Warszawa - 20 listopada 2016

Torwar - WARSZAWA. Finał L2L!

Relacje z koncertów w ramach trasy "Love 2 Love" (2015).
Awatar użytkownika
max28
Perła
Perła
Posty: 1034
Rejestracja: 06 paź 2006, 21:18
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away
Lokalizacja: Kto wie?

Re: Warszawa - 20 listopada 2016

Post autor: max28 »

Eurydyka pisze:A nie przyszło Wam do głowy, że może to Organizator jest niedoinformowany, a Edyta, zgodnie z zapowiedzią daną przed kamerami, w późniejszym okresie rzeczywiście zagra jednak ten koncert?
No, ale nie przy udziale tego organizatora :edi:
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Warszawa - 20 listopada 2016

Post autor: dorota »

Eurydyka pisze:A nie przyszło Wam do głowy, że może to Organizator jest niedoinformowany, a Edyta, zgodnie z zapowiedzią daną przed kamerami, w późniejszym okresie rzeczywiście zagra jednak ten koncert?
jak organizator może być niedoinformowany? to chyba właśnie najlepiej poinformowana osoba?

zresztą powiedzieli jasno i wyraźnie, że niejaki manago Edyty jak i sama artystka mieli w dupie ustalenie przełożonego terminu koncertu .... :roll:
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Warszawa - 20 listopada 2016

Post autor: endeven »

Biedna Edi potem się dziwi, że nikt nie chce z nią współpracować. Niespełnione obietnice, niewywiązywanie sie z terminów, brak zaangażowania w projekty, wieczne tłumaczenie się (przed sobą) dlaczego coś sie zawaliło. Ludzie, którzy chcą działać, naprawdę nie mają czasu ani sił na takie udawanie.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Warszawa - 20 listopada 2016

Post autor: ray »

Tak sobie czytam to oświadczenie organizatora i nie mogę oprzeć się wrażeniu, że ten tekst był pisany na szybko:
Organizator pisze:Szanowni Panstwo

Z przykrościa informujemy, ze koncert Pani Edyty Górniak love2love, wstępnie planowany na 20.11.2016r. Torwar-Warszawa nie odbędzie się rowniez w pozniejszym terminie. Oświadczamy, ze jako organizator koncertu dolozyliśmy wszelkich staran, aby koncert odbyl się 20.11.2016r., lub w innym terminie, jednakze w skutek braku porozumienia z managerem Pani Edyty Gorniak, mimo naszych usilnych staran, nie udalo sie dojśc do porozumienia z przedstawicielami Artystki. Oswiadczamy, ze osoby ktore zakupily bilety moga ubiegac sie o ich zwrot .
Organizator
Sporo literówek, poważny błąd ortograficzny ("w skutek"), niepotrzebne powtórzenia i błędy logiczne ("w skutek braku porozumienia z managerem Pani Edyty Gorniak (...) nie udalo sie dojśc do porozumienia z przedstawicielami Artystki") i wisienka na torcie, czyli ostatnie zdanie - myślę, że osoby, które zakupiły bilety, chciałyby odzyskać pieniądze, a nie bilety. ;-)

Organizator tego koncertu nazywa się Jarosław Witkowski, a jego agencja - Imagine Concert.
W marcu, kiedy dowiedzieliśmy się, że będzie koncert w Olsztynie, ale już nie pod skrzydłami Łukasza Wojtanowskiego i jego Royal Concert, Monalisa napisała:
Monalisa pisze:Podobno rozmowy były z osobą z Łodzi czyżby Wieczorek? 8P 100% info
I rzeczywiście - ten Witkowski jest z Łodzi.
Monalisa, skąd wiedziałaś? :)
Witkowski zapisze się w historii kariery Edyty tym, że udało mu się zorganizować koncert w Olsztynie. I tylko tyle. Później Edyta obraziła się na fanów i już odechciało jej się koncertowania. :)
Awatar użytkownika
weronika7
Hope for us
Hope for us
Posty: 45
Rejestracja: 28 kwie 2015, 22:16
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Polska

Re: Warszawa - 20 listopada 2016

Post autor: weronika7 »

Mam pytanie, czy komuś z Was, udało się już otrzymać zwrot kosztów za bilety?
Awatar użytkownika
max28
Perła
Perła
Posty: 1034
Rejestracja: 06 paź 2006, 21:18
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away
Lokalizacja: Kto wie?

Re: Warszawa - 20 listopada 2016

Post autor: max28 »

weronika7 pisze:Mam pytanie, czy komuś z Was, udało się już otrzymać zwrot kosztów za bilety?
Owszem, miałem dwa bilety w tak zwanej strefie Fan Zone. Kiedy została wystosowana informacja, że jednak koncert został odwołany - wieczorem tego samego dnia wysłałem e-mail z fakturą i numerem mojego konta i za cztery dni pieniądze były na koncie.

:edi:
Awatar użytkownika
Tomek
Make it happen
Make it happen
Posty: 106
Rejestracja: 09 sty 2016, 8:17
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij
Lokalizacja: Poznań

Re: Warszawa - 20 listopada 2016

Post autor: Tomek »

Tak samo, 2 bilety w Fan Zone - identyczna procedura i już nie pamiętam kiedy kasa wróciła na konto.
Awatar użytkownika
weronika7
Hope for us
Hope for us
Posty: 45
Rejestracja: 28 kwie 2015, 22:16
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Polska

Re: Warszawa - 20 listopada 2016

Post autor: weronika7 »

Ok, dziękuję za odpowiedź. Ja zrobiłam podobnie, a żadnej odpowiedzi nie dostałam... no trudno spróbuję jeszcze raz :?
Awatar użytkownika
max28
Perła
Perła
Posty: 1034
Rejestracja: 06 paź 2006, 21:18
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away
Lokalizacja: Kto wie?

Re: Warszawa - 20 listopada 2016

Post autor: max28 »

weronika7 pisze:Ok, dziękuję za odpowiedź. Ja zrobiłam podobnie, a żadnej odpowiedzi nie dostałam... no trudno spróbuję jeszcze raz :?
Proszę bardzo, tylko że po wysłanym emailu odpowiedzi zwrotnej żadnej nie było, tylko pieniądze pojawiły się na koncie :-)
Awatar użytkownika
weronika7
Hope for us
Hope for us
Posty: 45
Rejestracja: 28 kwie 2015, 22:16
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Polska

Re: Warszawa - 20 listopada 2016

Post autor: weronika7 »

No pięknie. Koncert oficjalnie odwołany, wszyscy przeszli procedurę oddania biletów, sprawa zamnkięta. Nagle Edyta budzi się i mówi że to tylko pomyłka, koncert normalnie się odbywa, wszystko w porzadku... Co tam kilka tysięcy ludzi, którzy mieli problemy, miliard razy zmieniali plany, nie wiedzieli co robić, z powodu braku informacji. Takie rzeczy tylko u Edyty. :edi: I ciekawe kto teraz podejmie ponownie ryzyko i kupi bilet
Awatar użytkownika
max28
Perła
Perła
Posty: 1034
Rejestracja: 06 paź 2006, 21:18
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away
Lokalizacja: Kto wie?

Re: Warszawa - 20 listopada 2016

Post autor: max28 »

Ha ha, bo to organizator miał pewnie dość i odwołał, oddał pieniądze. A Edyta ma koncert nadal w planach, tylko przy okazji zmieni organizatora :-D
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Warszawa - 20 listopada 2016

Post autor: endeven »

czyli odwołała koncert i niech nie ściemnia. skoro rozstałą sie z organizatorem tzn ze koncert jest odwołany i oddaje sie ludziom kasę za bilety. znajdzie nowego organizatora to wcieli w życie nowy koncert i nowe bilety. no jeszcze nogdy w życiu nie słyszałęm o koncercie który zmienił organizatora a bilety zachowały ważność. haha. wiecznie zabawa w ciuciubabkę. Edyto dorośnij wreszcie, bo naprawdę... straszne zażenowanie towarzyszy...
Awatar użytkownika
max28
Perła
Perła
Posty: 1034
Rejestracja: 06 paź 2006, 21:18
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away
Lokalizacja: Kto wie?

Re: Warszawa - 20 listopada 2016

Post autor: max28 »

Jastrząb nie zawodzi, jastrząb wie:

http://jastrzabpost.pl/exclusive/koncer ... 74579.html
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Warszawa - 20 listopada 2016

Post autor: endeven »

no przecież wiadomka, że to nie wina Edi :edi:
Edi nigdy nie zawodzi i zawsze dotrzymuje 10 procent obietnic.
Awatar użytkownika
max28
Perła
Perła
Posty: 1034
Rejestracja: 06 paź 2006, 21:18
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away
Lokalizacja: Kto wie?

Re: Warszawa - 20 listopada 2016

Post autor: max28 »

ha ha, a pudelek zna nawet nowy termin koncertu i że Edyta nagra singiel po polsku :lol3:

http://www.pudelek.pl/artykul/104660/fa ... ch_w_blad/
ODPOWIEDZ