Kraków - 14 lutego 2016

Relacje z koncertów w ramach trasy "Love 2 Love" (2015).
ODPOWIEDZ
adiX
The story so far
The story so far
Posty: 474
Rejestracja: 12 maja 2008, 17:19
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: LSTW, NWI
Lokalizacja: Nakło nad Notecią

Re: Kraków - 14 lutego 2016

Post autor: adiX »

dorota pisze:to nie może być wersja robocza skoro została oficjalnie zgłoszona na Eurowizję, to jest wersja ostateczna ....
Niekoniecznie. :)

Jedna z lepszych piosenek Edyty z ostatnich lat, ale trochę nudna...
Awatar użytkownika
Nuklodem
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 728
Rejestracja: 02 maja 2014, 8:41
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: III

Re: Kraków - 14 lutego 2016

Post autor: Nuklodem »

Po pierwsze przesłuchaniu dziwne uczucie, ale dużo lepsze niż w przypadku 3 ostatnich kompozycji do których musiałem się przyzwyczaić, a tej mam ochotę posłuchać jeszcze raz.
Jest bardzo tajemnicza ma coś w sobie jednak mam nadzieje ze to nie ostateczna wersja albo że zostanie jakoś fajnie zaaranżowana.
Nie mogę doczekać się live gdzie Edyta rozwinie skrzydła wydrze się emocjami i ta piosenka może naprawdę wybrzmieć niesamowicie.
Ciekawy jestem odbioru jak dostaniemy już w oficjalnej wersji.
anet97
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 349
Rejestracja: 01 gru 2008, 0:55
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: If i give myself up
Lokalizacja: Polska

Re: Kraków - 14 lutego 2016

Post autor: anet97 »

Dla mnie magiczny utwór, jesli glos Edyty bedzie w formie to na zywo moga byc naprawde potezne ciary.
kamil87
The story so far
The story so far
Posty: 506
Rejestracja: 07 sty 2006, 0:44
Lokalizacja: daleko :)

Re: Kraków - 14 lutego 2016

Post autor: kamil87 »

utwór ma 2 lata, czy nie przypada na okres niemocy wokalnej Edyty? Jeśli tak, to dzisiaj Edyta może dodać do tego mega kopa :)
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Kraków - 14 lutego 2016

Post autor: dorota »

a czy ta piosenka nie jest podobna do Loving you? :hmmm:

Eda musi się wydrzeć w tej piosence inaczej to jest nudne jak flaki z olejem ....
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Kraków - 14 lutego 2016

Post autor: ray »

Edyta podczas koncertu o udziale w Eurowizji: "Pewnie mi się nie uda. Ale co z tego? (...) Jest szansa, że przegram z disco polo".
https://www.youtube.com/watch?v=a1mpSuCRcWE
Cypix
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1443
Rejestracja: 11 gru 2004, 15:09
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: Kraków - 14 lutego 2016

Post autor: Cypix »

adiX pisze:
dorota pisze:to nie może być wersja robocza skoro została oficjalnie zgłoszona na Eurowizję, to jest wersja ostateczna ....
Niekoniecznie. :)

Jedna z lepszych piosenek Edyty z ostatnich lat, ale trochę nudna...
Trochę nudna? Po prostu nudna. Nuda na ESC? Ostatni raz byłem tak rozczarowany, gdy oglądałem zwiastun "Mojego wielkiego greckiego wesela 2". Tamci też powrócą za kilka miesięcy po wielu latach przerwy. Obawiam się, że oba "combaki" będą równie "udane" ;(
kamil87
The story so far
The story so far
Posty: 506
Rejestracja: 07 sty 2006, 0:44
Lokalizacja: daleko :)

Re: Kraków - 14 lutego 2016

Post autor: kamil87 »

wg mnie ta piosenka ma wiele smaczków, których nie słyszymy w tej zgrywnej wersji. Wciąż tego słucham, bardzo mi się podoba, na żywo może zabrzmieć pięknie naprawdę, a jak w końcówce Edi trochę wcześniej zacznie ciskać dźwiękami to będzie mega!
anet97
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 349
Rejestracja: 01 gru 2008, 0:55
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: If i give myself up
Lokalizacja: Polska

Re: Kraków - 14 lutego 2016

Post autor: anet97 »

Pamiétacie piosenke Holandii, w czasie gdy Donatan nas reprezentowal? Spiewajaca para, gitara i magia nic wiecej, no i 2 miejsce, pewnie byloby 1 gdyby nie promowanie transeksualnosci w Europie. Mlodzi i piekini nie beda nudni, wiec wybierzcie ich :beczy:
Awatar użytkownika
Margaret
The story so far
The story so far
Posty: 565
Rejestracja: 27 sty 2014, 19:58
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: W-wa

Re: Kraków - 14 lutego 2016

Post autor: Margaret »

Jestem zachwycona :idol: :klaszcze2: Ten utwór ma w sobie magię :cloud9: Tekst z tego co zrozumiałam jest piękny. Tego się spodziewałam! To takie Edytowe <3 Fakt, na Eurowizję jest taki sobie, ale patrząc pod inną perspektywą -- nieziemskie. Piękna aranżacja, ciekawie się rozwija, wizualizacja "wdzięczna" - oddająca tytuł piosenki. To musi być zachodnia produkcja. Jestem zadowolona, te doły :marzy: zakochałam się od pierwszych dźwięków. Bałam się, że to będzie takie angielskie oczyszczenie, jednak nie :)

Wow .... :edi:

PS. z pewnością jest to piosenka z 2013 roku, kiedy to potajemnie Edyta współpracowała z Kubiakiem, aby powrócić na rynek międzynarodowy i gdzie Edyta wspominała o orkiestrze symfonicznej.

Bravo Edyta - trzymam kciuki :klaszcze2: :gratulacje:
Awatar użytkownika
patrick
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 314
Rejestracja: 06 lip 2013, 15:05
Ulubiony album: Edyta Górniak/ My
Ulubiona piosenka: NPOW/ Szyby
Lokalizacja: W-wa

Re: Kraków - 14 lutego 2016

Post autor: patrick »

Magia. Kiedy słucham głosu Edyty mam ciary. Nie wiem czy to ma szansę na Eurowizji, czy wygra preselekcje. Ale od kilku lat nie było takiego utworu, kiedy to wersja studyjna spowodowała u mnie CIARY. Dziękuję Edyta.
kamil87
The story so far
The story so far
Posty: 506
Rejestracja: 07 sty 2006, 0:44
Lokalizacja: daleko :)

Re: Kraków - 14 lutego 2016

Post autor: kamil87 »

ta piosenka wg mnie zmiata your high, glona czy oczyszczenie daleko za siebie i nawet się nie ogląda. Jeśli Edyta przegra z disco-polo bo dla większości będzie to za nudne, to i tak dostaliśmy piękny utwór. Dla mnie to taka piosenka, w której można się rozkochać w Edycie i jej głosie.
Hubi11
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 301
Rejestracja: 02 kwie 2010, 18:59
Ulubiony album: EG,MY
Ulubiona piosenka: DDD, Glow On
Lokalizacja: UK

Re: Kraków - 14 lutego 2016

Post autor: Hubi11 »

Z tego co moge uslyszec to jest to numer bardzo edytowy,emocjnalny.Nie wpada w ucho za pierwszym przesluchaniem ale jest bardzo kilmatyczny.
Wydaje mi sie,ze ma wiecej szans na dobry odbior na samej Eurowizji niz na polskich preselekcjach.
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kraków - 14 lutego 2016

Post autor: endeven »

nie wiem, czy chce mi się słuchac jakiegoś nagrania gorszego sortu z pogłosami i zagłuszeniami, by mieć bardzo ograniczone pierwsze wrażenie. Puszczanie piosenki z taśmy na koncercie uważam za uwłaczające. cóż, nikomu nie chciało sie zrobić aranżacji na żywo. Nikomu też nie zależy na upublicznieniu porządnej wersji studyjnej w serwisach. jednym słowem niedbalstwo w zarządzaniu swoim potencjałem. poczekam jeszcze.
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: Kraków - 14 lutego 2016

Post autor: Mist »

Nie wiem jak wy mozecie miec ciary przy tej piosence :ha: mnie ona obniza cisnienie Przyjemne tony I rejestry do ucha tak na zasniecie na nocna trackliste :lol:
ODPOWIEDZ