumowanie lata, sprzedaż płyt w Polsce... czyli wszystkie tematy związane z muzyką a nie pasujące do pozostałych kategorii.
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: The Voice of Poland

Post autor: Meg »

Wątpię żeby Kaśka się zgodziła...
Awatar użytkownika
Wojtuś
Lunatique
Lunatique
Posty: 2867
Rejestracja: 04 lut 2008, 19:39
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Dotyk, Teraz Tu
Lokalizacja: Bratnik

Re: The Voice of Poland

Post autor: Wojtuś »

Jeśli w jury zasiądzie Michał Wiśniewski to napewno nie będę tego oglądał!!!
Rose
Impossible
Impossible
Posty: 1632
Rejestracja: 09 lut 2009, 17:46
Ulubiona piosenka: Never will I

Re: The Voice of Poland

Post autor: Rose »

Wojtuś pisze: Jeśli w jury zasiądzie Michał Wiśniewski to napewno nie będę tego oglądał!!!
Ja też ! 8P
Awatar użytkownika
Himcio
Impossible
Impossible
Posty: 1789
Rejestracja: 30 sie 2009, 19:22
Ulubiony album: Kiss Me Feel Me
Ulubiona piosenka: Under Her Spell
Lokalizacja: Lubartów
Kontakt:

Re: The Voice of Poland

Post autor: Himcio »

Ja obejrzę z ciekawości, ale nie sądzę, aby znaleźli kogoś ciekawego.
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: The Voice of Poland

Post autor: Matiz99 »

Wojtuś pisze:Jeśli w jury zasiądzie Michał Wiśniewski to napewno nie będę tego oglądał!!!
A w czym ci on przeszkadza?
Awatar użytkownika
Wojtuś
Lunatique
Lunatique
Posty: 2867
Rejestracja: 04 lut 2008, 19:39
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Dotyk, Teraz Tu
Lokalizacja: Bratnik

Re: The Voice of Poland

Post autor: Wojtuś »

Jako osoba mi nie przeszkadza ale jako autorytet w śpiewaniu, który ma poprowanić uczestników to niestety niewiele ma do zaoferowania.
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: The Voice of Poland

Post autor: karen »

Wiśniewski??? Wolne żarty.. Człowiek który sam śpiewa kiepsko miałby oceniać innych??? Zreszta on ten program wykorzystał by tylko do lansowania własnej osoby,a przecież nie o to chodzi. Myśle że na już stracie program by wiele stracił gdyby dali Wiśniewskiego, a zapewne nie o to chodzi TVP2.
Z Nosowską to też pewnie ploty-szczerze wątpie by sie zgodziła.
Będą spekulacje teraz bedzie wymyślanie-sezon ogórkowy i fakcik ma przynajmniej jakieś zajecie kto zasiądzie w jury The Voice,i kto poprowadzi Taniez z Gwiazdami...
Pożyjemy zobaczymy :)
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: The Voice of Poland

Post autor: Matiz99 »

Zgadza się ale jak to bywa. Program jest dla widzów (ogladalności - pieniędzy) nie dla dobra uczestników :D
Rose
Impossible
Impossible
Posty: 1632
Rejestracja: 09 lut 2009, 17:46
Ulubiona piosenka: Never will I

Re: The Voice of Poland

Post autor: Rose »

karen pisze:Człowiek który sam śpiewa kiepsko miałby oceniać innych???
Jeśli o to chodzi to nie jest to dobry wyznacznik . Christina ma w jury największy talent a okazała się najgorszym trenerem .A właściwie może nie najgorszym ale na pewno spodziewałam się po niej czegoś więcej ...

Co do Wiśniewskiego nie chcę go w tym programie bo nie jest on przykładem człowieka sukcesu a gwiazdą jednego sezonu, który wszystko stracił . Myślę że ten program powinien znaleźć kogoś kto na stałe zagości na naszym rynku muzycznym i też ktoś taki powinien tym ludziom pomagać
Matiz99 pisze: Zgadza się ale jak to bywa. Program jest dla widzów (ogladalności - pieniędzy) nie dla dobra uczestników
Znasz kogoś kto chce oglądać Wiśniewskiego? bo ja nie ...
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4863
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: The Voice of Poland

Post autor: Marek »

pilsner pisze:Nie sądzę żeby Natalia wzięła udział w tym programie, konsekwentnie odmawia wzięcia udziału w tego typu show. Za to ją cenię, że się nie sprzedaje i skupia się na muzyce a nie bredzeniu w fotelu jurorskim!
Udział w tym programie myślę, że pomógł by Natalii odbudować popularność i moze zwiększyć sprzedaż płyt, a to w sumie nie taka zła sprawa!
Aczkolwiek muszę przyznać, że akurat the voice jako format bardzo mi się podoba, oglądalem kilka odcinków amerykańskiej wersji i naprawdę muzyka i umiejętności uczestników są tam NAJWAŻNIEJSZE!
Zastanawia mnie co Majka zrobiłaby w takiej sytuacji, skoro jej oceny skupiają się głównie na ciuchach i wyglądzie, bo tylko na tym się zna!
Nergal-Kukulska-Kayah-Piasek --> i mógłbym oglądać to z przyjemnością :)
Z jednej strony nie chcesz aby Kukulska brała udział ale z drugiej strony chętnie byś oglądał gdyby była w tym programie :?: :lol:
Rose
Impossible
Impossible
Posty: 1632
Rejestracja: 09 lut 2009, 17:46
Ulubiona piosenka: Never will I

Re: The Voice of Poland

Post autor: Rose »

Słuchajcie jutro ruszają castingi . Zostanie uruchomiony program na stronie TVP który sprawdzi
głos . Każde zgłoszenie będzie brane pod uwagę . Do castingu z jurorami dostanie się 150 najlepszych głosów
Pierwszy raz w historii telewizyjnych programów talent show, nie musisz wychodzić z domu, by wziąć udział w castingu! Nie będziesz stał godzinami w kolejce i czekał na przesłuchania, wystarczy, że włączysz swój komputer!
Wejdź 14 lipca na naszą stronę http://www.voice.tvp.pl i przy pomocy specjalnej aplikacji, sprawdź swoje możliwości wokalne. Do dyspozycji masz Salę Prób, w której możesz ćwiczyć bez ograniczeń. Jak zdecydujesz, że jesteś gotowy, zarejestruj się i nagraj swój występ.

Nasza aplikacja działa niczym wirtualny juror, który już w trakcie występu sprawdzi Twoją muzykalność, ekspresję i czystość śpiewu. Po wykonaniu piosenki otrzymasz punkty. Im więcej punktów uzyskasz, tym większą masz szansę na wzięcie udziału w programie The Voice of Poland.
http://www.tvp.pl/rozrywka/programy-muz ... -of-poland


Mam nadzieję że nasze forumowe talenty się zgłoszą ! Strzałka, Igodem wiecie że nie ma i nie będzie lepszego programu ;)



A tak w ogóle to wszyscy mogą sobie sprawdzić głos tym programem bez wysyłania zgłoszenia super sprawa i zabawa :D !
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: The Voice of Poland

Post autor: Matiz99 »

Rose pisze:Znasz kogoś kto chce oglądać Wiśniewskiego? bo ja nie ...
Organizatorzy dobrze znają popularność danej osoby publicznej i jego wartość rynkową. Dobrze wiedzą kogo biorą, w kogo inwestować ;) To normalka.
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: The Voice of Poland

Post autor: karen »

Matiz99 pisze:
Rose pisze:Znasz kogoś kto chce oglądać Wiśniewskiego? bo ja nie ...
Organizatorzy dobrze znają popularność danej osoby publicznej i jego wartość rynkową. Dobrze wiedzą kogo biorą, w kogo inwestować ;) To normalka.
a jaką wartość rynkową ma Wisniewski? Doda Edyta Kayah czy Chylińska to ok-pewnie mają wysoką ,ale Wisniewski??? Jego 5 minutek dawno sie skończyło-i ostatnio same klęski raczej ponosi-nawet we Wrocławiu na Sylwestra go nie chcieli -bo to obciach itp... Wisniewski raczej by obniżył poziom-dla wielu kojarzy sie tylko z kiczem itp.
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: The Voice of Poland

Post autor: Blur »

Rose pisze:Słuchajcie jutro ruszają castingi . Zostanie uruchomiony program na stronie TVP który sprawdzi
głos . Każde zgłoszenie będzie brane pod uwagę . Do castingu z jurorami dostanie się 150 najlepszych głosów
Pierwszy raz w historii telewizyjnych programów talent show, nie musisz wychodzić z domu, by wziąć udział w castingu! Nie będziesz stał godzinami w kolejce i czekał na przesłuchania, wystarczy, że włączysz swój komputer!
Wejdź 14 lipca na naszą stronę http://www.voice.tvp.pl i przy pomocy specjalnej aplikacji, sprawdź swoje możliwości wokalne. Do dyspozycji masz Salę Prób, w której możesz ćwiczyć bez ograniczeń. Jak zdecydujesz, że jesteś gotowy, zarejestruj się i nagraj swój występ.

Nasza aplikacja działa niczym wirtualny juror, który już w trakcie występu sprawdzi Twoją muzykalność, ekspresję i czystość śpiewu. Po wykonaniu piosenki otrzymasz punkty. Im więcej punktów uzyskasz, tym większą masz szansę na wzięcie udziału w programie The Voice of Poland.
http://www.tvp.pl/rozrywka/programy-muz ... -of-poland


Mam nadzieję że nasze forumowe talenty się zgłoszą ! Strzałka, Igodem wiecie że nie ma i nie będzie lepszego programu ;)
ANETA, do dzieła!
Rose
Impossible
Impossible
Posty: 1632
Rejestracja: 09 lut 2009, 17:46
Ulubiona piosenka: Never will I

Re: The Voice of Poland

Post autor: Rose »

Blur pisze:
Rose pisze:Słuchajcie jutro ruszają castingi . Zostanie uruchomiony program na stronie TVP który sprawdzi
głos . Każde zgłoszenie będzie brane pod uwagę . Do castingu z jurorami dostanie się 150 najlepszych głosów
http://www.tvp.pl/rozrywka/programy-muz ... -of-poland


Mam nadzieję że nasze forumowe talenty się zgłoszą ! Strzałka, Igodem wiecie że nie ma i nie będzie lepszego programu ;)
ANETA, do dzieła!

o właśnie Aneta !!
Jak mogłam zapomnieć ze ty też masz wspaniały głos :roll: :059:

Strzałka , Igodem , Aneta i reszta do dzieła !!! :D
ODPOWIEDZ