Zabawa :)

Rozmowy na tematy nie pasujące do pozostałych kategorii.
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Zabawa :)

Post autor: Kamui Shiro »

Edyta Górniak jest najlepszą obok Justyny Żyły tancerką, jedynie według mieszkańców ziemi czarnkowskiej, którzy nie mogli przestać śpiewać, bo wszystko totalnie jeblo
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Zabawa :)

Post autor: ray »

Edyta Górniak jest najlepszą obok Justyny Żyły tancerką, jedynie według mieszkańców ziemi czarnkowskiej, którzy nie mogli przestać śpiewać, bo wszystko totalnie je.lo, kiedy Edyta
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Zabawa :)

Post autor: Kamui Shiro »

Edyta Górniak jest najlepszą obok Justyny Żyły tancerką, jedynie według mieszkańców ziemi czarnkowskiej, którzy nie mogli przestać śpiewać, bo wszystko totalnie je.lo, kiedy Edyta zagrala im
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Zabawa :)

Post autor: Kopaneek »

Edyta Górniak jest najlepszą obok Justyny Żyły tancerką, jedynie według mieszkańców ziemi czarnkowskiej, którzy nie mogli przestać śpiewać, bo wszystko totalnie je.lo, kiedy Edyta zagrala im na nosie.
michal.p
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 292
Rejestracja: 27 lut 2019, 20:02
Lokalizacja: Pcim Dolny

Re: Zabawa :)

Post autor: michal.p »

Edyta Górniak jest najlepszą obok Justyny Żyły tancerką, jedynie według mieszkańców ziemi czarnkowskiej, którzy nie mogli przestać śpiewać, bo wszystko totalnie je.lo, kiedy Edyta zagrala im na nosie. Wówczas Justyna
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5025
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Zabawa :)

Post autor: addar »

Edyta Górniak jest najlepszą obok Justyny Żyły tancerką, jedynie według mieszkańców ziemi czarnkowskiej, którzy nie mogli przestać śpiewać, bo wszystko totalnie je.lo, kiedy Edyta zagrała im na nosie. Wówczas Justyna Steczkowska postanowiła
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Zabawa :)

Post autor: Kopaneek »

Edyta Górniak jest najlepszą obok Justyny Żyły tancerką, jedynie według mieszkańców ziemi czarnkowskiej, którzy nie mogli przestać śpiewać, bo wszystko totalnie je.lo, kiedy Edyta zagrała im na nosie. Wówczas Justyna Steczkowska postanowiła zrobić kupę.
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zabawa :)

Post autor: Gosia1423 »

Edyta Górniak jest najlepszą obok Justyny Żyły tancerką, jedynie według mieszkańców ziemi czarnkowskiej, którzy nie mogli przestać śpiewać, bo wszystko totalnie je.lo, kiedy Edyta zagrała im na nosie. Wówczas Justyna Steczkowska postanowiła zrobić kupę darmowych wejściówek
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Zabawa :)

Post autor: ray »

Edyta Górniak jest najlepszą obok Justyny Żyły tancerką, jedynie według mieszkańców ziemi czarnkowskiej, którzy nie mogli przestać śpiewać, bo wszystko totalnie je.lo, kiedy Edyta zagrała im na nosie. Wówczas Justyna Steczkowska postanowiła zrobić kupę darmowych wejściówek na występ
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Zabawa :)

Post autor: Kopaneek »

Edyta Górniak jest najlepszą obok Justyny Żyły tancerką, jedynie według mieszkańców ziemi czarnkowskiej, którzy nie mogli przestać śpiewać, bo wszystko totalnie je.lo, kiedy Edyta zagrała im na nosie. Wówczas Justyna Steczkowska postanowiła zrobić kupę darmowych wejściówek na występ pod prysznicem.

PS Zrobiłem kropkę po kupie. xd
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5025
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Zabawa :)

Post autor: addar »

Edyta Górniak jest najlepszą obok Justyny Żyły tancerką, jedynie według mieszkańców ziemi czarnkowskiej, którzy nie mogli przestać śpiewać, bo wszystko totalnie je.lo, kiedy Edyta zagrała im na nosie. Wówczas Justyna Steczkowska postanowiła zrobić kupę darmowych wejściówek na występ pod prysznicem. Niestety nikt
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Zabawa :)

Post autor: Kopaneek »

Edyta Górniak jest najlepszą obok Justyny Żyły tancerką, jedynie według mieszkańców ziemi czarnkowskiej, którzy nie mogli przestać śpiewać, bo wszystko totalnie je.lo, kiedy Edyta zagrała im na nosie. Wówczas Justyna Steczkowska postanowiła zrobić kupę darmowych wejściówek na występ pod prysznicem. Niestety nikt wyjca słuchać
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Zabawa :)

Post autor: Kamui Shiro »

Edyta Górniak jest najlepszą obok Justyny Żyły tancerką, jedynie według mieszkańców ziemi czarnkowskiej, którzy nie mogli przestać śpiewać, bo wszystko totalnie je.lo, kiedy Edyta zagrała im na nosie. Wówczas Justyna Steczkowska postanowiła zrobić kupę darmowych wejściówek na występ pod prysznicem. Niestety nikt wyjca słuchać, oprócz pewnego
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zabawa :)

Post autor: Gosia1423 »

Edyta Górniak jest najlepszą obok Justyny Żyły tancerką, jedynie według mieszkańców ziemi czarnkowskiej, którzy nie mogli przestać śpiewać, bo wszystko totalnie je.lo, kiedy Edyta zagrała im na nosie. Wówczas Justyna Steczkowska postanowiła zrobić kupę darmowych wejściówek na występ pod prysznicem. Niestety nikt wyjca słuchać, oprócz pewnego pana, nie chciał.
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Zabawa :)

Post autor: Kamui Shiro »

Edyta Górniak jest najlepszą obok Justyny Żyły tancerką, jedynie według mieszkańców ziemi czarnkowskiej, którzy nie mogli przestać śpiewać, bo wszystko totalnie je.lo, kiedy Edyta zagrała im na nosie. Wówczas Justyna Steczkowska postanowiła zrobić kupę darmowych wejściówek na występ pod prysznicem. Niestety nikt wyjca słuchać, oprócz pewnego pana, nie chciał. Podenerwowana Jusia
ODPOWIEDZ