Lost: Zagubieni

Rozmowy na tematy nie pasujące do pozostałych kategorii.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4863
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: Lost: Zagubieni

Post autor: Marek »

"Zagubieni" jako gra na konsole?
Serial "LOST" ("Zagubieni") bije rekordy popularności na całym świecie. Jego widownię szacuje się na około 40 milionów osób i liczba ta stale rośnie. Nic dziwnego, że zainspirowani serialem programiści postanowili stworzyć odpowiednią grę na konsole.

Pogłoski o pracach nad elektroniczną adaptacją "Zagubionych" przedstawili redaktorzy magazynu Electronic Games Monthly. W kwietniowym numerze czasopisma donoszą oni, że gra jest w trakcie produkcji i pojawi się na rynku jeszcze w tym roku. Niestety nie podano żadnych szczegółów dotyczących wspomnianego programu.

Zważywszy na olbrzymi sukces serialu, informacja wydaje się całkiem wiarygodna. Nie można jednak wykluczyć, że artykuł jest tylko primaaprilisowym żartem.

onet
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Lost: Zagubieni

Post autor: Aro »

Mam dorbą wiadomość dla fanów tego serialu. TVP kupiła już drugi sezon "Zagubionych". Można więc po wakacjach spodziewać się, że serial powróci na antenę TVP 1 :D
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Lost: Zagubieni

Post autor: Marrcino »

Mam dorbą wiadomość dla fanów tego serialu. TVP kupiła już drugi sezon "Zagubionych". Można więc po wakacjach spodziewać się, że serial powróci na antenę TVP 1 :D
Niech sobie wsadza. Ja juz widziałem połowe drugiej serii. :ppppp
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Lost: Zagubieni

Post autor: Aro »

Niech sobie wsadza. Ja juz widziałem połowe drugiej serii.
Ja też, ale nie jesteśmy sami. :P "Zagubionych" na TVP 1 oglądało blisko 5 mln, a na AXN obecnie ogląda 200 tysięcy. :lol: Bedą więc na pewno chętni na drugi sezon w TVP 1. :P Ja sobie chyba jeszcze raz obejrzę. :)
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Lost: Zagubieni

Post autor: vanity »

ArO pisze:TVP kupiła już drugi sezon "Zagubionych". Można więc po wakacjach spodziewać się, że serial powróci na antenę TVP 1
skoro kupiła już, to na co czeka? na oklaski?
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Lost: Zagubieni

Post autor: Aro »

vanity pisze:skoro kupiła już, to na co czeka? na oklaski?
Podejrzewam, że nie jest to tak proste jak myślisz. Pewnie nie mogą tak od razu emitować bo przecież AXN zakupił ją wcześniej. Bez sensu gdyby Jedynka puszczała teraz po 2 odcinki tygodniowo i ANX by dogoniła. Ktoś by tu stracił. :P Poza tym mogą czekać aż w USA zakończy sie emisja bo jak będą emitować po 2 odcinki to szybko ich zabraknie. Do wakacji w sumie malo zostalo wiec tez nie ma sensu rozpoczynac sezonu, a potem polowe w wakacje emitowac. :P
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Lost: Zagubieni

Post autor: vanity »

ArO pisze:Pewnie nie mogą tak od razu emitować bo przecież AXN zakupił ją wcześniej. Bez sensu gdyby Jedynka puszczała teraz po 2 odcinki tygodniowo i ANX by dogoniła. Ktoś by tu stracił.
nawet jeśli w umowie ma nie psucie AXN to przecież nikt nie może zmusić TVP do puszczania 2 odcinków pod rząd...
ArO pisze:Poza tym mogą czekać aż w USA zakończy sie emisja bo jak będą emitować po 2 odcinki to szybko ich zabraknie
Polsat z Gotowymi jakoś sobie radzi....
ArO pisze:Do wakacji w sumie malo zostalo wiec tez nie ma sensu rozpoczynac sezonu, a potem polowe w wakacje emitowac.
no tak bo tej ****wej telewizji coś by się stało jakby choć 1 program na wakacjach miała niepowtórkowy...ja już się nudzę i nie mam czego oglądać, w wakacje to pewnie mi tylko lina pozostanie...
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Lost: Zagubieni

Post autor: Aro »

vanity pisze:Polsat z Gotowymi jakoś sobie radzi....
Ale Polsat już emituje tylko po jednym odcinku. Z "Zagubionymi" to inaczej wygląda bo w Stanach lecą po 2, 3 odcinki, a potem bywają i miesięczne przerwy. Dziś to wyczytałem. Serial produkują na bieżąco i podobno stąd te przerwy.
vanity pisze:no tak bo tej ****wej telewizji coś by się stało jakby choć 1 program na wakacjach miała niepowtórkowy...ja już się nudzę i nie mam czego oglądać, w wakacje to pewnie mi tylko lina pozostanie...
To się po prostu nie opłaca. W wakacje oglądalność wszystkich programów jest o wiele niższa niż w pozostałym okresie.

Tak tylko dla przykładu wyniki oglądalności programu informacyjnego (Teleexpress), czyli takiego który interesuje nawet w wakacje z lipca 2005:
28-03.07 3 464 937
04-10.07 4 015 529
11-17.07 3 771 164
18-24.07 3 941 522
25-31.07 4 106 393
I dane z listopada 2005
31-06.11 6 808 701
07-13.11 7 034 648
14-20.11 7 060 642
21-27.11 7 406 538
28-04.12 6 663 691
Widać różnicę?


vanity pisze:nawet jeśli w umowie ma nie psucie AXN to przecież nikt nie może zmusić TVP do puszczania 2 odcinków pod rząd...
Masz rację, ale myślę jednak, że TVP pójdzie sprawdzoną droga i będzie emitowała po dwa odcinki. Ten drugi zawsze miał większą widownie niz ten pierwszy. Poza tym tak jak napisałem już wkrótce wakacje więc nie zaczną sezonu tuż przed nimi.

[ Dodano: 2006-04-13, 17:20 ]
'Zagubieni' - powstanie trzecia seria

Dobra wiadomość dla fanów serialu ‘Zagubieni’. Jak podaje serwis Hollywood Reporter powstanie trzecia seria tego niezwykle popularnego cyklu.

Zebranie całej obsady ‘Lost’ raz jeszcze, było możliwe dzięki podwojeniu aktorskich gaży. Członkowie obsady zamiast 40 teraz otrzymają aż 80 tysięcy dolarów za odcinek. Dodatkowo Maththew Fox, grający Jacka, dostanie jednorazową premię w wysokości aż 250 tysięcy.

Trzecia seria ‘Zagubionych’ powstanie dzięki funduszom jakie wyłożą wspólnie telewizje ABC oraz Chanel 4. W Polsce przygody bohaterów ‘Lost’a’ można oglądać na kanałach TVP1 (pierwsza seria) oraz AXN (druga seria).

Pierwszy odcinek drugiej serii w samym USA oglądały aż 23 miliony widzów. Jak dotąd nie podano żadnych szczegółów odnośnie terminu emisji trzeciej serii serialu.
marlena
Perła
Perła
Posty: 1041
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Coming Back To Love
Lokalizacja: warszawa

Re: Lost: Zagubieni

Post autor: marlena »

od wtorku 13.06 zagubieni na TVP1 po dwa odcinki - zastanawiam sie czy to seria druga czy powtarzaja pierwsza :>????
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Lost: Zagubieni

Post autor: Aro »

To jest powtórka pierwszego sezonu. Drugi w TVP po wakacjach. W Stanach rozpoczynać sie będzie 3 sezon.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Lost: Zagubieni

Post autor: vanity »

marlena pisze:od wtorku 13.06 zagubieni na TVP1 po dwa odcinki - zastanawiam sie czy to seria druga czy powtarzaja pierwsza :>
tak zagadza się też to zauważyłam gdzieś. ale to dobrze że powtórka - pooglądam. bo przedtem mi Gotowe na wszystko przeszkadzały :) taki to hit, wszyscy zachwalają - spróbuję może mi też się spodoba :)
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Lost: Zagubieni

Post autor: Dobi »

marlena pisze:od wtorku 13.06 zagubieni na TVP1 po dwa odcinki - zastanawiam sie czy to seria druga czy powtarzaja pierwsza :>????
TVP nie ma po prostu pomysłu na ramówkę wakacyjną i myśli, że jak teraz puści ten serial jeszcze raz zdobędzie taką samą publiczność gdy emitowali go po raz pierwszy...
Moim zdaniem jest to żałosne 8)

I jeszcze ten beznadziejny tytuł "Lost - Zagubieni"... Niech się zdecydują czy chcę reklamować tytuł serialu po polsku czy po angielsku... :?
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Lost: Zagubieni

Post autor: vanity »

Dobi pisze:TVP nie ma po prostu pomysłu na ramówkę wakacyjną
ramówka na wakacje jest zawsze taka sama czyli powtórki...
Dobi pisze:Moim zdaniem jest to żałosne
aż tak to nie. żałosne jest np to, że w ciągu 1 roku "07 zgłoś się" zaliczył 3 kanały naziemne.
Dobi pisze:I jeszcze ten beznadziejny tytuł "Lost - Zagubieni"... Niech się zdecydują czy chcę reklamować tytuł serialu po polsku czy po angielsku...
tak niektóre tytuły sa denerwujące...
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Lost: Zagubieni

Post autor: Aro »

ramówka na wakacje jest zawsze taka sama czyli powtórki...
A właśnie, ze nie! Na TVP 1 w niedziele będzie jakiś dość nowy bo z 2004 roku premierowy serial. Z tego, co widziałem na Dwójce w poniedziałki o 20-tej też jakiś nowy francuski serial. Wystarczy poszukac.
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: Lost: Zagubieni

Post autor: Kasia »

lecą powtórki i mam zamiar olądać. Co prawda od dzisiaj dopiero :d ale bede oglądać jak nie pozapominam...

Dzisiaj był 7 i 8 odcinek.
W kazdym odcinku jest o jednym człowieku? w sensie te wspomnienia są od jednego ludzia? :d

I co było w poprzednich odcinkach? I ile jeszcze odcinków zostało :?: :d

aha :d I w jakie dni? Tylko we wtorki?
ODPOWIEDZ