Lost: Zagubieni

Rozmowy na tematy nie pasujące do pozostałych kategorii.
ODPOWIEDZ
Cypix
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1443
Rejestracja: 11 gru 2004, 15:09
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: Lost: Zagubieni

Post autor: Cypix »

Jakieś dwa lata temu obejrzałem pierwszy sezon... z nudów. Spodobało mi się, ale potem wyjechałem na studia, praca weekendowa, nie było czasu i okazji oglądać dalej. 2 miesiące temu zostałem szczęśliwym posiadaczem sezonu II. Niespełna 5 dni i po sprawie. Tak mnie wrobiono w tę akcję, że już prawie dogoniłem stawkę, jestem po 9 odcinku V serii.

Jak dla mnie sezon I - III po prostu rewelacja. Przy IV zmieniono konwencję, z retro na futuro. I po prawdzie nie dziwi mnie, że wówczas oglądalność zaczęła spadać. Obecnie tak to wszystko zagmatwane, iż nie dziwie się, że wielu już się nie łapie o co w tym wszystkim biega i dało sobie spokój. Mnie ten cały show czasami już trochę denerwuje, rzadziej zaskakuje, czasami śmieszy, ale nadal wart jest uwagi. Jeszcze kilka odcinków przede mną do końca V sezonu, a potem czekać pozostaje do stycznia. Na "N" premiera finałowego sezonu zaraz po amerykańskiej.

Cholernie jestem ciekaw jak to wszystko się skończy.
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Lost: Zagubieni

Post autor: Aro »

Od zeszłego tygodnia w czwartki o godz. 21:15 TVP 1 emituje piąty sezon serialu.
Awatar użytkownika
Joan
Lunatique
Lunatique
Posty: 2846
Rejestracja: 24 sie 2007, 17:36
Ulubiona piosenka: Tafla
Kontakt:

Re: Lost: Zagubieni

Post autor: Joan »

Jestem po zakończeniu serialu. Trudno uwierzyć, że to już koniec.
O zakończeniu.
Dwa ostatnie odcinki trzymały w napięciu. Strasznie mi sie podobały... prawie do końca byłam taka zadowolona... lecz gdy zaczął się ten prawdziwy koniec "Puenta" jestem lekko rozczarowana. Nie wiedziałam czego mam sie nawet spodziewać, ale serial zakończył sie dziwnie. Chyba musze sie z tym przespać...
Mimo to polecam cały serial. Ogladałam go 6 lat... teraz już czas to zakończyć.

Spoiler
Podobało mi się najbardziej powrót wszytkich i te spotkania.. "retrospekcje" z wyspy trudno to czymś nazwać.
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Lost: Zagubieni

Post autor: Aro »

Ależ ten czas leci. Wątek założony po rozpoczęciu emisji przez TVP w listopadzie 2005. Za chwilę w polskiej telewizji ostatnie odcinki. Ostatni szósty sezon w TVP 1 od 3 stycznia 2011. Emisja w każdy poniedziałek o godzinie 21:20. Myślałem, że po tragicznej oglądalności piątego sezonu (1,2 mln) odpuszczą sobie ten serial, ale nie.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Lost: Zagubieni

Post autor: B@r »

I dobrze, niech wreszcie go u nas wyemitują, bo przez to wydanie DVD jest wstrzymane. :o
ODPOWIEDZ