Najbardziej zapomniane gwiazdki pop

co się z nimi stało

Muzyczne podsumowanie lata, sprzedaż płyt w Polsce... czyli wszystkie tematy związane z muzyką a nie pasujące do pozostałych kategorii.
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Najbardziej zapomniane gwiazdki pop

Post autor: Kamui Shiro »

A co z Nefer?

Jeszcze mi parę gwiadek chodziło po głowie w kontekście tego tematu, ale są tak zapomniane, że zapomniałem, które to :lol:
2770132u
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 247
Rejestracja: 11 maja 2017, 13:59
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Łódź

Re: Najbardziej zapomniane gwiazdki pop

Post autor: 2770132u »

Kasia Wilk wystąpi 3 dnia w Sopocie, a we wrześniu premiera singla "Na wersalce", zapowiadającego trzeci solowy album
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Najbardziej zapomniane gwiazdki pop

Post autor: Kamui Shiro »

Edit: pisaliscie tutaj o Duffy, czemu znikla. W jej oswiadczeniu z ostatnich dni wyszlo na jaw, ze z powodu osobistej tragedii:


https://www.polityka.pl/tygodnikpolityk ... waltu.read


____

Tak mnie naszlo:

co sie stalo z Mya (r&b)? Tzn.wiem, ze nagrywa, ale od czasu Lady Marmelade nic nie chwyta... Zreszta ze wszystkich wykonawczyn przeboju najlepiej idzie rózowej.

I drugie: czemu Mike Posner przepowiedzial sobie niebyt swoim najwiekszym hitem, w ktorym nucil wszak o swej nie[malze]rozpoznawalnosci?

Ciekawe sa nie tylko te gwiazdki, które zupelnie zamilkly (nieraz z powodów zgola prawnych), ale i te stale aktywne, jednak bez zadnego sladu na listach przebojow. Od bohatera do zera ;)

Dodano po 7 minutach 49 sekundach:
fookmetoo pisze: Kasia Klich też była w jakimś girlsbandzie, ale jako jedyna przez chwilę robiła karierę solo. Pozostałe są zagadką.

Natalia Oreiro jest obecnie mega popularna w Rosji i chyba tylko tam.

Ashanti ciągle nagrywa płyty, nowa ma być w tym roku, ale chyba nikt nie jest tym zainteresowany.

Az tak nikt? Moze to ma jakis zwiazek z tym, ze Ja Rule byl w wiezieniu przez lata? W koncu chyba patron jej sukcesu.
No i nie jest juz takie modne r&b lat 00... chociaz, powinno wlasnie wracac do lask, hmm.

Oreiro byla ostatnio mega modna chyba tez w TVP.

Sprawdzilem K.Klich - pisala teksty dla Taboo, a sama byla w zespole Yak, zdaje sie ze to ten girlsband. Brzmienia znosne, bardzo podobne do jej solowych.

Ciekawy przypadek boysbandu-meteorytu to za to Break Xpress z hitem (coverem) Bananowy Song, polecam.
ODPOWIEDZ